İhsangazi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İhsangazi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil Villa Bay Özel Güvenlik / Sultanbeyli Pendik Tuzla Akfırat Mh

VİZYON VİP - İhsangazi

Tuzla, akfırat mh villa projemiz'de çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 25-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

İhracat Sorumlusu

Berr Çorap San ve Tic A.Ş. - İhsangazi

İleri derecede İngilizce konuşup yazabilen, konuşabilen,Bilgisayar programlarına hakim (Word,Excel),Dış ticaret mevzuatına hakimMüşteri ve lojistik firmaları arasındaki iletişimin sağlanması,Operasyonlar ile ilgili muhasebe departmanı ile gerekli koordinasyonun sağlanmasıYönetime raporlama yapılmasıÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olanAktif iş temposuna ayak uydurabilecek Kadın İhracat Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

Sera İlaçlama - İhsangazi

Müşteri ile iletişim kurabilen satış yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Turkuvaz Organik Gübre San ve Tic A.Ş. - İhsangazi

Gübre fabrikasında ofis işlerini yürütmek üzere Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

6 ay önce

Plasiyer

Yedikuşak Turizm ve Ticaret Ltd Şti - İhsangazi

Bayiliğini aldığımız Gıda satış ve pazarlama firmamızda Plasiyer aranmaktadır.NOT: Çalışma süremiz ayda 22 gündür sonrasında 8 günlük tatil vardır.

1 ay önce

Web Developer

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Çizim ve tasarım programlarını bilen kendini geliştirmeye açık olan e ticaret web sitesi ve sosyal medya yönetimi yapabilecek işine hakim çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Satış Elemanı

Ubitek Bilgi Teknolojileri Ltd Şti - İhsangazi

Digital platformumuzda saha pazarlama Satış Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Proje Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - İhsangazi

Turizm sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamızın yeni kurulacak proje danışmanlığı ekibi için yetiştirilmek üzere 18-25 yaş aralığında bay-bayan personeller alınacaktır.Yapılacak işle ilgili işe başlayan adaylara gerekli sektörel eğitimler firmamız tarafından verilecektir.

1 yıl önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Electropazar Bilgisayar - İhsangazi

Firmamızın Teknik Servis ekibinde, akıllı telefon, televizyon, notebook ve benzer cihazların tamirinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - İhsangazi

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Nettel İletişim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Bursada bulunan mobil aksesuar alanında hizmet veren Nettel Group firmamızın diğer illerinde bulunan bayilerini ziyaret ederek, satışları arttırmak amacıyla çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Planlama Elemanı

Beyteks Örme San ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Tekstil sektöründe yer alan firmamızda çalışacak Planlama Asistanı alınacaktır.Gelen maillerin ve çağrıların cevaplanmasıGelen evrakların sisteme işlenmesi

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - İhsangazi

Firmamızda çalışmak üzere muhasebe konusunda kendini geliştirmeye açık Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

11 ay önce

Rezidans Bayan Özel Güvenlik Görevlisi

VİZYON VİP - İhsangazi

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bayan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.65 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 35 ARASI BAYANLAR= ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA SABİT GÜNDÜZ 4 GÜN ÇALIŞ 2 İZİN BAYANLAR= ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS WORLD VE EXCELL PROGRAMINI KULLANMASINI BİLİP BİLGİSİYAR KULLANABİLEN OLMASI ZORUNLUDUR ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Kaporta ustasi

Oğuz oto - İhsangazi

30-50 yaş arası kaporta ustası aranmaktadır..

8 ay önce

Organizasyon Satış Personeli

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - İhsangazi

Turizm sektöründe Kayserinin ilk ve tek yaşam merkezi olan firmamızın organizasyon departmanı için banket satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır.

10 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - İhsangazi

İstanbul / Esenyurtta bulunan sınav alanımızda mesleki yeterlilik belgelendirme sınavlarında görevlendirme üzere 7 yıl ve üzeri deneyimli inşaat teknikeri veya teknik öğretmen arıyoruz. Firmamız sektörde deneyimli 2 yıldır başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden bir belgelendirme kuruluşudur.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Firmamızda görevlendirilmek üzere, Netsis bilen, ekip çalışmasını yönetebilecek, planlama yapabilecek ve ofis işlerini yönetebilecek Ofis Elemanı arıyoruz.Ön muhasebe bilgisi de önemli

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Kılıç Motel - İhsangazi

Havalananına yakın motelde tam zamanlı çalışacak Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - İhsangazi

Firmamıza Ofis Sekreteri aramaktayız.

1 yıl önce

Kastamonu Geneli Sektörler