İzmir İş İlanları, İzmir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

İzmir İş İlanları


Müşteri Temsilcisi

Enra Tekstil Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Enra Tekstil 1995 yılında kurulmuş olup, örme konfeksiyonda başta Almanya, İngiltere ve İtalya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine yıllık 1 milyon adetten fazla ihracat yapmaktadır. Ekibimizde “MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.İş TanımıKoleksiyon ile ilgili tüm süreçlerin takip edilmesi ve yürütülmesiMüşteri ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesi konusunda Takım Lideri’ne destek olunmasıMüşteri beklentilerinin analiz edilmesi ve koleksiyon hazırlık çalışmalarının yapılmasıFiyat ve termin anlaşmalarının yapılması ve revize edilmesiMüşterilerin istemiş olduğu kalite standartlarına uygun numunelerin kontrol edilmesi ve raporlanmasıÜretime doğru bilgilerin aktarılması ve kontrol edilmesi

5 gün önce

Sosyal Medya Yöneticisi

BM Veteriner Hiz Ltd Şti - İzmir

Veteriner kliniğimizde çalışacak Sosyal medya yöneticisi arıyoruz.

5 gün önce

Muhasebe Uzmanı

Shevago Giyim San ve Tic Ltd Şti - İzmir

SHEVAGO GİYİM SANAYİ Ve TİC.LTD.ŞTİ E- Ticaret olarak sektöründe öncü olan.Bornovada bulunan firmamızda; görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 gün önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - İzmir

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

1 hafta önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - İzmir

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

1 hafta önce

Üretim Elemanı

İzka Lastik Kauçuk İnş San ve Tic A.Ş. - İzmir

Üretim bölümünde, konveyör bant imalatında görev alacak Üretim Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Çevre Mühendisi

Uygar Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Ağırlıklı olarak Gebze / Kocaeli bölgesindeki organize sanayi bölgeleri olmak üzere, faaliyet durumuna göre Türkiye genelinde çöp kamyonlarımız ve lisanslı araçlarımız ile atık yönetimi hizmeti vermekteyiz. Firmamızda bu doğrultuda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip, bize katılarak firmamızı daha ileriye taşıyacak Çevre Mühendisi personele ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - İzmir

Kendi alanında lider ve sektöründe öncü bebek beslenme ürünleri için, Bölge Satış Temsilciliği pozisyonuna bağlı olarak çalışacak potansiyel enerjisi ve yetkinlikleriyle şirketimize değer katacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Kendi bölgesi ile ilgili ticari performans hedeflerini gerçekleştirmek, Rut planı dahilinde medikal kanallarda satış ziyaretinde bulunmak, Satış politikalarına ve stratejilerine göre belirlenen uygulamaların ilgili müşterilere aktarımını sağlamak,Mevcut müşterilerle ilişkilerimizin sağlıklı ve düzenli biçimde sürmesini sağlamak, firmayı satış noktalarında temsil etmek, Faaliyetleri ve bölgesi ile ilgili araştırma ve analizleri yapmak ve raporlamak.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - İzmir

Kahramanmaraş merkezde bulunan çağrı merkezimiz için otelimizin tanıtımını yapacak Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Bsg Gayrimenkul Danışmanlık Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Hayatında yeni bir başlangıç yapıp kazancıyla Türkiye ve Avrupa’da ödül almak isteyenler için iş ilanıdır. 2011 yılında kurulan Remax Zeytin, 3 şube ile hizmet vermektedir. 10 yıllık süreç içerisinde hem ofislerimiz hem gayrimenkul danışmanlarımız sayısız Avrupa ve Türkiye derecelerine imza atmıştır. Gayrimenkul sektörünün liderleri ile beraber çalışmak onlarla aynı sahneyi paylaşmak istiyorsanız bu ilan sizin için. Gayrimenkul Danışmanlarımıza sunduğumuz hizmetler ,İlk 6 ayınızda ücretsiz saha koçu desteği9 Haftalık ücretsiz SUPERSTARt eğitimiKonusunda uzman eğitmenlerden ücretsiz eğitimlerYaptığımız iş yönelim testi sonucuna göre kişiselleştirilmiş ücretsiz eğitimler ve iş gelişim takibiPortföy çekimlerinizde ücretsiz profesyonel fotoğraf ve video çekimiProfesyonel hazırlanmış tanıtım filminiz

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - İzmir

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz. TERCİHEN VİNÇ İMALATI DENEYİMİ OLAN adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Satış Mühendisi

Marmur Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - İzmir

Almanya merkezli WhiteWood International Exhibition Services olarak, dünya çapında fuarcılık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle fuar stant kurulumu ve fuar danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.Fuar planınızda özel tayin edilmiş proje sorumlusu ve ”WhiteWood Operations System (WOS)” aracılıyla kesintisiz her aşamada müşterilini bilgilendirerek, Alman standardında Türkiye ekonomik şartlarına uygun özel sistemimiz sayesinde katılımcıların fuar yatırımları için en verimli geri dönüşü sağlamaktayız.Uzun yıllardır çözüm ortağı olduğumuz;Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), Orta Anadolu İhracatçılar Birliği (OAİB), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) vb. gibi referansların yanı sıra birçok uluslararası stant kurma ödülü* ile hizmet kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız.En kısa zamanda beraber çalışıyor olmak ümidiyle,

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - İzmir

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Elektrik teknisyeni arıyoruz. İŞ TANIMI-Servis faaliyetlerinin sürdürülmesi,-Müşteri sahalarında vinç arıza ve bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,-Müşterilerinin bakım ve arıza hakkında bilgilendirilmesi,-İlgili evrakların tutulması, raporlanması,

2 hafta önce

Oto Yedek Parça Satış Elemanı

İzmit Oto Yedek Parça - İzmir

Tercihen yedek parçadan anlayan eleman aranmaktadır dinamik öğrenmeye açık hevesli kendine güvenen öğrenmeye açık ben yaparım diyorsa yetiştirilmek üzere de elemana ihtiyacımız vardır şartlarımız gayet iyidir yüz yüze konuşulacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Uzmanı

Aleva Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Lütfen iş başvurularını bu ilana yapınız özelden arama yapmayınız.Belirtmek istediğiniz özel durumlarınızı başvurunuzda belirtiniz lütfen.Tüm CVler tek tek incelenmektedir.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Steel Savunma Cam Metal İnş San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özyurt Silah San A.Ş. - İzmir

Savunma Sanayi alanında faaliyet gösteren Silivrideki fabrikamızda mutfak alanında çalışmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.Fabrikamızda ortalama 15 çalışan bulunmaktadır. Çay/kahve servisi, mutfak ve ofis temizliği yapılacaktır.Çalışma saatlerimiz 09:00/18:00dir. ***Mutfak personelinin 1 saat önce (08:00) gelip ofis temizliği yapması gerekmektedir***

3 hafta önce

Bellboy

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - İzmir

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km. mesafede bulunan otelimiz için bellboy görevi yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Klima İmalat ve Montaj Elemanı

Arya Grup Isıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Klima İmalat ve Montaj Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Marketing Sales Manager

Odak Enerji Proje Yönetim San Tic A.Ş. - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Müdürü aramaktayız.Firmamız uygulamadan doğan gereksinimleri dikkate alıp, mühendisliğin gerektirdiği çözümleri üreterek müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğrultusunda, teknolojik yenilik ve gelişmelere açık, ihale, uygulama ve montaj aşamalarında mükemmel bir uyum ve düşük maliyetli, hatasız sonuçlar ortaya çıkaracak doğaya saygılı projeler üretiyor.Alman standartları ile kalitelendirilmiş tüm ekibimiz ve ekipmanlarımız ile ülkemiz şartlarına optimize edilmiş en verimli ges santrallerini kurmaktayız.

3 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - İzmir

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede bulunan otelimiz için Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri alınacaktır.

3 hafta önce

Makine Mühendisi

Doğukent Mekanik Mühendislik San Tic Ltd Şti - İzmir

İzmir Bergama 500 kişilik yurt şantiyemiz için Makine Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Sigorta Teknik Personel

Sakman Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - İzmir

En az 3 yıl tecrübeli bayan sigorta teknik personeli arıyoruz.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - İzmir

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

1 ay önce

Grafiker

Promex Ajans Tabela & Matbaa - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aranmaktadır.

1 ay önce

Tabela Ustası

Promex Ajans Tabela & Matbaa - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tabela Ustası alınacaktır.

1 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Sorumlusu

Egesit Büro Mobilya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Üretim Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Kaynakçı

Çubukçuoğlu Mühendislik - İzmir

Buhar Kazanları ve ekipmanları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere Kaynakçı alınacaktır.

1 ay önce

İzmir İşkur İş İlanları

Ege’nin incisi İzmir, iş dünyasının en prestijli kentlerinden biri olarak kabul ediliyor. Gerek bir kıyı kenti olması, gerekse dış ticarete açık bir yapıya sahip olması nedeniyle birçok büyük firmanın İzmir’de konumlandığını görebiliyoruz. Kara, hava ve deniz ticaretinin bir arada yürütüldüğü ender kentlerden biri olan İzmir’de İzmir iş ilanları da büyük ilgi görüyor. Başka kentlerden İzmir iş ilanları başvurusu için İzmir’e gelenler azımsanmayacak bir orana sahip.
İzmir Açık İş İlanları
İzmir iş ilanları, özellikle sanal ortamda büyük rağbet görüyor. Ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alan İzmir TÜPRAŞ Rafineri, Philsa Philip Morris A.Ş, Özkan Demir Çelik A.Ş, Petkim Petrokimya, İzmir Demir Çelik A.Ş ve JTI Tütün Ürünleri, en çok talep gören şirketler arasında yer edinmekte.
İzmir, özellikle Ege Bölgesi’nin iş yoğunluğunda büyük bir paya sahip gibi görünüyor. Ege Bölgesi’nin diğer kentlerinden de İzmir iş ilanları için ciddi bir talep söz konusu.

İzmir Geneli Sektörler