Hatay İş İlanları, Hatay'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Hatay İş İlanları


Ithalat - Ihracat Sorumlusu

Acropol Yapı - Hatay

ithalat ve ihracat alanında deneyimli , yapı ürünlerinde yurtdışı çevresi olan ingilizce , arapça , fransızca veya rusça dillerinden birine veya ikisine hakim çalışma arkadaşları aranmaktadır. Online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hatay

Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Hastanenin Ameliyathanesinde çalışacak, vardiyalı çalışma konusunda problemi olmayan Ameliyathane Hizmetleri Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Reklam Store - Hatay

Saha Satış, Pazarlama ve Portföy yönetimi konusunda deneyimli veya uzmanlaşmak isteyen Saha Satış ve Portföy Yöneticileri aranmaktadır.2007 yılından bu tarihe Kurumsal Kimlik,Açık hava Reklam ve Event Yönetimi konularında hizmet veren Reklam Ajansı firmamız, müşterilerinin ihtiyaç duydukları çözüm ve hizmetleri sağlamaktadır.Özellikle Son dönemde ülkemizin farklı lokasyon ve illerinde çalışmalara yoğunlaşıp, başarı sağlayan firmamız büyüme politikasını revize ederek ilerlemeye devam etmektedir. Bünyemizde bulunan BC Medya, Direk Medya, Reklam Store, Satıyorum.com gibi markalarımızla hizmet vermekteyiz.Çalışma yeri Antakya ve İskenderun ofislerimizde olacaktır.

1 ay önce

Satınalma Asistanı

Beypazarı Çimen Madencilik İnş Taah San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hatay

Yemek Maaş Prim Sigorta firmamızın inşaatlarının yapımında satın alma departmanında çalışacak, Satınalma Asistanı alınacaktır.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Fatih Ün Dream Of Cappadocia - Hatay

Dream of Cappadocia Hotel bünyesinde 09:00 - 21:00 arası çalışabilecek Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşı arıyoruz. Maaş 2000TL. ve artı olarak tur satışlarından %10 prim verilecektir. Konaklama imkanı mevcuttur, konaklama istemeyenler için yol yardımı yapılacaktır.

1 ay önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Gizem Makine Otomotiv San Tic Ltd Şti - Hatay

Taahhütümüz altında bulunan ÇELİKLER ELBİSTAN -AFŞİN TERMİK SANTRAL Tesislerinin revizyon işinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Halkla Ilişkiler

Bercislina Güzellik - Hatay

Merkezimize diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek bayan satış temsilcisi aranmaktadır

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Balıkesir Taşaltı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Hatay

Müşteri Kabul ofisimize Müşteri Temsilciği, gerek telefonda, gerekse yüz yüze müşterilere tane tane anlaşılır diksiyonla poliçe sunumu yapacak, ekip çalışmasını seven, amaçlı, hedefli, sigortacılığı meslek edinecek Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Vize Danışmanı

Yüzyıl Turizm Lojistik İşletmesi Tic Ltd Şti - Hatay

Yüzyıl Turizm için Vize Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Gerekli niteliklere sahip olduğunuza inanıyorsanız lütfen cvbenim.com üzerinden başvuru yapınız.

2 ay önce

Forklift Operatörü

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hatay

Forklift Operatörü aranmaktadır.Depoda görevlendirilmek üzere Forlift Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı

Daen Tekstil Konfeksiyon Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Adeg Iklimlendirme Teknolojileri - Hatay

Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Elemanı

Royal - Hatay

OFİS İÇERİSİNDE GENEL TEMİZLİK VE İKRAM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK VE ÖĞLENLERİ 3 KİŞİLİK YEMEK YAPACAK BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.

2 ay önce

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Hatay

Overlok Makinesi Operatörü (Overlokçu) aranmaktadır.Şirketimiz bünyesinde çalıştırılacak Overlok Makinesi Operetörü (Overlokçu) aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Maramuroğlu Gıda Yem Dış Ticaret San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Muhasebe ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.Şirketin ön muhasebe kapsamındaki tüm operasyonlarının yürütülmesi,Genel muhasebe kapsamında bazı işlemlerin gerçekleştirilmesi,Personel özlük dosyaları ve insan kaynakları süreçlerinin takibi,Tahsilat aramaları ve genel telefon trafiği yönetimi,Satın alma ve stok takip,Banka ve resmi dairelerle olan işlemlerin yürütülmesi,Şirket adına bazı önemli görüşmelerin yürütülmesi,

2 ay önce

Cnc Makine Ressamı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hatay

Cnc Makine Ressamı aranmaktadır.Lazer cnc makinesi ve punch makinesi için Cnc Makine Ressamı çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Odyometrist

Dore İşitme Cihazları - Hatay

İşitme cihazları hakkında detaylı bilgilerin hastalara aktarılması ve açıklanması,Uygun görülen cihazların hasta ile koordineli bir şekilde işitme kaybı değerlerine göre ayarlarının yapılması,Hasta memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için etkin ve çözüm odaklı iletişim kurulması,Odyometri testlerinin yapılması,Hastanın ile ilgili bilgilerin kayıt edilmesi,İşitme cihazı uygulamasına yönelik kulak kalıbı ölçülerinin alınması, Hizmet sonrası memnuniyeti değerlendirmek için hastalar ile belirli aralıklar ile iletişime geçilmesi, geri bildirim alınması,Günlük ve ileriye dönük faaliyetlerin, hasta bilgilerinin üst yönetime düzenli raporlanması,

2 ay önce

Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hatay

Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Rodium Spor ve Yaşam Kulübü - Hatay

Hatayın en gözde Spor Tesislerinden olan Rodium Spor ve Yaşam Kulübü bünyesinde çalışmak üzere Satış & Pazarlama ekibine katılacak Satış Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Hatay İşkur İş İlanları

Her yıl en iyi şirket sıralamalarında adını duyduğumuz Hatay şirketleri, her zaman olduğu gibi aktif bir istihdam yoğunluğuna sahip. Hatay ve İskenderun denince akla ilk olarak herkesin tahmin edeceği üzere Demir-Çelik fabrikaları geliyor. İSDEMİR, TOSÇELİK, NURSAN, TOSYALI ve MMK gibi büyük firmalar, istihdam alanında başı çeken isimler. İş arayanlar Hatay iş ilanlarına göz attıklarında özellikle bu isimlerle karşılaşmakta.
Hatay Açık İş İlanları
Hatay iş ilanları, elbette sadece demir-çelik fabrikalarının açtığı ilanlardan ibaret değil. İstatistiki verilere bakıldığında banka ilanlarının da Hatay iş ilanları arasında büyük rağbet gördüğü fark ediliyor. Yerli ve yabancı sermayeli bankalar, Hatay iş ilanları ile Hatay’da bulunan şube ve müdürlüklerine personel alımı gerçekleştirmekte.

Eğer Hatay’da ikamet ediyorsanız ya da Hatay’da çalışmak gibi bir hedefiniz varsa popüler Hatay iş ilanlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu ilanlar arasında kendinize uygun ilanları belirleyebilir, çalışmak istediğiniz sektörlerde yer alan en iyi firmaları hedef haline getirebilirsiniz.

Hatay Geneli Sektörler