İnegöl İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İnegöl İş İlanları


Güvenlik Görevlisi

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - İnegöl

Arkadaşlar, Haramidere/Boğazköy için Ögg kimlikli bay Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacaktır. Maaş 2500 TL + yemek. Çalışma saatleri 08.00/20.00-20.00/08.00 2+2+2 sisteminde çalışacak .

3 ay önce

Satış Personeli

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - İnegöl

Esenlerde bulunan Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd Şti ’de görevlendirilmek üzere İngilizce bilen Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.İngilizce bilmeyen adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.Çalışma saatleri hafta içi 08.30-18.00 arasıdır.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Eastanbul Group Mühendislik İnş ve Gay Dan Dış Tic A.Ş. - İnegöl

Esenlerde bulunan Eastanbul Group Mühendislik İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlığı Dış Ticaret A.Ş. de görevlendirilmek üzere Arapça bilen Dış Ticaret Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Arapça bilmeyen adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.Çalışma saatleri hafta içi 08.30-18.00 arasıdır

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Wakilak Mobilya Tur İç ve Dış Tic Ltd Şti - İnegöl

Kahve ve Donut gibi ürünlerle yakında hizmete açılacak olan cafemizde çalışacak Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

3 ay önce

Gizli Müşteri

İkon Araştırma Danışmanlık Eğitim Reklam ve Org San Tic Ltd Şti - İnegöl

Sektörde tanınan bir mobilya mağazasına gizli müşteri çalışması yapılacak. Mağazanın dizayn/düzeni ve personelin müşteri memnuniyeti/ürün bilgisi açısından ne derece yeterli olup olmadığı denetleyecek Gizli Müşteri aranmaktadır.

3 ay önce

İnegöl İşkur İş ilanları

İnegöl iş ilanları Son derece verimli iş ortamlarında ve ergonomik olan iş sahalarında çalışma ortamı anlamında günümüzde büyük fırsatlar elde ederek size yönelik olarak da büyük anlamda kapsamlı bir iş desteklerini elde ederek iş sahibi olma yolunda daha da imkânlar elde etmeniz mümkün. Buna yönelik olarak da her türlü insan için iş fırsatları anlamında kaliteli ve ergonomik iş desteklerini alarak size yönelik olarak sunulacak pek çok iş sahalarında Çağrı merkezi iş ilanları kapsamında konaklayan ya da ikamet eden bireylere sunulacak olan fırsatları değerlendirmeniz de olanaklıdır. Tüm zamanların en kolay iş ilanlarını takip etme ve iş bulma sistemi olan bu sistem üzerinden detaylı bir perspektifte iş ilanlarını takip ederek size yönelik olarak sunulacak olan tüm işlere inceleyiniz.
İnegöl Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akbaşlar, Akhisar, Akıncılar, Alibey, Aşağıballık, Babaoğlu, Bahariye, Bahçekaya, Bayramşah, Bilalköy, Boğazköy, Burhaniye, Cerrah, Cuma, Cumhuriyet, Çavuşköy, Çaylıca, Çayyaka, Çeltikçi, Çiftlikköy, Çitli, Deydinler, Dipsizgöl, Doğanyurdu, Dömez, Edebey, Elmaçayır, Esenköy, Esentepe, Eskikaracakaya, Eskiköy, Eymir, Fatih, Fevziye, Fındıklı, Gedikpınar, Gülbahçe, Gündüzlü, Güneykestane, Güzelyurt, Hacıkara, Halhalca, Hamamlı, Hamidiye, Hamidiye (Merkez), Hamitabat, Hamzabey, Hasanpaşa, Hayriye, Hilmiye, Hocaköy, Huzur, İclaliye, İhsaniye, İnayet, İsaören, İskaniye, Karagölet, Karahasanlar, Karakadı, Karalar, Kayapınar, Kemalpaşa, Kestanealan, Kınık, Kıran, Kocakonak, Konurlar, Kozluca, Kulaca, Kurşunlu, Küçükyenice, Lütfiye, Madenköy, Mahmudiye, Mesruriye, Mesudiye, Mezit, Muratbey, Olukman, Orhaniye, Ortaköy, Osmaniye, Osmaniye (Tahtaköprü), Özlüce, Paşaören, Rüştiye, Saadet, Sarıpınar, Sinanbey, Soğukdere, Sulhiye, Sultaniye, Sungurpaşa, Süle, Süleymaniye, Sülüklügöl, Süpürtü, Şehitler, Şipali, Tahtaköprü, Tekkeköy, Tokuş, Turgutalp, Turgutalp (Merkez), Tüfekçikonak, Üçevler, Yeni, Yenice, Yeniceköy, Yeniköy, Yeniyörük, Yiğit, Yukarıballık, Yunusemre
İnegöl İşkur İletişim Adresi
Kemalpaşa Mahallesi Mutlu Sokak Esnaf Kefalet Odaları No: 15, 16990, İnegöl - BURSA
İnegöl İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 715 11 35 , Fax:(0224) 715 97 27 , E-mail:inegol@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler