Hanönü Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Tamir, Bakım, Servis ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Mollaoğlu Otomotiv - Hanönü

HADIMKÖY SERVİSİMİZDE ÇALIŞACAK,PERAKENDE SATIŞ DENEYİMİ OLAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Finansal Danışman

Isem Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Hanönü

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. iki büyük gücün, Sabancı ve Aviva Plc., birleşmesinden oluşmaktadır. 1500 kişilik kadrosu ile sektörün öncü kuruluşu olan AvivaSA ailesi olarak, Türkiye’nin dört bir yanındaki genç yetenekleri, kariyerlerini bizimle veya Sabancı ve Aviva Grubu bünyesindeki anlaşmalı acentemiz İsem Sigorta çalışmak üzere Finansal Danışman aramaktayız.**Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 2 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.Çalışma Yeri Adana Seyhandır.

2 gün önce

Mekanik Bakım Teknikeri

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Mekanik Bakım Teknikeri aranmaktadır.Elektrik santralinde saha işlerinde ve üretim kısmında görevlendirmek üzere Mekanik Bakım Teknikeri arıyoruz. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ihracat Sorumlusu

Df Dış Ticaret - Hanönü

Güngören'deki bayan hazır giyim ihracatı yapan firmamıza; - Esnek Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek -Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen Tercihen; -Ehliyeti olan -Daha önce İhracat departmanında bir süre çalışmış Eleman alınacaktır...

2 ay önce

Fransızca Öğretmeni

Ankarafen - Hanönü

Anıttepe'deki okulumuzda çalışacak MEB ataması yapılabilen Fransızca Öğretmeni alınacaktır. Lütfen online başvuru yapınız.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

İnh Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Hanönü

İstanbul / Tuzlada bulunan Butik Yaşlı Bakım Merkezimize Bayan Temizlik Personeli alınacaktır. Tuzla ve çevresinde oturan adaylar tercih edilecektir. Not:(Bekar Bayan Personele Lojman imkanı vardır.)

4 ay önce

Danışman / Gözetim Görevlisi

Zeusgrup - Hanönü

Avrupa ve Anadolu Yakasında Devam Etmekte Olan Projelerimize Ve Başlayacak Olan Projelerimize. Bay / Bayan Sertifikasız Danışmanı (gözetim) Personelleri Alınacaktır. Şirketimiz Geniş Çaplı Çalışmaktadır. PROJELERİMİZ KAĞITHANE BÖLGESİNDE BULUNAN İŞMERKEZİ PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 2100 + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF MALTEPE BÖLGESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1840 + 200 MULTİNET + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF ŞİŞLİ BÖLGESİNDE BULUNAN REZİDANS PROJELERİMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1900 + AGİ + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF KARAKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN LÜX MAĞAZA PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1850 + 200 MULTİNET +AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 VARDİYALI SİSTEM ATAKÖY - BAKIRKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN YAŞAM MERKEZ PROJEMİZE BAY GÖZETİM-DANIŞMAN 1840 + YEMEK + SERVİS + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 + 2 + OFF FULYA BÖLGESİNDE BULUNAN HASTANE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1730 + 280 MULTİNET + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 SİSTEMİ İKİTELLİ BÖLGESİNDE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM/DANIŞMAN ( 25 - 35 YAS ) 1700 + YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF ULUS BÖLGESİNDE BULUNAN ÖZEL OKUL PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANISMAN 1600 + 300 MULTİNET + 205 YOL + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM MİMARSİNAN BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1750 + AGİ + 200 MULTİNET + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 HAFTA SONU 12 / 12 TAKSİM BÖLGESİNDE BULUNAN MAĞAZA PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1600 + 250 MULTİNET + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM HADIMKÖY BÖLGESİDNE BULUNAN ŞANTİYE PROJEMİZE BAY GÖZETİM / DANIŞMAN 1760 + 220MULTİNET + AGİ +SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 12/36 KADIKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN ÖZEL OKUL PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1600 + AGİ + 205 YOL + YEMEK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM ERENKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN OKUL PROJEMİZE BAY GÖZETİM DANIŞMAN 1850 + YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 8 SAAT VARDİYALI SİSTEM ORTAKÖY BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZDE BAY / BAYAN GÖZETİM DANIŞMAN 1670 + 200MULTİNET + 205 YOL + AGİ + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2 +2+OFF ÇALIŞMA ZEYTİNBURNU BÖLGESİNDE BULUNAN AVM PROJEMİZE BAY / BAYAN Ö.G.G.KİMLİK KARTLI 1900 + 200 YEMEK + AGİ + SGK ÇALIŞMA SİSTEMİ 8 SAATLİK VARDİYA BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE YATILI Ö.G.G KİMLİK KARTI SAHİBİ BAY 1900 + YEMEK + KALICAK VE SOSYAL ALAN ŞEKERPINAR BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY Ö.G.G KİMLİK KARTI SAHİBİ 1930 + YEMEK + SERVİS + KALACAK YER ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF SARIYER BÖLGESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE BAY/BAYAN Ö.G.G KİMLİK KARTLI 2000 + AGİ + YEMEK + SGK ÇALIŞMA ŞEKLİ 2+2+OFF SORULARINIZ VE DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN WWW.ZEUSGRUP.COM DAN BİZLERE ULAŞIM SAĞLAYABİLİR VEYA FİRMAMIZLA İRTİBAT KURABİLİR, ARKADAŞLARIMIZLA GÖRÜŞÜP TÜM SORULARINIZA CEVAP BULABİLİR VE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Isıkar Iç Ve Dış Tic A. Ş - Hanönü

* Mekanik tesisat sektöründe hizmet veren firmamızda çaalışmak üzere * Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli * Seyahat engeli bulunmayan * B sınıfı ehliyeti olup , aktif araç kullanbilen * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, * Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, * Müşteri taleplerini ve memnuniyetini ön planda tutan, * Tercihen erkek * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Microsoft Office programlarını kullanmayı bilen, * Sorumlu olduğu bölgedeki satış hedeflerini gerçekleştirmek, * Düzenli olarak bölgesindeki müşterileri ziyaret etmek, * Müşteri tahsilatlarını gerçekleştirmek, * Yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetini artırıcı çalışmalar yapmak, * Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, şirket ile müşteri arasında etkin iletişimi sağlamak, * Aldığı siparişlerin müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibini yapmak, * Çalışmaları ile ilgili düzenli raporlama yapmak,

3 ay önce

Üretim Elemanı

Gts Endüstriyel Ürünler San Tic Ltd Şti - Hanönü

Esenyurt'ta oyuncak üreten imalathanemizde tam zamanlı çalışacak üretim elemanı aranmaktadır. Özel bir vasıf aranmamaktadır. Üretim için eğitim firmamızca verilecektir. Maaş net 2000 TL'dir.

3 ay önce

Grafiker

Barış Gross Market - Hanönü

Şirketimiz bünyesinde çalışacak grafiker arıyoruz. Konusunda eğitimli ve en az 3 yıl deneyimli olan adayların müracaatları değerlendirilecektir. Kampanya dergi ve reklam tasarımları, kurumsal kimlik çalışmaları konularında deneyimli olan arkadaşlar tercih edilecektir. Merkezimiz Menderes Görece olup şehirden personel servislerimiz ve öğlen yemek servisimiz olacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Maxi Collection - Hanönü

Müşterilere en iyi alışveriş deneyimini, farklı ürün yelpazesi sunarak yaşatmak, Müşteri memnuniyeti yaratarak devamını sağlayacak Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Proje Mühendisi

Serasan Yapı Teknikleri San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Proje Mühendisi aranmaktadır.Müşteri talepleri doğrultusunda makine tasarımlarının yapılması bunların üretiminde ve geliştirilmesinde aktif olarak yer almak,Tasarımı yapılan projelerin teslim safhasına kadar olan süreçlerin takibi,Üretim sürecinde gerekecek her türlü teknik resimlerin çıkarılması ve gerekli dağıtımlarının yapılması,Gerekli niteliklerin tamamına sahip olunması durumunda kalacak yer ve diğer ekstra giderler karşılanacaktır.Çalışma Yeri Afyonkarahisar Sandıklıdır.

4 gün önce

Sigorta Teknik Personel

Alfa Grup Sigorta Arac. Hzm. Ltd. Şti. - Hanönü

Pendik Yenişehir Mahallesindeki acenteliğimize, sigorta şirket ekranlarını seri bir şekilde kullanabilecek tecrübeye sahip, tercihen yakında ikamet eden, diksiyonu düzgün, sigara kullanmayan, Bay yada Bayan, sektörde TECRÜBELİ bir arkadaş arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karmen Mutfak Eşyaları - Hanönü

MİKRO VE BENZERİ MUHASEBE PROGRAMI BİLEN TECRÜBELİ ELEMANLAR ARANIYOR.

1 ay önce

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı

Bosphorus Organization - Hanönü

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı aranmaktadır.İstanbul Boğazında çok kapsamlı etkinlik ve organizasyonlar yapmakta olan firmamızın merkez ofisi Fatih Unkapanı Kadir Has Üniversitesi yakınında çalışmak üzere,Boğazda tekne düğünü, teknede nişan, kına, sünnet, mezuniyet baloları, kurumsal davetler, seminer organizasyonları, kişiye özel yatlarımızda evlilik teklifleri, evlilik yıl dönümleri, bekarlığa veda partileri, nikahtan sonra eğlenceler, kurumsal açılış organizasyonları gibi etkinlik ve organizasyonlar yapmakta olan firmamıza;Saat sorunu olmayan,Yapacağımız tüm etkinlik ve organizasyonlarımızın başında olup koordinasyonu sağlayacak,1 ay eğitim donanım süresi sonrasında yönetici pozisyonunda işe alınacak,Kriterlere uyabilecek,Bayan yönetici adaylarının başvuru yapmalarını önemsiyoruz.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Birey Kurs Merkezi - Hanönü

KURUMUMUZA TAM ZAMANLI FİZİK ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

5 ay önce

Teknik Servis Personeli

Özgü İletişim Yangın Güvenlik Sistemleri - Hanönü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bay Teknik Servis Personeli arıyoruz.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Tüm Telekom - Hanönü

Çağrı merkezimizde çalışacak * Deneyimli - Deneyimsiz * Özgüveni olan * Diksiyonu Düzgün * Ekip çalışmasına uygun * 18-30 yaş arası Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Grafiker

Cv Benim - Hanönü

Grafiker aranmaktadır.*İlgilenen adaylarımızın portfolyolarını cv video olarak yüklemelerini rica ederiz.

4 ay önce

Photoshop / E-Ticaret Elemanı

Ey-Bey Ticaret - Hanönü

*En az lise mezunu, *5 yıl tecrübeli *E-Ticaret panellerini ( web-n11-hepsi-gitti) tecrübeli *En az lise mezunu,,en az 5 yıl tecrübeli *E-ticaret üzerinden satış hedef ve takibini yapabilecek, *Dropshipping konusunda bilinçli ve tecrübeli, *sanal mağazalardan ürün yükleme reklam verme,rakip analiz takibi *Ürünlerin fotoğraflarını çekip düzenleyerek web sitelerine ekleyebilecek, *Photoshop , Illustrator ve CorelDRAW , Frehand Adobe Illustrator, Adobe programlarına hakim *Sosyal medya üzerinden BANNER ve reklam çalışmaları yapabilen, *İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, *Problem çözme ve organizasyon becerileri yüksek, müşteri odaklı düşünebilen, *İyi derecede sözlü-yazılı iletişim, raporlama ve sunum becerisine sahip, *Analiz yapabilecek, yeni fikirler ve yaratıcı yöntemler geliştirebilecek, *Esenler Tekstil kent sitesine ulaşımı kolay olan arkadaşlar tercih sebebidir.

3 hafta önce

Hanönü Geneli Sektörler