Hanönü Turizm / Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Turizm / Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Sorumlusu

Smartoffice Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Hanönü

Ofis Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Sekreter

Yaştaş İnşaat Elektrik Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Hanönü

Deneyimli Bayan Sekreter aranmaktadır.

4 ay önce

Şantiye Şefi Yardımcısı / Saha Mühendisi

Efitaş Inşaat Taahhüt San. Ve Tic. A. Ş - Hanönü

Esenler Ömür İstanbul Projesi'nde çalıştırılmak üzere; • Çoklu konut projelerinin kaba ve ince işler sürecinde en az 2 yıllık deneyime sahip, • Kaba işlerin iş programına göre saha, malzeme, işçilik planlamasını ve kontrolünü yapabilecek, • Saha içerisindeki gerekli iş koordinasyonunu yapacak ve kontrollerini sağlayacak, • Autocad ve Ms Office programlarını kullanabilen, • Mimari detay çözümleri konusunda hakim, ve • İnce imalatların, elektrik ve mekanik imalatlar ile koordinasyonunun sağlanması, • İmalatların teknik şartname, proje ve iş planına uygunluğunun takibinin yapılması, • Gerektiğinde Autocad ile revize edilmiş uygulama projelerinin çizilmesi, konularını sağlayabilecek Şantiye Şefi Yardımcısı/Saha Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu - Hanönü

Yabancı Dil Kursumuzda Temizlik ve kantin hizmetinde çalışmak için bayan elemana ihtiyacımız vardır. Bu alanda deneyimi olanlar tercihimizdir.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Necati Avcı - Hanönü

Perpa Ticaret Merkezi'nde bulunan Mali Müşavirlik Bürosuna Tek Düzen Hesap Planına vakıf,Kdv Beyannamesi,Muhtasar Beyannamesi,İşçi Giriş - Çıkışlarını ve Sgk uygulamalarını vakıf,Banka Ekstrelerini Ve Firmaların Makbuzlarını İşleyebilecek düzeyde çalışacak muhasebe personeli alınacaktır. Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, daha önce Muhasebe bürosunda çalışmış, uzun süre çalışacak kendini geliştirmek isteyen personel tercih edilecektir. Çalışma saatleri 8.30 - 19.00 Cumartesi günleri 15:00'e kadar çalışmamız vardır.

2 ay önce

Fotoğrafçı

Baggi Tekstil A. Ş. - Hanönü

• Online olarak satışı gerçekleşecek ürünlerin ( takım elbise, damtlık, gömlek, ayakkabı vb. ) fotoğraf çekimlerinin yapılması • Standart ürün fotoğraf çekimi dışında, pazarlama çalışmaları için konsept fotoğraf çekimlerine destek olmak (Sosyal medyada kullanılacak olan özel konsept fotoğrafları), • Yaratıcı fikirler ve konseptler üretmek, İstenen Yetenek Ve Uzmanlıklar • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Fotoğrafçılık konusunda en az 2 yıl deneyimi olan • Görsel sanatlar ve estetik konularına hakim • Çok iyi derecede photoshop veya benzeri programı kullanabilen • Fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgili • Takım çalışmasına yatkın • Enerjik, hedef , sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi. Fotoğrafçılık tecrübesi olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

1 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Yıldız Cnc Torna - Hanönü

Cad Cam yapabilen Deneyimli Cnc Dik İşleme Operatörü aranmaktadır.

2 ay önce

Garson Arıyoruz

Nirvana Organizasyon - Hanönü

Otellerde çalışacak Garson Arıyoruz. Sigorta maaş yemek konaklama Servis Mevcuttur.

2 ay önce

Teknik Ressam

Poldök Metal Mak. San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE MAKİNA İMALAT RESİMLERİ KATİ MODELLEME RESİMLERİ ÇİZİMİN DE ÇALIŞMAK ÜZERE BAY VEYA BAYAN ELAMAN ALIMI YAPILACAKTIR

2 ay önce

Bölge Müdürü

Akkar Ambalaj - Tatlıköy - Hanönü

Gıda sektöründe faaliyette bulunan (baklava-yaş pasta-kuru pasta-kuruyemiş-bakliyat-baharat vb.ürünler) şirketimizin İkitelli / Küçükçekmece'de bulunan merkezimizde görev almak üzere BAY BÖLGE MÜDÜRÜ arıyoruz. NİTELİKLER Perakende mağazacılık ve gıda sektöründe tecrübeli, Bölge müdürü pozisyonunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan, 30 - 45 yaşları arasında, Etkili iletişim kurabilen , ekip çalışmasına uyumlu, Sorumlu olduğu ekibi eğitebilecek , yönetip yönlendirebilecek, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İŞ TANIMI Merkez ve mağazalar arasında doğru iletişimi , bilgi akışını ve raporlamayı sağlamak, Mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek saha işleyişini takip etmek ve denetlemek Mağaza ekibine satış-pazarlama-ürün-müşteri ilişkileri vb. konularda gerekli saha eğitimlerini vermek, Yeni şube açılışlarında insan kaynakları , oryantasyon eğitimleri , mağaza yerleşim ve düzenleme konularında etkin rol almak, Şubelerin ve şirketin satış hedeflerine ulaşması için satış faaliyetlerini etkin bir şekilde yönetmek , alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmek , öneri ve uygulamalarda bulunmak, Mağaza ziyaretlerini günlük ve aylık olarak bağlı bulunduğu birime raporlamak,

3 ay önce

Hakediş Mühendisi / Şantiye Şefi

Somtaş1 Inş. Mad. San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Bursa Osmangazi ilçesinde Osmangazi Belediyesi ile yaptığımız yeni başlayan Park düzenlemesi ve park içerisinde yapılacak birer katlı çelik yapılar işimizde Hakediş mühendisi / şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere; İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun, Üst yapı konusunda tecrübeli, Autocad ve Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Dikkatli ve detaylara önem veren, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, En az 5 yıl iş tecrübesi olan ve Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Şantiye işlerinin takibi, ekip yönetme, işlerin sahada kontrolü, Kaba ve ince inşaat işlerinin yönetimi, Resmi kurumlara yapılacak Hakediş konusunda en az 5 yıl tecrübeli (Ataşman, metraj, iş programı, Yeni fiyat) Bursa da ikamet eden Hakediş Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız. *(Sadece online başvuru kabul edilecektir. Telefon ile aramalar dikkate alınmayacaktır.)

1 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Uludağ Telekom - Hanönü

elektronik ve zayıf akım sistemleri pazarlama yapabilecek b sınıfı ehliyetli personel alımı yapılacaktır. müracaatlar şahsen 1 fotoğraf ile yapılmalıdır.

5 ay önce

Yeminli Mali Müşavir

Şahin Yeminli Mali Müşavirlik - Hanönü

Yeminli Mali Müşavir aranmaktadır.

5 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Soft Cosmetıc - Hanönü

FİRMAMIZ GÜZELLİK MERKEZLERİ VE SAĞLIK KURULUŞLARINA CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPMAKTADIR -KOZMETİK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ -SAHA SATIŞI VE PAZARLAMA ALANINDA TECRÜBELİ -ANADOLU YAKASINI İYİ BİLEN VE İKAMET EDEN -AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN -DİKSİYONU DÜZGÜN KILIK KIYAFETİNE ÖZEN GÖSTEREN -25/40 YAŞ ARASI -BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR

2 gün önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Acun Pazarlama - Hanönü

seyehat sıkıntısı olmayan deneyimli+deneyimsiz öncelik BA2 ehliyeti olan pazarlama elemanı alınacaktır

3 ay önce

Uzman Doktor

Özel Ankara Medited Tıp Merkezi - Hanönü

Tıp Merkezimize Uzman Doktor aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Casper İletişim - Hanönü

Yeni açılan Cep Telefonu dükkanımızda alım-satım evrak işlerine bakacak Bayan Satış Elemanı aranmaktadır.Yapacağı iş kendisine gösterilecektir.Lara Örnekköy Kundu civarında oturan adaylar önceliklidir.

3 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Kıcri Dış Ticaret A. Ş. - Hanönü

daha önce genel muhasebe geçmişi bulunan, otel muhasebesine bakabilecek, şirketimiz için deneyimli personel ihtiyacımız vardır . ilgili arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler

2 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

3gen Kolej Kurs - Hanönü

NİLÜFER'DE BULUNAN EĞİTİM KURUMLARIMIZA ALANINDA TECRÜBELİ TAM ZAMANLI COĞRAFYA ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR

1 ay önce

Grafik Tasarımcı

Armada - Hanönü

Ağırlıklı olarak promosyon ürünleri satışı yapan firmamıza iletişimi güçlü , grafik tasarımcılar alınacaktır.

1 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler