Hatay İş İlanları, Hatay'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Hatay İş İlanları


Döner Ustası

Chef Döner - Hatay

Chef Dönere Döner Ustası aranmaktadır.

1 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Hatay

Firmamıza Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis+yemek+SGK

1 ay önce

Falcı

San Restaurant - Hatay

Kafede çalışabilecek iyi fal bakabilen kadın Falcı aranıyor.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Diksa İnşaat Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Eczane İşçisi

Gül Eczanesi - Hatay

Eczanemizde yetiştirilmek üzere erkek Eczane İşçisi alınacaktır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Gelibolu Amerikan Kültür Koleji - Hatay

2020-2021 eğitim öğretim yılında hizmete girecek Gelibolu Amerikan Kültür Kolejine Matematik Öğretmeni alınacaktır.Huzurlu, sadece kendi işinizi yaptığınız ve mesleki olarak zevkle çalıştığınız bir ortamı sizlere garanti etmekteyiz.

1 ay önce

Garson

Chef Döner - Hatay

Self servis restoranımızda çalışacak kadın eleman aranmaktadır.Çalışma saatleri: 11:00-15:00 arası

1 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Hatay

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

1 ay önce

Survey

South Wind Uluslararası Gözetim Tic Ltd Şti - Hatay

South Wind Uluslararası Gözetim Şirketimiz bünyesinde çalışacak Eksper aramaktayız.

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Hatay

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

1 ay önce

Tıbbi Mümessil

Bvd Dental - Hatay

Dental İmplant sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde, yeni yapılanma çerçevesinde, Hatay ili tüm ilçelerinde görev alacak, yetiştirilmek üzere ya da satış alanında tecrübeli Erkek ve Kadın Tıbbı Mümessil” alınacaktır.Ofisimiz Antakya merkezdedir. Tercihen Antakya veya Defne ilçelerinde İkamet eden adaylara öncelik verilecektir.İŞ TANIMI:Sorumlu olduğu üniversite, hastane, klinik, kurum ve kuruluşlarda bulunan diş hekimlerine şirket ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini öngörülen programlara uygun olarak yürütmek; bilgi verip, tanıtımını yapmak,Dental implant operasyonlarına katılmak, doğru ve yaygın kullanımını sağlamak, Günlük, haftalık ve aylık tanıtım ve satış faaliyetlerini planlamak, uygulamak ve raporlarını hazırlamak, Sorumluluğundaki bölgede, pazardaki gelişmeler, yeni ürünler, rakip firmaların durumu, rakip ürünler, fiyat seviyeleri, kurum ve hastane toplu alımları ve satış koşulları hakkında düzenli bilgi toplamak, Sahadan ürün veya dağıtım ile ilgili gelen şikayetleri incelemek; takip etmek ve raporlamak,Mesleki gelişimini sağlayacak eğitim çalışmalarına katılmak,Mesleğin öngördüğü sertifikaları edinmek.

2 ay önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Hatay

İşine sadık elemanlar arıyoruz

2 ay önce

Hatay İşkur İş İlanları

Her yıl en iyi şirket sıralamalarında adını duyduğumuz Hatay şirketleri, her zaman olduğu gibi aktif bir istihdam yoğunluğuna sahip. Hatay ve İskenderun denince akla ilk olarak herkesin tahmin edeceği üzere Demir-Çelik fabrikaları geliyor. İSDEMİR, TOSÇELİK, NURSAN, TOSYALI ve MMK gibi büyük firmalar, istihdam alanında başı çeken isimler. İş arayanlar Hatay iş ilanlarına göz attıklarında özellikle bu isimlerle karşılaşmakta.
Hatay Açık İş İlanları
Hatay iş ilanları, elbette sadece demir-çelik fabrikalarının açtığı ilanlardan ibaret değil. İstatistiki verilere bakıldığında banka ilanlarının da Hatay iş ilanları arasında büyük rağbet gördüğü fark ediliyor. Yerli ve yabancı sermayeli bankalar, Hatay iş ilanları ile Hatay’da bulunan şube ve müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirmekte.

Eğer Hatay’da ikamet ediyorsanız ya da Hatay’da çalışmak gibi bir hedefiniz varsa popüler Hatay iş ilanlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu ilanlar arasında kendinize uygun ilanları belirleyebilir, çalışmak istediğiniz sektörlerde yer alan en iyi firmaları hedef haline getirebilirsiniz.

Hatay Geneli Sektörler