Hasanbeyli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hasanbeyli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

M5 Grup Kozmetik İth İhr Tic Ltd Şti - Hasanbeyli

Kozmetik alanında tüm pazaryerlerinde satış yapan firmamız için Esenyurt ve çevresinde ikamet eden Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsekol Yapı Kimyasalları ve İnşaat Ltd Şti - Hasanbeyli

Yapı Kimyasalları Fabrikamızda çalışacak eleman aramaktayız.

9 ay önce

Saha Satış Elemanı

Gökbay Teknik Ambalaj - Hasanbeyli

İzmir Çiğlideki bağlantı elemanları ve ambalaj sektöründe satış yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Hasanbeyli

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

10 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Sena Copy Matbaa - Hasanbeyli

Bünyemizde yetiştirilmek üzere grafik tasarım ve Dijital baskı konularında bize destek olabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Özer Yapı Ürünleri Pazarlama ve Taahhüt Ltd Şti - Hasanbeyli

Duvar kağıtları ithalatı yapan firmamız 22 senedir sektörünün öncü firmalarındandır. Yurtdışındaki üreticilerimiz ile yapılan ticaretimizin tüm etaplarını yürütecek , getirilen ürünlerin gümrükleme işlemlerini organize edecek , muhasebe sistemimize giriş kayıtlarını yapacak , ithalat işlemleri ile ilgili en az 5 yıl iş deneyimine sahip , çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen , Anadolu yakasında ikamet eden Dış Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Hasanbeyli

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Hem Mağazacılık Ticaret A.Ş. - Hasanbeyli

Ankara Sitelerde bulunan üst segment yatak ve uyku ürünleri mağazamıza Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Efemak Teknik Makina İhracat Ltd Şti - Hasanbeyli

Kalıp ve makina montajında çalışabilecek usta ve kalfa alınacaktır

8 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Woolknot Halı Pazarlama Ltd Şti - Hasanbeyli

İstanbul/Fatih, Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Resmi sosyal medya hesaplarının içerik yönetimini, takibini ve raporlamalarını gerçekleştirmek,Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesi ile birlikte Sosyal medya trendlerini takip ederek yaratıcı iletişim stratejilerinin oluşturulmasına destek olmak,Bağlı bulunduğu yöneticisi ya da üst yönetim tarafından talep edilen periyodik ve anlık raporlamaları oluşturmak. Güncel kampanya bilgilerinin takip edilmesi, sosyal medya hesaplarından ulaşıp bilgi almak isteyen müşterilerin bilgilendirilmesi,

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Sultan Özcanlı Şahin Diş Kliniği - Hasanbeyli

İstanbul Haznedar da hizmet veren kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız mevcuttur.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Hdf Turizm Pazarlama İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hasanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Elif Kağıtçılık San ve Dış Tic Ltd Şti - Hasanbeyli

Kapı firmaları için PVC folyo ithalatı ve satışı yapan firmamız için; ofiste çalışacak kadın satış elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI:• .Müşterilerden gelen siparişleri alıp sevkiyat sürecini yönetebilmek ve takip etmek.• Satış ve tahsilatla ilgili bütün işlemlerin yapılması ve muhasebeye işlenmesi.

8 ay önce

Web Developer

Turkuvazsoft Seo Hizmetleri ve Yazılımı Ltd Şti - Hasanbeyli

Erciyes Teknoparkta hizmet veren şirketimizde tam zamanlı tek başına sıfırdan web site tasarlayabilen Web Developer ekip arkadaşına ihtiyacımız vardır. Kayseri dışından lütfen iletişime geçmeyiniz.

2 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

New Work Agency - Hasanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Yöneticisi aramaktayız.İş Tanımı:Sosyal medya kanalları için içerik yönetimine destek olabilecek,Sosyal medya DM ve canlı destek kanalları için destek olabilecek,Sosyal medya için çekilen videolar için basit animasyon ve kurgular yapabilecek,Mailing ve Instagram post görselleri gibi basit görselleri yapabilecek,Günlük, haftalık ve aylık olarak raporları hazırlayabilecek,Trendleri ve gündem konularını takip ederek markaya uygun gerçek zamanlı içerik üretebilecek,Gelişen internet teknolojilerini araştırmak, takip etmek ve gerekli iş geliştirme önerilerinde bulunacak,Aynı anda birden fazla iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilecek.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Wcm Factory Metal San ve Tic A.Ş. - Hasanbeyli

Hadımköyde bulunan metal üretimi yapan fabrikamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.NOT: Cumartesi-Pazar çalışmamız yoktur.

5 ay önce

Tekstil İşçisi

Hmt Tekstil - Hasanbeyli

HMT Tekstil Körfez fabrikasında çalışmak üzere Tekstil İşçisi aramaktayız.SGK+Yemek+Servis imkanımız mevcuttur.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Hasanbeyli

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Planlama Elemanı

Gks Ayakkabı Taban San ve Tic Ltd Şti - Hasanbeyli

Gks Ayakkabıda çalışmak üzere Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Kısa vadede beklenen görevler:Üretim iş emirlerinin açılmasını sağlamak,Üretim programı ve sırasına göre iş gücü dağılımları yapmak, kontrol etmek,Üretimde kullanılacak olan malzeme, takım, tezgahları belirlemek.Mevcut projeleri günlük olarak takip etmek,Makine ve personel ile ilgili veri toplamak,Raporlama yapmak ve yönetime sunmak.Uzun vadede beklenen görevler:Üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi için yeni stratejiler geliştirmek,Metot iyileştirme için yeni yöntemler oluşturmak,Üretim aşamalarının standart zaman hesaplamalarını yapmak,Sorun olan alanları tespit etmek ve kalite arttırma çalışması yapmak,Maliyet azaltma ve verimlilik arttırma alanında çalışmalar yapmak,Kaynakların etkin ve doğru kullanımını sağlamak.Hafta içi çalışma saatleri 08:30 ile 18:30Hafta sonu çalışma saatleri : Ayda 4 kez 09:00 ile 13:00 arasıİş Türü: Tam zamanlı Maaş: 2.000,00 TRY ile 2.500,00 TRY /ay arası

1 yıl önce

Housekeeping Elemanı

Acroter Hotel - Hasanbeyli

4 yıldızlı 59 odası bulunan otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Osmaniye Geneli Sektörler