İstanbul İş İlanları, İstanbul'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

İstanbul İş İlanları


Ofis Koordinatörü

Ocs Temizlik - İstanbul

Samsun Atakum ilçesinde yer alan OCS Profesyonel Temizlik firmamız için Ofis Koordinatörü aramaktayız.

2 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Fovint Reklam San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.Yurt dışı satış yapan firmada gıda ambalajları satışı yapılacaktır. Şirketimiz tarafından verilen firmalar aranılıp mail veya telefon ile satış yapılacaktır. Tamamen prim usulü çalışılacaktır. Yurt dışını çıkış masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Sadece şartları uygun bulan arkadaşlar başvuru yapsınlar.

2 gün önce

Kozmetik Ürünleri Satış Elemanı

Aria Teknik Gayrimenkul Yatırım A.Ş. - İstanbul

Dünyaca ünlü markalı parfümlerin sosyal medya mecraları başta olmak üzere doğrudan satışını yapabilecek Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Doğrudan Disrubitorlerden aldığımız ORIGINAL ve MARKALI PARFÜM ürünlerinAracıları ortadan kaldırarakPazar yerleri komisyonları ödemeden Firmamıza yüklü ürün çekerek düşük maliyetlenme rakamlarıylaSatıcıya büyük kazanç sağlayanBu sistemde sizde yerinizi almak isterseniz.Biz buradayız.Not: Firma merkezimiz İstanbul Mecidiyeköy olup İlan Türkiye genelidir. Gerekli lojistik destek verilecektir.

2 gün önce

Jelkot Ustası

Numarine Denizcilik San ve Tic A.Ş. - İstanbul

2002den bu yana Lux Motor Yat sektöründe imalat yapan ve sürekli kendisini geliştirmeyi ilke edinen NUMARİNE DENİZCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. firmamıza Yat üretimi konusunda tecrübeli Jelkot Takım Elemanı olarak çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

3 gün önce

Tamirci

Automekanik Jeep Servis - İstanbul

Ataşehir , Kayışdağı mahallesindeki Amerikan jeep. 4x4 servisimiz de görevlendirilmek üzere Tamirci arıyoruz.

3 gün önce

Web Developer

Turkuvazsoft Seo Hizmetleri ve Yazılımı Ltd Şti - İstanbul

Erciyes Teknoparkta hizmet veren şirketimizde tam zamanlı tek başına sıfırdan web site tasarlayabilen Web Developer ekip arkadaşına ihtiyacımız vardır. Kayseri dışından lütfen iletişime geçmeyiniz.

3 gün önce

Mobilya Montaj Elemanı

Numarine Denizcilik San ve Tic A.Ş. - İstanbul

2002den bu yana Lux Motor Yat sektöründe imalat yapan ve sürekli kendisini geliştirmeyi ilke edinen NUMARİNE DENİZCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş. firmamıza Yat üretimi konusunda tecrübeli Mobilya Montaj Takım Elemanı olarak çalışabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Servis - Yemek - İkramiye - Prim - Sosyal yardımlar vardır.

3 gün önce

Kasap

Şah 25 Hayvancılık Gıda Et ve Et Ürünleri San Tic Ltd Şti - İstanbul

Sultanbeyli de açılan kasap reyonumuz için Kasap aramaktayız.

3 gün önce

Mutfak Görevlisi

Alpsoy Eczanesi - İstanbul

Eczanemize yemek ve temizlik işleri için Mutfak Görevlisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 gün önce

Satış Temsilcisi

Ritim Call Center - İstanbul

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.Maaş+ Yol+ Yemek (3300 TL)SGK + Aylık yüksek prim.

3 gün önce

Teknik Servis Elemanı

Arneta Teknoloji Danışmanlık A.Ş. - İstanbul

Teknik servis ekibimizde görev almak üzere Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.Kurumsal müşterilerimize araç takip ve yönetim cihazlarımız için sahada yazılım yükleme, montaj ve servis hizmetini vermekElektronik cihazların montaj ve testlerini yapmakGerektiğinde ürünlerin müşteriye teslimatını sağlamak, arızalı ürünleri teslim almakVerilen görevleri titizlikle ve düzenli şekilde yerine getirmek.

3 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kızılyaprak Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Satış ofisinde muhasebe tutabilecek Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız

3 gün önce

Kaynakçı

Ages Güneş Enerjsi Tarım ve Sulama San Tic A.Ş. - İstanbul

Konya 3.organize sanayi bölgesinde tarım filtre sistemleri üretim yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Kaynakçı aramaktayız.Mesai saatleri : Hafta içi 8:30 - 18:30 hafta sonu : Cumartesi Pazar tatil

3 gün önce

Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - İstanbul

Uluslararası nakilye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe, muhasebe bilgisi olan Bayan personel aramaktayız.Esenyurt ulaşım sorunu olmayacak arkadaşların başvuru yapmaları rica olunur.Not: Firmamız Esenyurt merkezde olup, görüşmelerimiz Esenyurtta yapılacaktır.

3 gün önce

Yönetici Asistanı

Talc Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd Şti - İstanbul

Şirketimize Yönetici Asistanı alınacaktır.

4 gün önce

Muhasebe Müdürü

Sarah Tekstil Araç Kiralama ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

4 gün önce

Diyetisyen

Alpsoy Eczanesi - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Diyetisyen aramaktayız.

4 gün önce

Model /Manken

Sarah Tekstil Araç Kiralama ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızın web sitesinde yayınlanacak olan fotoğraflar için Model / Manken arayışımız vardır.

4 gün önce

Tekstil Makineci

Güney Eksport Tekstil San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Esenyurtta bulunan konfeksiyon atölyemize çalışmak üzere Tekstil Makineci aranmaktadır.

4 gün önce

Hemşire

Elvan Grup İnşaat San İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Elvan Group olarak 6 yıldır Irak Bağdat ve Kerbelada bulunan 2 hastanenin bölüm işletmeciliğini yapmaktayız. Ekiplerimizin tamamı (doktor, hemşire, tercüman, koordinatör vd. ) Türklerden oluşmaktadır. Bağdatda yer alan hastanemiz için Hemşire alınacaktır.Yol, yemek, barınma, güvenlik şirketimiz tarafınca karşılanacaktır.Başvuru niteliğine göre ücret değişecek olup en az 1000 $ olacaktır.

5 gün önce

Sosyal Medya Yöneticisi

BM Veteriner Hiz Ltd Şti - İstanbul

Veteriner kliniğimizde çalışacak Sosyal medya yöneticisi arıyoruz.

5 gün önce

Yönetici Asistanı

Solid Consulting Group - İstanbul

Biz bir turizm ve yeme- içme konsept geliştirme şirketiyiz. Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

5 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - İstanbul

Diş Hekimi Asistanı Aranıyor

5 gün önce

Hemşire

Health Organization Turkey - İstanbul

Hollanda’da yer alan firmamız vasıtasıyla İstanbul’a ameliyat olmak için gelen hastalara eşlik edecek, ameliyat sonrasında bakımları için yardım edecek, otellerinde kontrollerini yapacak iyi derece ingilizce konuşabilen hemşire ihtiyacımız bulunmaktadır.

5 gün önce

Mimar

Suzan Erdağ Elektromekanik Asansör A.Ş. - İstanbul

3dmax vb. mimari çizim programları bilen ve de mimari projeler çizebilen, teklif hazirlayabilen, hakediş raporu olusturabilen en az 5 yıl tecrubeli mimar ( BAY) alınacaktır.. Avcılar, büyükçekmece, esenyurt, beylikdüzünde ikametgah eden tercihimiz olacaktır.

5 gün önce

Temizlik Personeli

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - İstanbul

Kurtköy bölgesinde bulunan iş yerimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli aranmaktadır2557 Net Maaş + Agi + 275 yol ücreti + yemek SODEXO kartı + SgkÇalışma saati:Sabah 07:30 akşam 17:30 saatleri arasındadır.

1 hafta önce

Satış Uzmanı

Fnx Mobilya - İstanbul

Homeoffice çalışabilecek Satış Uzmanı aramaktayız.Mevcut müşterilerin ihtiyacının belirlenmesi, İstenilen ürünün için gerekli yerlerle iletişime geçilip ürün bilgisi ve fiyatlandırma yapılarak müşteriye aktarılması ,İşin sonuçlanması, Office programlarında gerekli raporların tutulması, Rekabet analizinin yapılması.Evinde internet ve bilgisayar bulunma şartı aranmaktadır.

1 hafta önce

Temizlik Şefi

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - İstanbul

Kocaeli / Yeniköy de yer alan fabrika projemizde görevlendirilmek üzere, TEMİZLİK HİZMETLERİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.Sorumlu olduğu projede, çalışmaların hem Online Group hem müşteri değer, politika ve prosedürlerine uyumlu olarak yapılmasını sağlamak,· Temizlik ekibinin yönetimini ve iş planını yapmak, günlük, haftalık ve bir yıllık iş programı oluşturarak bunların eksiksiz ve müşteri kriterlerine uygun olarak yapılmasını sağlamak,· Aylık Vardiya çizelgelerini oluşturmak,· Temizlik ekibinin puantaj takibini yapmak, projede gelen taleplerin kontrolü ve takibini yapmak,· Şirket kaynaklarının kullanımını takip etmek, kullanılan demirbaşların verimli kullanılmasını sağlamak,· Kimyasal ve sarf malzeme tüketiminde günlük ve aylık tüketim çizelgelerine uygun çalışılmasını sağlamak,· Operasyonun yürütüldüğü alanlarda periyodik kontrolleri yapmak, müşteri ile haftalık toplantılar ve aylık temizlik faaliyet sunumları yapmak,· Yıllık ve aylık raporları hazırlamak,· Ekibinin geliştirilmesi için gereken bilgi, beceri, ve davranışları belirleyerek gerekli eğitimi vermek,

1 hafta önce

Forklift Operatörü

Murat Tiritoğlu İnşaat ve Malzemeleri Tic San A.Ş. - İstanbul

İnşaat Malzemesi ve Sac İndirmesi ve yüklemesi yapacak gelen tırları boşaltacak Forklift Operatörü alınacaktır.

1 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Talc Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd Şti - İstanbul

Ataşehir merkezli firmamıza tercihen yabancı uyruklu Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 hafta önce

İstanbul İşkur İş İlanları

İstanbul, iş imkânları açısından ülkemizin en büyük metropolü konumunda. Özellikle bölgede bulunan fabrikalar, büyük şirketler ve ithalat-ihracat devleri, iş bulma yolunu açan işverenler konumunda bulunuyor. Bu durum iş arayanlar için İstanbul’un ne kadar önemli bir değer taşıdığını en net biçimde gözler önüne sermekte. Birçok önemli şirket, işe alım sınavlarını ve mülakatlarını İstanbul’da gerçekleştirmekte. İstanbul’da ikamet edenler, bu konuda biraz daha şanslı durumda. Ayrıca İstanbul’a yakın yerlerde yaşayanlar da İstanbul’un bu özelliğinden daha rahat şekilde faydalanabiliyorlar.
İstanbul Açık İş İlanları
İstanbul iş ilanları, genelde fabrikalar, bankalar ve çeşitli şirketler tarafından açılmakta. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen şirketleri arasında gösterilen birçok firma, üretim ve dağıtım işlerini İstanbul üzerinden yürütmekte. Türk Hava Yolları, OMV Petrol Ofisi, OPET Petrol, TEİAŞ, SHELL, Türk Telekom, Arçelik, Ford, Migros, TOFAŞ, Doğuş Otomotiv, Ağaoğlu İnşaat, ENKA İnşaat, DAP YAPI, Selçuk Ecza Deposu, AYGAZ, PETKİM Petrol, İstanbul Gaz Dağıtım ve Ülker gibi büyük firmalar, bölgenin en büyük şirketleri arasında yer edinmekte.
Bankalar da yukarıda saydığımız şirketler gibi genel müdürlüklerini İstanbul’da konumlandırmış durumda. Tüm bankaların genel müdürlüklerinin İstanbul’da olması, bankacılık iş ilanlarını takip edenler için önemli bir fırsat. Siz de eğitim aldığınız ya da ustalaştığınız sektörde ilerlemek ve kariyer yolunuzu açmak istiyorsanız İstanbul iş ilanlarına muhakkak göz atmalısınız. İstanbul iş ilanları, hemen her sektör için önemli bir pazar haline gelmiş durumda. İnşaat, petrol, tekstil, bankacılık, pazarlama, üretim, ithalat, ihracat, telekomünikasyon, teknoloji, sağlık, yeme-içme ve daha birçok sektörde en büyük firmaların yoğun olarak bulunduğu İstanbul’da çok daha iyi işler bulabilir, kendi alanınızda ihtisas yaparak kariyer basamaklarını birer ikişer çıkmaya başlayabilirsiniz.
İstanbul İşkur İletişim
Adres: Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4 Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
E-Mail: istanbul@iskur.gov.tr
Telefon: (0 212) 249 29 89 - (0 212) 249 29 88 (0 212) 249 29 87

İstanbul Geneli Sektörler