Ilgaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ilgaz İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diş Hekimi Asistanı

Sg Dental Klinik - Ilgaz

Nişantaşı veya Güngören şubemizde çalışacak Diş Hekimi Asistanı aranıyor.

9 ay önce

Fransızca Öğretmeni

Alanya Yedi Bilim Koleji - Ilgaz

Alanında uzman, öğrencileri ve eğitimi seven iş arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Artmina Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Mağaza Satış Yönetmeni

10 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Boyalı Endüstriyel Kimya San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Bünyemizde çalışabilecek seyahat sorunu olmayan deneyimli Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Yılmaz Sert Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. - Ilgaz

Özel Opel Chevrolet Servisimize Konusunda Deneyimli Mekanik Benzinli Ve Dizel Araç Onarımda Çalışacak Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri) Arkadaşlar Aranmaktadır.

10 ay önce

Vasıfsız Eleman

Bdr Organizasyon - Ilgaz

Bdr bünyesi altında Türk gecesi ekibimize yetiştirilip dans etmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

Sera İlaçlama - Ilgaz

Müşteri ile iletişim kurabilen satış yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Anketör

Yöneylem Sosyal Araştırmalar Merkezi Ltd Şti - Ilgaz

Türkiye geneli yapılmakta olan evinde telefonla anket çalışmasında bay-bayan elemanlar aranıyor. Ücret çalışılan gün üzerinde ödenecektir. Bu çalışmaya dahil olmak isteyen kişilerin evlerinde bilgisayar ve internetin olması zorunludur

4 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Ilgaz

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fizik Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Ilgaz

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları;:E mail ve WhatsApp üzerinden yurt dışı görüşmelerini yürütmek. Seyahat engeli yok ise, yurt dışında yapıyor olduğumuz organizasyonlara katılarak orada hastalarla iletişim kurmak.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Ilgaz

PENDİŞ diş kliniğimizin pendik şubesinde görevlendirilmek üzere tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler, Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve İletişim bölümlerinden mezun, en az 2 yıl yönetici asistanı olarak çalışmış, dış görünüşüne ve kendini geliştirmeye özen gösteren, ofis programlarını kullanabilen, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerileri yüksek, prezantabl ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Yönetici Asistanı aramaktayız.Yönetici Asistanı İş TanımıTelefonlara klinik imajına yakışır bir şekilde yanıt vermek, gelen mesajları/notları en kısa sürede ilgili personele ulaştırmakDoktorun kişisel günlük işlerini takip etmekDoktorun çevresiyle olan iletişimini sağlamakDoktorun yapması gerekenleri hatırlatma ya da yapmakBanka işlemlerini yürütmekFaturaları ve borçları takip etmekGelirleri ve kliniklerden alacakları takip etmekKlinik hatlarına gelen aramaları ve mesajları takip etmekSosyal medya hesaplarını kontrol etmekHasta fotoğraflarını çekme ve bilgisayara yüklemekFotoğrafları ve videoları düzenleme, paylaşmakİnternet sitelerinin takip ve düzenini sağlamakBağlanılması istenilen telefonları bularak ve bu numaralara ulaşarak ilgili kişiye bağlamakHaberleşmeyi zamanında, doğru ve etkin bir şekilde yapmak, e-mail, fax mesajlarını yazmak ve göndermek, gelen telex/fax mesajlarını ilgili bölümlere ulaştırmakKlinik içi, acil, ilişkide olunan kişi/firmaların telefonlarını içeren bir telefon fihristi tutmak ve bu fihristi güncelleştirerek ilgili personele dağıtmak,

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sessan Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Elektronik sektöründe faaliyet gösteren şirketimize muhasebeye yardımcı erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Kimyager

Cosmelya Biyoteknoloji A.Ş. - Ilgaz

Pendik-Kurtköy/İstanbulda bulunan şirketimiz için yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Kimyager arayışımız bulunmaktadır. Şirketimizin ana faaliyet alanı kozmetik endüstrisinde; Üretim, Arge, Belgelendirme, Dökümantasyon ve Danışmanlıktır.

2 ay önce

Fitness Eğitmeni

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bayan Fitness Eğitmeni takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı-Kişilerin taleplerine ve sağlık durumlarına uygun/özel egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi,-Misafirlerin programlarının ihtiyaç ve gelişimlerine göre yenilenmesi,-Kişiye uygun spor programı hazırlanması ve en uygun şekilde yönetilmesi,-Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders verilmesi (spinning-pilates-zumba vs.),-Misafirlerin tam faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukların yerine getirilmesi.Konaklama (Lojman) Mevcuttur.

1 yıl önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Uca Otomotiv Lastik San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

İvedik Osb Otopratik şubemizde görevlendirilmek üzere Müşteri Karşılama Personeli alınacaktır. Çalışma saatleri 8:30 19:00.Yemek ve sigorta.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Yaprak Label Deri Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Karton bardak üretimi yapan firmamızda makinalarla ve bardakla ilgilenecek eleman ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Beden İşçisi (Genel)

Eurosec Şirketler Grubu - Ilgaz

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasındaki transfer merkezlerine servis imkanı ile çalışabilecek, yükleme, indirme, boşaltma işlemi yapabilecek erkek Beden İşçileri alınacaktır.

11 ay önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Ilgaz

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Waternet Su Hizmetleri A.Ş. - Ilgaz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.Şirket hedefleri doğrultusunda satış sürecinin yönetimini gerçekleştirmek,Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve kaynak yaratma aktiviteleri planlayarak müşteri potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek,Planlı ve düzenli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, bu ziyaretler sonucunda portföy oluşturmak.

1 yıl önce

Çankırı Geneli Sektörler