Hanönü Tekstil İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Tekstil İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Ok Ajans - Hanönü

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar) aranmaktadır.Reklam ajansımız da temel olarak wordpress, opencart, whmcs bu sistemler üzerinde projeler üretiyoruz. Aradığımız kişinin bu sistemlere tam anlamıyla hakim olması beklentimiz. Aradığımız kişi bu platformlarda sıfırdan tema geliştirebiliyor olmalıdır. Çalışmalarımız PHP tabanlıdır. ASP üzerine proje üretmiyoruz.Temel şartımız bu platformlarda tema ve eklenti geliştirebilecek bir kişi ile uzun dönem çalışmaktır. İlk 30 gün deneme süresi uygulanacak olup. Diğer sene maaş 2.500 olarak güncellenecektir.Ve diğer seneler 2.500 üzerinden zam uygulanacaktır. Ek olarak sigorta ve yemek ücreti sağlanacaktır.Çalışma saatlerimiz 09.30 - 18.30

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mka Inşaat Durdu Aytaş - Hanönü

luca koza kullanabilen yada herhangi bir programa hakim olan bayan ön muhasebeci alınacaktır -puantaj düzenleme -alım satım ft -personel maaş takibi -muhasebe evraklarını düzenlemek ve muhasebeye teslim etmek -firma ödemeleri

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Poltex Tekstil - Hanönü

Hazır giyim sektöründe hem ön muhasebe hemde ön genel muhasebe işlemi yapabilecek muhasebe bilgisi yüksek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.Nebim program bilgisi olması şarttır. Orta derece bilgim var diyorsanız. 1 hafta eğitim verilecektir.

2 hafta önce

Araç Teslimat ve Taşımacılık Personeli

Zgr Otomotiv Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Şirketimiz bünyesinde bulunan araçların teslimatı, Bakım , Yıkama, gibi hizmetleri takip edecek ve ayrıca vip özel hizmetlerde aktif araç kullanabilecek Araç Teslimat ve Taşımacılık Personeli takım arkadaşları arıyoruz. Başvurular sadece Fotoğraflı ve bilgileri eksiksiz olan adaylar arasından seçilerek değerlendirilecektir.

2 ay önce

Yardımcı Depo Personeli

Adecco İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Hanönü

Depo Personeli aranmaktadır.Adecco Group, merkezi İsviçrede ve 60 tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Adecco, İşkurun denetiminde 24.12.2016 tarihli 442 Nolu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;Depodaki düzenin korunması,Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi,Sevkiyatların doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması,Düzenli stok sayımlarının yapılması,Fatura ve irsaliye takiplerinde görev alacak aday arayışımız bulunmaktadır.Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

British Centre Yabancı Dil Okulları Ltd Şti - Hanönü

Brıtısh Centre Dil okulları Kadıköy ve Bakırköy şubelerimizde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Tekstil Pres Baskı Makinesi Elemanı

Etico Tekstil - Hanönü

Dijital baskı , empirme ve dokuma sektöründe öncü olan firmamızda , çalışmak üzere askerlik görevini yapmış , tekstil pres baskı makinelerini (parça ve metraj) kullanabilen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Editör

Cv Benim - Hanönü

Editör aranmaktadır. *** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Şoför

Dentat Yemek - Hanönü

tabldot yemek firmasında yemek dağıtım işi yapacak şoför alınacaktır. ücret ve diğer haklar işveren ile yüz yüze konuşulacaktır.

2 ay önce

Tesis Sorumlusu

Akvarsan Ltd. Şti. - Hanönü

Genel Nitelikler; • Üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden mezun, tercihen çevre görevlisi belgesine sahip, • Alanında 5 yıl deneyimi olan, • Lojistik, sevkiyat planlaması ve operasyon konusunda bilgi sahibi, • Çevre mevzuatına hakim, • Atık yönetimi konusunda tecrübeli, • MS Office programlarına hakim, • Mevcut müşteriler ile iyi iletişim kurarak sürekliliği sağlayabilecek, • Sevkiyat personellerinin (şoförlerin) ve tesis içi personellerin idaresinden sorumlu olup, takım yönetebilecek, • Tesise gelen ve tesisten çıkan ürünlerin sürekli takibini yapabilecek, • Sorumluluğunun bilincinde, düzenli çalışabilen, dürüst, güvenilir ve çözüm odaklı, • Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Dinamik ve insan ilişkileri kuvvetli, • Aktif araç kullanabilen, • Askerliğini tamamlamış İş Tanımı; • Günlük atık alımı ile sevkiyat planlamasının ve planı yapılan sevkiyatın takibinin yapılması, • Atık alımlarının çevre mevzuatına uygun şekilde gerçekleşmesinin sağlanması, • Girişi ve çıkışı yapılan atıkların takibi, • Tesise ve ofis içine gerekli malzemelerin satın alınması, • Araç yakıt takibinin yapılması, • Sevkiyat ve tesis personelinin idare edilmesi,

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Türkay Anaokulu - Hanönü

İstanbul Kartal/Dragosta MEBe bağlı Anaokulumuzda 3-6 yaş çocuklarla ilgilenebilecek, Anaokulu Öğretmeni arıyoruz.

2 hafta önce

Mağaza Yönetici Yardımcısı

Altınser İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Mağazada çalışacak Mağaza Yönetici Yardımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Karnaval Ajans - Hanönü

KARNAVAL AJANS Olarak hizmet vermekte olduğumuz reklamcılık sektöründe tecrübeli,bizimle azimli ve istikrarlı pirim usulü çalışacak çalışma arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Altıntaş Gıda Çiftliği - Hanönü

İzmir ili menemen ilçesinde kurulu bulunan 400 baş süt sığırı işletmemize ; -Veteriner Sağlık Meslek Yüksek Okulu mezunu, -Ekip çalışmasına yatkın,iletişim becerileri gelişmiş, -Büyük Baş Hayvancılık alanında yetiştirilmek üzere -Analitik düşünebilen,sonuç odaklı çalışan, pratik, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek -Çiftlikte ikamet edecek -Veteriner Hekime raporlama yapabilecek "Veteriner Sağlık Teknikeri" aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mekan Desıgn - Hanönü

*En az Lise Mezunu, *İş disiplini ve sorumluluğu bulunan, *Çalışma istikrarında bulunan, *İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen(Tercihen Excel, Word), *İnsan ilişkileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, *Sistemli, düzenli, prensipli çalışan ve öğrenmeye açık 20 yaş ve üzeri Bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Animatör Eğitmeni

Altın Çocuk Anaokulu Ve Klubü - Hanönü

İZMİR TORBALI ALTIN ÇOCUK KAMPÜS ANAOKULUMUZ İÇİN 4-6 YAŞ GRUPLARINA HAFTA İÇİ 2 GÜN 09.40-12.25 4 ADET 35 DK DERS 10’AR DK ARA, 12.25-13.00 ARA, 13.00-14.20 2 ADET 35 DK DERS 10’AR DK ARA İLE ÇOCUK ANİMASYONU YAPABİLECEK OTEL TECRÜBESİ OLAN ÖĞRETMEN ALINACAKTIR.

2 ay önce

Proje Yöneticisi

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar Tic Ltd Şti - Hanönü

Thermomed, Proje Yönetimi Ekibi’nde görev alacak Proje Yöneticisi elemanı aranmaktadır.Liderliğin, yöneticilikten farklı olduğuna inanıyoruz, hatta biliyoruz. İşte bu sebepten, sadece proje süreçlerini yönetecek bir profesyonele değil, proje dahilindeki tüm paydaşlara uyum içinde çalışabilecek, bilgiye, tecrübeye ve işbirliğine dayanarak inisiyatif alabilecek ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var. Proje kapsamındaki tüm dış paydaşlar (müşteriler, tedarikçiler, rakipler) ve iç paydaşlar (kurum içindeki tüm ilgili birim ve kişiler) ile iletişim süreçlerini yönetecek ve takip edecek,Yeni iş geliştirme amaçlı teklif hazırlama sürecinde tüm verilerin araştırılması ve teklife yansıtılmasından sorumlu olacak,Uluslararası tedarikçilerle iletişim süreçlerini yürütecek,Pazar / piyasa talebi ve koşulları konusunda araştırma süreçlerinden sorumlu olacak,Projenin tanımlanmasından tamamlanmasına kadar, mühendislik, finansman ve hukuki tüm süreçlerin gerçekleşmesinden sorumlu olacak,Tüm bu konularda doğrudan Proje Yönetimi Müdürü’ne raporlama yapacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Paket Servis Elemanı

Met Burger Gıda Tic Ltd Şti - Hanönü

Bakırköy osmaniye de yeni açılan Burger Restoranımızda ehliyet sahibi,bölgeyi bilen paket servisleri götürebilecek boş zamanlarında dükkan içinde bize yardımcı olacak Paket Servis Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Mali Müşavir Stajyeri

Değer Mali Müşavirlik & Denetim - Hanönü

- En az 2-3 yıl tecrübeli, - Mali Müşavirlik ofisinde çalışmış, - 25-30 Yaş aralığında, - SMMM Stajyeri veya hedefi olan, - Muhasebe, Vergi ve SGK konularında gelişime açık, - Zirve Finansman ve Ms Office programlarını kullanabilen, - Disiplinli ve programlı çalışabilen, sorumluluk alabilecek, - BAYAN çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00 Hafta Sonu : 09:00 - 14:00

1 ay önce

Aşçı Yardımcısı

The Klazomenai Marine Hotel - Hanönü

Tercihen Gastronomi Lisans, Aşçılık Önlisans & Lisesi mezunu Hijyen konusunda bilgili ve duyarlı Gıda Güvenliği Konusunda bilgi sahibi ve uygulamalara hakim Yeniliğe ve gelişime açık Vardiyalı sisteme ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

3 hafta önce

Hanönü Geneli Sektörler