İlaçlama İş İlanları - prokariyer.com

İlaçlama İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanı

Dual Akademi Özel Eğitim ve Danış Hiz Ltd Şti - Konya,İstanbul Avrupa,Ankara,Bursa,

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimlerin tanıtım, sunum ve satışının gerçekleşmesi,Reklam, mail ve telefon ile gelen Potansiyel Müşteri Bilgi Taleplerine telefon ve mail ile dönüş yapmak,Satış ekibi ile entegre çalışmak,DUAL AKADEMİ EĞİTİM KURUMUNDA, telefon ile müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetmek üzere görevlendirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Psikolog

Beşyıldız Psikoteknik Merkezi - Aydın,Mersin,Aydın, Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır.

1 ay önce

Sekreter

Avukat İlhan Özgür İnce - Ankara,İzmir,

İzmir Bucada bulunan hukuk bürmuzda sekreter-asistan görevinde çalışmak üzere Sekreter istihdam edilecektir. İlgilenenlerin cvbenim.com üzerinden online başvuruda bulunmaları rica olunur.

3 ay önce

Yazılım Proje Yöneticisi (Özel Sektör)

Emoda Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Bursa,İzmir,

AB tarafından onaylanmış Horizon 2020 arge projesi ve devam eden arge projelerimizde görev alacak Yazılım Proje Yöneticisi alınacaktır.

3 ay önce

Mekanik Teknisyeni

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Kocaeli,Bursa, İzmir, Kırıkkale, Şanlıurfa, Diyarbakır,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana,Yalova,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Balıkesir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Türkiyenin öncü ekspertiz firmalarından biri olan şirketimize Bayrampaşa şubemiz için Motor Mekanik Ustası alınacaktır .Maaş yüz yüze konuşulacaktır .

1 gün önce

Montaj Ustası

Star Güven Otogaz Otomotiv - Kocaeli,Bursa, İzmir, Kırıkkale, Şanlıurfa, Diyarbakır,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana,Yalova,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Balıkesir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Firmamızda görevlendirilecek Montaj Ustası aranıyor.

1 gün önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Bursa,Muğla, Antalya, İzmir, Aydın,

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 ay önce

Servis Danışmanı (Otomotiv)

Harman İnşaat Tic ve San A.Ş. - Adana,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Esenyurt ve Leventte bulunun ağır vasıta araçların tamirlerinin yapıldığı işletmelerimizde görevlendirilmek üzere Servis Danışmanları alınacaktır.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Arena Pert - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza dosya takibi yapacak Ofis Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Hareket Mobilya San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Konya,İstanbul Avrupa,

İstanbul içerisinde perakende müşterilerin ürünlerin taşınmasına ve kurulumuna yardımcı olacak Mobilya Montaj Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Web Master

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Konya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Antalya,Ankara,Antalya,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Hatay,İstanbul Avrupa,Konya, Ankara, Isparta, Afyonkarahisar, Eskişehir, Karaman, Antalya, Niğde, Aksaray,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrup

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzerine Web Master, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız. İş TanımıSosyal medya hesaplarından, dijital platformlara ilişkin performans verilerinin analiz edilerek raporlanmasından, şirket öncelikleri doğrultusunda markanın e-ticaret hedeflerine ulaşmasından sorumlu, etkileşim arttıracak önerileri sunacak, yorum ve iletişim taleplerini cevaplayacak vasıfta ve analiz yapabilecek webmaster, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

For Mobilya Petrol Ürünleri ve Tekstil Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İzmir,Adana,Kocaeli,İstanbul Avrupa,

Tekstilkentte bulunan dış ticaret firmamıza Ön Muhasebe Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Pazartesi-Cuma 09:00 / 18:00Cumartesi - Pazar TatilServis+Yemek+Maaş+Agi

4 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - İstanbul Anadolu,Edirne,

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Antalya,Manisa,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Adana,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Adana,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İ

Şirket yöneticimizin günlük iş akışını ve ajandasını takip ederek gerekli planlamayı sağlayıp asiste edebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Dilege İnşaat Mimarlık San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,Elazığ,

Şirketimiz bünyesinde bulunan gayrimenkul satış ofisimizde maaş + sigorta + prim şeklinde çalışacak Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır.

3 ay önce

Barista

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,

İstanbul Ataşehir’de bulunan “METROPOL AVM” de açılacak olan mağazamız için ve Halkalı’da bulunan “ARENAPARK AVM” için “Barista” arıyoruz.İş tanımı;•Görsel standartları uygulayarak ürünlerin doğru sergilenmesini sağlamak.•İşletmeye gelen müşterilere kahve çeşitleri ve ürünlerini tanıtıp satışını gerçekleştirmek• Kullanılan ekipmanların temizliğini ve bakımını yapmak• Gelen müşterilere güleryüz ile hizmet etmek,????Lokasyon: İstanbul Ataşehir Metropol AVM????Lokasyon: İstanbul Halkalı Arenapark AVM????Şartlar: Ücret + Yemek + Yol + AGİ + Prim????Çalışma Saatleri: Günde 8 saat çalışma mevcuttur. 2 veya 3 shift halinde olacaktır.

1 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,

Cafe restaurant otel vb işletmelere geliştirdiğimiz yazılım programı ürünlerimizi bulunduğu bölgede aktif olarak satışını gerçekleştirecek Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Anaokulu Müdürü

Mircan Anaokulu - İzmir,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir,Tüm Şehirler,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,

Okul öncesi,çocuk gelişim lisans mezunu ve 24 ay devamlı sigortalı çalışmış bayan Anaokulu Müdürü aramaktayız.

4 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Ege Oto Ekspertiz - İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Balıkesir,Adana,İzmir,

Firmamızda görevlendirilecek Sosyal Medya ve Seo Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Asistan

Şahvan İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Konya,İstanbul Anadolu,

İnşaat ofisinde çalışabilecek Asistan arayışımız mevcuttur.

3 ay önce