İnşaat İş İlanları - prokariyer.com

İnşaat İş İlanları


Sekreter

Doğuş Erbay İnş Taah ve Yapı Malz San ve Tic A.Ş. - Mersin,İzmir,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

2 gün önce

Büro İşçisi

Mersin Gelişim Gayrimenkul İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Mersin,

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Büro İşcisi aramaktayız.Çalışma saatleri ; 08.30-17:00

2 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kernek İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ltd Şti - Erzurum,Konya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamızın ön muhasebe kayıtlarını tutacak Ön Muhasebe Elemanı-Sekreter aramaktayız.Satın Alma ve Satış İşlemelerini yapabilecek ,Cari Takibi, Alacak-Borç Takibi, BA-BS Formu, Mutabakat vb. yapacak,Stok Takibi ,SGK Giriş ve Çıkışları Takibinden sorumlu,Personel Kayıtları , Telefon ile Müşteri Karşılama yapacak.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Samsun,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Azze Yapı İzolasyon İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Samsun,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ

Azze Yapı İzolasyon İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. - Samsun

BİLGİSAYAR KULLANIMINA HAKİM 35 YAŞINI GEÇMEMİŞ TECRÜBELİ YA DA TECRÜBESİZ BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR

2 hafta önce

İnşaat Teknikeri

Salihi İnşaat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Aksaray,

Tecrübeli veya Tecrübesiz İnşaat Teknikeri /Mühendisi alınacaktır.

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Dicle Mekanik İnşaat A.Ş. - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,Mersin,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,Antalya,Elazığ,

Firmamızın Elazığda bulunan Toki şantiyesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Parke Döşeyicisi

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,Mersin,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Laminat, lamine parke ve süpürgelik montajı yapabilecek Park Döşeyici aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

2 hafta önce

Sıhhi Tesisatçı

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,Mersin,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Tesisat tespit ve onarımı yapabilecek Sıhhi Tesisatçı aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Yeniçağ İnşaat Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Afyonkarahisar,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Şantiyelerimiz de görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

2 hafta önce

Mimar

Turkısh Development Yapı Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Afyonkarahisar,İstanbul Anadolu,

Yurt dışındaki müteahhit firmamızın projelerini çizebilecek Mimar aramaktayız.

2 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mk Kılınç İnşaat Emlak San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Ankara,

Etimesgutta büroya çay ve temizlik için bayan alınacaktır.Büro ortamına uyum sağlayabilecek haftanın bir günü ev temizligi ve toparlanmasını yapacak sorunsuz kişisel temizligine ve bakımına önem veren güvenilir bayan tercihimdir...

2 hafta önce

Satın Alma Görevlisi

Espada Kule Vinç San ve Dış Tic Ltd Şti - Bursa,Sakarya,

İş TanımıKule Vinç ve İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun Serdivanda ki ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreçlerde destek olacak takım arkadaşları arıyoruz.- Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesi- Şirket satış politikası ve stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünün korunması ve yeni müşterilerin kazandırılması- Yeni ürün ve kampanyalardan müşterilerin bilgilendirilmesi

3 hafta önce

Maden Mühendisi

HCG İnşaat ve Tic A.Ş. - Ankara,Mersin,

Mersin Silifke Ve Gözce Bölgesi’ nde bulunan kalker ocaklarımızda görevlendirmek üzere Maden Mühendisi aramaktayız.

3 hafta önce

Beton Santral Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Adana,

Beton Santrali operatör belgesine sahip tecrübeli aday arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Doğruer İzolasyon Yapı San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;* İstanbulda ikamet eden (Genel Ofis Mecidiyeköydedir.) Ancak uygulama yerleri değişiklik göstermektedir.Çatı, teras, havuz izolasyonları gibi işlerde çalışabilecek, işine sadık eleman aranıyor.

3 hafta önce

İnşaat Mühendisi

Sirius Organik Tarım İnşaat A.Ş. - İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,

İZMİR Çiğli Bölgesinde bulunan konut projemiz için İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,Mersin,Ankara,Ankara, Kütahya,

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

1 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sedef Mobilya Kündekari ve Ahşap San Tic Ltd - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,

Mobilya ve ahşap ustaları aranıyor. Ahşap kapı, pencere ve mobilya imalatları yapmak üzere elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

NohuzSaldere Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Konya,Antalya,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Mimaray İnşaat San ve Tic Ltd Şt - Ankara,

Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok bina, altyapı, tesis, yol, site, iş merkezi ve özel konut inşa eden. Ticaret, sanayi, mimarlık ve nakliye alanlarında faaliyet gösteren MİMARAY, sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı kadrosunun üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projeler gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Temel prensibi, üstlendiği işleri, sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan MİMARAY, gelişen Türkiye’nin çağdaş Firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak teknolojisini sürekli olarak yenileme çabasında olan MİMARAY, ISO 9001 belgesine sahiptir. MİMARAY, Türkiye’ye, Türk insanına yararlı işler yapmak amacından hareketle uluslar arası pazarlara açılmayı bir diğer hedef olarak koymuş ve kurumsallaşma çalışmalarının tamamlanmasını takiben faaliyete geçirmeyi planlamıştır. MİMARAYın kendi üst düzey hedeflerine ulaşabilmesi, şüphesiz ki kendi çalışanları üzerinden geçmektedir. Bu yüzden çalışanlarımız bizim için çok önemli ve değerlidir. Çalışkan, üretken, dürüst ve çağdaş kişilik özellikleri, teknik ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi karşılamak şartları ile sizde Mimaray ailesine katılarak firmamıza, ülkemize ve kendinize büyük katkılarda bulunabilirsiniz.Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Astay Turizm Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Ataşehirde bulunan inşaat ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Çalışma Saatleri:Sabah 9 akşam 6 mesai saatleri olan,Cumartesi tam gün çalışılmaktadır.

1 ay önce

İhracat Sorumlusu

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

• İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Mimaray İnşaat San ve Tic Ltd Şt - İstanbul Anadolu,Ankara,

GELİŞEN TÜRKİYE’NİN ÇAĞDAŞ FİRMASI MİMARAY    Kurulduğu 1974 yılından bu yana pek çok bina, altyapı, tesis, yol, site, iş merkezi ve özel konut inşa eden. Ticaret, sanayi, mimarlık ve nakliye alanlarında faaliyet gösteren MİMARAY, sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı kadrosunun üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projeler gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.    Temel prensibi, üstlendiği işleri, sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan MİMARAY, gelişen Türkiye’nin çağdaş Firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak teknolojisini sürekli olarak yenileme çabasında olan MİMARAY, ISO 9001 belgesine sahiptir.    MİMARAY, Türkiye’ye, Türk insanına yararlı işler yapmak amacından hareketle uluslar arası pazarlara açılmayı bir diğer hedef olarak koymuş ve kurumsallaşma çalışmalarının tamamlanmasını takiben faaliyete geçirmeyi planlamıştır.     MİMARAYın kendi üst düzey hedeflerine ulaşabilmesi, şüphesiz ki kendi çalışanları üzerinden geçmektedir. Bu yüzden çalışanlarımız bizim için çok önemli ve değerlidir. Çalışkan, üretken, dürüst ve çağdaş kişilik özellikleri, teknik ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi karşılamak şartları ile sizde Mimaray ailesine katılarak firmamıza, ülkemize  ve kendinize büyük katkılarda bulunabilirsiniz.

1 ay önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bursa,İstanbul Avrupa,Adana,

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yazgülü Yapı Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Antalya,

Şirketimiz bünyesinde çalisacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Arifoğlu Proje İnşaat A.Ş. - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,

Balgattaki çalışma ofisimize prezantabl, diksiyonu düzgün , ön muhasebe deneyimi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

İnc İnşaat - İzmir,

İzmir Göztepede bulunan İnşaat Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Alsur İnşaat Nakliyat San Tic Ltd Şti - Ankara,

Muhasebe uygulamaları hakkında deneyim sahibi, ilgili programlara hakim inşaat sektöründe deneyimli veya hızlı bir şekilde adapte olabilecek nitelikte Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 ay önce