Hatay Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları - Pro Kariyer

Hatay Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Bürocenter Office Furniture - Hatay

Firmamız da görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tedarikçilerle ve müşterilerle ödeme ve tahsilat görüşmelerinin yapılması ve takibi,Satın alma ve satış irsaliyesi, satış faturalarının oluşturulması, kontrolü, BA BS Mutabakatlarının yapılması,Muhasebe kayıtlarının zamanında ve doğru yapılması kontrol edilmesi, ihracat faturalarının hazırlanması, gümrük tesliminden itibaren takibi ve tamamlanmasının sağlanması.

4 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Hatay

We are looking for Sales engineer/ Sales manager for Industrial Automation products, specially : VFD/AC Drive/ Frequency converter/ Soft starter/ Electric Motors

2 hafta önce

Protez Tırnak Uzmanı

Saloon arzu - Hatay

Protez Tırnak,kalıcı oje,manikür ve pedikür Uygulamalarında en az iki yıl tecrübeli işini severek yapan,Uygulamalar konusunda gelişime açık,ekip çalışmasına Yatkın,güler yüzlü,Müşteri memnuniyetini önemseyen tırnak Sanatçısı aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Balşeker Şekerleme ve Gıda - Hatay

Gıda sektöründe (lokum, draje, jöle) sıcak satış ve pazarlama yapacak Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.İş tanımı:Şehir içi ve şehir dışı rut planına göre müşteri ziyaretleri yapmak,Sıcak satış ve tahsilat yapmak,Mevcut müşteri portföyünü geliştirip yeni müşteriler kazandırmak.

2 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Smmm Ersan Eryılmaz - Hatay

Mali müşavirlik ofisine, beyanname verebilen personel alınacaktır.Sorumluluklar ve Görevler-Muhasebe kayıtlarının girilmesi-Beyannameler ve sigorta bildirgelerinin hazırlanması-Mali Müşavirle birlikte, diğer ofis işlerinin sevk ve idaresi

4 gün önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - Hatay

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Market elemanı

Akmar market - Hatay

Marketimiz bünyesinde çalışacak eleman aranmaktadır

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Hatay

Kurumumuzun bağlı olduğu hastanede çalışacak Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Avize İmalatçısı

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Ürünlerimizin Led işlemlerini yapabilecek, tercihen aydınlatma ürünlerini tanıyan ve AVİZE sektöründe çalışmış Usta veya Kalfalar aranıyor.Sosyal Haklar : Ssk,Servis,Yemek,sabah kahvaltı, Cumartesi çalışma yok.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gms Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Hadımköyde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Eczane İşçisi

Gül Eczanesi - Hatay

Eczanemizde yetiştirilmek üzere erkek Eczane İşçisi alınacaktır.

2 ay önce

Alüminyum Doğramacı

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Hatay

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Alüminyum Doğrama Ustası alınacaktır.

1 hafta önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic Ltd Şti - Hatay

Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız. İdeal adaylar , ön muhasebe ve finans departmanlarını desteklemekle sorumlu olacaktır. Faturaları, işlemleri, giderleri işleyerek ve muhasebe veritabanımızı güncelleyerek ticari büyüme ve muhasebe departmanımızı destekleyeceksiniz. Bu pozisyon size muhasebe bilgi ve deneyiminizi geliştirme fırsatı verecektir.Sorumluluklar:İşlem faturaları ve günlük işlemler,İdari destek işlevlerini gerçekleştirme,Mali ve ticari veri tabanına veri girişi ve kontrolünün yapılması,Alacak hesapları, borçlar hesapları ve bordro dahil günlük görevlerin yerine getirilmesi.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Umar Matbaacılık A.Ş. - Hatay

İstanbul Başakşehirde bulunan tekstil firmamızda yönetimin çay, servis, ofis temizliği ve düzeninden sorumlu olacak Çay Servisi ve Temizlik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Oto yıkama elamanı

SBR oto kuaför - Hatay

Daha önce oto yıkamada çalışmış işi iyi bilen tecrübeli Titiz ve sorumluluk sahibi personel alınacaktır Lütfen yorum ve msj yazmayın detaylar için arayın 0546 6161 931 Kaan Çukurçayır Boztepe dolmuş durağı karşısı SBR oto kuaför

3 ay önce

İcra Takip Elemanı

Örüm Avukatlık Bürosu - Hatay

Maslakta bulunan hukuk büromuzda İcra dosyalarının takibi konusunda tecrübeli, müzekkere hazırlanması ve cevaplarının kontrolü konusunda deneyimli ofis içerisinde çalışacak İcra Takip Personeli alınacaktır.Hafta sonları çalışmamız bulunmamaktadır.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

Nefise Elektronik Pazarlama Tic Ltd Şti - Hatay

Tüm stok giriş ve çıkışlarını,ürün kargolamasını yapmak,Alınan siparişlerin sevkiyata hazırlanmasını sağlamak,Stok sayımlarını takip ve organizİe etmek,Depo düzenini ve işleyişinin koordinasyonunu sağlamak,Mal kabul,dağılım,stok,sevkiyat süreçlerini yönetip takip etmek,Üst yönetime raporlama ve analizleri düzenli yapacak

1 hafta önce

Market Elemanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Hatay

Market stant başı firma ürünlerini tanıtabilecek Erkek - Kadın Market Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz. Genel olarak hafta sonu iki gündür çalışmalarımız. 11:00-20:00 arası saatlerdedir. Hafta içi de olabilmektedir. Kurumsal firmaların ürünlerini temsil edebilecek aktif, güler yüzlü hemen hemen her hafta müsait ve satış azmi olan arkadaşlar tercihimiz olacaktır.

2 ay önce

Su arıtma cihazları

Hundai - Hatay

Asgari ücret + prim + yemek

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Kemal Dal - Hatay

Acil Mali Müşavirlik Ofisinin tüm işlerini yapabilen deneyimli Muhasebe Elemanı aranıyor.

2 gün önce

Hatay Geneli Sektörler