İlkadım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İlkadım İş İlanları


Bilgi İşlem Destek Elemanı

Keskin Kimya San ve Tic A.Ş. - İlkadım

Firmamızda çalışmak üzere Bilgi İşlem Destek Elemanı aranmaktadır.Bilgisayar sistemleri üzerinde meydana gelen donanımsal ve yazılımsal problemleri çözmek,Bilgisayar sistemlerinin güncel kalmasını sağlamak,Kullanıcı problemleri ile altyapı problemlerinin çözümüne destek vermek,İnternet erişim sorunlarına destek vermek,Sistemlerin bilgi güvenliğini sağlayıcı önlemler almak,Sunucu ve kullanıcıların düzenli yedekleme işlemlerini yapmak, kontrol etmek ve gerektiğinde geri yüklemek,Tüm bilgi işlem sistemlerinin denetleme, bakım ve arızalarını takip ederek kesintisiz çalışmalarını sağlamak,Sistemlerin daha verimli çalışmasını sağlayacak çalışmalarda bulunmak,Kurum bünyesi dahilindeki tüm network, donanım ve yazılım bilgilerinin kayıtlarını tutmak ve düzenlemek,Kurum web sitesinin güncelliğini ve takibini sağlamak,Bilgi işlem altyapı ihtiyaçlarını belirlemek ve temin edilmesini sağlamak,Firmamızın kullandığı yazılım programlarına(canias) hakim olacak ve oluşabilecek kullanıcı sorunlarını çözebilecek ve takiplerini yapabilecek.

2 hafta önce

Kimya Mühendisi

Us Endüstriyel Kimya San Tic Ltd Şti - İlkadım

Kimya Sektöründe hizmet vermekte olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi aranmaktadır.Kozmetik mevzuatına uygun olarak yasal süreçlerin takibini yapacak,Ürün güvenlik ve teknik bilgi formlarının (SDS ve TDS), analiz sertifikalarının hazırlanması, kimyasal değerlendirilmelerinin yapılması ve düzenli olarak kayıtlarının tutulmasını sağlayacak,Sertifikasyon sürecinde bulunmuş ve yeni belgelendirme süreçlerini yürütebilecekkim

2 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Buse Kağıt San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Temizlik kağıtları, baskılı peçete, maske üretim ve satış yapan firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Onarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Parsis Global Emlak San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturacak,Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacakParsis Global Antalyanın sizlere sunacağı tüm sosyal ve ticari etkinliklere, temel seviyeden uzmanlık seviyesine kadar olan eğitimlerine katılıp, aktif olarak ticaret ağınızı ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

2 hafta önce

Forklift Operatörü

Korkmaz Ticaret - İlkadım

Firmamızda çalışmak üzere Forklift Operatörü aranmaktadır.Alınan personel sahada , sevkiyat elemanı olarak çalışacaktır. Çalışma saatleri 08:00 - 19:00 Maaş : 3000 + 260+ Yemek + Sigorta B , C ve Forklift ehliyeti olması zorunludur.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - İlkadım

Esenyurtta bulunan uluslar arası lojistik firmamız için mikro programı bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Motosikletli Kurye

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Pendik harman dere mahallesindeki restoranımıza motorlu kurye arıyoruz. Maaş ve diğer detaylar başvuru sonrası yüz yüze konuşulacaktır.

3 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - İlkadım

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - İlkadım

Mali müşavirlik ofisimize; Muhasebe Personeli Ekip arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - İlkadım

Beylikdüzü ve Küçükçekmece şubelerimiz için yetiştirilmek üzere Bayan Halkla İlişkiler Kayıt Personelleri alınacaktır.

3 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - İlkadım

Anlaşmalı olduğumuz ağız ve diş bakım ürünlerimizin sahada tanıtım ve satışını sağlayacak personeller aramaktayız.(16-26 yaş aralığında bay,16-32 yaş aralığında bayan) Çalışan arkadaşlarımızın çoğunluğu öğrencilerden oluşmaktadır. Çalışma günlerinizi okul ders programınıza göre ayarlayarak boş vakitlerinizde bizimle eğlenceli iş ortamımızda çalışmak için hemen başvurun. -Ödemeler günlük yapılacaktır.-Kendi çalışma günlerini kendin seç.-Yemek+Servis+Dolgun ikramiyeler

3 hafta önce

Planlama Elemanı

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - İlkadım

Örme kumaş planlaması. İplik satın alımı, örgü takibi, boya takibi, müşteri temsilciliğini konularında yetiştirilecek. Planlama Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Mert Gül İnşaat Taah. Müh. Doğalgaz Isı Sis. Tur San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Mağaza Satış Alanı Geliştirme ve Yerleştirme Sorumlusu

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Mağazamız katlıdır ve çok büyük bir deposu yoktur. Ayrıca bir ana depomuz bulunmaktadır. Depo işlerinin dışında ürün paketleme ve düzenleme işleri gibi işler mevcut.

3 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - İlkadım

Segem belgesi olan, sigorta sektöründe çalışmış, üretim müşteri ziyaretleri yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.Üretiminden ayrıca prim alacak.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Dibo Boya San Tic Ltd Şti - İlkadım

İskenderun yolu üzerinde bulunan mobilya mağazamıza muhasebe bilen diksiyonu düzgün bayan personel aranıyor.

3 hafta önce

Ressam

Verde Dizayn Gloria - İlkadım

5 yıldızlı otelde, yaz sezonu çalışacak Güzel sanatlara veya resime ilgisi ve becerisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz

3 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Korel Oto Bakım Ürünleri ve Kimya San Tic Ltd Şti - İlkadım

Döküm ve metal sektöründe çalışmış ve hazır portföyü bulunan ehliyeti olan seyahat engeli olmayan iş ahlakı olan Satış Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Ar-Ge Mühendisi

Setint AI Robotic Sistem Eğitim ve Dan San Tic A.Ş. - İlkadım

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ar-Ge Merkezimiz de geliştirmekte olduğumuz yapay zeka ve robot teknolojileri projelerimizde görev alacak En az 1 yıl tecrübeli, daha önce örnek uygulamalar yapmış mühendisler alınacaktır.

3 hafta önce

Grafiker

Baskı Madeni - İlkadım

Grafik tasarım alanında elemana ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Fil Dekor - İlkadım

Şirketimiz bünyesinde çalışabilecek bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Samsun Çözüm Eğitim Kurumları - İlkadım

YKS Matematik- Geometri Derslerinde tecrübeli, kurum kültürünü benimsemiş, öğrenci, veli takip sistemini yapabilen, teknolojiyi iyi kullanan Matematik Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Anketör

Gkv Araştırma ve Danışmanlık - İlkadım

Pazar araştırma çalışmaları için,hane, iş yeri ve saha çalışmalarıyla hedef kitle ile tablet üzerinden çaışabilecek Anketör aranmaktadır.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Merbek Yapı Denetim Ltd Şti - İlkadım

Samsunda faaliyet gösteren yapı denetim firmamıza Proje VE Uygulama Denetçisi Belgesine sahip olan İNŞAAT MÜHENDİSİ arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi (Medikal ve Eczacılık Ürünleri)

Active Dent Medikal San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Dental implant sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz 3 marka ürünle Karadeniz bölge bayisidir. Ürünlerin tanıtımını yaparak satış yapabilecek iş arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Mobilya Ustası

Aral Ofis Mobilyaları - İlkadım

Güngörende bulunan kurumsal Ofis Mobilyaları firmamıza imalatta çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Yeni Vizyon Okulları - İlkadım

Okulumuzun için Sekreter aramaktayız.

5 ay önce

Garson

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Garson aranmaktadır.

5 ay önce

Anaokulu Müdürü

Yedirenk Anaokulu - İlkadım

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Müdürü aramaktayız.

5 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Megapol Turizm İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - İlkadım

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

5 ay önce

Samsun Geneli Sektörler