İstanbul İş İlanları, İstanbul'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

İstanbul İş İlanları


Mali Müşavir

Cihanhan Taahhüt İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamız Cihanhan Taahhüt inşaat taahhüt sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara Çankayada bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere iş arkadaşı aramaktayız.

1 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - İstanbul

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizin resepsiyon biriminde görevlendirilmek üzere bayan Resepsiyonist takım arkadaşları aranıyor.Fotoğraflı CV ler değerlendirilecektir.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin.

1 gün önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - İstanbul

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere* Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aramaktayız.Ürün çekimleri ve Çekilen ürün resimlerini sitemize yükleyecek,Ürün Kutu Ambalaj çalışması, etiket ve ürün üzeri baskı çalışması,Afiş, Katalog ve her türlü basılı ve dijital tasarımların ve mailing sisteminin oluşturulması,Sosyal medya yönetimi konusunda bilgi sahibi,Sosyal medya ve farklı dijital mecralarda kullanılmak üzere tasarımlar oluşturmak, Web sitelerinde kullanılması için parça (banner, slider, kampanya vb.) tasarımları photoshop ve-veya illustrator da hazırlayabilecek, ürün, blog yazılarının girilmesini, düzenlenmesini ve geliştirilmesini yapabilecek ,Web sitelerinin SEO kuralları ve ayarlarının yerine getirilmesi,Web sitelerinin Google / Yandex / Bing vb. arama motorları entegrasyonlarının gerçekleştirilmesi,Firmamızın reklam tanıtım faaliyetlerini yürütecek.

1 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Cevher Elektrik Mühendislik San Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

1 gün önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Pietra Otel - İstanbul

Hotelimiz de görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

1 gün önce

Sigorta Teknik Personeli

Bozyaka Sigorta ve Aracılık Hiz Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamız da görevlendirilecek Ön Muhasebe Eleman aranmaktadır.

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Haydar Akbaba - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 gün önce

Satış Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

1 gün önce

Overlok Makinesi Operatörü

Meissa Tekstil İmalat İthalat İhracat Ltd Şti - İstanbul

Firmamız da görevlendirilmek üzere Overlok Makinesi Operatörü aramaktayız.Dolgun Maaş + Yol ücreti + Yemek

1 gün önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

1 gün önce

Estetisyen

Enfal Eğitim Danışmanlık Oto Tic Ltd Şti - İstanbul

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

1 gün önce

Yönetici Asistanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Günlük organizasyonlara ilgilenecek,Diğer departmanlara destek olacak,Kargo , telefon , evrak ve ziyaretçilerle ilgilenecek.

1 gün önce

Lojistik Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - İstanbul

Hadımköyde bulunan lojistik depomuz için Lojistik Elemanı aramaktayız.Gaziosmanpaşa bölgesinden gelecek personeller için servis bulunmaktadır.

1 gün önce

Manikürcü

Enfal Eğitim Danışmanlık Oto Tic Ltd Şti - İstanbul

Güzellik merkezimizde görevlendirilmek üzere Manikürcü aranmaktadır.

1 gün önce

Temizlik Görevlisi

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - İstanbul

Hadımköy depomuz için Temizlik Personeli alınacaktır.

1 gün önce

Paketleme Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - İstanbul

Hadımköy depomuz için Paketleme Personeli alınacaktır.

1 gün önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - İstanbul

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

1 gün önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - İstanbul

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 gün önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - İstanbul

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - İstanbul

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

E-Ticaret Paketleme Elemanı

İmad Yapı Ltd Şti - İstanbul

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak İş Arkadaşları Arıyoruz.

2 gün önce

Gözetim Elemanı

İka Grup Güvenlik - İstanbul

*ATAKÖY *BAHÇELİEVLER *YENİBOSNA *KÜÇÜKÇEKMECE *İKİTELİ *FLORYA *BAKIRKÖY *BAĞCILAR *ESENLER *GÜNGÖREN *ZEYTİNBURNU *EYÜP *BAYRAMPAŞA *SULTANGAZİ *GAZİOSMANPAŞA *FATİH *ŞİŞLİ *OKMEYDANI *KAĞITHANE *ÇAĞLAYAN *MECİDİYEKÖY *BEYOĞLU *AVCILAR *BEYLİKDÜZÜ *BEYKENT *TÜYAP *BÜYÜKÇEKMECE *SİLİVRİ *ESENYURT *KIRAÇ *YAKUPLU *GÜRPINAR *ARDIÇLI* ESENKENT *BAŞAKŞEHİR *KAYAŞEHİR *ALTINŞEHİR *ISPARTAKULE *BAHÇEŞEHİR *ÇEKMEKÖY *KADIKÖY *KARTAL *MALTEPE *SANCAKTEPE *ÜSKÜDAR *ATAŞEHİR *BEYKOZ PROJELERİMİZE;Acil Hemen İş Başı Yapacak Bay-Bayan Gözetim Elemanı 2.650Tl+Yol+Yemek+Agi+SskMAAŞ ORTALAMASI: 2800TL/3200TL + YEMEK + YOL + SSK + AGİVARDİYA SİSTEMLERİ;Sabit Gündüz veya Sabit geceSabah 09:00 Akşam 18:30 hafta sonu tatil2 gece 2 gündüz 2 izin4 Gündüz 2 İzin 4 Gece 2 İzin12 saat çalışıp 36 saat izin3 vardiya 8 saat 6 gün çalış 1 gün izin (isteğe bağlı)

2 gün önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - İstanbul

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

2 gün önce

E Ticaret Yöneticisi

Gülsima Moda - İstanbul

Tesettür giyim üzerine e ticaret sitesi yönetimi yapıcak. Pazaryerlerine hakim çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Rich Beauty Studio - İstanbul

Alsancak salonumuza Protez Tırnak konusunda en az 2-3 yıl tecrübesi olmuş uzman arkadaş alınacaktır.

4 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Özel Erdem Azim Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - İstanbul

En az 1 yabancı dil bilen ve 13:00-22:00 arası çalışabilecek Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

5 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Personel giriş çıkışları ve bordroların hazırlanması,İşkura kayıtlı,Mutabakat BA – BS yapacak,Operasyonda ofis trafiğini yönetecek,Telefonlara bakacak. Müşteri cari hesaplarını güncel olarak tutmak ve takibi,Kdv,muhtasar,ssk.Ba.Bsaçılış,kapanışhesaplarının,geçici vergi hesaplarının takip ve denetimi,

6 gün önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Kalinka Masaj Salonu - İstanbul

Erzincan merkezde bulunan ilk ve tek olan Kalinka masaj salonu için BAYAN Masöz/Terapist alınacaktır.Ahlâkı kurallara önem veren işinde basarili,Güler yüzlü takım arkadaşları alınacaktır.Masözlük belgesi olan tercihimizdir.Sosyal hakları tarafımızdan karşılanacaktır.Prim+bahsis+sgk+yol+lojman Aylık geliriniz 4500/6500 arası

6 gün önce

İstanbul İşkur İş İlanları

İstanbul, iş imkânları açısından ülkemizin en büyük metropolü konumunda. Özellikle bölgede bulunan fabrikalar, büyük şirketler ve ithalat-ihracat devleri, iş bulma yolunu açan işverenler konumunda bulunuyor. Bu durum iş arayanlar için İstanbul’un ne kadar önemli bir değer taşıdığını en net biçimde gözler önüne sermekte. Birçok önemli şirket, işe alım sınavlarını ve mülakatlarını İstanbul’da gerçekleştirmekte. İstanbul’da ikamet edenler, bu konuda biraz daha şanslı durumda. Ayrıca İstanbul’a yakın yerlerde yaşayanlar da İstanbul’un bu özelliğinden daha rahat şekilde faydalanabiliyorlar.
İstanbul Açık İş İlanları
İstanbul iş ilanları, genelde fabrikalar, bankalar ve çeşitli şirketler tarafından açılmakta. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen şirketleri arasında gösterilen birçok firma, üretim ve dağıtım işlerini İstanbul üzerinden yürütmekte. Türk Hava Yolları, OMV Petrol Ofisi, OPET Petrol, TEİAŞ, SHELL, Türk Telekom, Arçelik, Ford, Migros, TOFAŞ, Doğuş Otomotiv, Ağaoğlu İnşaat, ENKA İnşaat, DAP YAPI, Selçuk Ecza Deposu, AYGAZ, PETKİM Petrol, İstanbul Gaz Dağıtım ve Ülker gibi büyük firmalar, bölgenin en büyük şirketleri arasında yer edinmekte.
Bankalar da yukarıda saydığımız şirketler gibi genel müdürlüklerini İstanbul’da konumlandırmış durumda. Tüm bankaların genel müdürlüklerinin İstanbul’da olması, bankacılık iş ilanlarını takip edenler için önemli bir fırsat. Siz de eğitim aldığınız ya da ustalaştığınız sektörde ilerlemek ve kariyer yolunuzu açmak istiyorsanız İstanbul iş ilanlarına muhakkak göz atmalısınız. İstanbul iş ilanları, hemen her sektör için önemli bir pazar haline gelmiş durumda. İnşaat, petrol, tekstil, bankacılık, pazarlama, üretim, ithalat, ihracat, telekomünikasyon, teknoloji, sağlık, yeme-içme ve daha birçok sektörde en büyük firmaların yoğun olarak bulunduğu İstanbul’da çok daha iyi işler bulabilir, kendi alanınızda ihtisas yaparak kariyer basamaklarını birer ikişer çıkmaya başlayabilirsiniz.
İstanbul İşkur İletişim
Adres: Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4 Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
E-Mail: istanbul@iskur.gov.tr
Telefon: (0 212) 249 29 89 - (0 212) 249 29 88 (0 212) 249 29 87

İstanbul Geneli Sektörler