Honaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Honaz İş İlanları


Sekreter

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Honaz

Ofis İçerisinde çalışacak, İhtiyaç halinde ofis dışında da görevlendirilecek Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Honaz

Sorumlu olduğu yöneticisi kapsamında:- Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,- Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,- Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,- Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,- Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek,- Yeni lansmanı yapılan ürün kapsamında gerekli randevuları almak, tanıtım iletişimlerini yapmak.

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Honaz

Ofis içerisinde ve ofis dışarısında görevlendirilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Firmamıza tecrübeli Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Teknik Eleman

Yaprak Botanik Bahçe Üretim ve Tic A.Ş. - Honaz

Bağ - Bahçe işlerinde çalışabilecekElektrik , kaynak ve tesisat işlerinden anlayanTürkmenistan ve Özbekistan vatandaşıTürkçe konuşabilenPasaportu olan Yatılı çalışacak elemanlar.Yatacak yer ve yemek vardır.

2 hafta önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Honaz

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

2 hafta önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Honaz

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

2 hafta önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Hy Dış Ticaret - Honaz

Firmamıza İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatlerimiz :Haftaiçi 08.30-18:00Cumartesi: 11:00-17:00Ofisimiz Küçükçekmece Halkalıda ikamet etmektedir.Alınacak eleman sayısı :2

2 hafta önce

Kına Nedimesi

Meşale Kına Evi - Honaz

20 yıllık deneyimli organizasyon şirketimizde kına, nişan, düğün, sünnet organizasyonlarında çalışacak, işini severek yapacak Organizasyon Nedimesi ve Garson aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Ayşe Şimşek Tekstil - Honaz

Perakende satış mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Honaz

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

2 hafta önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Honaz

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Honaz

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

2 hafta önce

Satın Alma Sorumlusu

Özyıldız Mermer Maden İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Honaz

Şirketimiz bünyesinde satınalma görevini yapabilecek, sektörümüz ile ilgili üretimde kullanılan yedek parça ve malzemelerinin fiyat araştırması, alımı, iş güvenlik malzemelerinin alımı, takibi vb işler ile ofis işlerinde çalışabilecek kadın personel aramaktayız.

2 hafta önce

Denizli Geneli Sektörler