Hopa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hopa İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Mevlüt Şenol Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Hopa

Satış Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz.Müşterileri ihtiyaçlarını analiz ederek uygun olan ürünü müşterilere sunmak.Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak .Müşterilere ürün özelliklerini anlatmak.Kurumsal kimliğimize uygun olarak marka imajının yükselmesine katkı sağlayarak markaya değer katmak.Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlamak.

2 hafta önce

Mühendis

Kimya Gıda ve Soğutma Prosesleri San ve Tic Ltd Şti - Hopa

Mühendislik firmamızda Karbondioksit (üretim ve kullanım) uygulamaları konusunda yetiştirilmek üzere Kimya veya Makine Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Mes Yazılım Destek Elemanı

Biteg Yazılım Ve Danışmanlık Ltd. Şti. - Hopa

Müşterimizde kurulu bulunan MES uygulamasına ilişkin yazılım, donanım ve eğitim desteği verebilecek Bilgisayar veya programcılık alanlarıyla ilgili yüksek okul mezunu SQL veri tabanı konusunda orta düzeyde bilgi sahibi Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen askerliğini yapmış 35 Yaşını aşmamış Tercihen yazılım destek konusunda tecrübeli Bay takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Ctp İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hopa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

7gündematematik - Hopa

Ataşehir'deki kurs merkezimizde TYT ve AYT Matematik anlatabilecek hocaya ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Hırdavat Mutfak - Hopa

Logo bilen deneyimli güler yüzlü fiyat teklifi hazırlayacak Muhasebe Personeli arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Brk Denizcilik Tic A.Ş. - Hopa

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Awon Shoes - Hopa

İzmir Bornova Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi'nde bulunan e-ticaret firmamızın müşteri temsilcisi eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Çalışma arkadaşımızın, müşteri temsilcisi telefonlarına cevap verecek, sipariş oluşturan müşterilerimizi arayarak sipariş onayı alacak ve kargo takibi yapabilecek nitelikte olması gereklidir. Sosyal medya ve whatsapp mesajlarına bakarak cevap verilecektir. Aranan özellikler; 30 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri ve ekip çalışmasına uyumlu olmasıdır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Liya Export İmport - Hopa

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Kaynak Mühendisi

Mir Yapı Danışmanlık İnşaat San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hopa

Uluslar arası alanda çelik sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli kurumsal firmamızda çalışacak Kaynak Mühendisi aranmaktadır. Not : Tüm adayların Sakaryada ikamet etmesi ya da ikamet edebilecek durumda olması gerekmektedir. Çalışma Yeri Sakaryadır.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Betül Anaokulu - Hopa

Kurumumuz da çalıştırılmak üzere eğitim fakültelerinden mezun anaokulu öğretmeni aramaktayız

3 ay önce

Yönetici (İş Hizmetleri)

Hekimler Birliği Vakfı - Hopa

Vakfımızın Ankara Gölbaşında kurulacak olan üniversite çalışmalarında; Yetenekli Yönetici (İş Hizmetleri) çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Akıllı Yayınevi Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Hopa

Eğitim alanında dünyaca ünlü öncü markalarımızın kurumsal satışını gerçekleştirecek Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Hopa

Acente ürünlerini ilgili okul, dernek, iş yerleri ve özel gruplara tanıtabilecek, Yeni ürünlerin sunum ve anlatımını yapabilecek, deneyimli ve ya yetiştirilmek üzere Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Eser Rent A Car Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Hopa

Firmamız muhasebe departmanında Fatura takibi, Cari takibi, Hesap takibi yapabilecek, Deneyimli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.Çalışma yeri Denizli Merkezdir

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gos Metal - Hopa

.ÖN MUHASEBE DEPARTMANINDA EN AZ 2YIL TECRÜBELİ .FATURA GİRİŞİ YAPACAK,ÇEK SENET KONTROLLERİNE HAKİM, .OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, .BA-BS MUTABAKATLARI SAĞLAYACAK, .ÖZLÜK DOSYALARINI TAKİP EDEBİLECEK, .MUHASEBE PROGRAM BİLGİSİ OLAN (TERCİHEN SYSMOND) .TELEFONLARA BAKACAK, .BAYAN ELEMAN ARAMAKTAYIZ. NOT:GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE OLUP,TELEFONDA BİLGİ VERİLMEYECEKTİR. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTAİÇİ 08:00-17:30 HAFTASONU 08:00-12:00 .

4 ay önce

Usta makinacı

Vizyon moda gelinlik - Hopa

Usta makinacı arıyoruz acil

2 ay önce

Depo Elemanı

Sera Plastik Sanayi Mamülleri Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti - Hopa

Bay Depo Elemanı aranmaktadır.Deponun düzenini sağlayacak,Verilen siparişlerin hazırlanmasına yardım edecek,Esenyurt Avcılar ve Beylikdüzü çevresinde oturan,

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Togo Mağazacılık Ltd Şti - Hopa

Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.· Sosyal medya ağlarını takip etmek, · Sosyal ağlarda özel kampanyalar ve kurgular oluşturmak,· Dijital medya kanallarında içeriklerin üretilmesi, kanalların yönetimini sağlamak,· Paylaşım görsellerini hazırlamak,· Sorunlarla ilgili, gerekli ekiplerle koordinasyon içinde olarak süreci yönetmek,· Yaratıcı sosyal medya fikirleri geliştirmek, uygulamaya almak ve tüm raporlama sürecini yürütmek· Tüm markalarımıza ait dijital veri düzenleme işlemlerinin yapılması,· İlgi çekici online banner tasarımları yapmak ve videolar oluşturmak,· Katalog, broşür ve fiyat listesi tasarımlarında görev almak,

1 ay önce

Personel ve İdari İşler Sorumlusu

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Hopa

Firmamızda görevlendirmek üzere idari işlerimizi de destek olacak Personel ve İdari İşler Sorumlusuaranmaktadır.

3 hafta önce

Artvin Geneli Sektörler