İnebolu Halı Yıkama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İnebolu Halı Yıkama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mutfak Personeli-Bulaşıkçı

Ataevler 22. Yüzyıl Okulları - İnebolu

Ataevler 22.Yüzyıl Okulları'nın yemekhanesinde görevlendirilmek üzere deneyimli, temizliğe özen gösteren bulaşıkçı alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER * Hijyen kurallarına dikkat eden, * Temizliğe özen gösteren, * Ekip çalışmasına önem veren,

2 ay önce

Depo Ve Sevkiyat Sorumlusu

Terin Elektromarket Ltd. Şti. - İnebolu

B Sınıfı Ehliyet sahibi, SRC Belgesi olması tercih sebebidir. Depo düzeni ve malzeme sevkiyatından sorumlu olacaktır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yıldızlar Akademi Kariyer Eğt. Danış. - İnebolu

ALANINDA UZMAN YOĞUN OLARAK 8. SINIF DERSLERİNE GİREBİLECEK TAM ZAMANLI AKTİF - POZİTİF - DİSİPLİNLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ İHTİYACIMIZ VAR.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

United Cousins Ith. Ihr. Dış Tic. Ltd. Ş - İnebolu

YENİBOSNA DA BULUNAN FİRMAMIZA AKINSOFT PROGRAMI KULLANABİLEN EXCELİ İYİ OLAN YOĞUN İŞ TEMPOMUZA UYUM SAĞLAYABİLECEK ÖN MUHASEBE ELEMANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri - İnebolu

İşin kapsamı 08:00-17:30 saatleri arasında gelen telefon,fax ve ofis gereçlerini kullanabilen,çay ve kahve ikrami, 4 kişinin bir yemeği (pratik yemek) ofis temizliğidir. Bilgisayar kullanmayı bilen şartımızdır. Maaş : Asgari+ SSK

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mavi Kalem İnşaat San Tic Ltd Şti - İnebolu

Batıkent metro durağı yanındaki ofisimize ön muhasebe işleri,g ünlük iş takibi, sorumluluk sahibi Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Ekskavatör Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - İnebolu

Ekskavatör Operatörü aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için; İş makinelerinin kullanıldığı tesiste çalışacak Ekskavatör Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Avşa Bilişim Hizmetleri - İnebolu

Firmamız da yetiştirilmek üzere Stajyer Bilgi İşlem Destek Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Laborant-Boya

Tavaslı Yayıncılık San ve Tic Ltd Şti - İnebolu

Boya renk kartela üretimi için renk bölümünde çalışacak Laborant-Boya aranmaktadır.

1 ay önce

İthalat Operasyon Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - İnebolu

İthalat Operasyon Uzmanı aranmaktadır.İstanbul Avrupa yakasında bulunan Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Elemanı

Doğanay Fotoğraf Stüdyo ve Lab San Tic Ltd Şti - İnebolu

Asıl işi tezgah olmak üzere azda olsa mesleki bilgisi olan ve iş yerinde diğer elinden gelen işleri de temizlik çay gibi yapabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Tmt Tekstil - İnebolu

Serbest Bölge'de İthalat - İhracat firmamızda çalışmak üzere, 1) Asistan sekreterlik konusunda deneyimli, 2) Ofis yazışma programlarına hakim ( Excel,word vb. ) 3) İngilizce dilini yazıp, konuşabilen diksiyonu düzgün 4) Mersin’de ikamet eden ulaşım sıkıntısı olmayan 5)Esnek çalışma saatlerine uygun 6)Giyim kuşamına özen gösteren Bayan eleman alınacaktır.Müracaatlar birebir görüşme yoluyla alınacaktır.

2 ay önce

Yetkili

Smmm Murat Andak - İnebolu

Sultanbeyli'nde bulunan mali müşavirlik ofisimize tüm muhasebe süreçlerine ve tek düzen hesap planına vakıf sgk vergi dairesi ve ticaret odası işlemlerini takip edebilecek yönetici vasfında çalışma arkadaşı aramaktayız. not: orka programı kullanılmaktadır ehliyeti olması tercih sebebidir.

1 ay önce

Bilişim Uzmanı

Aca Bilişim - İnebolu

Tam zamanlı çalışacak Grafik/Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.Grafik Tasarım programlarını iyi şekilde kullanabilen (Photoshop, Illustrator, vb.),Görsel İçerik Takibi yapıp Katalog, Datasheet, vb. hazırlayabilecek,Web Sitesi hazırlama, düzenleme, geliştirme ve takibi (Wordpress, vb.) konularında bilgi sahibi,Network sistemlerinin kurulum, yönetim, güncelleme ve bakımlarını yapabilecek,

1 ay önce

Konfeksiyon Elemanları

MSG Gİyim Teks.San.Tic.A.ş - İnebolu

İhracata Çalışan Tekstil Fabrikamıza Kapasite Yükseltmek Sebebiyle; İşlerinde Deneyimli Makinacılar ( Düz, Çift İğne, Ovarlok , Reçme , Otomatlar ) Model Makinacılar Kalite Kontrolcüler Kesim Ustası Danışma Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır. Tüm Sosyal Haklar Mevcut Olup ( Sgk + Servis + Yemek ) Maaşlar Gününde Yatırılmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Estem Endüstriyel Temizlik - İnebolu

İSTOÇ TA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIŞI KONUSUNDA FAALIYET GÖSTEREN FİRMAMIZA UZUN SURELI ÇALISACAK BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.MAAŞ VE DIGER SARTLAR KARŞILIKLI GÖRUSMEDE BELIRLENECEKTIR

1 ay önce

Mutfak - Temizlik Elemanı

Ab Plastik Kalıp Sanayii - İnebolu

Plastik imalatı yapan firmamıza mutfak ta çalışacak personel aranmaktadır Hijyen kurallarına ve bakımına özen gösteren, • Sigara kullanmayan, • 25-40 yaşları arasında, • Tercihen benzer görevlerde çalışmış, • Hazır yemek firmasından gelen yemeklerin servisi yapabilecek • Diğer zamanlarda çay servisi ve temizlik konularına ( ofisler ) • Dinamik ve güler yüzlü, • İdari personele ve misafirlere çay, kahve servisinin yapılması • Bulaşıkların yıkanması görevlerini yapacak BAYAN personel aranmaktadır. • Kurumun genel alanlarının (mutfak, ofislerin) haftalık veya günlük temizlik, düzeninin korunup sürdürülmesinin sağlanması, Tercihen: Akça Burgaz ve esenyurt yakınlarında ikamet eden personel aranmatadır

1 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Gizem Makine Otomotiv San Tic Ltd Şti - İnebolu

Taahhütümüz altında bulunan ÇELİKLER ELBİSTAN -AFŞİN TERMİK SANTRAL Tesislerinin revizyon işinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Varol Store Online Satış Web Hizmetleri - İnebolu

Masifart Mobilya olarak alışveriş sitelerinin ürün tedariğini yapmaktayız. Ürünlerin stok girişleri fatura çıkışları ba-bs ve mutakabatlar ile Ön Muhasebe bilgisi olan Microsoft araçları office ve Photoshop programını kullanabilen Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Not: Maltepe civarında ikamet edenler tercih sebebidir.

1 ay önce

Rezervasyon Sorumlusu

Emperyal Otelcilik Turizm Sağlık Hiz ve Tic A.Ş. - İnebolu

Genel merkezimizde çalıştırılmak üzere Rezervasyon Sorumlusu arayışımız vardır. Gelen rezervasyonları Fidelio suite v8 programı aracılığı ile ilgili yerlere girmek,Müşterileri otel hakkında bilgilendirmek (fiyat,çocuk politikası, oda tipleri, manzara tipleri, v.s.)Gelen telefonları müşteri memnuniyetli ve çözüm odaklı karşılamak,Acentalar ile doğru ve etkili iletişim sağlamak,Night, check in, check out, gün açılışı, gün sonu, fiyatlandırma, kod oluşturma vs. Fidelio programıyla doğru ve entegre şekilde sistematik yapılması.

1 ay önce

İnebolu Geneli Sektörler