Kağıthane İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kağıthane İş İlanları


Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Kağıthane

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Kağıthane

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

2 gün önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Kağıthane

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Kağıthane

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Kağıthane

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Kağıthane

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

2 gün önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Kağıthane

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

2 gün önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Kağıthane

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

E Ticaret Uzmanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Kağıthane

Firmamıza E-Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi,Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması,Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması,Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimiÜrünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlamaWeb analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi,Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması,Pazaryeri süreçlerini takip etmek,Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek.

2 gün önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Kağıthane

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kağıthane

Gıda imalat fabrikasında çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 gün önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Kağıthane

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Kağıthane

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

2 gün önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Kağıthane

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

2 gün önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

2 gün önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Kağıthane

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

3 gün önce

Teknik Destek Elemanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Kağıthane

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

3 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 gün önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

3 gün önce

Şoför

Özel Mono Tıp Merkezi - Kağıthane

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; hastane için vale şoför, hastane hastalarını taşıyacakŞoför arayışımız bulunmaktadır.

3 gün önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kağıthane

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

3 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Azizoğlu Otomotiv - Kağıthane

AZİZOĞLU OTOMOTİV FİRMAMIZA, Kadın, Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Yapacağı iş temizlik yemek vs çay servisi Aylık 2.000₺ Net maaş verilecektir. Günlük 6 kişilik öğle yemeğidir ve gelen müşterilere çay servisidir.

3 gün önce

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kağıthane

Muhasebe Elemanı” arıyoruz.

3 gün önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Kağıthane

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

2 hafta önce

Kasiyer

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Kağıthane

Fethiye merkezde bulunan işletmelerimize en az bir yıl deneyim sahibi Kasiyer alınacaktır

2 hafta önce

Ev Işleri Yardımcı Eleman

Nova Yapsat İnşaat ve Tic Ltd Şti - Kağıthane

Ev Hizmetleri ve Ütü Yapabilen,TecrübeliDaha önce benzer işlerde çalışmış,Haftanın 6 günü sabah 08.00 ,akşam 17:00 çalışabilecek,Ev işleri yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Falez Çelikkapı - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

2 hafta önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

2 hafta önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Kağıthane

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

2 hafta önce

Resepsiyonist

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Kağıthane

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

2 hafta önce

Kağıthane İşkur İş ilanları

Kağıthane İş ilanları alanlarında sizler de iş sahibi olmak ve size uygun bir mesleki dalda hemen en ergonomik iş alnında çalışma eylemlerinde bulunmak ve size öze olarak da pek çok elverişli ve olumlu yönde iş şartları kapsamında çalışma faaliyetlerinde bulunursunuz. Bu bağlamda da İstanbul kağıthane bölgesinde ikamet edenler ya da yaşayan pek çok birey başta olmak üzere bu civarlarda yaşayanlar da bu iş şartlarından yararlanma durumu içindedir. Kırtasiyecilik hizmetleri iş ilanları kapsamında aradığınız her türlü iş süreçlerinde bulunma ve bu iş ortamlarında yararlanmak için sistem üzerinden detaylı bilgiler alarak sizeler de ayrıcalıklı bu web site üzerinden iş başvurularınız için adreslere kontak kurunuz.
Kağıthane Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Çağlayan, Çeliktepe, Emniyetevleri, Gültepe, Gürsel, Hamidiye, Harmantepe, Hürriyet, Mehmet Akif Ersoy, Merkez, Nurtepe, Ortabayır, Sanayi, Seyrantepe, Şirintepe, Talatpaşa, Telsizler, Yahyakemal, Yeşilce
Kağıthane İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Kağıthane İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 249 29 89 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler