İstanbul İş İlanları, İstanbul'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

İstanbul İş İlanları


Şoför-Yük Taşıma

Şirin Makina Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamıza, malzeme tedariği ve müşteriye sipariş teslimi için şoför aranmaktadır.Psikoteknik zorunludur.SRC4 belgesi zorunludur.Boş zamanlarda imalatta çalışanlara yardım edilecek, yürüme mesafesi yerlerden malzeme alınacak.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Callnet Çağrı Merkezi - İstanbul

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alınacaktır

3 gün önce

Temizlik Görevlisi

Prıltı Temizlik Ataşehir - İstanbul

PIRILTI TEMİZLİK ATASEHIRTemizlik yapmayı seven, güvenilir, özenli dikkatli* Adres bulma güçlüğü çekmeyecek* Aldığı işi zamanında ve iyi bir şekilde teslim edebilen*20 -50 yaş aralığında* BAYAN* Brandium Ataşehire YAKIN * Günlük ev ofis temizliği yapacak* Eli çabuk, dikkatli*Arandığında ulaşılabilecek iletişim sorunu olmayan* Belirlenen işe tam gününde ve tam zamanında gidebilecek* TAM ZAMANLI personel arıyoruz ,lütfen gerçekten ÇALIŞMAK İSTEYEN ,sorunsuz işine gelebilecek kişiler başvuru yapsın. Net maas 2300 TL. dir.Şirkete bağlı çalışılacaktır.

3 gün önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - İstanbul

E-Ticaret depomuzda çalışacak Depo Personeli aranmaktadır.

3 gün önce

Proje Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Daha öncesinde Ges sektöründe trafo projesi ve Güneş Enerji Santral projesini çizmiş proje çizmeye iyi derecede hakim bay/bayan personel alınacaktır. Personel alındığında Kayseride ikamet edecektir.

3 gün önce

Mobilya Cilacısı (Püskürtme İle) (Ağaç)

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Deneyimli Ahşap Mobilya Boya Ustası alınacaktır.

4 gün önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Deneyimli Marangoz Ustası alınacaktır.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Premium Merdane Yedek Parça Dış Tiç Ltd Şti - İstanbul

Logo Start bilen bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Kamyon Şoförü

Uluçınar Nakliyat ve Tic Ltd Şti - İstanbul

C ve E ehliyetli Kamyon Şoförü alınacaktır.

4 gün önce

İngilizce Öğretmeni

English Inn Yabancı Dil Kursu ve Eğitim Hiz Ltd Şti - İstanbul

İş TanımıEnglishInn Yabancı Dil Okulu’nda görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

5 gün önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Aynıfikir Bilişim Hizmetleri - İstanbul

Web site tasarımı, Web site yazılımı, hosting, SEO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızda, kurumsal firmaların duyduğu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren Aynı Fikir Web Tasarım Ajansı paydaşlarına hızlı ve güvenilir hizmet sunarken sektöründe her geçen gün daha fazla fark yaratmaktadır.Web tasarım Yazılım E-Ticaret satış sitesi kurumsal kimlik matbaa işinde Satış/Pazarlama alanında çalışmış bu alanda tecrübeli erkek aday başvuru rica edilir.

5 gün önce

Satış Danışmanı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe deneyimi olan Satış Danışmanı alınacaktır.

5 gün önce

Üretim Elemanı

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - İstanbul

Öztaş Ambalaj, 1961 yılından günümüze gelen tecrübe ve deneyimleri ile kâğıt ambalaj alanında zirvedeki yerini koruyan ve nitelikli yeni ekip üyeleri ile büyümeye devam etmeyi planlamaktadır. Beylikdüzü Yakuplu Mermerciler OSB’de bulunan ambalaj sektörünün öncülerinden olan firma fabrikamıza Üretim Elemanı alınacaktır.İşin Tanımı: Firmamızın Üretim faaliyetlerinin yürütülmesi, üretim süreçlerine uygun iş akışının sağlanması, firmamız kalite ve standartlarını uyulması,

5 gün önce

IT Güvenlik Uzmanı

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - İstanbul

Mevcut oluşan taleplere yönelik gerekli geliştirmeleri ve teknik düzeyde iyileştirmeleri yapabilecek yeni projeler geliştirecek, Güvenlik duvarı, server ve Anti virüs programlarının düzenlemesini yapabilecek, aynı zamanda Apple uyum prosedürlerine göre iç denetim gerçekleştirebilecek, mağaza ziyaretlerinde bulunabilecek ve İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağına ulaşım sorunu yaşamayacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 gün önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Ziver İnşaat Taahhüt Mad San Tic A.Ş. - İstanbul

ZİVER İNŞAAT A.Ş.SHELL Akaryakıt istasyonumuzda çalıştırılmak üzere Ön Saha Satış Elemanı (pompacı) alınacaktır.Asgari Ücret + SGK + YemekNot: Körfez çevresi Tütünçiftlik, Derince, Hereke, 60 Evler, 95 Evler ikamet edenler,

5 gün önce

Kapı Montaj İşçisi

Hitit Kapı - İstanbul

Çelik kapı montajında deneyimli Kapı Montaj İşçisi alınacaktır.

5 gün önce

Satış Danışmanı (Çelik Kapı)

Hitit Kapı - İstanbul

Aktif satış personeli aranmaktadır

5 gün önce

Muhasebe Personeli

Harem Home Ev Dekorasyon Tic ve San Ltd Şti - İstanbul

Muhasebe Personeli aramaktayız.

5 gün önce

Hemşire

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - İstanbul

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Teşvikiyede bulunan Klinikte çalışmak üzere deneyimli Hemşire aranmaktadır.

5 gün önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - İstanbul

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

1 hafta önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - İstanbul

Tez danışmanlığı ve akademik makale, ödev, proje danışmanlık hizmeti veren bir ekibiz. Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle beraber uzman yazar kadromuzun yetmemesi nedeniyle yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Firmamızda görevledirilmek üzere Yazar aramaktayız.Yapılan işlerde revizeler ücretsiz olup, ekstra sayfa ve konu eklemesinde ücret talebinde bulunuyorsunuz.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Baksan Enerji İhityaç Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Su ve Tüp disbürötörlüğü yapmış olan firmamız bünyesinde çalışacak tecrübeli Muhasebe Elemanı arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Proje Mühendisi

Ergaz Mühendislik Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - İstanbul

İzmirdeki bir projemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Proje Mühendisi aramaktayız.

1 hafta önce

Motor Mekanik Ustası

Drv Otomotiv A.Ş. - İstanbul

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Otorapor Üsküdar Kısıklı şubesine Motor Mekanik Ustası alınacaktır.

1 hafta önce

Montaj Elemanı

Hi-Paş Plastik Eşya Tic ve San Ltd Şti - İstanbul

Alipaşa muayene istasyonu arkasında bulunan TYT endüstriyel ambalaj firmamıza Montaj Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sahram İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Şirketimizin yeni açılacak şubesine çay ve temizlik işlerine bakacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Sahram İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Şirketimizin yeni açılacak şubesi için Pazarlama Uzmanı alınacaktır.Maaş ve prim verilecektir.

1 hafta önce

Satış Koordinatörü (İnşaat)

Emir Gayrimenkul İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Koordinatörü alınacaktır.Maaş+ Prim

1 hafta önce

Polyester İmal İşçisi

Poli-Form Cam Takviyeli San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Polyester İmal İşcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - İstanbul

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

1 hafta önce

İstanbul İşkur İş İlanları

İstanbul, iş imkânları açısından ülkemizin en büyük metropolü konumunda. Özellikle bölgede bulunan fabrikalar, büyük şirketler ve ithalat-ihracat devleri, iş bulma yolunu açan işverenler konumunda bulunuyor. Bu durum iş arayanlar için İstanbul’un ne kadar önemli bir değer taşıdığını en net biçimde gözler önüne sermekte. Birçok önemli şirket, işe alım sınavlarını ve mülakatlarını İstanbul’da gerçekleştirmekte. İstanbul’da ikamet edenler, bu konuda biraz daha şanslı durumda. Ayrıca İstanbul’a yakın yerlerde yaşayanlar da İstanbul’un bu özelliğinden daha rahat şekilde faydalanabiliyorlar.
İstanbul Açık İş İlanları
İstanbul iş ilanları, genelde fabrikalar, bankalar ve çeşitli şirketler tarafından açılmakta. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen şirketleri arasında gösterilen birçok firma, üretim ve dağıtım işlerini İstanbul üzerinden yürütmekte. Türk Hava Yolları, OMV Petrol Ofisi, OPET Petrol, TEİAŞ, SHELL, Türk Telekom, Arçelik, Ford, Migros, TOFAŞ, Doğuş Otomotiv, Ağaoğlu İnşaat, ENKA İnşaat, DAP YAPI, Selçuk Ecza Deposu, AYGAZ, PETKİM Petrol, İstanbul Gaz Dağıtım ve Ülker gibi büyük firmalar, bölgenin en büyük şirketleri arasında yer edinmekte.
Bankalar da yukarıda saydığımız şirketler gibi genel müdürlüklerini İstanbul’da konumlandırmış durumda. Tüm bankaların genel müdürlüklerinin İstanbul’da olması, bankacılık iş ilanlarını takip edenler için önemli bir fırsat. Siz de eğitim aldığınız ya da ustalaştığınız sektörde ilerlemek ve kariyer yolunuzu açmak istiyorsanız İstanbul iş ilanlarına muhakkak göz atmalısınız. İstanbul iş ilanları, hemen her sektör için önemli bir pazar haline gelmiş durumda. İnşaat, petrol, tekstil, bankacılık, pazarlama, üretim, ithalat, ihracat, telekomünikasyon, teknoloji, sağlık, yeme-içme ve daha birçok sektörde en büyük firmaların yoğun olarak bulunduğu İstanbul’da çok daha iyi işler bulabilir, kendi alanınızda ihtisas yaparak kariyer basamaklarını birer ikişer çıkmaya başlayabilirsiniz.
İstanbul İşkur İletişim
Adres: Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4 Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
E-Mail: istanbul@iskur.gov.tr
Telefon: (0 212) 249 29 89 - (0 212) 249 29 88 (0 212) 249 29 87

İstanbul Geneli Sektörler