Honaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Honaz İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ütü Paket Elemanı

Anadolu Tekstil - Honaz

Triko da deneyimli ütü pakette çalışacak Ütü Paket Elemanı alınacaktır.Yol- Yemek- S.g.k- hakları var (Hafta içi mesai yok-cumartesi -pazar tatil) çalışacak arkadaşları bekleriz.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Erol Toksun Serbest Muhasebe - Honaz

Muhasebe ofisinde çalışacak tam zamanlı Muhasebe Elemanı aranıyor. Deneyimli KDV GGV MUH YGV yapabilecek.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Evim Emlak Gayrimenkul - Honaz

Emlak Danışmanı aranmaktadır. *Eğitim firmamız tarafından verilecektir.

4 ay önce

Yatılı Çocuk bakıcısı

Özel şahıs evinde - Honaz

Evinde tek başına kalan bayanın yanına yatılı çocuk bakıcısı aranıyor

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Özen Yılmaz - Honaz

Pendik Çarşıya yakın oturan. Toptan damacana su satan firmamıza 20-25 yaş arası bayan ön muhasebede çalışacak fatura kesecek, bayi damacana satışlarını cari hesapları takip edecek Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

web grafiker

e-adam dijital danışmanlık - Honaz

Ajansımızda çalışmak üzere web grafiker alımı yapılacaktır. Tam zamanlı çalışma olacaktır. Yer:Altınkum mahallesi,Konyaaltı

3 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Gonca Giyim Turizm San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Malatya da bulunan firmamıza osmanbey merter güngören zeytinburnu nda tekstil çanta aksesuar satın alması yapabilecek prim esaslı çalışacak istanbul da ikamet eden freelance tecrubeli bayan eleman alınacaktır

3 ay önce

Estetisyen

LikeLife Güzellik Merkezi - Honaz

Firmamızda görevlendirmek üzere Estetisyen arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Medikal Satış Tanıtım Elemanı

İntegra Medikal ve İnşaat Otomotiv San Tic Ltd Şti - Honaz

Medikal MümessiliSağlık alanında faaliyet gösteren şirketimizin Medikal Satış Temsilcisi pozisyonu için belirlenen görev tanımı aşağıdaki gibidir. · Bölgesindeki kamu veya özel hastanelerinde görev yapan hekim ziyaretlerini yürütmek. · Hastane veya tıp merkezlerindeki ilgili birimlerdeki (satın-alma, faturalama vs) işlerin takibini yapmak. · Ürün sunumları yapmak, kullanımı sırasında kullanıcılara destek vermek ve satışı sonlandırmak. · İhale takibi yapmak ve ihalelere katılım sağlamak. · Satış raporlarının hazırlanması. · Ürünlerin müşterilerimize zamanında ve eksiksiz ulaşmasının temin edilmesi.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Honaz

Firmamızda görevlendirilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

5 ay önce

İnternet Geliştiricisi

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Şirketimize ait 2 adet sitemizi ve diğer platformlar olan hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor, eptt avm de bulunan dükkanlarımıza ürün görselleri ve bilgilerini yükleyecek İnternet Geliştiricisi arıyoruz.

5 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Honaz

5 yıldızlı otellerimize BAYAN Cankurtaranlar alınacaktır. Eğer cankurtaran belgeniz yoksa yüzme biliyorsanız belge alımında yardımcı olunacaktır. Yemek+servis+ lojman imkanımız vardır.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Drk Etiket Basım San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Bölge Ofiste, ilgili birimler arasında koordinasyonu sağlamak - İş akışının takibini yapmak ve sonlandırmak - Verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek ve katkı sağlamak - Ofis içi düzenin sağlanmasında görev alacak Ofis Sekreteri alınacaktır.

5 ay önce

DENEYİMLİ ŞANTİYE BAY DANIŞMA PERSONELİ /2178+YMK/ KADIKÖY KAZASKER

VİZYON VİP - Honaz

Kadıköy, kazasker Bölgesi Bağlı, şantiye projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 23-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, bekar agi içinde 2178 TL maaş + yemek ile çalışacak, bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Güvenlik Kursuna Yazılmamış yada Yazılmış Orta Okul Mezunu Olması Zorunludur Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 ay önce

Ofis Elemanı

Çiğdem Kapı Metal Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Fabrikamızda çalıştırılmak üzere bayan aşçı-aşçı yardımcısı-çay-temizlik işlerine bakacak Ofis Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Furkan Borwek Makine ve Cnc Kalıp İmalatı - Honaz

Genel Muhasebe Elemanı ( Ön Muhasebe ) aramaktayız. Genel Muhasebe işlemlerinin yapılması* Banka kayıtlarının yapılması* Cari hesap mutabakatları* Talep edilen dönemsel raporların hazırlanması* Fatura düzenleme ve alış faturalarının kaydı* Micro programını iyi bilmesi ( kullanabildiği başka programlar varsa değerlendirilebilir. )* MS OFFİCE Programına hakim.

2 ay önce

Kalfa

Çakır Teknik - Honaz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalfa aramaktayız.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Gökkuşağı Petrol İnş Tur Tic ve San Ltd Şti - Honaz

Akaryakıt istasyonumuzun market bölümünde; Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz..

2 ay önce

Eğitim Teknoloğu

Körling -Muhammed İsmail Dinçer - Honaz

Türkiyenin farklı illerinde; kamu kurum ve kuruluşlarında kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri vermekteyiz. STEM, Robotik ve Kodlama, Arduino, Akıl ve Zeka Oyunları, 3D Yazıcılar ve Modelleme, Artırılmış Gerçeklik, Geleceğin Sınıfları, Web 2.0 Araçları, Endüstri 4.0 vb. konularda eğitmen ihtiyacımız bulunmaktadır. En az lisans mezunu olan, söz konusu konularda altyapısı olan adaylarımız arasından seçeceğimiz kişileri eğitime tabi tutacak ve yeterli gördüklerimizi eğitmen kadromuza dahil edeceğiz. Lütfen söz konusu konulardan en az 1 tanesinde alt yapısı olmayan (eğitim almış, öğrenim görmüş yada özel ilgisi olan) kişiler müracaat etmesin.

2 ay önce

Resepsiyonist

Arma Spa ve Terapi Merkezi - Honaz

Burdur merkezde bulunan spa merkezimize Resepsiyonist aranamaktdır.

5 ay önce

Denizli Geneli Sektörler