İhsangazi Tarım İlaçları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

İhsangazi Tarım İlaçları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Javascript-Css Front End Developer

Icms A. Ş - İhsangazi

Javascript Frameworklerinden bir kaçını çok iyi derecede kullanabilen en az 5 yıl deneyimli . Css3 Bostrap 4 çalışmış. Photoshop Arayüz tasarımlarını alarak, HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, opsiyonel olarakta AngularJS veya React kullanarak tasarımları canlıya dökebilecek benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamalarında gerekli bilgiye sahip ve front-end tasarımlarını yapabilen angularJS , react, Front-end frameworklerin den en az biri hakkında bilgi sahibi olan ve kullanan Tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek front-end developer arıyoruz. Farklı tarayıcı ve mobil uyumluluğu Cross Platformlar konusunda tecrübeli, Yazılımcılara destek olabilecek seviyede ASP.NET MVC Core sunucu teknolojileri ile ilgili bilgi sahibi. Web ile ilgili gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip eden, kendini geliştirmeye açık Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Yüz Grup Eğitim - İhsangazi

Kızılay'da bulunan eğitim kurumumuzda görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - ALANINDA EN AZ 8 YIL DENEYİMLİ (OLMAYANLAR LÜTFEN BAŞVURMASINLAR) - Çalıştığı kurumlar ile ilgili referans verebilecek - İletişimi kuvvetli - 4 ya da 5 gün tam zamanlı görev alabilecek öğretmenler arıyoruz.

2 ay önce

Grafiker

Era Atc Grup Gayrimenkul Emlak İnşaat San Tic Ltd Şti - İhsangazi

Uluslararası Gayrimenkul Firmamıza Grafik çizimi yapabilen medya sorumlusu olacak Grafiker çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Site Kontrolcüsü

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Sorumlusu olduğumuz sitelerde belirli kontrol listesi üzerinden havuz, bahçe ve ortak alan temizliği gibi konularda kontrol ve denetleme yapacak ve aynı zamanda raporlayacak Site Kontrolcüsü aranmaktadır.Biz Alanya merkezli bir profesyonel hizmetler ve emlak firmasıyız. Tüm kalbimiz ve ruhumuzla çoğunlukla yabancılara ait olan binlerce mülkten sorumluyuz. İşimize verdiğimiz değer, sadece mesleki başarıya ulaşabilmek değil, müşterilerimiz her birini gerçekten mutlu ederek bir fark yaratabilmekten geliyor. Eğer bu anlamlı yolculukta, 60 kişilik bir ekibin bir parçası olmak isterseniz, belki de bu tam size göre bir iş olabilir.Not : Kalacak yer vermiyoruz.Yabancı personel çalıştırmıyoruz.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Öztürkmen Hukuk Bürosu - İhsangazi

Ankara Çankaya' da bulunan hukuk büromuzun Çağrı Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; yasal ve idari takibe düşen borçların tahsilatlarını gerçekleştirmeye yönelik çalışmalar yapacak, telefon görüşmeleri ile tahsilatı başarılı şekilde gerçekleştirecek, genç ve dinamik takım arkadaşları aramaktayız. -Tahsilat kabiliyetine sahip, -İş disiplini olan, -İletişimi ve diksiyonu düzgün, -Takım çalışmasına yatkın -Tecrübeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Netspeed Internet A. Ş. - İhsangazi

Lütfen ilanı okuyup sonra iletişime geçiniz, Satış ve Teknik çağrıları alabilecek, 7/24 Esasına göre Vardiyalı çalışabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenme yeteneğine sahip, Aktif olarak bilgisayar kullanabilen, Analitik düşünebilen, Telekomünikasyon (ADSL/VDSL/Fiber) konusunda bilgi sahibi, En az 90 gündür işsiz. En az Ön lisans Mezunu, Çalışma arkadaşları aramaktayız, Asgari ücret + yemek + Sigorta sağlanacaktır.

2 ay önce

Insan Kaynakları Uzmanı

Transay Şirketler Grubu - İhsangazi

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Alanında en az 3 yıl deneyimli • Personel Özlük İşleri, Puantaj, Bordrolama, ve Ücret tahakkuku konusunda bilgi sahibi, • İnsan Kaynaklarının bütün süreçlerine hakim • Mevzuatı bilen ve değişiklikleri takip eden • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı, raporlama, sunum ve temsil yeteneği kuvvetli • Planlama ve organizasyon yapabilen, • Çok ofisli şirketlerin işleyişi hakkında bilgi sahibi • Aylık raporlama yapabilecek • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Nesil Akademi - İhsangazi

• Güler Yüzlü, İnsan İlişkilerinde Başarılı, • Giyim-Kuşam , Dış Görünüşüne Özen Gösteren, • Sınıf Yönetimi Becerisi Yüksek, • Alanında Tecrübeli, • Eğitim Alanındaki Gelişmeleri Takip Eden, • Titiz, Düzenli, Takım Çalışmasında Ve İnsan İlişkilerinde Başarılı, • Tam Zamanlı Çalışabilecek, • Sigara Kullanmayan, • Hafta Sonu Bir (1) tam gün çalışabilecek, • Fotoğrafsız Başvurular Dikkate Alınmayacaktır. Başakşehir ' de Bulunan Nesil Akademi Özel Öğretim Kursumuza Biyoloji Derslerini Girebilecek Öğretmen Alınacaktır. BAŞVURULAR TELEFON İLE YAPILMAYACAKTIR. İŞ BAŞVURULARINIZ İÇİN ; İnternet sitemiz (Nesil Akademi) üzerinden, belirtilen e-posta adresine Resimli Cv- gönderebilirsiniz.(E-posta gönderimlerinde konu başlığı BRANŞ:BİYOLOJİ olarak yazılması rica olunur) Hafta İçi-Sonu Çalışma Saati : 08.30 - 19.00

1 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Özel Uzman Labor Diş Protez Lab. San. Tic. - İhsangazi

Diş protez laboratuvarımızda çalışmak üzere ; 30-35 yaş arası bayan ön muhasebe personeli diksiyonu düzgün kılık-kıyafete önem veren bekar bayan ön muhasebe personeli alınacaktır .

2 ay önce

Işe Alım Uzmanı

Evrencell Bilgi Ve Iletişim Hizmetleri - İhsangazi

Evden dış arama yolu ile firmamıza Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi olarak iş başvurusunda bulunmuş adaylarla telefonda iletişim kurarak adayların yetkinliğini ölçümlemek, çalışma şartları, kazanç yapıları vb. konularda bilgilendirme yaparak kabiliyetli görülen kişilerin "işe alım" süreçlerini sağlayacak ve süreç boyu takibini yapacak personeller aranmaktadır. Evinde internet ve bilgisayar olan, Home Ofis çalışmasına uygun ortam sağlayacak, Telefonda etkin iletişim becerisine güvenen, Nitelikli, En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu, MS programlarına başlangıç seviyesinde hakim, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Türkiye Geneli takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Acente Satış Personeli

Balgo Turizm Ltd. Şti - İhsangazi

YENİ AÇILAN 10 BURDA AVM DE BULUNAN ETS BALIKESİR YETKİLİ ACENTESİNDE ÇALIŞACAK ONLİNE TATİL SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ UÇAK BİLETİ VE DİĞER TURİZM SICAK SATIŞLARINA HAKİM DESTİNASYON BİLGİSİNE SAHİP EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.2 VEYA 4 YILLIK TURİZM MEZUNU TERCİH EDİLECEKTİR...

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Erm Turizm Ith Ihr San Tic Ltd Şti - İhsangazi

Şirketimize günlük ofis işlerini takip etmek üzere, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, sekreter alınacaktır. Office programları bilmesi tercih sebebidir. Başvurular sadece elemanonline.com üzerinden değerlendirilecek olup, telefonla veya direk başvuru kabul edilmeyecektir

2 ay önce

Aşçı

Ahs Anadolu Endüstri A. Ş. - İhsangazi

-Tecrübeli -Hijyene önem veren - 350-400 kişilik yemek yapabilecek bay-bayan eleman alınacaktır

1 ay önce

Kaynak Ustası

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - İhsangazi

Kaynak Ustası aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi-Satış Elemanı

Murat Kalemcilik - İhsangazi

İstanbul Tahtakale'de yer alan dükkanda çalışmak üzere eleman aramaktayız. İş genel olarak bir dükkan içersinde yapılması gereken genel işlerdir. Bunun yanında online satış sitelerimizden gelen siparişlerin hazırlanması, gönderilmesi, takip edilmesi, fatura kesilmesi vb. işler uygulamalı olarak öğretilecektir. Uzun süreli çalışacak durumda olan adaylar tercihimizdir. Online başvuru yaptıktan sonra cep numaramızı arayıp bilgi vermenizi rica ederiz.

1 ay önce

Mekanik Teknisyeni/Tekniker

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - İhsangazi

Mekanik Teknisyeni/Tekniker aranmaktadır.Projemizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Özel Şoför

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - İhsangazi

Özel Şoför aranmaktadır.Firma bünyesinde Genel Müdüre Asistanlık edecek, iyi derecede araç kullanan Özel Şoför aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özgül Fotoğrafçılık Elkt.San.ve Tic. Ltd. Şti. - İhsangazi

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Gerekli evrakların anlık kullanılan programa işlenmesi,Fatura/irsaliye düzenlenmesi, gönderilmesi,Borç ve alacak takibi,İlgili kişi ve kurumlar ile görüşülmesi,

2 hafta önce

Motor Teknikeri

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - İhsangazi

Motor Teknikeri aranmaktadır.Yetiştirilmek üzere ya da alanında yetenekli Motor Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Planlama Sorumlusu

Sekban Apre San Ve Tic Ltd Şti - İhsangazi

Esenyurt Kıraç'ta bulunan tekstil yıkama, kuru apre yapan fabrikamızda çalışmak üzere planlama sorumlusu aramaktayız. İşin Tanımı : -Sevk edilecek ürünlerin giriş –çıkış kayıtlarının takibi -Siparişe dayalı sisteminin işleyişine uygun olarak, ürün sevkiyatlarının teslimat noktalarına zamanında ve doğru şekilde ulaştırılmasını sağlamak -Planlamaya ve organizasyona göre ekibin yönlendirilmesi, -Taşıma ve sevkiyat prosedürüne uygun olarak hareket edilmesi, -Örme Kumaş bilgisine sahip ve bu sektörde deneyimli -Esenyurt civarında ikamet eden Personele ihtiyacımız vardır Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

İhsangazi Geneli Sektörler