Hizan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hizan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Danışmanı

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Hizan

Dijital baskı makinaları ve bilişim sektöründe şirket bünyemize satış ve pazarlama konusunda deneyimli kendisine güvenen askerliğini yapmış personel alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Gömülü Sistem Mühendisi

Exentech Savunma Medikal Havacılık Bilişim Ltd Şti - Hizan

Kişisel Beceriler:• Araştırmaya ve kendini geliştirmeye istekli• Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı• Zaman yönetimini yapabilen, sorumluluk sahibi• Ekip çalışmasına yatkın• Bulunduğu proje içerisinde uzun soluklu olarak çalışabilecekİş TanımıEğitim Teknolojileri ve Savunma Sanayii alanlarında devam etmekte olan AR-GE projelerinde rol almak üzere,• Yazılım Mühendisliği süreçlerine ve referans mimarilere uygun olarak; yazılım gereksinim analizi, tasarlanması, geliştirilmesi ve test edilmesi faaliyetlerinin yürütülmesi,• Diğer Mühendislik birimleri ile beraber ortak çalışmaların yürütülmesi,• Gerektiğinde arazi şartlarında test ve entegrasyon faaliyetlerine destek verilmesi

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Hizan

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hizan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.İş tanımı :Ofis işlerinden sorumlu olacak,Misafirleri karşılayacak,Çay ve kahve servisi yapacak.Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

10 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekeler Otomotiv Dış Tic Ltd Şti - Hizan

Oto yedek parça sektöründe faaliyet gösteren şirketimize aşağıdaki kriterlere uygun Sekreter (Büro Asistanı) aramaktayız.İş TanımıYoğun telefon, faks ve mail trafiğini yönlendirebilecek,Şirket içi ve şirket dışı tüm telefon iletişimini sağlayacak,Dosyalama ve evrak takip işlerini yapabilecek,Misafir karşılama, toplantı organize etme ve ön hazırlıklarını yapabilecek,Office programlarını ve tüm büro malzemelerini kullanabilecek,SEKRETER (BÜRO ASİSTANI) aranmaktadır.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Hizan

Malatya ilinde üretimi yapılan ve dünya geneli satış ağı olan ürünlerimizi İstanbul ve Ege bölgesi içerisinde tanıtım ve satışını yapacak deneyimli Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Kasiyer

Set Kullan At Tem Ürün Amb A.Ş. - Hizan

Kasiyer aramaktayız.

9 ay önce

Güzellik Uzmanı

Roserestetik - Hizan

Güzellik Uzmanı veya bu alanda kendini yetiştirecek sağlık personeli arıyoruz.

6 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Hizan

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek Beden Eğitimi Öğretmenleri aramaktayız.

9 ay önce

Tez ve Akademik Makale Yazarı

Tezyaz.net - Hizan

Akademik makale ve tez danışmanlığı yapan bir ekibiz. Zaman zaman ödevlerde de yardımcı oluyoruz. Aldığımız işler artık yazar kadromuzu aştığı için yeni yazar alımları sağlamak istiyoruz. Uzun süre çalışacak ve bu işi profesyonel olarak yapacak, yüksek gelirli bir hayata adım atacak yazarlar arıyoruz.

9 ay önce

Reji Operatörü

Euro 90 TV - Hizan

Firmamızda çalışacak Reji Operatörü arıyoruz.

9 ay önce

Endüstri Mühendisi

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Hizan

Gıda makineleri imalatı yapan fabrikamıza; Endüstri Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Soğutmacı ve Havalandırmacı (İklimlendirme)

Azur Resort Spa Otel - Hizan

Alanya Payalarda bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme) aramaktayız .Alanyadan gelecekler için servis şehir dışından gelecekler için lojman mevcuttur.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Hizan

Ofis Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Kamp Amiri

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Hizan

Assos Çanakkale de bulunan butik otel bünyesinde kurulan doğa kampında 5-12 yaş çocuklarımızla doğa, spor ve eğlence aktivitelerini yapabilecek Kamp Görevlileri aranmaktadır. Lojman imkanı bulunmaktadır.

9 ay önce

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Başar Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Hizan

Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde tam zamanlı çalışacak Anestezi Uzmanı aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Akdoğan Seyahat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Hizan

05.11.2010 yılından itibaren Personel Ve Öğrenci Taşımacılığı yapmakta olduğumuz firmamızda Satış Pazarlama Sorumlusuna ihtiyaç vardır.

7 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Hizan

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Tahsilat Uzmanı

Darcan Hukuk Bürosu - Hizan

Hukuk büromuza Tahsilat Uzmanı aranmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Dolgun prim verilecektir.

1 yıl önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Ortolog Medikal San ve Tic A.Ş. - Hizan

Gimatta bulunan Tıbbi malzeme Üretimi ve satışı yapan iş yerimize muhasebe bölümlerinden yeni mezun olmuş stok takibi ve muhasebeye yardımcı olabilecek gelişime ve öğrenmeye açık , aktif araç kullanabilen Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Bitlis Geneli Sektörler