Kağızman İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kağızman İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Full Stack Developer

Pars Web Tasarım ve Yazılım Tic. Ltd. Şti. - Kağızman

Pars Design Yazılım ekibimize katılarak, mevcut projelerimiz üzerinde geliştirmeleri, içerik yönetim sistemlerimiz, E-ticaret yazılımlarımız ve kendi yazılım ürünlerimizin yazılımlarının geliştirilmesinde katkı sağlayacak ve yeni projeler geliştirecek Full Stack Developer ekip arkadaşları arıyoruz. Tam zamanlı ve yarı zamanlı uzaktan ya da ofiste çalışacak ilgili adayların başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Burkon Turizm ve Kongre Organizasyon Tic Ltd Şti - Kağızman

İŞ TANIMI• Yaptığımız organizasyonların ve şirket sosyal medyalarını aktif tutacak içeriklerin görsel dijital tasarımlarını düzenleyip güncellenmesi.• HTML E-mail duyuru tasarımları yapıp, gönderilmesi ve planlamasının yürütülmesi.• E-mailing, banner, sosyal medya postları görsellerin oluşturulması ve güncellenmesi,• Sosyal Medya ağlarımızda şirket departmanları ile birlikte içerik hazırlayıp paylaşmak, ilgi çekici ve takip artıracak içeriklerin kurgulanması,• Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, sosyal medya reklam planlaması ve yönetiminin yapılması.• Sosyal medya kanallarından gelen yorum ve mesajları cevaplayarak, ilgili birime iletebilen ve takibini yaparak sonuçlandırabilen• Google ve diğer dijital medya çalışmalarında ilgili ekiplerle etkili ve koordineli şekilde çalışabilen.NOT: İş süresi dönemsel olup 01 Haziran 2021’a kadar 4 ay süre ile öngörülmektedir. İş sonunda yapılacak olan karşılıklı görüşmelere ve kişisel yetkinliklere göre iş süresi tekrar değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Kağızman

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

1 yıl önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

İzmir Isı Doğalgaz - Kağızman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlamacı aramaktayız.Maaş + ssk+ prim sistemi ile çalışacak.

7 ay önce

Diyetisyen

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - Kağızman

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştıgınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayehanenizin gelirini artırmak içinde başvurda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ucret ve çalışma sartları görüşülecektir.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Kağızman

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

1 yıl önce

Servis Garsonu

Öykü Pasta Cafe - Kağızman

Pasta cafemizde çalışacak Servis Garsonu alınacaktır.

7 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Mimaray İnşaat San ve Tic Ltd Şt - Kağızman

GELİŞEN TÜRKİYE’NİN ÇAĞDAŞ FİRMASI MİMARAY    Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok bina, altyapı, tesis, yol, site, iş merkezi ve özel konut inşa eden. Ticaret, sanayi, mimarlık ve nakliye alanlarında faaliyet gösteren MİMARAY, sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı kadrosunun üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projeler gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.    Temel prensibi, üstlendiği işleri, sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan MİMARAY, gelişen Türkiye’nin çağdaş Firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak teknolojisini sürekli olarak yenileme çabasında olan MİMARAY, ISO 9001 belgesine sahiptir.    MİMARAY, Türkiye’ye, Türk insanına yararlı işler yapmak amacından hareketle uluslar arası pazarlara açılmayı bir diğer hedef olarak koymuş ve kurumsallaşma çalışmalarının tamamlanmasını takiben faaliyete geçirmeyi planlamıştır.     MİMARAYın kendi üst düzey hedeflerine ulaşabilmesi, şüphesiz ki kendi çalışanları üzerinden geçmektedir. Bu yüzden çalışanlarımız bizim için çok önemli ve değerlidir. Çalışkan, üretken, dürüst ve çağdaş kişilik özellikleri, teknik ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi karşılamak şartları ile sizde Mimaray ailesine katılarak firmamıza, ülkemize  ve kendinize büyük katkılarda bulunabilirsiniz.

7 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Kağızman

Mağaza Satış Danışmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Metaş Pompa - Kağızman

Firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Onarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Tahsilat Uzmanı

Ozansoy Hukuk & Danışmanlık - Kağızman

Ataşehirde bulunan Hukuk & Danışmanlık faaliyetleri sürdüren ofisimizde, başta bankalar olmak üzere kurumsal şirketlerin gecikmiş alacaklarının tahsilatına yönelik projede çalıştırılmak için agent aranmaktadır.

2 hafta önce

Acil Silahlı Bay Özel Güvenlik / 8 Saat / Ümraniye Dudullu Sancaktepe

VİZYON VİP - Kağızman

Sancaktepe arkası, Natoyolu caddesine yakın, Yukarıdıdullu mh organize sanayi bölgesi projemizde çalışacak, 23-43 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 07/15 - 15/23 - 23/07 vardiyalı 8 saat çalışma haftada 1 gün izin, bekar agi içinde 2510tl maaş + 600tl ticket yemek kartı ile çalışcak bay silahlı kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne silahlı güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Muhasebe Müdürü

Medster Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hiz Ltd Şti - Kağızman

Tüm muhasebe işlemlerinde deneyimli Muhasebe Müdürü alımımız olacaktır.

9 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

İde Turizm Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Kağızman

Bodrum Gümüşlük Arion Resort Butik Otelde tam gün çalışacak, otel lojmanında kalacak kadın Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi aramaktayız.

11 ay önce

Muhasebe Uzmanı

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Kağızman

Şirketimizin İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ofisinde çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Müşteri ve satıcı cari hesaplarının takibini yapmak ve ödeme & tahsilat planlarını hazırlamak (öncelikli görev) Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Borç Takip Raporu hazırlanması, Kasa hareketleri – tediye – tahsilat fişlerinin girişi, İrsaliye ve Fatura yazımı, Çek ve Banka giriş - çıkışlarının yapılması, Hizmet faturalarının kayıtlarının alınması,

1 yıl önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Kağızman

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kağızman

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Büyük Hamit Hotel - Kağızman

100 odalı otelimize İngilizce Arapça bilen Ön Büro Personeli alınacaktır.

1 yıl önce

Kalite Kontrol Elemanı

Hot Makina San ve Tic Ltd Şti - Kağızman

İzmir Torbalı Ayrancılar mevkiinde bulunan kaynaklı imalat yapan firmamız bünyesinde kalite bölümüne bağlı giriş, proses ve final kalite aşamalarında istihdam edilmek üzere ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Cam Ustası

Vargün Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Kağızman

Esenyurtta bulunan firmamıza deneyimli Cam Ustası aranmaktadır.

9 ay önce

Kars Geneli Sektörler