Iğdır İş İlanları, Iğdır'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Iğdır İş İlanları


Satış Temsilcisi

Milenyum Organizasyon - Iğdır

Şirketimizin Şirinevler şubesinde çalışacak Satış Temsilcisi arıyoruz. 2000TL Maaş + SGK + Yemek + Yol, Günlük + Haftalık + Aylık ödeme planları, Çalışma saatleri 10.00 - 17.00, Not: Metro, metrobüs, minibüs, otobüs duraklarına 5 dakika mesafedeyiz. Not: İletişim bilgilerimiz için lütfen logomuza tıklayınız.

1 ay önce

Dermatoloji Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Iğdır

Dermatoloji Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yapmış olduğumuz Tıp merkezi ve Hastanelerimizde görev yapmak üzere Dermatoloji uzmanı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Bahçıvan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Iğdır

Bahçıvan aranmaktadır. Projemizde görev alacak; nitelikli, işini severek yapan Bahçıvan alınacaktır. Ağaç ve çiçeklerin budama bakım ve ilaçlamasını yapabilecek, Belirli aralıklarda çimleri biçebilecek, Mevsimine uygun çiçekleri dikmek, sulamak ve bakımını yapabilecek, Mesleği ile alakalı makine ve el aletlerini kullanabilen,

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu - Iğdır

Etlik Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu için Part-Time İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

İOS Developer

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Iğdır

İos Developer aranmaktadır.İnternet sitesinin mobil kullanıcıları için Destek ekinine katılacak, Mobil yazılım yapacak İos Developer aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Makina Mühendisi

Nursan Makina San ve Tic Ltd Şti - Iğdır

1995 Yılından bu yana Talaşlı imalat yapmaktayız. Sektöründe lider firmamıza görevlendirmek üzere Makina Mühendisi aranmaktadır.Ücret 2500 - 4000 TL arasıdır.

1 ay önce

Sekreter

Hesa Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic Ltd Şti - Iğdır

İş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren firmamızın Iğdır merkezinde bulunan ofisinde çalışacak tam zamanlı Bayan Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Iğdır İşkur İş İlanları

Iğdır, sanayi açısından gelişen ve geliştikçe değişen bir yapılanmaya sahiptir. Özellikle son birkaç yıldır dışardan yapılan göçlerin temel kaynağı sanayi sektörüdür. Başka illerden Iğdır iş ilanlarına başvuru yaparak iş sahibi olanlar, Iğdır’da çalışmaktan genel olarak memnundurlar. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Iğdır firmaları, Iğdır ekonomisinin yapı taşı olarak lanse edilmektedir.
Iğdır Açık İş İlanları
Sadak İnşaat, HENCHEM Yapı Kimyasalları, ESGO Kimya, Gökkuşağı Yapı Sistemleri, Aras İnşaat, ÖSC Yem Fabrikası, Çınar Plastik ve Esen Yapı, Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’nin en çok bilinen firmaları arasında yer almaktadır. Iğdır iş ilanları sayfamızda bu şirketlerle birlikte diğer önemli şirketlerin de ilanlarını bulabilirsiniz. Eğer yeni bir iş arıyorsanız ya da mevcut işinizden memnun değilseniz Iğdır iş ilanları sayfamızdan size uygun ilanları detaylarıyla inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz.

Iğdır Geneli Sektörler