Hasankeyf Proje Taahhüt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hasankeyf Proje Taahhüt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tur Departmanı Yetkilisi

Burkon Turizm ve Kongre Organizasyon Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Acentemiz bünyesinde;a. Yurt içi ve yurt dışı otel ve tur satışı yapmak.b. Yurt içi ve yurt dışı otel ve tur satın alması yapmak.

3 ay önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Hasankeyf

Kurumumuzun bağlı olduğu hastanede çalışacak Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Kurtçuoğlu Mühendislik - Hasankeyf

İnşaat Teknikeri bölümü mezunu çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Hasankeyf

2002den beri sektörde olan acenteliğimizde sigortacılık meslek okulu mezunu, teknik personel olarak yetiştirilmek üzere çalışacak arkadaş arıyoruz.***Not : Fotoğraflı olmayan başvurular değerlendirilmeyecektir.

2 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Zey Pr - Hasankeyf

Nişantaşı ‘da bulunan ofisimizde, Enerjisi yüksek, Ekibimizin parçası olacak, ekip arkadaşı olarak çalışacak, Kadın Ofis Elemanı arıyoruz.

1 hafta önce

Satış Personeli

Se-ka iletişim ve Tanıtım - Hasankeyf

Eğlenceli bir ortamda saha tanıtımı için Satış Personelleri arıyoruz.İşin içeriği: Ağız ve diş bakım ürünlerimizin saha satısını yapmak.Kadın öğrenci arkadaşlara part-time iş imkanı,Haftada sadece 30 saat çalışarak 350 TL kazanmak ister misiniz?,Peki istediğiniz gün çalışma imkanı?Çalışma saatleriHafta içi 11:00-15:00 veya 17:00-20:30 arası( isteğe bağlı)Cumartesi pazar 11:00-19:30 arası

2 hafta önce

Satış Danışmanı

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Güzellik Merkezinde çalışacak;güler yüzlü, çalışma ortamına uyum sağlayacak Satış Danışmanı aranıyor.

4 ay önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Hasankeyf

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

1 ay önce

Tekstil Makineci

İyimser Tekstil - Hasankeyf

Tekstilde çalışacak usta Makineci aranmaktadır.

4 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Hasankeyf

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Prs Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Hasankeyf

Sigorta acentesinde çalışacak Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Rıdvanoğulları Ailesi’nin ISPARTAKULE, İSTANBUL bölgesinde hizmet veren KOZA RIDVANOĞULLARI GAYRİMENKUL ofisi olarak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

1 hafta önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Hasankeyf

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

3 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Hasankeyf

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Itm Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Hasankeyf

Kasap , Şarküteri Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Su Taşıyıcı

Eflatun Dağıtım Pazarlama Tur ve Tic. Ltd Şti - Hasankeyf

Su taşıyacak elemana ihtiyacımız vardır. Gerekli özveriyi gösterdiği halde şartlar da uygun olursa şirketimizde uzun vadeli iyi bir iş imkanı vermeyi düşünüyoruz. Asıl işimiz turizm ve gıda işidir.

3 ay önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Hasankeyf

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

2 ay önce

Hasankeyf Geneli Sektörler