Hekimhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hekimhan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diş Hekimi

Asm Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Hekimhan

Kliniğimizde çalışmak üzere deneyimli, erkek Diş Hekimi arıyoruz.

9 ay önce

Bayan satış elemanı

Melinya gelinlik - Hekimhan

Satış konusunda tecrübeli bayan satış personeli aranmaktadı

10 ay önce

Keman Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - Hekimhan

Eğitim Fakültesi ya da Konservatuvar Mezunu, Keman ve tercihen ikinci bir branşta daha uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Hekimhan

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Balıkesir/Burhaniye Şubemiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Paket Servis Elemanı

Şiş Kebap - Hekimhan

Çiğli Balatçık da bulunan restoranımız için Paket Servis Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Erikin Mühendislik Vrv San Tic Ltd Şti - Hekimhan

Beyoğlu İstanbulda iklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamıza veri girişi yapabilecek Veri Giriş Operatörü aranmaktadır.İş Tanımı:Servis işlerini takip edebilecek,Verileri eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girecek,Veri tutarsızlıklarını gidermek ve eksik verileri toplamak için kaynak belgelerle bağlantı kuracak,Servis hizmetlerini faturalandırıp dokümantasyon yapacak,Servis işlerini takip edecek,Satış ve hizmet verilerini raporlayacak,E-ticaret alanındaki sipariş sürecini takip edecek,Telefon görüşmelerini gerçekleştirecek.

1 yıl önce

Grafiker

Baskı Madeni - Hekimhan

Firmamız bünyesinde azda olsa grafik tasarımdan anlayan. Basit sosyal medya tasarımları yapabilecek. Stok giriş çıkış, telefon ile müşterileri arama, satılacak ürünlerimizin günlük Dolar/Euro kur bazında hesaplanması ve müşterilere bilgi verilmesinde görev alacak Grafiker aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Kemer Final Okulları - Hekimhan

Okulumuza Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

1 yıl önce

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Hekimhan

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Mutfak Görevlisi

Alpsoy Eczanesi - Hekimhan

Eczanemize yemek ve temizlik işleri için Mutfak Görevlisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Doğa Baharat Dünyası Gıda San ve Tic Ltd Şti - Hekimhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Gelen ürünlerin depo bölümünde yerlerine istiflenmesi , Ürün takibi ve e-ticaret üzerinden satılan ürünlerin kargo hazırlanma aşamasını yapacak.

7 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Özel Antalya Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi - Hekimhan

Kurumumuza aşçılık belgesi ya da bonservisi olan Aşçı Yardımcısı alınacaktır.

11 ay önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Hekimhan

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Başaranlar Eğitim Kurumları - Hekimhan

Son 3 sezonda İstanbulda neredeyse hiç öğretmen değişikliği yapmayan istikrarıyla tek ve Avcıların yükselen yıldızı olan kurumumuzda yeni sezonda bizimle çalışacak, İYİ NİYETLİ ve İLETİŞİMİ kuvvetli Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır.Kurumumuz ortaokul üzerinedir.Tecrübeli - tecrübesiz öğretmenlik karakterini hayatına yaşam tarzı ve çocuklara bir şeyler kazandırmayı kendisine temel ilke kabul etmiş tüm arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.Güncel olmayan CVler dikkate alınmayacaktır.

10 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Hekimhan

Mesai saatleri 08:30-18:00 olup haftanın belirli günleri yöneticisi olduğumuz apartmanların temizlikleri yapılacaktır. Yönetimini yaptığımız binaların ortak alanlarının (merdiven boşluğu, bahçe vb.) temizliğini yapacak bayan temizlik personeli arıyoruz.Yapılacak olan iş karşılığı, tam sigortalı, asgari ücret ve yemek ücretidir.

10 ay önce

Web Master

Nemmak Nem Kurutma Sistemleri - Hekimhan

Firmamızı web alanında ileriye taşıyabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz,

6 ay önce

PART TIME

Nıce promtion - Hekimhan

YAZ TATİLİ PART TIME İŞ FIRSATI!!! GÜNDE SADEDE 6 SAAT ( 11:00 İLE 17:00) SAATLERI ARASINDA 15 KİSILİK TANITIM EKIBIYLE BIRLIKTE SENSITIVE DİŞ URUNLERİNİN TANITIM VE SATIŞINDA ÇALIŞACAK ( 18-32 YAŞ ARASI BAYAN) ( 17-23 YAŞ ARASI BAY) ELEMANLAR ALINACAKTIR... HAFTALIK 400 TL NET MAAŞ+PRIM+SERVİS GSM 05419039847

8 ay önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Hekimhan

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

1 yıl önce

Biyomedikal Mühendisi

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Hekimhan

Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,ölüm tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

10 ay önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Hekimhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

6 ay önce

Malatya Geneli Sektörler