Havran İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Havran İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil Site bay sertifikalı güvenlik görevlisi / sultanbeyli kurtköy

vizyonvip - Havran

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-V İLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2675TL MAAŞ + AGİ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Sekreter

Ats Kurumsal ve Ödüllendirme Sistemleri A.Ş. - Havran

PlanetPay yemek kartı satış ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Sigortes Trade - Havran

Sigorta firmamıza tecrübeli Saha Satış Personeli aramaktayız.

9 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi

Hari Uluslararası Dış Ticaret Ltd Şti - Havran

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sigorta Satış ve Portföy Geliştirme Uzmanı alınacaktır. Aşağıdaki konulara uyacak, özenli ve kendine güvenen iş arkadaşları arıyoruz.Deneme süresi sonunda en az 1 yıllık sözleşme yapılacaktır. Maaş + prim usulünde çalışılacaktır.

7 ay önce

Aşçı

Anadolu Grup Klima San ve Tic A.Ş. - Havran

Firmamız bünyesinde yemekhaneden-ofis genel temizlik ve çay-kahve servisinden sorumlu bayan aşçı alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Havran

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,

10 ay önce

Üretim ve paketleme personeli

Sagi şekerleme - Havran

Sert şekerleme üretiminde çalıştırılmak üzere bay üretim personeli ve paketlemede çalıştırılmak üzere bayan personel istihdam edilecektir.

11 ay önce

Bebek bakıcısı

Şahıs - Havran

1 yaşındaki oğluma bakıcı arıyoruz. Yatılı bakıcı tercihimizdir. Detaylar telefon ile görüşmeye istinaden yüz yüze yapılacaktır.

1 yıl önce

Gıda Mühendisi

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Havran

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Altınekin Unlu Mamulleri Bonex bünyesinde uzun soluklu çalışabilecek Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Önemli Not:Konyada ikamet etmeyen ya da iş tecrübesi (min. 2 sene) olmayan adayların başvurularının dikkate alınmayacağını bildirmek ister anlayışınız için teşekkür ederiz.

1 yıl önce

Diğer Sağlık Personeli

Ege Rota Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Havran

‼ Diger Saglik Personeli ilani dir ‼İzmirde ikamet eden yada edebilecek olan, Ege Rota Osgb bunyesinde çalışacak, tam zamanlı, disipline önem veren, iletişimi iyi , , Diger saglik personeli arayisimiz bulunmaktadır

7 ay önce

Biyomedikal Mühendisi

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Havran

Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,ölüm tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

9 ay önce

Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı

Ay-Tüp Dağıtım San ve Tic Ltd Şti - Havran

Tüp ve damacana su dağıtımı araçla yada motorla yapacak Tüp (Lpg) Dağıtım Elemanı arıyoruz.

11 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Havran

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Personel

Atm Alfa Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Havran

Firmamız teknik departmanında, Spindle Motor tadilat/revizyonunda görev alacak eleman alınacaktır. Aranan nitelikleri mutlaka okuyunuz...!

5 ay önce

Kumaş Pazarlama Sorumlusu

Shaheen Tekstil Giyim San ve Tic Ltd Şti - Havran

İstanbul Kağıthanedeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kumaş Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Hi-Paş Plastik Eşya Tic ve San Ltd Şti - Havran

Alipaşa muayene istasyonu arkasında bulunan TYT endüstriyel ambalaj firmamıza Montaj Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Serkan Yapı Market - Havran

Yapı denetim firmamıza firma araçlarımızla çalışıcak maaş artı primle takım arkadaşları aranmaktadır..Sektörde tecrübeli arkadaşlarımızla firmamızda çalışmaktan mutluluk duyarız.

8 ay önce

Ofis Destek Personeli

Alfa Gayrimenkul - Havran

Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarla ilgili pazarlama stratejileri geliştirebilecek, e-ticaret platformlarında daha önceden deneyimi bulunan, gerektiğinde sahada aktif görev alıp takim liderliği yapabilecek, İngilizce ve bilgisayar konusunda iyi, insan ilişkileri kuvvetli, çevre edinme konusunda yetenekli, giyimine özen gösteren.

7 ay önce

Mimar

Erdim Mimarlık Restorasyon Tic Ltd Şti - Havran

Çeşitli projelerimizde görevlendirilmek üzere; Mimar / İç Mimar ekip arkadaşı aranmaktadır.

9 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Bassi Design - Havran

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak çalışacak deneyimli gazaltı kaynakçısı aranmaktadır.

6 ay önce

Balıkesir Geneli Sektörler