Holding İş İlanları - prokariyer.com

Holding İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mobil Merchandiser

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Muğla, Antalya,

• Sektöründe lider cips markası için “Mobil Merchandiser” ekibinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak ve ürün, stok bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek gibi işlerden sorumlu olmak.Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmakEtiket fiyat skt kontrolu eksik ürün siparişlerini vermek yeni teşhir alanları kazandırılması sağlamak.Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Mobil(Araçlı) Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.

9 ay önce

Acil bay rezidans güvenlik amiri / pendik sultanbeyli

VİZYON VİP - İstanbul

ÇALIŞMA YERİ: SULTANBEYLİ ARKASI, PENDİK KURTKÖY BÖLGESİNE YAKIN OTURAN PROJE İSMİ: REZİDANS SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK ENAZ 1 YIL ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2750TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS ( SERVİS GÜZERGAHI= VİAPORT AVM ARKASI SULTANBEYLİ İETT SON DURAKDAN ALIP VİAPORT AVM SONRA ATLANTİS AVM ÖNÜNDEN GEÇİP PROJEYE BIRAKIYOR ) PROJEMİZ: FORMULA 1 BÖLGESİ YADA İSTANBULPARK BULVARINA YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Başar Kasap - İzmir,İstanbul Avrupa,Antalya,

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Tekna Makine İnşaat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Avrupa,

Talaşlı ve talaşsız imalat yöntemleriyle yedek parça üretimi yapan firmamızın KAĞITHANE’’ yerleşkesi için CNC Freze Operatörü’’ ne ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Şahinoğlu Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - İzmir,

İzmir Menemendeki kurumumuza ortaokul grubuyla çalışacak Matematik Öğretmeni alınacaktır. Daha önce kolej tecrübesi olması tercih sebebidir.

7 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Evim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Kocaeli,

Lisans mezunu özel eğitim alan mezunu ya da sertifikalı Uzman Öğretici Öğretmeni alınacaktır.Öz verili disiplin Sahibi neşeli öğretmen arkadaş arayışımız vardır.

7 ay önce

Ofis Elemanı

Tesla Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,

Ofis işlerini yürütebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Satış Temsilcisi

Mt Mağazacılık Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Kayseri,

Kurumsal erkek giyim firmalarında çalışmış deneyimli Satış Temsilcisi aranıyor.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

By Livane Textile - İstanbul Anadolu,Antalya,Ankara,İstanbul Avrupa,Bursa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Şirket içinde ön muhasebeye bakacak telefonlara bakacak ,Müşteri yazışmalarını takip edecek.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Akademi Koleji - Ankara,

Kurumumuzda tam zamanlı ve kadrolu olarak istihdam edilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Kurumumuz öğretmenlerini yasal başvurular ve onaylar doğrultusunda resmi olarak istihdam etmektedir.İŞ TANIMI:Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara Med koleji görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Asistan

Avukat Onur Günaydın Hukuki Danışmanlık - Ankara,

Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisimizde Yönetici Asistan/Sekreter pozisyonunda, çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Sekreter

Bsn Asansör San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Kocaeli,İstanbul Avrupa,Konya,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Pazarlamacı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Tüm Şehirler,

Merhabalar,Mie Kozmetik olarak bünyemizde çalışacak kendi alanında uzman, iletişim becerisi yüksek, pazarlama tekniklerinden anlayan ve iş konusunda tecrübeli çalışma adaylarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.Detaylı Bilgi için Bizimle iletişime Geçiniz.Faruk Akdağ

1 saat önce

Satış Temsilcisi

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Sivas,İstanbul Avrupa,Sakarya,Ankara,İstanbul Anadolu,İzmir,Yalova,İstanbul Anadolu,

2002 den bu yana bilgisayar satışında ara toptan olarak faaliyet gösteren şirketmize satış bölümünde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcisi arıyoruz. İŞİN TANIMI:*Çamlıcadaki merkezimizde çalışacak ve İstanbul ve tüm Anadoludaki bilgisayar firmalarına satış yapacaktır.*Kendisine verilen ve müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek hergün telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek ara ara da müşteri ziyaretleri yaparak portföyünü geliştirecektir.

10 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Adana,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Ankara,Kocaeli,Gaziantep,İzmir,İstanbul Avrupa,Denizli,Muğla,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,

Şirketimizin hhp Andulasyon Terapi Sistemleri biriminde aşağıdaki iş tanımı doğrultusunda çalışmak üzere BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) bölümünden mezun çalışma arkadaşları arıyoruz. 1.Hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri gibi merkezlere yapılan ürün (Andulasyon, Andumedic, Andubalance gibi) satışlarının sisteme girilmesi, alıcı ile birlikte teslim tarihinin belirlenmesi, bu teslim tarihine uygun olarak ürünlerin kargoya verilmesi için gerekli hazırlıkların yapılması, belirlenen teslim tarihinde adrese kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.2. Kargo ile gönderilemeyecek durumlarda ürünlerin şirket aracıyla teslim edilmesi ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi.3. Kongre, sempozyum veya özel belirlenen günlerde üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Spor ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.4. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış ve teslimat hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

8 ay önce

Oto lastik ve yıkamada profesyonel uzman usta aranmaktadır.

Eminoto lastik ve oto kuaförü - Mersin

Oto lastik ve yıkamada profesyonel olan usta aranmaktadır 0505. 3144833

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Kocaeli,

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

7 ay önce

Operasyon Yöneticisi

Vektör Gemi Kiralama ve Denizcilik Hiz Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Anadolu,

Deniz taşımacılığında faaliyet gösteren firmamız için iyi derecede İngilizce bilen, tercihen Rusça da konuşabilen ve Anadolu Yakasında ikamet eden kadın/erkek personel aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Teknik Kasa San ve Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu,

Otomatik Bariyer Sitemleri üretimi yapan firmamıza tecrübeli Muhasebeci arayışımız mevcuttur.

1 ay önce

Harita Mühendisi

Gürtur İnşaat Taah Enerji San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir,Ankara,

Kocaeli Gebze ilçesi sporcu eğitim merkezi işimizde çalışmak üzere 5 yıl deneyimli Harita Mühendisi alınacaktır. Cv de deneyim belirtiniz.

6 ay önce