İnhisar Ambalaj ve Kağıt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İnhisar Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - İnhisar

Kapı -Kapı gezerek sürücü kursumuzu tanıtmak için ;Full-Time , Part-Time veya Freelance olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Ssk + prim + yol + yemekNot: ofis işi değildir.

2 ay önce

Mutfak Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Gıda dağıtım firmamıza personel yemeği çay servisi ve temizlik işlerini yapacak Mutfak Elemanı aramaktayız

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Panusan Elektrik San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Anadolu Yakasında enerji sektöründe iç ve dış ticaret yapan firmamızda görev almak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Dağıtım Elemanı

Pul Ticaret Aygaz Bayi - İnhisar

Evlere ve iş yerlerine tüp ve su dağıtımı yapılacaktır.Aygaz ve hayat su bayiServisler motorla ve araçlarla yapılmaktadır.

1 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - İnhisar

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - İnhisar

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubemize;Ofisin genel düzeninden sorumlu olunması,Muhasebe evraklarının takibinin yapılması,Ofisin iletişim trafiğinin düzenlenmesi,Müşteri ilişkilerine aracılık edilmesi,Gelen/giden evrak takibinin yapılması,Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ikramlarının yapılması,İçerik sitelerine ilan girişlerinin yapılması ile ilgilenecek Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Kuzeyli Enerji Danışmanlık ve Su Arıtma Sistemleri - İnhisar

Enerji ve su arıtma sistemlerinde faaliyet gösteren firmamızda çalışacak iş arkadaşları ( Bayan ) arayışımız mevcuttur.Çalışma saatleri Hafta içi saat 10:00 -18:30 arasıHafta Sonu ( Cumartesi ) saat 11:00-17:00 arasındadır. İlgili işimizde satış işlemi yapılmamaktadır. Detaylar tarafınıza aktarılacaktır.Sabit ücret + prim usulu çalışılmaktadır.

3 ay önce

Güzellik Uzmanı

B-Deluxe Beauty Center - İnhisar

B-DELUXE BEAUTY CENTER*Etimesgut bölgesinde bulunan Güzellik Merkezimize Estetisyen-Güzellik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aktüel Turizm İşletmecilik ve Seyahat Ltd Şti - İnhisar

Şirketimizde, Muhasebe Departmanında çalışacak kadın personel aranmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Yaşar Gayrimenkul - İnhisar

Emlak/Gayrimenkul sektörlerinde, Emlak bölümlerinde ve Satış Temsilcisi pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

4 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Ankara Çukurambarda bulunan ofisimize Sekreter alınacaktır. Maaş+ sgk+ yemek verilecektir.

3 ay önce

CAD-CAM Uzmanı

Tunç Model Döküm Makine San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

CAM programı bilen,en az 2-3 sene deneyimli,kendisine parça verildiğinde talimatlara göre işlemesini yapabilecek,CNC için CAM programı yapabilecek,askerliğini yapmış erkek aday aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emir Nakliyat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Ön muhasebe programlarını, E- faturayı bilen, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Tulip A Villaları Site Yönetimi - İnhisar

Büyükçekmece Alkent 2000 Mah. site yönetiminde telefonlara bakacak, karşılama yapabilecek Sekreter çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Hemşire-Klinik

Dr. Mehmet Mustafa Ertürk Kliniği - İnhisar

Özel klinikte (Muayehane) fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı yanında tam zamanlı Hemşire olarak çalışmak üzere adaylar aranıyor.

3 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

Ankazan Yazılım San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Kullanıcı dostu arayüzler oluşturmak için çeşitli programlama dilleri kullanmak,Arayüz tasarımlarını prototiplere dönüştürmek,Yeniden kullanılabilir içerik modülleri yazmak ve kodun sürdürülebilirliğini sağlamak,Yüksek kaliteli grafikler ve görsel öğeler sağlamak,Web uygulamalarını maksimum hız elde etmek için optimize etmek,Mobil tabanlı özellikler tasarlamak,Kullanıcı ve müşterilerden geri bildirim alarak çözümler oluşturmak,Çeşitli web sitesi ve kodlama sorunlarını tanımlamak, sorunları gidermek,Etkili bir kullanıcı entegrasyonu gerçekleştirmek ve tüm teknik standartlara uygunluğu sağlamak için web tasarım ekibiyle iş birliği yapmak,Web sitesi bakım ve iyileştirmelerini sağlamak,Mevcut web sitelerine JavaScript ve stil şablon (CSS) değişiklikleri uygulamak,Web siteleri veya yazılımların kullanılabilirlik testlerini tanımlamak, tasarlamak ve yürütmek,Tarayıcılar arası uyumluluğu ve erişilebilirliği sağlamak için en iyi uygulamaları ve standartları izlemek.

4 ay önce

Fitness Eğitmeni

İstanbul Fitness A - İnhisar

İstanbul Fitness A,İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Siz de büyüyen ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

1 ay önce

Mimar - bina

Tunç Mermer Turizm San ve Tic Ltd Şti - İnhisar

Antalya Kemerde prestijli bir otel projesinde çalışacak yeni mezun ve tercihen bayan Mimar aranmaktadır.

1 ay önce

Tezgahtar

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - İnhisar

Pastanemiz bünyesinde çalıştırılmak üzere dış görüşüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Tezgahtar aramaktayız.

5 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Vital Hospital - İnhisar

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.İş TanımıKurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak,Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak,Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek,Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek,Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.Hasta kayıt kabul tecrübesi olmayanlar başvurmasın lütfen değerlendirilmeyecektir.

7 ay önce

İnhisar Geneli Sektörler