Hatay İş İlanları, Hatay'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Hatay İş İlanları


Montaj Elemanı

Daygas Isı Sistemleri İnş Taah San Tic Ltd Şti - Hatay

Doğalgaz ve elektrikli ısıtıcılar üretimi yapan firmamızda montaj , boyama ve kablolama işlerini yapacak çalışma arkadaşları aranıyor.

3 hafta önce

Aşçı

İskenderun Yelken Kulübü - Hatay

İskenderun Yelken Kulübünde çalışmak üzere Aşçı aranıyor.

3 hafta önce

Üretim Elemanı

Karahan Ambalaj - Hatay

İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Karton Bardak fabrikamızda üretim bölümün de çalışacak Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan personel alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

İç Mimar

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzerine İç Mimar aramaktayız.İş Tanımı:İstanbuldaki fabrikamızda mimari ve 3D görsel düzenlemesini yapacak, konsept projeye göre uyarlanmasını sağlayıp uygulama projelerini çizebilecek, dekorasyon uygulamalarını kontrol ve takip edecek, proje ve teklif sunumu, satış görüşmelerinin yürütülmesi ile satış sonrası hizmetlerin takibi gibi sorumlulukları üstlenecek uzman seviyede bir iç mimar aramaktayız.

1 ay önce

İhracat Müdürü

Zrv Gıda Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İhracatta satış tecrübesi bulunan, İhracat Müdürü aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Destek Personeli

İpek Mühendislik İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Hatay

Şirketimizde çalışacak Ofis Destek Personeli arıyoruz. On parmak klavye kullanmayı bilen tercihimizdir.

1 ay önce

Web Master

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzerine Web Master, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız. İş TanımıSosyal medya hesaplarından, dijital platformlara ilişkin performans verilerinin analiz edilerek raporlanmasından, şirket öncelikleri doğrultusunda markanın e-ticaret hedeflerine ulaşmasından sorumlu, etkileşim arttıracak önerileri sunacak, yorum ve iletişim taleplerini cevaplayacak vasıfta ve analiz yapabilecek webmaster, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - Hatay

Rakibi ve Muadili Bulunmayan Hijyen Ürünlerimizin, Sahada ve Kurumsal Satış Temsilcilisi aramaktayız.

1 ay önce

Mobilya Ustası

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzere Mobilya Ustası aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Marca Genel Yapı İnşaat Tic Ltd Şti - Hatay

Şirketimize ön muhasebe yapabilecek Ön Muhasebe -Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Elektrik Ustası

Elk Grup Elektrik İnşaat Tur ve San Tic Ltd Şti - Hatay

Emlak Konut, Konya Toplu Konut Temaşehir Projesinde Çalışacak Elektrik Ustası Alımı yapılacaktır.***Konaklama,Yemek,Sgk İşveren Tarafından Karşılanacaktır.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzere Montaj Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Tekstil İşçisi

Hmt Tekstil - Hatay

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil İşcisi aranmaktadır.SGK+Yemek+Servis imkanımız mevcuttur.

1 ay önce

Yabancı Dil Uzman Öğreticisi

Tele World Tercümanlık ve Dan Tic Ltd Şti - Hatay

Tele World Dil Hizmetleri adında hizmet veren çeviri hizmetleri ofisimizde görev alacak, gelen müşterileri karşılayacak, gelen ve gönderilen tercümeleri organize edecek, Türkçe dışında İngilizce zorunlu ve başka dil bilenler tercih sebebimiz olacaktır. İş tam zamanı olup uzun süreli çalışacak bir aday aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kar Yemek ve Gıda Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Yemek fabrikası olarak faaliyet gösteren firmamıza Ön Muhasebe/Sekreter departmanı için bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin telefonlarına cevaplanması ve aktarılması,Ön Muhasebe (Cari hesap takibi),Gelen giden evrak akışının sağlanması,Müşterilerin karşılanması ve çay kahve servisinde bulunulması ,Satış faturası ve irsaliyelerin kesilmesi,Alış faturalarının kontrolü, işlenmesi,Müşteri siparişlerinin alınarak sisteme işlenmesi.

1 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Tacar Mühendislik Asansör San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Asansör Smm Sahibi Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisi, part time ya da sözleşmeli olacak şekilde çalışacak Mühendis arıyoruz. Emekli olması önceliğimizdir. Diğer şartlar başvurudan sonra uygun olan adaylar ile görüşülecektir.

1 ay önce

Büro Memuru

Tele World Tercümanlık ve Dan Tic Ltd Şti - Hatay

Tele World Çeviri Hizmetleri markası adı altında kurulu, her dilde yeminli tercüme, sözlü tercüme, alt yazı ve seslendirme alanlarında hizmet veren firmamızın İskenderun şubesinde çalışmak üzere, en az üniversite mezunu, BAY/BAYAN İngilizcesi iyi seviyede olan, esnek iş saatlerine uyabilen, ikna etme kabiliyeti yüksek, pozitif, stresle baş edebilen, yoğunluğa alışık, işine sahip çıkacak bir iş arkadaşı arıyoruz. İlgilenenlerin iş özgeçmişlerini ve referans alınacak kişilerin bilgileri ile başvurmaları rica olunur.İskenderun dışında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Taç Eğitim Kurumları - Bayrampaşa - Hatay

Bayrampaşa Tac Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere Rehber Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Naras Makina A.Ş. - Hatay

Konya da açmış olduğumuz Shoowroom da temizlik çay işlerine ,makinelerin temizliğinden sorumlu olacak, aynı zamanda gelen misafirlere makineleri tanıtıp fiyat verebilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Spor Salonu Sorumlusu

Mercimekoğlu Yapı inş Makina Tur İth İhr Ltd Şti - Hatay

İskenderun da Spor Salonu Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Hatay İşkur İş İlanları

Her yıl en iyi şirket sıralamalarında adını duyduğumuz Hatay şirketleri, her zaman olduğu gibi aktif bir istihdam yoğunluğuna sahip. Hatay ve İskenderun denince akla ilk olarak herkesin tahmin edeceği üzere Demir-Çelik fabrikaları geliyor. İSDEMİR, TOSÇELİK, NURSAN, TOSYALI ve MMK gibi büyük firmalar, istihdam alanında başı çeken isimler. İş arayanlar Hatay iş ilanlarına göz attıklarında özellikle bu isimlerle karşılaşmakta.
Hatay Açık İş İlanları
Hatay iş ilanları, elbette sadece demir-çelik fabrikalarının açtığı ilanlardan ibaret değil. İstatistiki verilere bakıldığında banka ilanlarının da Hatay iş ilanları arasında büyük rağbet gördüğü fark ediliyor. Yerli ve yabancı sermayeli bankalar, Hatay iş ilanları ile Hatay’da bulunan şube ve müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirmekte.

Eğer Hatay’da ikamet ediyorsanız ya da Hatay’da çalışmak gibi bir hedefiniz varsa popüler Hatay iş ilanlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu ilanlar arasında kendinize uygun ilanları belirleyebilir, çalışmak istediğiniz sektörlerde yer alan en iyi firmaları hedef haline getirebilirsiniz.

Hatay Geneli Sektörler