Hatay Alüminyum İş İlanları - Pro Kariyer

Hatay Alüminyum İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eğitim Danışmanı

Birnet Akademi Eğitim Psikoteknik Dan Tic Ltd Şti - Hatay

Başkent Üniversitesi onaylı sertifika programlarımızın satışında yer alacak Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Eğitim Danışmanları alınacaktır.

3 ay önce

Güzellik Uzmanı

İda İstanbul Mağazacılık ve Proje Hiz A.Ş. - Hatay

Golden Rose mağazamızda çalışacak Güzellik Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

3 hafta önce

Tecrübeli garson

Usta Eller sulu yemek lokantası - Hatay

Sulu yemek lokantasına deneyimli garson alınacak. Yer bursa çalı

3 ay önce

İç Mimar

Rapidekor Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hatay

Rapidekor mimarlık, inşaat, iç mekan tasarımı ve uygulaması, mağaza tasarımı ve uygulaması, yaşam alanını villa ve daire iç tasarım ve uygulaması, eğitim kurumlarının iç tasarımı ve uygulaması, hastane ve tıp merkezlerinin iç mekan tasarımı ve uygulaması, yönetim ofisleri makam odaları tasarımı ve uygulaması, fuar alanları stantları ve benzeri alanların tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır.Bizimle birlikte çalışabilecek sahada uygulama tecrübesi olan, planlama yapabilen, sektörde kullanılan ürünleri ve özelliklerini bilen, tasarımlarını görselliğe ve ihtiyaçlara göre hazırlayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır.İşine önem veren, maaş+primle çalışacak, mesleki kariyer yapmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyen Mimar/ İç Mimar alınacaktır.

4 gün önce

Grafiker

Bilirkişi Ajans - Hatay

Kendi evinde verilecek işleri yapabilecek Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Hatay

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Hasan Candan Ruba Pantolon - Hatay

ACİLLLLLLL İzmır Bayraklı Westpark Avm de erkek giyim mağazasına tecrübeli ve deneyimli bayan Satış Danışmanı alınacaktır.

4 ay önce

İnşaat Teknikeri

Kurtçuoğlu Mühendislik - Hatay

İnşaat Teknikeri bölümü mezunu çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Tilki Kitap Yayınevi - Hatay

Yayınevimizde görevlendirilmek üzere GrafikTasarımcısı aranmaktadır. Kitap kapak tasarımı yapabilmek, Kitap dizgisi yapabilmek, Sosyal medya sayfalarına içerik üretmek, Seo konusunda bilgili, Web sitelerimizin ve yayınevimizin grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam zamanlı çalışacak personel alımı yapılacaktır. Şirket Merkezi Şerifali-Ümraniye-İstanbuldur. Yalnızca İstanbul Anadolu Yakasında ve ofisimize bir araç uzaklığında ikamet eden adaylar aranmaktadır. Bay/Bayan/Engelli/Emekli/Stajer/Yeni Mezun tüm pozisyonlara açık bir ilandır. Çalışma ortamında bu konuda tek başına olacağından adayın kendi kendine yetiyor olması çok önemlidir. Mesai saatleri hafta içi 09:00-17:00 ve Cumartesi 09:00-17:00dır. (Cumartesileri ihtiyaç duyulmadığında mesai yapılmamaktadır, ortalama ayda bir defa olarak değerlendirebilirsiniz.) Performansa bağlı olarak maaş artırımı planlanmaktadır. Vizyon sahibi ve büyümekte olan firmamızın ilgili departmanının yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere eleman alınmaktadır. Herhangi bir grafikçi olmayı planlayanlar için uygun bir iş değildir.***Başvuruların ayrıntılı, fotoğraflı ve özenli Cvbenim üzerinden yapılması, telefonla aranmaması hususu rica olunur.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Mergen Kalite Kontrol Hizmetleri Ltd Şti - Hatay

Eryaman da bulunan firmamızda ofisimizin temizliği, gelen misafirlerimize çay servisi ve 4-5 kişilik öğlen yemeği yapacak Etimesgut ve Sincan civarında oturan Mutfak Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Uzmanı

Enter Makina İmalat İthalat ve Tic Ltd Şti - Hatay

Mekanik salmastra/merkezi yağlama sistemleri ve ekipmanları Satış Uzmanı aranıyor.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Hatay

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Hatay

İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Uğur Çelikdur Turizm Tic Ltd Şti - Hatay

Acentamız bünyesinde bize çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.Lehçe bilmesi yeterli

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Hatay

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Hatay

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

1 ay önce

Sağlık Teknikeri

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Hatay

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Kurumuzda görevlendrilmek üzere Sağlık Teknikeri aramaktayız.Sağlık Personeli; Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde 3 vardiya şeklinde çalışılır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaların yapacakİlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesi, saklanmasını ve kullanmasının sağlanması ,Narkotik ilaçların kullanımı, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlayacak, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtların doğru ve eksiksiz ve zamanında tutulmasını ve engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularının alınmasını, transferleri için gerekli planlamanın yapılmasını sağlayacak.Bakıcı personele koruyucu sağlık hizmetlerine ilişkin rehberlik yapabilecek,Çalışmakta olduğu vardiyanın vardiya amirliği görevini üstlenecek.

5 gün önce

Cnc Cad-Cam Operatörü

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Hatay

Şirketimizin Kalıp Pantograf bölümünde değerlendirilmek CNC Operatörü çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Sekreter

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Hatay

Bilgisayar sektöründe 12 yıldır ara toptancı olan şirketimizin giriş banko misafir karşılama bölümünde çalışaca Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirecek,Misafirleri karşılayıp kaydını aldıktan sonra gerekli yerlere yönlendirecek,Şirkete gelen kargo takibini ve kaydını yapacak,Personel giriş çıkış raporu hazırlayacak.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Hatay

Fotomodel aramaktayız.

3 ay önce

Hatay Geneli Sektörler