İskilip İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İskilip İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - İskilip

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Yalıtım Ustası

Garanti İzolasyon ve Yapı Malzemeleri San Tic Ltd Şti - İskilip

Firmamızda çalışacak Yalıtım Ustasına ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Forklift Operatörü

Murat Tiritoğlu İnşaat ve Malzemeleri Tic San A.Ş. - İskilip

İnşaat Malzemesi ve Sac İndirmesi ve yüklemesi yapacak gelen tırları boşaltacak Forklift Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Plures Air - İskilip

İş TanımıGünlük ve aylık tüm finansal verileri ve raporları yönetime iletilmesi,Şirket içindeki mevcut muhasebe kayıtları ve işleyişinin mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi,E-Fatura alış ve satış işlemleri, onaylarının alınması, kayıtlarının girilmesi,Puantaj takiplerinin yapılması, Bordrolama işlemlerinin ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi,Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi ve takip edilmesi,SGK Giriş ve Çıkış işlemlerinin yapılması ve takibi,SGK e-bildirgeCari hesapların takip edilmesi,Mutabakatlarının yapılması,BA-BS mutabakatlarının yapılması,Tedarikçi firma satınalma faturalarının kayıt, ödeme ve mutabakatının yapılması,

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Enk Organizasyon - İskilip

Kişiye Özel hedyelikler yapan firmamızda grafik tasarımı ve fotoğraf ile ilgilenecek elemana ihtiyacımız var . İşini seven işinde hızlı hemen kavrayabilen bireylerle çalışmak istiyoruz. Çalışma ortamımız güzel ve rahattır.

9 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Hotel Psidia - İskilip

Resepsiyonda çalışacak bay ve bayan 2 kişi alınacaktır.

7 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - İskilip

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 yıl önce

Anaokulu Öğretmeni

Çilek Ağacı Anaokulları - İskilip

Kadıköy Merdivenköy civarında hizmet veren Özel Çilek Ağacı Anaokulunda görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - İskilip

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

8 ay önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - İskilip

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

1 yıl önce

Full Stack Developer

Bilişim Sepeti - İskilip

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - İskilip

İstanbul Esenyurt’da bulunan firma merkezimizin dış piyasa pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere, kadın satış pazarlama personel alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Mimar

Turkısh Development Yapı Ltd Şti - İskilip

Yurt dışındaki müteahhit firmamızın projelerini çizebilecek Mimar aramaktayız.

6 ay önce

Satış Elemanı

Sertifika Dünyası Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - İskilip

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı arıyoruz.09.30-19.30 Çalışma SaatleriCumartesi yarım gün- Pazar tatilSabit Asgari Ücret + Yüksek Prim+ Sigorta+ Yemek Sadece online başvuru yapmanız yeterlidir.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Fovint Reklam San ve Tic Ltd Şti - İskilip

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.Yurt dışı satış yapan firmada gıda ambalajları satışı yapılacaktır. Şirketimiz tarafından verilen firmalar aranılıp mail veya telefon ile satış yapılacaktır. Tamamen prim usulü çalışılacaktır. Yurt dışını çıkış masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Sadece şartları uygun bulan arkadaşlar başvuru yapsınlar.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - İskilip

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubesi ailesie Yeni çalışma arkadaşları Aranıyor!Gayrimenkul Danışmanları performanslarıyla orantılı olarak, yüksek gelir elde edebilmektedirler.Siz de PİRAMİT EMLAK YATIRIM dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirmek isterseniz ve tüm bu özellikler beni anlatıyor diyorsanız bize katılın..

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - İskilip

Ön muhasebe ve ofis işleri için Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - İskilip

Yetiştirilmek Üzere Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Teknik Ressamlık, Yapı teknikerliği ve muadili bölümlerinden mezun yada benzeri eğitimlerde meslek liselerinden mezun iyi derecede AUTOCAD kullanabilen, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Kartal ve civar ilçelerde ikamet eden, ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Tetraport Teknoloji A.Ş. - İskilip

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı alınacaktır.Mevcutta kullanılan Point of Sale yazılımı için yeni geliştirmeler yapılacaktır.

3 ay önce

Kimyager

Mikrokim Gıda Analiz ve Kontrol Laboratuvarı - İskilip

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kimyager aranmaktadır.

3 hafta önce

Çorum Geneli Sektörler