İscehisar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İscehisar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kurye

Deryakenar Lounge Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - İscehisar

Ekimize kendine ait motoru olan, Kurye olarak bizimle çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - İscehisar

Dezenfeksiyon ve izolasyon alanında hizmet veren firmamızda;Müşteri karşılayacak,Telefonda hizmet sunumunu yapacak,Dış ekiplerin iş planlamasına yardımcı olacak,Hizmeti tamamlanan işlerin servis formlarını alacak ve evrak takibi yapan,Evrakların sisteme veri girişini sağlayacak,Ofis içerisinde planlama yapmış yada öğrenmeye yatkın,İş emirlerinin hazırlanması ve takibi,Dokümantasyon,Evrak takibi,Müşteri takibi,Alacak takibi,Müşteri karşılama,Telefonda hizmet sunum,Proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak,Bilgisayarda veri girişi yapacak,İyi derecede Word, Excell ve Mail outlook kullanabilien,Prezentabl, diksiyonu düzgün, çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Kesinlikle İstanbul Bahçelievler ve çevre İlçelerde ikamet eden Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

9 ay önce

Eczane Personeli

Serpil Eczanesi - İscehisar

Eczanemize ilaç, dermokozmetik, cilt bakımı, gıda takviyeleri bölümüne destek verebilecek Eczane Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Ortaknokta Danışmanlık - İscehisar

OrtakNokta Danışmanlık yönetimde ve temizlikte danışmanlıkta deneyimli personeller alınacaktır.

9 ay önce

Acil Bay site özel güvenlik /2680+agi+ymk+yol/ sultanbeyli-tuzla

VİZYON VİP - İscehisar

Sultanbeyli arkası, Pendik Kurtköy bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-35 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - İscehisar

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

10 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - İscehisar

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

3 hafta önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - İscehisar

Kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu veya ilgili bölüm mezunu Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Vasıfsız Eleman

Bdr Organizasyon - İscehisar

Bdr bünyesi altında Türk gecesi ekibimize yetiştirilip dans etmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Uzmanı

Ons İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - İscehisar

Yapı malzemeleri sektöründeki mağazamızda çalışacak Satış Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ahden Metal Kapı Aksesuarları San ve Tic Ltd Şti - İscehisar

İhracat firmamıza yabancı dil bilen ön muhasebe elemanı alınacaktır

9 ay önce

İç Mimar

Ay Fuar Dekorasyon Pazarlama Tic Ltd Şti - İscehisar

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere İç Mimar/Mimar takım arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Aria Teknik Gayrimenkul Yatırım A.Ş. - İscehisar

Ofisimizde genel temizlik yapmak üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Cuma cumartesi veya pazar akşam 19 00 dan sonraÖğrenci de olabilir. Şişli ilçesinde ikamet etmesi şart değil. İzin çıkartabilir. Sigorta yapılacaktır.Ofisimiz 3 + 1 Daire şeklindedir. 3 - 4 saatlik bir isi var. Cam temizliği sadece içerden yapılmaktadır ve ayda 1 keredir.

1 hafta önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Gençler Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - İscehisar

Sipariş üzerine ölçülü işler yapan firmamıza iş üretebilen Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

İmalat ve İlgili İşçiler (Elle)

Mekamax Mekatronik Makina San ve Tic A.Ş. - İscehisar

• Beton blok parke makinası imalatı yapan firmamıza • Kaynaklı İmalat ve Kaynak süreçleri konusunda tecrübeli,• Teknik resim bilgisi olan,• Projeye göre imalat ve montaj yapabilecek,• Argon Kaynağı , Gazaltı Kaynağı , Oksijen Kaynağı konusunda enaz 3 yıl tecrübeli Makine montaj imalat –kaynak yapabilen personeller Aranıyor.

9 ay önce

Oto Elektrik Ustası

Vision Otomotiv Tic Ltd Şti - İscehisar

Sabah 08:30 akşam 18:15 saatleri arasında tam zamanlı çalışacak Usta veya Kalfa Adayı alınacaktır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Maia Luxury Beach Hotel & Spa - İscehisar

Üst yönetimi ve ekibi ile MAIA Luxury Beach Hotel & Spa, profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır. Siz de bu ekibin bir parçası olmak için hızlıca başvurun.

11 ay önce

Üretim Elemanı

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - İscehisar

İTOSBda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Üretim Elemanları alınacaktır.

9 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Zeysan Makine San ve Tic Ltd Şti - İscehisar

Firmamızda görevlendirilmek üzere CNC Freze Tezgahı Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Ön Büro Şefi (Otel)

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - İscehisar

Bostancıda yer alan otelimiz için Ön Büro Şefi aramaktayız.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler