Hatay Bağcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Hatay Bağcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe-Sekreter

Reel Koç Teks San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Maske sektöründe faaliyet gösterecek firmamıza için Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 gün önce

Bulaşıkçı

1E1 Tekstil Gıda Tic Şti - Hatay

Restoranımızda Çalışacak Bulaşıkçı Aranıyor.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Jovani Stone Mermer Madencilik Dış Tic Ltd Şti - Hatay

Yurtdışında bulunan merkez fabrikamız ile hesap mutabakatı yapabilmesi için iyi derecede İngilizce, Ruşça veya Farşça bilen Muhasebe Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Merchandiser

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Firmamızda çalışmak üzere Merchandiser aranmaktadır.İş Tanımı:Müşteriden almış olduğu numune ve siparişi prosedüre uygun şekilde yazılı olarak tanımlar ve gerekli birimlere vererek işin başlamasını sağlar. Müşteriden aldığı sipariş dosyasında yer alan ürünlerin tüm özelliklerini müşteri firma ile irtibata geçerek netleştirir. Bu bilgileri , bilgisayara girer ve ilgililerin sipariş ile ilgili bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Sipariş alımından siparişin sevkiyatına kadar olan üretimin tüm aşamalarında müşteri adına numune ve sipariş sürecinin yönlendirir. Numune ve siparişin tamamlanıp istenilen standartlarda sevkiyatından sorumludur.Her türlü numunenin planlanan zamanlarda müşteriye yollanmasından ve müşteri onayının zamanında alınmasından sorumludur. ( karşıt numune . Fotoğraf numunesi , beden seti , imalat ve yıkama numunesi , baskı , nakış , aksesuar vb )Numune aşamalarında müşteri ve modelhane arasındaki her türlü bilgi akışını yazılı olarak sağlar.

6 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Egem Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Hatay

B Sınıfı Sertifikası olan İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

7 ay önce

Çevirmen/Tercüman

Magma Mühendislik Çeviri Yönetimi Tic Ltd Şti - Hatay

Firmamızda çalışmak üzere Çevirmen/Tercüman aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Hatay

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Sth Group Yapı Malz Tur İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Gıda üreticisi ve satışını yapan firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda dış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

7 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Hatay

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

7 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Hatay

Kasap , Şarküteri Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

7 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Klinik İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Hatay

Kliniğimizin büyümesine bizimle birlikte destek olacak ekip arkadaşı arıyoruz .Özellikle ORTODONTİ Branşında Deneyimli ve Takım çalışmasına uygun olduğunu düşünüyorsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız

4 ay önce

Kalite Kontrol Mühendisi

Pbs Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İş tanımı:• Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili araştırmaları yürütmek,• Kurum içi kalite yönetim sisteminin performansını izlemek ve değerlendirmek,• Müşteri talep ve şikayetleri ile ilgili süreçleri yönetmek,• İç denetim faaliyetlerinin organizasyon ve takibinde aktif rol almak,• Kalite dökümantasyonlarının hazırlanmasında rol almak,• Kurum içi aksaklıkları tespit etmek ve önleyici aksiyonların alınmasını sağlamak,• Süreç geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmak,• Düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin etkinliğini izlemek ve raporlamak,• Tüm ekip üyelerinin kalite sistemleri ile politikalarına uyumlu şekilde çalışmalarını sağlamak,• Haftalık, aylık veya üç aylık kalite yönetim raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak,

1 ay önce

Tecrübeli garson

Usta Eller sulu yemek lokantası - Hatay

Sulu yemek lokantasına deneyimli garson alınacak. Yer bursa çalı

7 ay önce

Sekreter

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hatay

İnsaat şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

7 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Rıdvanoğulları Ailesi’nin ISPARTAKULE, İSTANBUL bölgesinde hizmet veren KOZA RIDVANOĞULLARI GAYRİMENKUL ofisi olarak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

4 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Patili Turizm Seyahat Acentası - Hatay

Web sitemiz üzerinden pet dostu otel rezervasyon satışı gerçekleştirmek üzere Satış Görevlisi alınacaktır.Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Satışlar telefon ve mail aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çalışma şekli haftanın 5 günü (Cuma-Cumartesi günleri hariç) 12:30-21:30 saatleri arasındadır.

4 ay önce

Tekstil Makineci

İyimser Tekstil - Hatay

Tekstilde çalışacak usta Makineci aranmaktadır.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Hollandaca)

Orange Call Center - Hatay

İstanbul Sancaktepede faaliyette olan ofisimiz için,Kocaeli Çayırovada açılacak olan ofisimiz için Çağrı Merkezi Görevlisi iş arkadaşları aramaktayız.İstanbul ya da Kocaelide oturuyorsanız, Hollandaca dilini ana diliniz seviyesinde biliyorsanız, iş arıyorsanız mutlaka call center ailemize katılın.İlk 14 gün bir deneme sürecimiz vardır. Tecrübesi olmayan arkadaşlara da eğitim vermekteyiz. Orange Team

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Hatay

Kurumumuz da görevlendirilecek Sınıf Öğretmeni aramaktayız. Sınıf öğretmenliği bölümü dışındaki başvurular değerlendirilmeyecektir.

2 gün önce

İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Hatay

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

6 ay önce

Hatay Geneli Sektörler