Hızlı Tüketim İş İlanları - prokariyer.com

Hızlı Tüketim İş İlanları


Ürün Tanıtım Görevlisi

Abc Perakende Destek Hizmetleri A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,

ABC Perakende Destek Hizmetleri A.Ş. perakende sektöründe faaliyet gösteren birçok uluslararası firmaya danışmanlık,insan kaynakları, eğitim ve raporlama gibi alanlarda hizmet vermektedir.Sektöründe lider müşterimiz için İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki önemli noktalarda yer alan Zincir Mağazalarda görevlendirilmek üzere Ürün Tanıtım Görevlisi aramaktayız.

3 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Ankara,İstanbul Anadolu, Antalya, İzmir,Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, Kocaeli,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

8 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - İstanbul Avrupa,İzmir,Kahramanmaraş,Samsun,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

11 ay önce

Pamuk Eksperi ve İplikçilik Teknikeri

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

İplik fabrikası bünyesinde değerlendirilmek üzere Pamuk Sorumlu Denetçisi aramaktayız.

11 ay önce

Motorsikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Bursa, İzmir, Kırıkkale, Şanlıurfa, Diyarbakır,Ankara,Tüm Şehirler,Ankara, İzmir,

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere A1-A2 Ehliyetli motokuryeler aranmaktadır.Yüksek gelir,Özel sağlık sigortası,Şirketimiz tarafından verilen motor, kask ve yüksek korumalı ekipman,Part-time veya full-time çalışma seçeneği.Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz.

11 ay önce

Tıbbi Mümessil

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Rakibi ve Muadili Bulunmayan Sağlık ve Hijyen Ürünlerimizin, Sahada ve Kurumsal Satış Temsilcilisi aramaktayız.

11 ay önce