Hatay İş İlanları, Hatay'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Hatay İş İlanları


Hemşire

Özel Medcity Sağlık Kabini - Hatay

Öz güveni yüksek,deneyimli, çalışkan, ikameti yakın olan Hemşire/ Hemşir arayışımız bulunmaktadır.

3 gün önce

Ayakkabı İmalatçısı

Celali Topcu Ayakkabı - Hatay

Suni deri, zenne ayakkabı imalatını bilen Ayakkabı İmalatçısı arıyoruz.Uyumlu, tecrübeli, işine gereken özeni gösterebilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

3 gün önce

Satış Danışmanı

Ghent Ayakkabı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Tercihen perakende sektöründe deneyimli Satış Danışmanı arıyoruz.• Müşterilerimiz ile birebir ilgilenmek, • Ürünlerimizi tanıtıp, teknik bilgilerler verip, satışı gerçekleştirmek,• Yöneticisi tarafından verilen satış hedefine ulaşmak,• Görevli olduğu reyon temizliği düzenini yapmak, • Ekip çalışmasına yatkın,• Kişisel bakım ve üniforma konusunda firma standartları çerçevesinde hareket etmek.

3 gün önce

Muhasebe Personeli

Gemo Sağlık Turizm Enerji San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Genel Muhasebe konusunda deneyimli, (En az 1 Yıl) Muhasebe Personeli alınacaktır.

3 gün önce

Depo Sorumlusu

Ece Banyo Gereçleri San ve Tic A.Ş. - Hatay

Sancaktepede bulunan depomuzda görev alabilecek, Depo Sorumlusu alınacaktır.

3 gün önce

Sekreter

Sevenler İnşaat Taah Tic San Ltd Şti - Hatay

Ofis içerisinde çay kahve yapacak aksanı ve diksiyonu düzgün Sekreter ekip arkadaşı arıyoruz

3 gün önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Eyüp Demirtaş - Hatay

Sultanbeylide bulunan muhasebe büromuza muhasebeyi seven bu yönde istekli ve azimli olan, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden yeni mezun yada AÖF Öğrencisi Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız.

3 gün önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dülger Otel Turizm Seyahat Tic ve San Ltd Şti - Hatay

İngilizce bilen Resepsiyonist alınacaktır. Başvuruların fotoğraflı cv olmasını rica ederiz.

3 gün önce

İnsan Kaynakları Personeli

Remax İlgi - Hatay

Anadolu Yakasında görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları departmanında çalışmış, tecrübeli (Emlak sektöründe deneyimi olan tercihimizdir) çalışma arkadaşları arıyoruz. Network sistemini bilen tercihimizdir. İşin Tanımı:Seçme ve yerleştirme süreçlerini ilgili portallar üzerinden yürütmek, yetenek yönetimi kapsamındaki çalışmaları düzenlemek, Performans yönetimi, eğitim ve gelişim konularına destek olmak, süreçlerin takibini ve koordinasyonunu sağlamak, Anket hazırlamak; değerlendirmek ve raporlamakİnsan kaynakları ile ilgili operasyonel işlemleri gerçekleştirmekŞirket içi motivasyon aktivitelerinin planlaması konusunda destek vermekKurum içi iletişim faaliyetlerini yürütmek

3 gün önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Özsamat Müteahhitlik ve İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Antakya mahallemize bağlı gülderen mahallesinde çalışmak üzere,bay ve bayan elamanlar alınacaktır.

3 gün önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Karınca Yuvası Anaokulu - Hatay

Aile olmanın bilincini yıllardır yaşadığımız birlik ve beraberlikle çalıştığımız kurumumuza Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hatay

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Destek Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz. İş tanımı : Ofis işlerinden sorumlu olacak, Misafirleri karşılayacak, Çay ve kahve servisi yapacak. Öğlen yemeği yapacak.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi ve Pazar tatil.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 hafta önce

Sınav Yapıcı ve Değerlendirici

Diya Grup MYK Belgelendirme - Hatay

34 Sektörde ve kapsamda Yetkilendirilmiş MYK kuruluşumuzda görevlendirilecek Sınav Yapıcı ve Karar Vericiler, İdari Yöneticiler Alınacaktır. (Mühendislik Fakülteleri mezunları)Not;1-Maaşlar kişilerin deneyim ve pozisyonlarına göre değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Yorum Eğitim Öğretim Ltd Şti - Hatay

Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Tuba Sigorta Aracılık Hizmetleri - Hatay

Zaman yönetimi konusunda deneyimli Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Yöneticisi

Ab Hibe Proje Akademisi - Hatay

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı - Proje Yöneticisi Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe ProjelerininHazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli ÇalışacakProje Hazırlama Asistanları Alınacaktır .Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* T.C. Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

3 hafta önce

Aşçı

Davran Motel - Hatay

Balıkesire bağlı Marmara Adasında sezonluk çalışacak Yarım pansiyon olan işletmemize Aşçı arıyoruz. İşletmemizin konaklama kapasitesi 35-40 kişidir. Kalacak yer mevcuttur.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Beşgen Asansör San ve Dış Tic A.Ş. - Hatay

Kartal da bulunan asansör firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tecrübeli olması tercih sebebidir.

3 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Uğurlu Çanta - Hatay

Tecrübeli Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Önder Elektrik Oto Güvenlik Tic San Ltd Şti - Hatay

Part Time çalışacak ek kazanç isteyen herkese yeni bir iş imkanı ev ve iş alarm sistemleri satışı yapacak Pazarlama Uzmanı yapılacaktır. Satışlarda dolgun Prim verilecektir. Primler satışlarda peşin ödenecektir.

3 hafta önce

Turizm bölgesinde görev yapmış aşçı aranıyor

ALDO BİSTRO - Hatay

Tercihen turizm alanında görev yapmış aşçıya ihtiyaç vardır, ilçe dışından gelecek olanlara lojman, yeme içme tamamen bize aittir

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Köy Pazarı - Hatay

Gıda sektöründe yer alan firmamız için Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Avukatlık Ofisi / Adnan Can - Hatay

Avukatlık ofisinde çalışacak deneyimli deneyimsiz Sekreter alınacaktır , herhangi bir tecrübe şartı yoktur.

2 ay önce

Mühendis

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Hatay

Örme kumaş imalatcısıyız. Yurt içi ve yurt dışı markalarına kumaş satışı yapmaktayız. İstihdam edeceğimiz arkadaşlarımız, imalat süreçlerinin tamamının takibini yapıp müşteri ile iletişimi sağlamakla görevli olacaklardır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Ege Cortex Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Hatay

İzmir- Karşıyaka- Mavişehirdeki Ege Cortex Psikolojik Danışmanlık Merkez şubesi için haftanın 3 günü çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.Haftanın 3 günü (Pazartesi- Çarşamba- Cuma günleri )09.00-19.00 arası çalışacak,

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Ado Organizasyon San Tic Ltd Şti - Hatay

Agora Avmde çalışacak, Bayan Satış Temsilcisi aranmaktadır. NOT: ŞİRKETİN SERVİSİ YOKTUR.İş Tanımı:Agora Avm de pati malzemeleri satışı yapacağımız standımızda kasada duracak.Müşteriler ile iletişim sağlayıp satış yapacak.Müşterileri ihtiyaçları doğrultuda doğru ürünlere yönlendirecek.Alternatif ürün sunacak.

2 ay önce

Okul Müdürü

Med Akademi Koleji - Hatay

Ankara Etimesgut bölgesinde 2019/2020 eğitim döneminde çocukların görerek, eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan kurumumuz , kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen öğretmenlerimiz ile birlik içerisinde 2019-2020 döneminde görev yapacak Okul Müdürü arıyor.

2 ay önce

Sekreter

Smmm Özlem Kuş Koşar - Hatay

Muhasebe ofisimizde çalıştırılmak üzere excel ve ofis programlarını kullanabilen Sekreter aranmaktadır

2 ay önce

Manken

Elina Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Üretim ve numune aşamasındaki tüm ürünlerin provasında yer alacak, Mağazada ürün deneyecek ve sunumunu yapacak Manken arıyoruz.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Akrida Okulları - Hatay

Bursa da bulunan Anaokulumuzda çalışmak üzere Anaokulu Öğretmenlerine ihtiyaç vardır.

2 ay önce

Hatay İşkur İş İlanları

Her yıl en iyi şirket sıralamalarında adını duyduğumuz Hatay şirketleri, her zaman olduğu gibi aktif bir istihdam yoğunluğuna sahip. Hatay ve İskenderun denince akla ilk olarak herkesin tahmin edeceği üzere Demir-Çelik fabrikaları geliyor. İSDEMİR, TOSÇELİK, NURSAN, TOSYALI ve MMK gibi büyük firmalar, istihdam alanında başı çeken isimler. İş arayanlar Hatay iş ilanlarına göz attıklarında özellikle bu isimlerle karşılaşmakta.
Hatay Açık İş İlanları
Hatay iş ilanları, elbette sadece demir-çelik fabrikalarının açtığı ilanlardan ibaret değil. İstatistiki verilere bakıldığında banka ilanlarının da Hatay iş ilanları arasında büyük rağbet gördüğü fark ediliyor. Yerli ve yabancı sermayeli bankalar, Hatay iş ilanları ile Hatay’da bulunan şube ve müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirmekte.

Eğer Hatay’da ikamet ediyorsanız ya da Hatay’da çalışmak gibi bir hedefiniz varsa popüler Hatay iş ilanlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu ilanlar arasında kendinize uygun ilanları belirleyebilir, çalışmak istediğiniz sektörlerde yer alan en iyi firmaları hedef haline getirebilirsiniz.

Hatay Geneli Sektörler