Iğdır Marka - Patent Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Iğdır Marka - Patent Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil Makineci

Bronz Tekstil - Iğdır

Penyede çalışabilecek Tekstil Makineci arıyoruz.Ekibimizi, müşterilerimiz için en iyi deneyimi sunmak üzere enerjimizi ve coşkumuzu paylaşacak insanlarla büyütmek istiyoruz...Yemek + Servis + Sgk mevcuttur.( Kapaklı, Kızılpınar, Bağlık, İstasyon ve Çerkezköy harici servisimiz yoktur)

5 ay önce

Planlama Elemanı

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Iğdır

Satış Ve Pazarlama Konusunda Hizmet Veren,Uluslararası bir hazır gıda Markasının Distribütörlüğünü yapmakta olan şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe çalışmış;planlama Ve operasyonel yönetim konularında tecrübeli,cari yönetim becerisi olan Planlama Ve Ön Mubasebe Sorumlusu Takım Arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Dış Ticaret Temsilcisi (Arapça)

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Iğdır

Arapça Bilen Dış Ticaret Temsilcisi arıyoruz.

2 ay önce

Satış Danışmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Iğdır

Pazarlama ve satışı işi mesleği ve kariyeri olarak gören ya da bu alanda ciddiyetle kendini göstermek isteyen ekip arkadaşları alınacaktır. Özellikle dijital pazarlama ve reklam alanında daha önce faaliyet göstermiş arkadaşlar tercih sebebidir.

4 ay önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Iğdır

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Iğdır

Firmamızda ofis içi servis ve temizlikte çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mazi Butik - Iğdır

E-ticaretin ve modanın birlikte olduğu Mazi Butikte senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. - E-Ticaret konusunda kariyer hedefliyorsan,- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekip olarak çalışabilecek,- Kargolama işlemlerini dikkatli bir şekilde sonuçlandırabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

6 gün önce

Marangoz

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - Iğdır

Mutfak imalatında çalışacak Marangoz ekip arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Iğdır

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Yenişehir Gıda Çarşısında olduğundan ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebimizdir

3 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Zey Pr - Iğdır

Nişantaşı ‘da bulunan ofisimizde, Enerjisi yüksek, Ekibimizin parçası olacak, ekip arkadaşı olarak çalışacak, Kadın Ofis Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Makine Mühendisi

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Iğdır

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi/Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: 8.00-12.00 / 13.00-18.00 (Pazar Hariç)İş Türü: Tam zamanlı

4 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Iğdır

Güzelllik Merkezimizde Çalışmak Üzere Manikür Pedikür Bilen Deneyimli Uzmanlar alınacaktır. Maaş + Prim Sistemi Uygulanmaktadır.

4 ay önce

Meydancı

Acroter Hotel - Iğdır

Datçada bulunan otelimizin genel alan temizliğinden sorumlu olacak Meydancı arıyoruz.

3 hafta önce

Hemşire

Analist İsg Eğitim Sağlık Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Iğdır

Adana, Alanya, Antalya, Ankara, Aydın, Kuşadası, Balıkesir- Ayvalık, Balıkesir-Edremit, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Avrupa-Anadolu Yakası, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla-Bodrum, Muğla-Fethiye, Malatya, Mersin ve Samsun illerinde çalışacak Hemşire arıyoruz.

1 hafta önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Ceran Kündekari Ahşap Mobilya San Tic Ltd Şti - Iğdır

Atölyemizde çalıştırılmak üzere personel ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Iğdır

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Iğdır

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gms Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Iğdır

Hadımköyde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Iğdır

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Iğdır

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzereÖn Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvuruların online yapılmasını tercih ederiz.

1 ay önce

Iğdır Geneli Sektörler