Kadıköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kadıköy İş İlanları


Ütücü

Mr Jeff Kuru Temizleme - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ütücü aramaktayız.Çamaşırhane de ütü yapacak,Paketleyip hazır hala getirecek,Çamaşır yıkama işlemlerinden sorumlu,Dükkan temizliğinden de sorumlu olabilecek.

1 gün önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Kadıköy

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

1 gün önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Gazi Yayıncılık - Kadıköy

Firmamız bünyesinde telefonla dergi aboneliği yapabilecek ÇAĞRI MERKEZİ TECRÜBESİ OLAN iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, kendisine güvenen, ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı çalışabilecek bay bayan eleman arıyoruz.Asgari Ücret+Prim+Sigorta+YemekHafta İçi 5 Gün 09:00-17:30*Cumartesi Yarım Gün (10:00-14:00)*Pazar Tatil

1 gün önce

Aşçı

Mirza Sakatat Gıda San Ltd Şti - Kadıköy

15 kişiye kahvaltı hazırlayıp, öğlen yemeği yapabilecek temizliğe çok dikkat eden çalışacağı katın temizliğinden sorumlu olacak disiplinli bir çalışan arıyoruz. *** Firmayı aramanız sizin için zaman kaybı olacaktır.

1 gün önce

Plasiyer

Oğuz Asansör San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Mangal kömürlerinin toptan ve perakende satışını yapan firmamıza kendi maaşını kendisinin belirleyeceği panelvan aracı olan plasiyer elemanlar arıyoruz.

2 gün önce

Pazarlama Sorumlusu

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kadıköy

Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere pazar araştırmaları ve ihracat pazarlama alanlarında tecrübeli adaylar aranmaktadır.

3 gün önce

Şoför

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Kadıköy

İstanbul Anadolu yakasında Sırma ve Hayat su bayiliği olarak hizmet vermekteyiz.İstanbul Kadıköy bölgesinde market, bakkal ve benzeri yerlere dağıtım yapacak şoför ve muavin aramaktayız

3 gün önce

Dikiş Makinesi Operatörü-Kumaş

Rowar Texstil - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dikiş Makinesi Operatörü alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Bayramoglu Hırdavat Dış Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Restoran Karşılama Hostesi

Sasra Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Kadıköy

Bağdat caddesinde bulunan Yöresel Lezzetler sunan restorantımıza güler yüzlü ve kendi işi gibi çalışacak kadın karşılama hostesi alınacaktır.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Kadıköy

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

2 hafta önce

Acil bay site özel güvenlik /2729+agi+ymk/ kadıköy erenköy

vizyonvip - Kadıköy

ÇALIŞMA YERİ: ERENKÖY, ETHEMEFENDİ CD PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN GÜVENLİK OLCAK ENAZ 1 YIL ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞ K PROJELER'DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2729TL MAAŞ + AGİ + 400TL TİCKET YEMEK KARTI ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN MİNİBÜSLER: PENDİK-KADIKÖY VE SAHİLDEN GEÇEN SARI DOLMUŞLAR ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN OTOBÜSLER: 16D NOLU PENDİK-ALTKAYNARCA-PENDİK-KADIKÖY YADA 17 NOLU PENDİK-PENDİK /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

3 hafta önce

Acil apartman kursiyer-sertifikalı bay danışma/güvenlik / kadıköy caddebostan

VİZYONVİP - Kadıköy

ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY BÖLGESİNE BAĞLI, CADDEBOSTAN PROJE İSMİ: APARTMAN KURSİYER YADA GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA GÜVENLİK SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ YADA GÜVENLİK KURSUNA YAZILMIŞ GÜVENLİK-DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK-DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24-35 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2530TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ= CADDEBOSTAN KÜLTÜRMERKEZİNE YAKIN ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN MİNİBÜSLER: KADIKÖY-PENDİK MİNİBÜS VE SAHİLDEN GEÇEN SARI DOLMUŞLAR ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN OTOBÜSLER: 16D NOLU KADIKÖY-ALTKAYNARCA-PENDİK YADA 17 NOLU KADIKÖY-PENDİK NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

3 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Nil Yapı Isıtma Yalıtım - Kadıköy

Nil Yapı İnşaat sektörü mantoloma alanında görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.Firmamızın mevcut müşteri ağını korumak, Müşterilerle iletişimi sürekli kılmak, markamızın en etkili şekilde refere edilmesi için doğru kanallardan doğru kitleye ulaşma çalışmaları yapmak ve geliştirmek.Müşteri memnuniyetini sorgulamak, eksiklerin tespit edilerek giderilmesi ve güçlü yönlerin daha güçlü bir imaj için vurgulanması çalışmalarını yürütmek.İş akışının takibinde olmak; eksiklik yada hatalı olması durumunda gerekli birimlerden aksiyon almak.

3 hafta önce

Makine Mühendisi

Dicle Mekanik İnşaat A.Ş. - Kadıköy

Firmamızın Elazığda bulunan Toki şantiyesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Nil Yapı Isıtma Yalıtım - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamız da görevlendirilmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

3 hafta önce

Montaj Elemanı

Konsept Çelik Kapı İmalat San ve Tic A.Ş. - Kadıköy

Ankara Kazan da çelik kapı imalat fabrikasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Parke Döşeyicisi

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - Kadıköy

Laminat, lamine parke ve süpürgelik montajı yapabilecek Park Döşeyici aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

3 hafta önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Beylikdüzü Firmamızda çalıştırılmak üzere daha önce plastik enjeksiyon kalıp üretimi firmasında çalışmış ve tecrübesi olan CNC Dik İşleme Operatörleri alınacaktır.Vardiyalı çalışabilecek ve Beylikdüzü civarında oturanlar tercih edilecektir.Lütfen bu işle ilgili ve tecrübeli olan kişiler başvuru yapsınlar.

3 hafta önce

Sıhhi Tesisatçı

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - Kadıköy

Tesisat tespit ve onarımı yapabilecek Sıhhi Tesisatçı aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

3 hafta önce

Sekreter

Steel Savunma Cam Metal İnş San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

3 hafta önce

Cnc Torna Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Beylikdüzü O.S.B. Birlik Sanayi Sitesinde Plastik Enjeksiyon Kalıpları üretiminde faaliyet gösterenRehber Kalıp Makina ve Plastik San.Ltd.Şti. firmamızda istihdam edilmek üzere CNC Torna Operatörü aranmaktadır.Fanuc ve Heidenhain gibi kontrol paneli üzerinden program düzeltip yazabilen,Tercihen Aktif G kodları yazabilen ve okuyabilenTeknik resim okuma bilgisine sahip,Ölçüm aletleri kullanabilen,Kesici takım uçları hakkında bilgi sahibi,CNC tezgahı kullanımı konusunda en az 2-5 yıl tecrübe sahibi olan,Kalıp imalatı yapabilenVardiyalı çalışabilecekEkip çalışmasına yatkın ve ekibini yönetebilecekGenç, dinamik, fabrika kurallarına uyum sağlayabilecek,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Büyükçekme, Avcılar, Güzergahında ikamet edenAskerlik görevini tamamlamış ve 50 yaşını aşmamış

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Alyans Gayrimenkul Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Çalışma bölgesinde Satılık-Kiralık portföyler oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakSektördeki gelişmeleri takip edip, güncel tutmak.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Kadıköy

Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere Ön muhasebe Elemanı ihtiyacımız vardır. Başvurular CV üzerinden değerlendirilecektir. Uygun olması halinde Muhasebe Uzmanımız tarafından bilgilendirilerek görüşmeye çağrılacaksınız.Not: Firmamız İEP Destek programından faydalanmaktadır. İşe başlayacak kişi içinde bu destek programından maaş ve sigorta desteği sağlanacaktır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Zngtr Gayrimenkul San ve Tic A.Ş. - Kadıköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Mağaza Müdürü

Eman Gy Gayrimenkul A.Ş. - Kadıköy

Butik kavramına ve hizmetlerine getirdiğimiz özgün konseptimiz ile yurtiçi ve yurtdışından özel olarak yarattığımız koleksiyonlarımızı mağazalarımızda sunuyoruz.Bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip konuksever ,içten ve aynı zamanda konusunda uzman stil danışmanlarından oluşan ekibi, aradaki bu bağı kurmakta önemli rol üstleniyor. Var olan ve yeni açılacak mağazamız için yine bu bağı koruyacak ve bilgi/becerileri ile geliştirecek ekip arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı• Mağaza servis ve satış hedeflerini gerçekleştirmek,• Müşteri, çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak,• Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak,• Müşteri şikayet/öneri sistemini yönetmek,• Mağazanın karlılık operasyonunu gözetmek, geliştirmek,• Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak,• Ürün sayımının, stok takibinin kontrollerini gerçekleştirmek,• Mağaza içi lojistik uygulamaları yönetmek.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Bulvar Oto Lastik - Kadıköy

Yeni sanayi sitesinde lastik ve jant satışı yapılan iş yerimizde çalışmak üzere, çorlu da ikamet eden tecrübeli-tecrübesiz Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.Çalışma saatleri 08.00-20.00 (cumartesi de dahil)Maaş: asgari ücret

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Bilsoft Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Kadıköy

Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiBilsoft Yazılım, 15 yıldır başta ticari programlar olmak üzere KOBİlerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılım geliştiren sektörün lider firmalarındandır. Türkiye genelinde 90.000 den fazla firmaya hizmet vermektedir.Firmamızın Düzce Teknoparkta bulunan ofisinde Müşteri Hizmetleri departmanında çalışacak Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş TanımıFirmamızın Düzcede bulunan ofisinde, yazılımlarımız hakkında kullanıcılara bilgi vererek telefonda satış ve pazarlama yapabilecek,Yeni müşteriler bulunması konusunda gerekli faaliyetlere katkı sağlamak,Satış ve pazarlama çalışmalarına katkı sağlamak.Marka imajı ve bilinilirliği ile pazar payının arttırılmasına yönelik çalışmalara katkı sağlamak

3 hafta önce

Kadıköy İşkur İş ilanları

Kadıköy İş ilanları kapsamında tüm zamanların en kolay iş bulma aşamaları bakımından da yeniçağımızın gereklilikleri açısından da iş olanaklarını artık sanal ortam platformu ile daha da büyük destek ve kazanımlar halinde elde etme lüksü içindesiniz. İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet eden pek çok birey inç de işsizlik sorunlarına yönelik olark geliştirilen bütün bu ilgil süreçlerde de size yönelik her türlü destek ve kazanımlarda da bu web adres üzerinden gerekli birçok durumlar mevcuttur. Ayakkabıcılık iş ilanları kapsamında pek çok insan için bu ayakkabıcılık sektöründe eleman ve ara elemanları iş alınmaları yapılacaktır. Siz de bu gibi fırsatlardan yararlanmak için uygun ve elverişli aşamada sistemi takip edersiniz.
Kadıköy Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye, Zühtüpaşa
Kadıköy İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Kadıköy İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler