İnegöl İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İnegöl İş İlanları


İngilizce Öğretmeni

English Inn Yabancı Dil Kursu ve Eğitim Hiz Ltd Şti - İnegöl

İş TanımıEnglishInn Yabancı Dil Okulu’nda görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Veske Özel Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - İnegöl

Kliniğimize Sekreter arıyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Essa Tekstil Gıda Turizm San ve Tic Ltd Şti - İnegöl

Firmamızda Muhasebe bölümünde çalışacak genel muhasebeye hakim iş arkadaşı arıyoruz.Tecrübeli olması önceliğimizdir. Firmamızda Zirve Programı kullanılmaktadır.

8 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - İnegöl

Ürünlerimizi hem e-ticaret sitelerimizde, hem de sahada doktor, eczane, aktar, kuaför, güzellik merkezi, saç ekim merkez gibi yerlere pazarlarsınız. Sosyal medya hesaplarında tekil kullanıcılara tekil satışlar yapabileceğiniz gibi toplu satışlar da gerçekleştirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Toplu ve tekil olarak nereden satış yaparsanız %20 kazanç sağlarsınız.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - İnegöl

Alanya merkezde ;Yenilikçi ve lider kimliğini benzersiz müşteri hizmet kalitesiyle gösteren,Dürüst, haklı ve helal kazançla güçlenmeye devam eden,Vizyona ve her zaman gelişmeye açık kimliği ile tanınan kurumsal şirket bünyemize Yönetici Asistanı arıyoruz.Çalışma Saatleri: Haftaiçi 09:00-18:30, hafta sonu cumartesi ve pazar tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Weworks Enterprise - İnegöl

Yönetim Kurulunun günlük iş planını organize ederek ajanda takibini yapmak,Toplantı organizasyonlarını yapmak, gerekli sunumları hazırlamak, toplantı notlarını almak ve raporlamak,Dahili telefonlarının kayıtlarını dinlemek ve gerektiğinde raporlamak,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek,• Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,Yurt içi - Yurt dışı yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek,Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, gerektiğinde bizzat rehberlik yaparak konuklara Türk misafirperverliği ve kültürünü hissettirmek,Üst Yönetici ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi sağlamak.

11 ay önce

Kasap

Altun Et - İnegöl

Çalışma ekibiyle koordineli olarak çalışabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Tanıtım Elemanı

Farmakotek Gıda İlaç ve Sağ Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - İnegöl

Bursa İnegöl OSB de faaliyete başlayacak tıbbi malzeme üretim şubemize Tıbbi Cihaz Satış merkezi Sorumlu Müdür ve Satış Tanıtım Elemanı Yetki Belgeli Personel Görevlendirilecektir.İş Tanımı:Şirketin şubesini resmi olarak temsil edecek. Resmi işleri takip, kontrol ve onay verecek.Genel şirket durumu ve üretim faaliyetlerini hakkında raporunu hazırlayıp yönetime sunacak.Operasyonel projelerin planlaması ve yürütülmesinde sorumlu olacak.İstediğimiz ön şartlar:İnegöl ve çevresinde ikamet eden,Yabancı dil: İyi seviyede İngilizce,B sürücü belgesine sahip olmak,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Erkek Adaylar için askerlik durumu yapılmış/ en az 2 yıl tecilli/ muaf olmak .

11 ay önce

İnegöl İşkur İş ilanları

İnegöl iş ilanları Son derece verimli iş ortamlarında ve ergonomik olan iş sahalarında çalışma ortamı anlamında günümüzde büyük fırsatlar elde ederek size yönelik olarak da büyük anlamda kapsamlı bir iş desteklerini elde ederek iş sahibi olma yolunda daha da imkânlar elde etmeniz mümkün. Buna yönelik olarak da her türlü insan için iş fırsatları anlamında kaliteli ve ergonomik iş desteklerini alarak size yönelik olarak sunulacak pek çok iş sahalarında Çağrı merkezi iş ilanları kapsamında konaklayan ya da ikamet eden bireylere sunulacak olan fırsatları değerlendirmeniz de olanaklıdır. Tüm zamanların en kolay iş ilanlarını takip etme ve iş bulma sistemi olan bu sistem üzerinden detaylı bir perspektifte iş ilanlarını takip ederek size yönelik olarak sunulacak olan tüm işlere inceleyiniz.
İnegöl Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akbaşlar, Akhisar, Akıncılar, Alibey, Aşağıballık, Babaoğlu, Bahariye, Bahçekaya, Bayramşah, Bilalköy, Boğazköy, Burhaniye, Cerrah, Cuma, Cumhuriyet, Çavuşköy, Çaylıca, Çayyaka, Çeltikçi, Çiftlikköy, Çitli, Deydinler, Dipsizgöl, Doğanyurdu, Dömez, Edebey, Elmaçayır, Esenköy, Esentepe, Eskikaracakaya, Eskiköy, Eymir, Fatih, Fevziye, Fındıklı, Gedikpınar, Gülbahçe, Gündüzlü, Güneykestane, Güzelyurt, Hacıkara, Halhalca, Hamamlı, Hamidiye, Hamidiye (Merkez), Hamitabat, Hamzabey, Hasanpaşa, Hayriye, Hilmiye, Hocaköy, Huzur, İclaliye, İhsaniye, İnayet, İsaören, İskaniye, Karagölet, Karahasanlar, Karakadı, Karalar, Kayapınar, Kemalpaşa, Kestanealan, Kınık, Kıran, Kocakonak, Konurlar, Kozluca, Kulaca, Kurşunlu, Küçükyenice, Lütfiye, Madenköy, Mahmudiye, Mesruriye, Mesudiye, Mezit, Muratbey, Olukman, Orhaniye, Ortaköy, Osmaniye, Osmaniye (Tahtaköprü), Özlüce, Paşaören, Rüştiye, Saadet, Sarıpınar, Sinanbey, Soğukdere, Sulhiye, Sultaniye, Sungurpaşa, Süle, Süleymaniye, Sülüklügöl, Süpürtü, Şehitler, Şipali, Tahtaköprü, Tekkeköy, Tokuş, Turgutalp, Turgutalp (Merkez), Tüfekçikonak, Üçevler, Yeni, Yenice, Yeniceköy, Yeniköy, Yeniyörük, Yiğit, Yukarıballık, Yunusemre
İnegöl İşkur İletişim Adresi
Kemalpaşa Mahallesi Mutlu Sokak Esnaf Kefalet Odaları No: 15, 16990, İnegöl - BURSA
İnegöl İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 715 11 35 , Fax:(0224) 715 97 27 , E-mail:inegol@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler