İzmit İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İzmit İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Psikolog

Sorgun Src Psikoteknik Ulaşım Hizmetleri Ltd Şti - İzmit

Sorgun SRC VE PSİKOTEKNİKTE çalışacak Psikolog aranmaktadır.

1 yıl önce

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - İzmit

Yuvarlak örme makinesinde tecrübeli Erkek İmalat Elemanı aranıyor.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Vera Is Love - İzmit

Tuzla aydınlı mahallesinde bulunan bay, bayan giyim magzamizda görevlendirmek üzere bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

4K1E Otomotiv San Tic Ltd Şti - İzmit

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Saç Bakım ve Yapımcısı

Hair Studiom Bayan Kuaförü - İzmit

Mesleğinde başarılı iş ahlakı olan saç ustası arkadaşlar arıyoruz

11 ay önce

Sekreter

Td Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İzmit

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere diksiyonu düzgün bayan Sekreter alınacaktır

8 ay önce

Cafe Servis Personeli

Tiamo Eis Caffe - İzmit

Cafe Sektöründe Çalışmış Tecrübeli Tam Zamanlı Uzun Yıllar Beraber Çalışabileceğiniz Ekip Arkadaşları Arıyoruz.

11 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - İzmit

Firmamızda görevlendirilmek üzere İş Güvenliği C Sınıfı aramaktayız.

1 yıl önce

Temizlik Şefi

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - İzmit

Kocaeli / Yeniköy de yer alan fabrika projemizde görevlendirilmek üzere, TEMİZLİK HİZMETLERİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.Sorumlu olduğu projede, çalışmaların hem Online Group hem müşteri değer, politika ve prosedürlerine uyumlu olarak yapılmasını sağlamak,· Temizlik ekibinin yönetimini ve iş planını yapmak, günlük, haftalık ve bir yıllık iş programı oluşturarak bunların eksiksiz ve müşteri kriterlerine uygun olarak yapılmasını sağlamak,· Aylık Vardiya çizelgelerini oluşturmak,· Temizlik ekibinin puantaj takibini yapmak, projede gelen taleplerin kontrolü ve takibini yapmak,· Şirket kaynaklarının kullanımını takip etmek, kullanılan demirbaşların verimli kullanılmasını sağlamak,· Kimyasal ve sarf malzeme tüketiminde günlük ve aylık tüketim çizelgelerine uygun çalışılmasını sağlamak,· Operasyonun yürütüldüğü alanlarda periyodik kontrolleri yapmak, müşteri ile haftalık toplantılar ve aylık temizlik faaliyet sunumları yapmak,· Yıllık ve aylık raporları hazırlamak,· Ekibinin geliştirilmesi için gereken bilgi, beceri, ve davranışları belirleyerek gerekli eğitimi vermek,

2 ay önce

Bellboy

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - İzmit

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı otelimizde misafirlerin otelimize geliş ve ayrılışlarında bagajlarının taşınması ve araçlarının otoparka getirilip götürme hizmetlerini yapabilecek, otelin aracı ile otel ile havalimanı arasında aracımızla transfer hizmetini yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Masöz

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - İzmit

Çubukta bulunan bayan hamamıza BAYAN MİSAFİRLERİMİZE kese ve masaj yapabilecek tercihen tecrübeli bayan personeller alınacaktır. Maaş ve ilave olarak prim ödenecektir.

7 ay önce

Grafiker

Lord Reklam San A.Ş. - İzmit

Dijital baskı ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Grafiker aranmaktadır

1 yıl önce

Dikişçi ve Nakışçı

A3D Koruma Tekstil Tic Ltd Şti - İzmit

İstanbul Anadolu yakası Yenisahrada tekstil atölyemizde görevlendirilmek üzere Dikişçi ve Nakışçı aranmaktadır.

7 ay önce

Teknisyen

Üntek Enerji Isıtma Soğutma Sistemleri - İzmit

Kombi montajı, kombi servisi, klima montaj ve servislerine gidecek arkadaşlar aramaktayız.

6 ay önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - İzmit

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

1 yıl önce

Uzman Psikolog Eskişehir

Nesil Psikoloji Eskişehir Psikolog Pedagog Aile Danışmanlığı Merkezi - İzmit

Eskişehir psikolog, pedagog, aile danışmanı ve profesyonel koçluk uzman kadromuzla; Bireysel Danışmanlık, Çocuk Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Hamile Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Boşanma Danışmanlığı ve Kurumsal Danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktayız. Klinik psikoloji yüksek lisans/ Doktora eğitimlerini tamamlamış, Tercihen EMDR terapisi ve oyun terapisini aktif olarak uygulayan (çocuk ve ergen terapistleri için.) Aile Danışmanlığı sertifikasına sahip, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, En az iki psikoterapi yaklaşımında deneyim sahibi, Psikolojik test uygulamalarına hakim, En az 5 yıl psikoterapi tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, İletişim yönü güçlü, pozitif, takım çalışmasına uyumlu, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Tam zamanlı görev alabilecek.

10 ay önce

Estetisyen

Emsal Doğan Güzellik Merkezi - İzmit

Türkiye çapında şubeleri bulunan Emsal Doğan Güzellik Merkezlerinin Adana Şubesinde çalıştırılmak üzere İpek Kirpik Uzmanı arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Sorumlusu

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - İzmit

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;Satış Pazarlama Departmanında çalışacak,Firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi verip, teklif sunacak,Satış süreçlerini yönetecek,Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

SPOR Salonu görevlisi kardiyo dan anlıyan!

PARK 35 Sitesi - İzmit

Park 35 sitemizin spor salonuna fitnıs ve kardiyo dan anlayan spor görevlisi (mümkün ise bayan) arıyoruz

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - İzmit

Bosch marka beyaz eşya magazamızda çalışmak üzere satış konusunda tecrübeli Satış Danışmanı personel ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

İzmit İşkur İş ilanları

İzmit iş ilanları Son dönemlere girildiğinde artan işsizlik nedeni ile büyük sorunlar baş göstermektedir. Gerek ülke olarak gerek ise ekonomik açıdan pek çok milletlerin gerisinde kalmaktayız. Bu bakımdan da günümüzde bu açıdan bakıldığında işsizdik gibi bir sorun sadece ekonomik dalgalanmalara nede olmadığı gibi sosyal açıdan da bireysel ilgi ve yetenekleri de kısıtlar. Buna önlem amaçlı olarak insanlar için bu sistem üzerinden artık daha da kısa sürede pek çok İzmit bölgesinde yaşayan ya da ikamet eden bireyler için de bu bağlamda ön görülen desteklerimiz devam etmektedir. En çok tercih edilen ve bu ilgi ve yetenekler göre iş ilanlarından yararlanarak size yönelik büyük destek ve kazanımlar içerisinde yer almak için bu web adresi sürekli bir biçimde takip etmelisiniz.
İzmit Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
28 Haziran, Akarca, Akçakoca, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Alikahya Atatürk, Alikahya Cumhuriyet, Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Ambarcı, Arızlı, Arpalıkihsaniye, Ayazma, Bağlıca, Balören, Bayraktar, Bekirdere, Biberoğlu, Böğürgen, Bulduk, Cedit, Cumhuriyet, Çağırgan, Çavuşoğlu, Çayırköy, Çubuklubala, Çubukluosmaniye, Çukurbağ, Dağköy, Doğan, Durhasan, Düğmeciler, Emirhan, Erenler, Eseler, Fatih, Fethiye, Fevzi Çakmak, Gedikli, Gökçeören, Gülbahçe Kadriye, Gültepe, Gündoğdu, Güvercinlik, Hacıhasan, Hacıhızır, Hakaniye, Hasancıklar, Hatipköy, Kabaoğlu, Kadıköy, Karaabdülbaki, Karabaş, Karadenizliler, Kaynarca, Kemalpaşa, Kısalar, Kocatepe, Kozluca, Kozluk, Körfez, Kulfallı, Kulmahmut, Kurtdere, Kuruçeşme Fatih, M.Alipaşa, Malta, Mecidiye, Nebihoca, Orhan, Orhaniye, Ortaburun, Ömerağa, Sanayi, Sapakpınar, Sarışeyh, Sekbanlı, Sepetçi, Serdar, Sultaniye, Süleymaniye, Süverler, Şahinler, Şirintepe, Tavşantepe, Tepecik, Tepeköy, Terzibayırı, Topçular, Turgut, Tüysüzler, Veliahmet, Yahyakaptan, Yassıbağ, Yeni, Yenice, Yenidoğan, Yenişehir, Yeşilova, Zabıtan, Zeytinburnu
İzmit İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
İzmit İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler