Kadıköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kadıköy İş İlanları


Pazarlama Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Kadıköy

Kursumuzu Beylikdüzünde tanıtacak, kapı kapı gezecek Pazarlama Elemanı arıyoruz.Part time veya full time ya da freelance çalışacaktır.Maaş + SSK + Yol + Yemek + Prim şeklinde çalışılacaktır.Ofis işi değildir.

1 gün önce

Back-End Developer

Cebeci Vending - Kadıköy

Blockchain tabanlı şirketimizde alanında yetkin ve gelişime açık, iletişim becerisi yüksek Back-end, Front-end Developer arıyoruz. Referans alınacak yetkinlikler; freelance iş ispatı, gerçekleştirilmiş projeler, daha önce çalıştığınız kurumların bilgisi aktarılması beklenilmektedir.

1 gün önce

Mimar

Zafer Hakan Yapı A.Ş. - Kadıköy

Şekerpınardaki camii şantiyemizde ince işlerde çalışacak Mimar veya İç Mimar alınacaktır.

1 gün önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kadıköy

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

1 gün önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kadıköy

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

1 gün önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kadıköy

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

1 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

1 gün önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kadıköy

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz.*Markanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Almanca olarak yanıtlamak ve çözümlendirilmesi olacaktır.Yalnızca cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

1 gün önce

Sekreter

Ekşioğlu Enerji San Tic A.Ş. - Kadıköy

Ekşioğlu Enerji olarak, Kuşadasında şirket ortağımız olan Ekşioğlu Blue Yapı&Tasarım A.Ş. için Sekreter/Asistan alımı yapılacaktır.

1 gün önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Kadıköy

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

1 gün önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Kadıköy

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Lansman Destek Görevlisi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Kadıköy

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için 3 ay sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.

4 gün önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Kadıköy

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Kadıköy

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

4 gün önce

Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamıza Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Satış Uzmanı

Gökçe Beauty Güzellik Salonu - Kadıköy

Güzellik merkezimizde çalışacak Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamıza dijital pazarlama ve sosyal medya alanında deneyimli personel alımı yapılacaktır.Gerek danışmanlığını yaptığımız gerekse kendi projelerimizde aktif olabilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

4 gün önce

Temizlik Personeli

Nurpak Temizlik - Kadıköy

Diyarbakırdaki tüm avm lerin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranıyor.

4 gün önce

Matematik Öğretmeni

Kocaeli Tasarı Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Kadıköy

Tasarı Eğitim Kurumları Kocaeli şubesi olarak kendini geliştirmek isteyen matematik öğretmenlerimize öncülük etmek istiyoruz. Kurumumuzda çalışacak Matematik Öğretmeni arıyoruz.

4 gün önce

Diyetisyen

Ses Psikolojik Danışmanlık - Kadıköy

Ispartada ve İstanbulda bulunan ofisimizde birlikte çalışmak üzere Diyetisyen aranmaktadır. İlana başvuracak kişilerin, ilan için başvurdukları ilde ikamet etmesi gerekmektedir. Isparta ilanı için; Isparta dışında ikamet edenlerin başvurmaması rica olunur.

4 gün önce

Site Bay Özel Güvenlik /2950+Agi+Zam/ Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Kadıköy

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, bekar agi dahil 2950 TL maaş+ocak ayın'da zam yapılcak şekilde çalışcak bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma sabit gece 1 VARDİYA 4 gece çalış 2 izin / 2 VARDİYA 5 gece çalış 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma 1 VARDİYA 2 gündüz 2 gece 2 izin / 2 VARDİYA 2 gündüz 3 gece 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

5 gün önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik /2400+Agi+Ymk/ Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Kadıköy

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2400 TL maaş+agi+350 TL ticket yemek kartı ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

5 gün önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Kadıköy

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

5 gün önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Kadıköy

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

5 gün önce

Sekreter

Agenda Giyim - Kadıköy

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

5 gün önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Kadıköy

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

5 gün önce

Aşçı

M&B Cafe Patisserie - Kadıköy

Avm içinde yeni açılacak cafemiz için kahvaltı tabağı hazırlamaya hakim , lokma ve waffle hamuru yapabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.Çay ve kahve sunumu yapacak.

5 gün önce

Uluslararası Satış Elemanı

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Kadıköy

Sağlık sektöründe çalışacak, Uluslararası Satış Elemanı alınacaktır.

5 gün önce

İkram ve Temizlik Personeli

Element Petrol Nakliye İnş Oto Tem San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

iş yerimizde temizlik işlerini ve çay servisi yapacak bayan İkram ve Temizlik Görevlisi arıyoruz.

5 gün önce

Garson

M&B Cafe Patisserie - Kadıköy

Avm içinde yeni açılacak cafemiz için Garson aranmaktadır.

5 gün önce

Kadıköy İşkur İş ilanları

Kadıköy İş ilanları kapsamında tüm zamanların en kolay iş bulma aşamaları bakımından da yeniçağımızın gereklilikleri açısından da iş olanaklarını artık sanal ortam platformu ile daha da büyük destek ve kazanımlar halinde elde etme lüksü içindesiniz. İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet eden pek çok birey inç de işsizlik sorunlarına yönelik olark geliştirilen bütün bu ilgil süreçlerde de size yönelik her türlü destek ve kazanımlarda da bu web adres üzerinden gerekli birçok durumlar mevcuttur. Ayakkabıcılık iş ilanları kapsamında pek çok insan için bu ayakkabıcılık sektöründe eleman ve ara elemanları iş alınmaları yapılacaktır. Siz de bu gibi fırsatlardan yararlanmak için uygun ve elverişli aşamada sistemi takip edersiniz.
Kadıköy Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye, Zühtüpaşa
Kadıköy İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Kadıköy İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler