İzmir Radyo - TV İş İlanları - Pro Kariyer

İzmir Radyo - TV İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Mali Müşavir Müslim Boğaz - İzmir

Mali müşavir olarak 2006 yılından beri Dikimevi Çankaya adresinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Eleman alınacaktır. Büromuz Dikimevi Metro yakınında bulunmakta olup , hafta içi 5 gün açık ve 09:18.30 arası çalışma saatleri vardır.

2 ay önce

Şoför

Özel Mono Tıp Merkezi - İzmir

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; hastane için vale şoför, hastane hastalarını taşıyacakŞoför arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Tabela Ustası

Pazıl Reklam Dan Matbaa ve Org Ltd Şti - İzmir

Tabela montajı yapabilecek ustalar aranmaktadır.

1 hafta önce

Ofis Sekreteri

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - İzmir

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubemize;Ofisin genel düzeninden sorumlu olunması,Muhasebe evraklarının takibinin yapılması,Ofisin iletişim trafiğinin düzenlenmesi,Müşteri ilişkilerine aracılık edilmesi,Gelen/giden evrak takibinin yapılması,Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ikramlarının yapılması,İçerik sitelerine ilan girişlerinin yapılması ile ilgilenecek Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - İzmir

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Şirketimize finans bölümünde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Cari mutabakatlar,BA/BS formaları,Bankalar - Günlük takip edilecek,Fiziki kredi kartları,Sanal POS yönetimi,Kredi ödemeleri,Çek girişleri - çıkışları yapacak,Şirket risklerini takip edecek,Şirket bünyesindeki diğer ödemeleri takip edecek .

3 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - İzmir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

5 gün önce

Garson

Maltepe gıda - İzmir

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

3 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - İzmir

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

4 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Özbek Otelcilik Turizm Tic Ltd Şti - İzmir

İstanbul sirkecide bulunan 40 odalı butik otelimizin restaurant bölümünde değerlendirilmek üzere İngilizce bilen,tecrübeli, misafir memnuniyeti odaklı çalışan ve kişisel bakımına özen gösteren Kadın Servis Elemanlarına ihtiyaç vardır.

2 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - İzmir

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

4 ay önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - İzmir

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Türksu Arıtma Sistemleri - İzmir

Su arıtma sektörünün en buyuk firmalarından biri olan Türksu arıtma firmasının İzmir Bornova ilçesinde açılacak olan yeni şubesineSatış Temsilcisi alınacaktır. İster mağazadan çalışın ister home office çalışma şekline göre maaşınız değişmektedir.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: 1.500,00TRY ile 2.200,00TRY /ay arası

4 ay önce

Tıbbi Mümessil

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - İzmir

Açılacak olan tıp merkezimize Tıbbi Mümessil alınacaktır.

3 gün önce

Çiçek Tasarım Uzmanı

Fox Romance Organizasyon Çiçekçilik San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Çiçek Tasarım Ustası aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyonist

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - İzmir

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

4 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - İzmir

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan 4 yıldızlı otelimizin ön bürosunda misafir karşılama, uğurlama ve faturalama işlemlerini yapacak Resepsiyonist takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Bayan Odyometrist çalışma arkadaşları aranıyor

3 Gen işitme cihazları merkezi - İzmir

Konya 3 gen işitme cihazları merkezinde çalışmak üzere bayan odyometrist iş arkadaşları aranıyor. Müracaat 0541 500 6113

1 hafta önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - İzmir

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Satış Destek Elemanı (Mörş)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - İzmir

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmakÜrün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamakÖncelikli bölgemiz İSTANBUL olup tüm Türkiye genelinde başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

İzmir Geneli Sektörler