Haymana İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Haymana İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kurye

Cyl Kurye Hizmetleri - Haymana

Acil Üsküdar bölgesine hakim kendi motosiklet ile kuryeci arkadaşlar aramaktayiz

7 ay önce

Yazılım Uzmanı

ITM Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Haymana

Kriterleri kendinize uygun buluyorsanız CV Benimin adresinden bize başvuruda bulunabilirsiniz.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

ITM Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Haymana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

1 yıl önce

Forklift Operatörü

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Haymana

Sapancada bulunan üretim tesisinde çalışmak üzere su sektöründe deneyimli Forklift Operatörü çalışma arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Haymana

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

1 yıl önce

Mobilya Ustası

Elixir / Kelebek Mutfak - Haymana

Firmamız Kalite ve Müşteri Memnuniyeti esaslı çalışmasıyla Kelebek Mutfak Uşak Bayisi olarak 2010 dan bugüne hizmet vermiş olup, 2019 yılı itibariyle Elixir Mutfak&Mobilya olarak Şeref Caddesi TheLLama yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Tam Zamanlı olarak çalışacak tecrübeli MUTFAK&MOBİLYA USTASI aramaktadır. Yapılacak çalışmalar kısaca sıralandığı gibidir; MUTFAK, BALKON DOLABI, GARDOLAP, VESTİYER, BANYO DOLAPLARI , GİYİNME ODASI , YATAK ODASI KOMİDİN ŞİFONYER KARYOLA BAŞLIK VE BİLİMUM MOBİLYA ÜRÜNLERİ. Ustamızın tecrübeli olması ve her türlü 45 derece kalınlık çalışmaları yapabilen deneyimli kişiler olması aranan özellik olup, ücret maaş bilgisi ve çalışma esasları yüzyüze görüşme neticesinde belirlenecektir. LÜTFEN GÖRÜŞME ÖNCESİ CEP TELEFONUNDAN İRTİBATA GEÇİNİZ. Öğle yemeği verilecek olup çalışan ücretlerimiz ortalamanın üzerindedir. İş başvuruları şahsen yapılacak telefon ile bilgi alınabilir.

9 ay önce

Site havuz bakım anlayan bay elektrik teknik / kartal

VİZYON VİP - Haymana

ÇALIŞMA YERİ: KARTAL, UĞURMUMCU MH PROJE İSMİ: SİTE YAŞ ARASI: 25 - 45 ARASI EN AZ 1 YIL ELEKTRİK TEKNİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR ELEKTRİK TEKNİK PERSONEL İŞİN TANIMI: HAVUZ BAKIM YAPCAK, MEKANİKDEN AZ ANLAYAN VE SİTE ORTAK ALANLARINDA VE DAİRELERDE OLUŞAN ELEKTRİK TESİSAT ARIZALARINA MÜDAHELE EDEBİLECEK OLMASI ZORUNLUDUR. ÇALIŞMA SİSTEMİ: 09:00 – 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 3030TL MAAŞ + AGİ LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Boyalı Endüstriyel Kimya San ve Tic Ltd Şti - Haymana

Bünyemizde çalışabilecek seyahat sorunu olmayan deneyimli Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ege Oyuncak - Haymana

Oyuncak üzerine üretim yapan firmayız .Üretim muhasebesini bilen tecrübeli personel arıyoruz.

11 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Ic Yazılım Donanım Danışmanlık - Haymana

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendis aramaktayız.Projenin boyutu ve kapsamına bağlı olarak bir projeyi başından sonuna kadar götürebilecek kapasiteye sahip olmak,Teknik tasarımı ve dökümantasyonu yapılan yazılımların geliştrilmesini sağlamak,Geliştirilen yazılımların yazılım geliştirme içi ön testlerin (birim ve entegrasyon testleri) yapılmasını sağlamak,Yapılan testler sonucu çıkan hata ve değişikliklerin giderilmesini sağlamak,Belirlenen standartlarda teknik dökümantasyon oluşturmak,Belli aşamalarda analiz için yazılım ekibi ile ortak çalışma yapmak,Uygunsuzluk durumlarında gerekli düzeltici faaliyetleri başlatmak veya başlatılamsını sağlayarak sonucunu takip edebilmek.Son kullanıcı eğitim ve desteğinde bulunmak.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Vip Finansal Danışmanlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Haymana

Vip finans LTD bünyesinde deneyimli güler yüzlü Yönetici Asistanı alınacaktır.

10 ay önce

Resim Öğretmeni (Özel Kurs)

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Haymana

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time Resim Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Haymana

Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Tornacı aramaktayız.Kullanılması gereken Makinalar:1) Torna (İyi düzeyde kullanabilecek - Hidrolik boru ve mil işleyebilecek)2) Freze (Hidrolik Silindir imalatında gerekli olursa kullanabileceği kadar)3) Kaynak (Kaynakçı ile ekip olarak çalışacağı için kaynağı da normal düzeyde bilen)

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Heywin Metal Dış Tic ve San A.Ş. - Haymana

Kapı ve pencere aksesuarları üretimi yapan firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

Analiz Özel Tibbi Tahlil Laboratuvar Ltd Şti - Haymana

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Laboratuvar Teknikeri aramaktayız.

1 yıl önce

Desinatör

Ayteks Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti - Haymana

Emprime baskı imalat firmamızın bünyesinde emprime baskıdan anlayan argeye önem veren takım çalışmasına uyumlu desinatör yardımcısı ve desinatör çırağı arıyoruz. Tercihen Bağcılar,Yenibosna,Bahçelievler civarından ikamet eden.

9 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Haymana

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Gıda Mühendisi

Cappadocia Catering Yemek San Tic Ltd Şti - Haymana

Beykoz da bulunan firmamız için Gıda Mühendisi aramaktayız.

1 ay önce

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi

Anka Call Center - Haymana

Anadil seviyesinde Almanca bilen Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi takım arkadaşları arıyoruz.Ankara/EryamanLütfen yalnızca Almanca bilen adaylar başvursun.3.500 Tl sabit maaş + Prim + SSK7.500 Tl ye kadar kazanma imkanı.Çalışma Saatleri;11:00-19:30Cumartesi-Pazar tatil.Rahat, huzurlu çalışma ofisi

1 yıl önce

Şantiye Depocusu

Taşçılar Madencilik Tur Yapı San ve Dış Tic A.Ş. - Haymana

İstanbul/Beyoğlu ilçesine bağlı Piyalepaşa şantiyesinde Alüminyum dış cephe kaplama işinde deneyimli Depocu personel aramaktayız.

11 ay önce

Haymana İşkur İş ilanları

Haymana iş ilanları iş imkânları sayesin de artık daha fazla iş potansiyelini ele geçirmiş olabileceksiniz. Buna ek olarak sizler de bu işsizlik meselelerin artık yaşamamak isterseniz sistem üzerinden artık kolay bir şekilde becerileriniz göre yerleşeceğiniz birçok iş talih içindesiniz. Bu sayede de her türlü alaka beceri ve ihtiyaçlara özel olarak da birçok iş fırsatlarını da ekonomik açıdan elverişli ve aylık koşullarında da size uygun kıstaslarda iş şansını elde edersiniz. Bütün bu süreçleri de en kaliteli tecrübe ve iş koşulları ile sonuçlandırarak Haymana dâhilinde ikamet eden fertler için iş alanlarını da çeşitliliğinden istifade ederek iş sahibi olunuz. Sağlık iş duyuruları Son senelere da bakıldığında artan işsizlik ögeleri babında son zamanlarda de buna çözüm olarak geliştirilen bu bağlamda meselelere çözüm olarak sizler için sunulacak olan iş bulma eylemleri vaziyetinde da artık daha da imkânlı ve size özel olarak desteklerimiz sistem üzerinden devam etmektedir.
Haymana Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahırlıkuyu, Aktepe, Alahacılı, Altıpınar, Ataköy, Bahçecik, Balçıkhisar, Boğazkaya, Bostanhüyük, Bumsuz, Büyükkonak, Büyükyağcı, Cihanşah, Cingirli, Culuk, Çaldağ, Çalış, Çatak, Çayraz, Çeltikli, Demirözü, Dereköy, Deveci, Devecipınarı, Durupınar, Durutlar, Emirler, Esen, Eskikışla, Evci, Evliyafakı, Gedik, Gültepe, Güzelcekale, İncirli, Karahoca, Karaömerli, Karapınar, Karasüleymanlı, Katrancı, Kavak, Kayabaşı, Kerpiç, Kesikkavak, Kızılkoyunlu, Kirazoğlu, Kutluhan, Küçükkonak, Küçükyağcı, Medrese, Saatli, Sarıdeğirmen, Sarıgöl, Sazağası, Serinyayla, Seyran, Sırçasaray, Sinanlı, Soğulca, Söğüttepe, Şerefligökgöz, Tabaklı, Tepeköy, Toyçayırı, Türkhüyük, Türkşerefli, Yamak, Yaprakbayırı, Yaylabeyi, Yeni, Yenice, Yeniköy, Yergömü, Yeşilköy, Yeşilyurt, Yukarısebil, Yurtbeyli
Haymana İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Haymana İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler