Isparta İş İlanları, Isparta'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Isparta İş İlanları


Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Hotel Psidia - Isparta

Resepsiyonda çalışacak bay ve bayan 2 kişi alınacaktır.

7 ay önce

Kasiyer

Furkan Market - Isparta

Bursa Hamitlerde bulunan marketimize Kasiyer arıyoruz.

8 ay önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Isparta

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

8 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Isparta

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

8 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Isparta

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

8 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

8 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

8 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Isparta

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

8 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Isparta

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Isparta

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

8 ay önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Isparta

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

8 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Isparta

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Isparta

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

8 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Isparta

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

8 ay önce

Sigorta Elemanı

Sbd Çiçekler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Isparta

Şirketimiz , Ankara Demetevler semtinde sigorta acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ankara Demetevler semtinde faaliyet gösteren sigorta acentemize, ofis içinde çalışacak Sigorta Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Mutfak Görevlisi

Emir Agro Gıda San Ltd Şti - Isparta

Susam ve tahin üretimi yapılan fabrikamıza mutfak ve temizlik personeli alınacaktır.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Isparta

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Embiya Kayış - Isparta

İK ve Mali Danışmanlık Yapan Şirketimizde İstihdam Edilmek Üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Isparta

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

8 ay önce

Süs Bitkileri Yetiştiricisi

Eslem Garden Süs Bitkileri San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Firmamızda çalışacak,Süs bitkisi üretimi yapacak Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Ön Muhasebeci

Koru Osgb Hiz San ve Ltd Şti - Isparta

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Eslem Garden Süs Bitkileri San ve Tic Ltd Şti - Isparta

Firmamızda çalışacak, kadın Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aset Mali Müşavirlik Ltd Şti - Isparta

Mali Müşavirlik firmamıza Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Isparta

OSGB miz için İş Sağlığı ve İş Güvenliği Satış Danışmanlığı ve destek alanında görevlendirilecek Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır. Prim ön planda olacak şartlar yüz yüze görüşülecektir.

9 ay önce

Otomasyon Mühendisi

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Isparta

Elektrik projesinin çizilmesi,Otomasyon panosunun yapılması,Plc programlama,Sahada devreye alma, Satış sonrası servis hizmetleri, arıza ve bakım işlerinin yapılması ile ilgilenecek Otomasyon Mühendisi/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Proje Müdürüne bağlı olarak çalışılıp;- Sorumluluğuna verilen makinaların elektrik projelerinin tasarlanıp çizilmesi, - PLC panolarının tasarlanıp montajının yapılması, - Makine üstü saha montajlarının yapılması - Dokümantasyonlarının oluşturulması, - Sevkiyat sonrası müşteri yerinde kurulumu.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

İva Mühendislik Reklam İnş Taah Nakliye ve Tic Ltd Şti - Isparta

Sac kutu profil boru satışı yapan firmamıza Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - Isparta

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

9 ay önce

Soğuk Mezeci

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Isparta

Baskent Osb de bulunan yemek firmamıza Soğuk Mezeci aranmaktadır

9 ay önce

Isparta İşkur İş İlanları

Isparta, 228.000’i aşkın nüfusu ile Akdeniz Bölgesi’nin önemli kentlerinden biridir. 3 Organize Sanayi Bölgesi ve 2 temel sanayi bölgesi ile ülkemizin geleceğinde başrol oynayacak bölgelerden biri olduğu söylenebilir. Çimento denince Türkiye’de ilk akla gelen isimlerden biri olan Göltaş Çimento, Isparta’nın yüz aklarından biridir. Dolayısıyla Isparta iş ilanlarından söz ederken Göltaş Çimento’yu es geçmek olmaz. Her yıl personel ihtiyaçlarını Isparta iş ilanları platformlarında yayınladığı ilanlardan karşılayan Göltaş, kentin gelişiminde önemli bir yer edinmektedir.
Isparta Açık İş İlanları
Metro Mühendislik, Gonca, KARTAŞ, Beşler Kuruyemiş, Akdeniz Harita, MODÜLMER Mermer, HD Ekol, ISPAŞ ve Dedegöl Enerji gibi büyük firmalar, Isparta iş ilanları arasında görmeye alışık olduğumuz diğer isimlerden bazıları.

Kendinizi geliştirmek ve iş dünyasına iyi bir seviyeden başlamak istiyorsanız Isparta iş ilanlarında yer alan ilanları dikkatlice incelemenizi önerebiliriz. Böylece sizin için ideal işi bulabilir, kariyer yolculuğunuzda önemli aşamalardan geçerek daha iyi seviyelere gelebilirsiniz.

Isparta Geneli Sektörler