İlkadım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İlkadım İş İlanları


Garson

Samsun Kapris Hotel - İlkadım

Sigara Kullanmaya, Gece çalışma sorunu olmayan, Elaman aranıyor,

2 ay önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - İlkadım

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - İlkadım

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

3 ay önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - İlkadım

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 ay önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - İlkadım

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

3 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Sigorta Paketim Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - İlkadım

Elementer sigorta alanında çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Nfs Yapı Yönetim - İlkadım

NFS YAPI YÖNETİMProfesyonel apartman ve site yönetim şirketi olarak yapılarınıza,Profesyonel, şeffaf, tarafsız ve çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktayız.NOT: SADECE PRİM USULÜ ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Tekstil Makineci

Çağrı Tekstil - İlkadım

Acil tekstil sektöründe deneyimli usta Makineciler aranmaktadır.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fast & Real Gayrimenkul - İlkadım

FAST & REAL GAYRİMENKUL - SIFIR VE 2.EL KONUT/TİCARİ SATIŞ VE KİRALAMA Firmamıza Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanları Alınacaktır.Çalışma Saatleri Sabah 09:30 Akşam esnek veya 19:00

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Kuzey Ege Reklam Oto Mak San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Ofis ortamında Yönetici Asistanı olarak çalışacak ayrıca yöneticinin beslenme ve yemeği konusuyla da ilgilenecek personel aramaktayız.

4 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Samsun Çözüm Eğitim Kurumları - İlkadım

İleri seviye gruplarına ders anlatabilecek Biyoloji Öğretmeni arıyoruz.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

İdil Akşam Lisesi - İlkadım

Kurumumuza Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Şirket yöneticisinin günlük iş akışı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve ajandasını takip etmek,Şirket yöneticisinin telefon, yazışma ve gönderilerinin koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin talep ettiği konular ile ilgili ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları hazırlamak, süreçleri takip etmek,Gerektiğinde analiz, rapor ve sunum hazırlamak.Lütfen başvuru için şirketi aramayınız. Telefonla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Altay Özel Güvenlik Koruma Hiz Tic Ltd Şti - İlkadım

Pendik Esenyalı E5 kenarında bulunan projemiz için kadın Temizlik Personelleri aranmaktadır.Şartlar : Asgari ücret+ 220 TL MULTINET

6 ay önce

İç Mimar

Valense İç Mimarlık - İlkadım

Çankaya Sinpaş Altınoranda bulunan iç mimarlık şirketimizde yüksek komisyon ile çalışacak İç Mimar aranıyor.

6 ay önce

Elektrik Ustası

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - İlkadım

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Elektrik Kalfaları & Ustaları aranmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Jovani Stone Mermer Madencilik Dış Tic Ltd Şti - İlkadım

Yurtdışında bulunan merkez fabrikamız ile hesap mutabakatı yapabilmesi için iyi derecede İngilizce, Ruşça veya Farşça bilen Muhasebe Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Özmar Sportif Hizmetleri Turizm Tic Ltd Şti - İlkadım

Sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey yöneticilik yapan yönetici için, Yönetici Asistanı aranmaktadır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - İlkadım

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

6 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

6 ay önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - İlkadım

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - İlkadım

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Efem Danışmanlık - İlkadım

Bilgi Teknolojileri, gelişen teknoloji ve yenilik çağında yazılım geliştirme ve markanızı değerli kılma görevini üstlenir.Kaliteli müşteri iletişimi, profesyonel pazarlama stratejileri ve farkınızı ortaya koyan tasarımlar müşteriyi ileri düzeyde memnun kılma ve en önemlisi farklı fikir ve hayallerinizi gerçekleştirme…Merkezimizde 7 /24 faaliyetDetayları titizlikle takip eden, analitik, girişken, kreatif yönü gelişmiş ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına uyumlu, gerektiğinde farklı konularda çalışma arkadaşlarına destek sağlayabilecek,üYetiştirilmek üzere, tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun,Tasarımcı olma hedefi güden,Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen,Programı boyunca devam edebilecek (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz),Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.

7 ay önce

Emlak Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - İlkadım

Emlak sektöründe yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Emekli olana kadar severek yapacağınız sürekli iş ortamı sizi bekliyor.Ortimer ailesindeki yerinizi almaya hazırsanız, biz hazırız.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - İlkadım

Firmamızda çalışmak üzere Zirve Finansman Muhasebe Programını bilen Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.İş Tanımı: Satış, fatura ve irsaliye düzenleme,Alış faturalarının işlenmesi,Tahsilat ve ödeme makbuzlarının işlenmesi,BA-BS ve cari mutabakatların yapılması,Ofis içi düzenin sağlanması,Misafirlerin karşılanması ve ikram yapılması.Çalışma saatleri pazartesi - cuma sabah 08:30 ,akşam 18:30Cumartesi çalışmamız yoktur.

8 ay önce

Alüminyum Doğramacı

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - İlkadım

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Alüminyum Doğrama Ustası alınacaktır.

8 ay önce

Samsun Geneli Sektörler