Iğdır Yayıncılık İş İlanları - Pro Kariyer

Iğdır Yayıncılık İş İlanları


Grafik Tasarımcısı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Iğdır

Pandemi dolayısı ile bir süre evde çalışacak alanında uzman Grafiker aranmaktadır.

3 hafta önce

Konuk Koordinatörü

Fuar Televizyon Kanalı - Iğdır

Kanalımız iş dünyası sektör kanalı olup; stüdyolarımıza firmaların veya firma sahiplerinin reklam, tanıtım ve röportaj çekimleri yapılmaktadır.

2 ay önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Iğdır

ÇOCUK GAZETESİ 11 senedir 500 haftadır haftalık yayınlanmaktadır.Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetesiyiz. Gazetemiz konusu çocuk olan sayısız projelere sahiptir.Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde gazetemiz ve çocuklar ile alakalı projelerimiz için temsilciler gazeteciler ve ekip arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Olay Gazete - Iğdır

Bilgisayar kullanmayı bilen, Ofiste genel temizlik ve sekreterya işleri ile ilgilenecek Bayan eleman aramaktayız.

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Iğdır

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Çınar Basın Yayın - Iğdır

Uzaktan eğitim canlı ders paketinin satışı ve tanıtımını yapacak, tercihen araçlı, kendi ilinde ve bölgesinde çalışabilecek kadın/erkek Satış Danışmanları alınacaktır.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Tilki Kitap Yayınevi - Iğdır

Yayınevimizde görevlendirilmek üzere GrafikTasarımcısı aranmaktadır. Kitap kapak tasarımı yapabilmek, Kitap dizgisi yapabilmek, Sosyal medya sayfalarına içerik üretmek, Seo konusunda bilgili, Web sitelerimizin ve yayınevimizin grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam zamanlı çalışacak personel alımı yapılacaktır. Şirket Merkezi Şerifali-Ümraniye-İstanbuldur. Yalnızca İstanbul Anadolu Yakasında ve ofisimize bir araç uzaklığında ikamet eden adaylar aranmaktadır. Bay/Bayan/Engelli/Emekli/Stajer/Yeni Mezun tüm pozisyonlara açık bir ilandır. Çalışma ortamında bu konuda tek başına olacağından adayın kendi kendine yetiyor olması çok önemlidir. Mesai saatleri hafta içi 09:00-17:00 ve Cumartesi 09:00-17:00dır. (Cumartesileri ihtiyaç duyulmadığında mesai yapılmamaktadır, ortalama ayda bir defa olarak değerlendirebilirsiniz.) Performansa bağlı olarak maaş artırımı planlanmaktadır. Vizyon sahibi ve büyümekte olan firmamızın ilgili departmanının yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere eleman alınmaktadır. Herhangi bir grafikçi olmayı planlayanlar için uygun bir iş değildir.***Başvuruların ayrıntılı, fotoğraflı ve özenli Cvbenim üzerinden yapılması, telefonla aranmaması hususu rica olunur.

9 ay önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Iğdır

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

10 ay önce

Iğdır Geneli Sektörler