İncesu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İncesu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özel Ders Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - İncesu

İnternet üzerinden canlı ders verebilecek öğretmenler alınacaktır.Deneme çekimleri yapılarak seçim yapılacaktır.

1 yıl önce

Proje Mühendisi

Renkler Makina Yedek Parça San ve Tic A.Ş. - İncesu

1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi çalışmalarına devam eden, İzmir ve Manisa lokasyonlarında faaliyet gösteren Renkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret A.Ş. toplamda 450 çalışanı ile kurulduğu günden bugüne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli hizmet ve ürün sunmaktadır. Fabrikamızın Manisa lokasyonunda görevlendirmek üzere ‘Proje Mühendisi’’ aramaktayız.İş Tanımı:Müşteri tarafından onaylanmış projeler ile ilgili yeni ürün devreye alma sürecini başlatmak, yürütmek ve güncelliği sağlamak,Revizyona uğramış parçalarla ilgili revizyon sürecini Satış ve İş Geliştirme departmanı ile koordineli olarak yürütmek,Yürütmüş olduğu proje faaliyetlerin süreçlere dayalı kalite yönetim sistemine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, mevcut kalite yönetim sisteminin geliştirilmesi için yönettiği kadro ile birlikte sisteme destek vermek.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Trakyagizem Su Arıtma - İncesu

Acil olarak firmamızda çalışacak olan sıhhı tesisat su arıtma montaj ve fabrikalara servise gidecek ehliyeti olan Montaj Elemanı alınacaktır.Şirketimiz aile şirketidir ve gerçekten kendi işi gibi 4 elle sarılacak olan kişiler arıyoruz.Tam zamanlı 09:00-17:00Hafta sonu cumartesi 13:00 paydos Pazar izin

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Almanca)

Sc Group Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - İncesu

Aufgabenbeschreibung:Informationen bzgl. Produktverfügbarkeit in Verschiedenen MärktenAuskünfte von BestellstatusAuskunft bei technischen Problemen wahrend Online – ShoppingAuskunft über Öffnungs –und SonderöffnungszeitenAufnahme und Bearbeitung von ReklamationenArt der Stelle: VollzeitGehalt: 4.000,00 TRY bis 6.000,00 TRY /Monat

10 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Meb Özel Yunuslar Anaokulu - İncesu

Kurumumuz 13 yıllık, köklü bir eğitim kurumudur. Üniversitelerin Okul Öncesi ,Çocuk gelişimi veya Anaokulu Öğretmenliği bölümü mezunu lisans veya önlisans mezunu Anaokulu Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeni Görkem Eğitim Kurumları ve Turizm Ltd Şti - İncesu

Lise olan eğitim kurumumuza Biyoloji Öğretmeni alınacaktır. Öğretmen adaylarının üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması önemlidir.

9 ay önce

Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - İncesu

Tüm dijital mecralarda (Linkedin, Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edecek, Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu aramaktayız.

11 ay önce

Kalfa

Tunay Otomatik Şanziman - İncesu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalfa aranmaktadır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Coldwell Banker Akademi Gayrimenkul - İncesu

Coldwell Banker Dünyada gayrimenkul satışında LİDER markadır.Bu marka çatısı altında kurumsal bir gayrimenkul ofisinde çalışmak isterseniz ve aşağıdaki niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.Coldwell Banker markasını en iyi şekilde temsil edecek,Her ekonomide hareketli ve potansiyeli büyük gayrimenkul sektöründe danışman olarak çalışacak,Eğitimler ve ofis oryantasyon süreci ile portföy bulma, tanıtım, alıcıya sunma ve satış aşamalarını kısa sürede öğrenip uygulayacak,Sürekli yeni kişilerle tanışacak,Veri tabanı oluşturacak ve daima yeni müşteriler ekleyecek,Müşteri memnuniyeti sağlayacak,Ofis kural ve prosedürlerine uyacak,Güneşli bölgesine ulaşım sorunu olmayan,Az sermaye ile büyük kazançlar sağlayabilecek Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - İncesu

İTOSBda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Üretim Elemanları alınacaktır.

9 ay önce

Kazanlı Kesim Ustası

Ata Ofset Ambalaj San Tic Ltd Şti - İncesu

Beylikdüzündeki 25 yıllık matbaamıza kazanlı kesim ustası arıyoruz.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Çetin SMMM - İncesu

Mali Müşavirlik ve Danışmanlık ofisine, ofis içi düzen kurma, büro içi ve dışı iş takibi yapma, ajanda oluşturma, mükellef ilişkilerini yürütme, görevlerini yapacak, özgüvenli, girişimci, araştırmacı, iletişimi kuvvetli bir kadın ve SMMM büro dışı evrak takibi yapacak, resmi daireleri ve mükellefleri gezecek bir erkek asistan alınacaktır. Başlangıçla yarı zamanlı çalıştırılacak olup iş yoğunluğu durumuna göre tam zamanlı çalışmaya geçilebilir.

2 ay önce

Uluslararası Sağlık Turizm Sorumlusu

Medisave Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. - İncesu

Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Uluslararası Sağlık Turizmi Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

Tekstil Makineci

Zeze Kostüm - İncesu

Kostüm dükkanımıza tadilat ve dönemsel üretimler ile ilgilenecek Tekstil Makineci aramaktayız.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Deva Eğitim Kurumları ve Tic Ltd Şti - İncesu

Havacılık Lisemizde çalışacak, 9-10-11. sınıflar için part time İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Work Time İnsan Kaynakları Eğitim Tic Ltd Şti - İncesu

Plastik pano üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı aranmaktadır. 08:00-20:00, 20:00-08:00 , 2 vardiya çalışabilecek,bol mesaili,maaş ikramiyesi var.

3 gün önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Earth Medya Reklam Tanıtım Prodüksiyon Hizmetleri - İncesu

Televizyon kanallarına yapmış olduğumuz gezelim görelim formatlı sektörel tv programımız için ŞİŞLİdeki ofisimizde;Telefon ile firmalarla iletişime geçip programımızın konseptini aktarıp bu firmalara çekim randevusu oluşturarak programımıza dahil edebilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aramaktayız.

2 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Essem2 Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ltd Şti - İncesu

Polikliniğimizde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - İncesu

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Biyoloji Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - İncesu

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Kayseri Geneli Sektörler