İliç İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İliç İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Mirbey Paslanmaz Çelik San ve Tic Ltd Şti - İliç

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Montaj Elemanı

Efe İhsan Mobilya - İliç

B sınıfı araç ehliyeti olan, ürün ev mobilyası teslim edecek, müşteri ile diyaloğu güzel olan, tercihen montaj kurulum bilmesi iyi olur.

4 ay önce

Müşteri İlişkileri Uzmanı

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - İliç

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı –Yönetici Asistanı aramaktayız. İş Detayları; Gelecek yabancı hastaları kliniğimizde karşılamak, Gerekli formların doldurulmasını sağlamak ve klinik yöneticisi ile senkronize çalışmak,

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Sego Game Oto Yazılım Tur San Tic İth İhr Ltd Şti - İliç

GAME PLANET ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ & CAFE Hizmet sektöründe Çocuk eğlence merkezi ve cafe işletmesinde çalışmak üzere Garson (Servis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Çağ Beyaz Et Gıda San Tic Ltd Şti - İliç

Sultangazi Küçük Sanayi Sitesinde işyerimizde Muhasebe Departmanında çalıştırılmak üzere; Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.İş Tanımı:Tavukçuluk sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin;• Stok ve depo takibi, Fatura/İrsaliye işlemlerinin yürütülmesi• Günlük pos, nakit, banka ve çek işlemlerinin yapılması• Banka hesaplarının takip ve kontrolleri• Cari hesaplarını izlemek, mutabakat, ödeme ve tahsilâtların planlamasını yapmak• Ödeme ve tahsilat raporlarının hazırlaması ve takibi• Personel özlük dosyalarının tutulması,• Genel muhasebeye evrakların sağlıklı bir şekilde aktarılması• Vergi, SGK ile ilgili işlemlerin yürütülmesi

4 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Emotrol Otomasyon Sistemleri San Tic A.Ş. - İliç

Şubelere ve müşterilere yapılan günlük sevkiyatlarımız için Sevkıyat Şoförü ve boş vakitlerde üretimde pano montajında çalışacak Sevkiyat Şoförü arıyoruz. Mesai saatleri Sabah 08:00 Akşam 18:00 Cumartesi Pazar tatildir.

4 ay önce

Matbaa Ustası

Bağcıoğulları Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - İliç

Tecrübeli, Roland 200 Ustası aranıyor.

4 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Erko Plastik Ambalaj Gıda San Tic Ltd Şti - İliç

Plastik Ambalaj sektörünün önde gelen firmalarından olan Şirketimiz, İthalat, İhracat ve üretim alanlarında faaliyet göstermektedir. Erzurumda bulunan fabrikamızda Dış ticaret departmanında görevlendirilecek çalışma arkadaşları alınacaktır.

4 ay önce

Erzincan Geneli Sektörler