Kahramanmaraş İş İlanları, Kahramanmaraş'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kahramanmaraş İş İlanları


Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Kahramanmaraş

Kahramanmaraş merkezde bulunan çağrı merkezimiz için otelimizin tanıtımını yapacak Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Kahramanmaraş

Arma Grup olarak döngelede bulunan otelimizin tanıtımını ve satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır

1 ay önce

Sekreter

Emka Hafriyat Taşımacılık İnş San Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter arıyoruz.

7 ay önce

Aşçı

Tiamo Eis Caffe - Kahramanmaraş

Deneyimli Aşçı alınacaktır.

8 ay önce

Elektronik Cihazlar Montörleri

Ecm Proger Makina - Kahramanmaraş

Makine imalatında çalışacak plc ve pano montajına hakim elektrik elektronik bilgisi olan montaj elemanları aramaktayız

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

İdea Tekstil İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Kumaş tekstil sektöründe eta programı bilen Muhasebeci aranıyor.

8 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Elifminel Sosyal Hizmetler A.Ş. - Kahramanmaraş

Hasta bakımı konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Sağlık düzenlemelerinde takip, tetkit ve kontrollerini yapması istenmektedir.

8 ay önce

Satış Elemanı

Ateş Ticaret Su Arıtma Sistemleri - Kahramanmaraş

Mersinde bulunan su arıtma firmamızda saha satış departmanında çalışacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma saatlerimiz sabah 08.30- akşam 18.00

8 ay önce

Boyacı

Kalender Makina - Kahramanmaraş

Firmamızda görevlendirilmek üzere imalatı yapılan makinaların boya ve temizlik işlerini yapabilecek boyacı aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Firmamızda çalışmak üzere logo go3 muhasebe programını kurabilen stok cari çek senet satış ve satın alma faturaları Ba Bs kontrolü ve takibi yapabilen müşteri ilişkilerinde kuvvetli iletişim kurabilecek ekip arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Tercüman (İngilizce)

All Printery Grafik Baskı ve Reklam San Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Firmamızda Tercüman olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Mesul Müdür

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Ipard programı kapsamında yapmış olduğumuz turizm tesislerimize bayan Mesul Müdür aramaktayız.

8 ay önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Kahramanmaraş

Beylikdüzündeki eğitim kurumumuz için kadın Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri alınacaktır.

8 ay önce

Şantiye Şefi

Gündoğu İnşaat Mim Müh Petrol Ür San Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Kanalizasyon yapım işinde çalıştırılmak üzere minimum 8 yıl deneyimli İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Kahramanmaraş

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

10 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

10 ay önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Kahramanmaraş

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

10 ay önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Kahramanmaraş

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Kahramanmaraş

Sakarya da bulunan inşaatımızda görevlendirilmek üzere kısmi zamanlı A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Kahramanmaraş

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Kahramanmaraş

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçıbaşı

Borani Cafe Lunch - Kahramanmaraş

Borani Cafe Lunch mutfağında çalışacak tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Kahramanmaraş

Sakarya da bulunan inşaatımız da görevlendirilmek üzere Tam zamanlı C sınıfı İş güvenliği uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Kalıpçı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Kocaeli Gebze de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirmek üzere; “Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası” aramaktayız.İş Tanımı:Plastik enjeksiyon kalıplarının arızalarının giderilmesinin sağlanması,Plastik enjeksiyon kalıplarının periyodik bakımlarının yapılması,Plastik enjeksiyon kalıplarının iyileştirmeler yapılması,Arızalara en kısa sürede müdahale edilerek, üretimin devamlılığının sağlanması,Kullandığı yedek parçaların takibinin yapılması,Kendisine verilen alet ve ekipmanları en iyi şekilde kullanılması,Bakım atölyesinde tertip ve düzeni sağlanması ve muhafaza edilmesi,Tüm kalıpların ve yardımcı aparatların planlı bakımlarının/arıza bakımlarının yapılması,Kaynak bilgisine sahip.

1 yıl önce

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Kahramanmaraş

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

Garson (Servis Elemanı)

Borani Cafe Lunch - Kahramanmaraş

Borani Cafe Lunch salonunda kaliteli servis hizmeti verebilecek deneyimli Garson aranmaktadır.

1 yıl önce

Mimar

4MK Proje Mühendislik İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Adanada mevcut ofisimizde çalışmak üzere saha, program, proje tecrübeli Mimar ve- veya İç Mimar ekip arkadaşları aramaktayız. Tercihen Adanada ikamet eden veya Adanayı bilen ekip arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kahramanmaraş

Kurumumuzda özel eğitim alan öğretmeni / zihinsel engellier sınıf öğretmeni olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Kahramanmaraş

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Kahramanmaraş İşkur İş İlanları

Tekstil ve iplik sanayi denince birçoğumuzun aklına ilk olarak Kahramanmaraş geliyor. Yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada ses getiren Kahramanmaraş şirketleri, özellikle bu alanlarda söz sahibi konumunda.
Kahramanmaraş Açık İş İlanları
Kahramanmaraş iş ilanları, daha çok sözünü ettiğimiz bu sektörler üzerine açılmakta. Üniversitelerin tekstil teknolojisi bölümlerinden mezun olan adayların en çok rağbet gösterdiği şehir Kahramanmaraş olarak göze çarpmakta. Kahramanmaraş iş ilanları arasında tekstil teknolojisi bölümünden mezun olan adayların alımına yönelik çok sayıda ilan yer alıyor.

Tekstil ve iplik sanayi dışında farklı sektörlerden iş ilanlarının da yer aldığı Kahramanmaraş iş ilanları, birçok gencin iş hayalini gerçeğe dönüştürüyor. KİPAŞ Mensucat, KÇS Kahramanmaraş Çimento, KİPAŞ Kâğıt, MATESA Tekstil, MEM Tekstil, İSKUR Tekstil ve Erdem Tekstil A.Ş, Kahramanmaraş iş ilanları arasında ilanlarına en sık rastladığımız şirketler arasında yer almakta.

Kahramanmaraş Geneli Sektörler