Hanönü Takım Tezgahları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Takım Tezgahları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Yatsan Yaşamkent - Hanönü

Yatsan Yaşamkent Mağazamıza Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Içerik Editörü

Spreadon Internet Reklam Pazarlama Ve Ti - Hanönü

Spreadon çatısı altındaki internet sitelerinde editörlük yapmak üzere, 4 Levent'te bulunan ofisimizde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. İnternet sitesi için; televizyon dizileriyle ilgili konuların takibi yapılması, Günlük içerik oluşturularak yayınlanması, Düzenli haber akışının sağlanması, Site içeriğinde eksik alanların doldurulması gibi editöryal işler yapılacaktır. Aranan Nitelikler - Dizi izlemeyi ve yorumlamayı seven, düzenli olarak dizileri takip eden, bunu hayatının bir parçası haline getirmiş, - Üniversitelerin İletişim, Basın ve Yayın veya Gazetecilik bölümünden mezun, - Kariyer hedefi olarak; dijital yayıncılığı, içerik oluşturmayı ve sosyal medya yönetimini seçen, - İmla kurallarına hakim, eli kalem tutan, anlatımı düzgün, - Araştırmacı, dinamik, yeniliklere açık, diksiyonu düzgün ekip arkadaşları arıyoruz..

3 ay önce

Orman Mühendisi

Dadaşlar Ambalaj Ltd. Şti. - Hanönü

* Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun ( Orman Mühendisliği ) * İş takibi ve sonuçlandırma yeteneğine sahip, * Orman Mühendisleri Odasına kayıtlı SMM Belgesine sahip * Satış Pazarlama Birimi'ne destek verebilecek niteliklere sahip, * Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, * Analitik düşünebilen ve pratik çözüm üretme konusunda başarılı, * Dış görünümüne önem veren, ikna kabiliyeti yüksek, güleryüzlü * Ekip çalışmasına yatkın, * İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği gelişmiş, * MS Office programlarını iyi kullanabilen, * Yurtiçi seyahat engeli olmayan,  *Aktif araç kullanabilen, * İzmir'de ikamet eden, ( Ayrancılar Torbalı Gaziemir Karabağlar Bornova ) * Askerlik hizmetini tamamlamış (bay adaylar için)

4 ay önce

Teknik Personel

Kaynaroğlu Sigorta Ar. Hizmetleri - Hanönü

Acenteliğimize fiyat çalışmaları yapabilecek tecrübeli çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Prodex Saglık Hizmetleri - Hanönü

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satış ekibinde görevlendirilmek üzere İZMİR ilinde ikamet eden aşağıdaki nitelikleri taşıyan bay-bayan takım arkadaşları arıyoruz; En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu, Satış / pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli (Tercihen medikal sektörde) MS Office programlarına hakim, Satış odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama - organizasyon yeteneği gelişmiş ve özdisiplinli, İletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için). NOT:BAŞVURULAR ONLİNE OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.RESİMLİ CV LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR

3 hafta önce

Asistan

Denizli Haber Merkezi - Hanönü

FETHİYE MERKEZDE MEDYA ORGANİZASYON MENAJERLİK HİZMETLERİ ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK GICIK MEDYA YÖNETİCİSİNDEN SORUMLU OLACAK BAYAN ASİSTAN ALINACAK. - 23/40 YAŞ ARASI ESNEK MESAİ VE SEYAHAT NEDENİYLE TERCİHEN BEKAR - DİSİPLİNLİ SİSTEMLİ ÇALIŞABİLECEK SORUMLULUK SAHİBİ, - TEMSİL YETENEĞİ OLAN SORUMLULUK SAHİBİ, - KENDİNDEN EMİN, ÖZ GÜVENİ TAM, - GÜLER YÜZLÜ,SEMPATİK,İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, - ALGI YETENEĞİ AÇIK,ÇABUK ÖĞRENEN - YERİNE GÖRE SPOR VE KLASİK GİYİNEN, - İNATÇI ZEKİ GİRİŞİMCİ SABIRLI TUTTUĞUNU KOPARAN  - AZİMLİ İNATÇI KARİYER HEDEFİ OLAN, - YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARDAN KEYİF ALMAYI VE KAZANMAYI SEVEN, HER ZAMAN BAŞARI ODAKLI OLAN - BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN ( OFFİCE PROGRAMLARI ) - EKİP VE ARKADAŞLIK RUHUNA UYABİLECEK - DOĞAYI HAYVANLARI TARİHİ YERLERİ VE YENİ YERLER KEŞFETMEYİ SEVEN. MESAİ : 10:00 - 20:00 ( MESAİ DURUMA GÖRE ESNEYEBİLİR ) BAŞLANGIÇ : 1.700 TL + SSK + YEMEK + YOL. 1 HAFTA DENEME VE EĞİTİM SÜRECİ. FETHİYE DIŞINDAN SADECE FETHİYE'DE İKAMET EDEBİLECEK OLANLAR BAŞVURABİLİR.

4 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Hanönü

GENEL NİTELİKLER Doğan Kalite Bünyesinde istihdam etmek üzere "Kalite Kontrol Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. • Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu ya da Lisans(Teknik Öğretmen vb.) mezunu, • Ölçüm aletleri ve mastarları konusunda bilgi sahibi olan • Teknik resim okuma ve anlama bilgisi olan, • Geometrik toleranslar ve ölçülendirme bilgi ve tecrübesine sahip • Giriş, proses ve final kontrolleri konularında çalışacak, görsel kontrol tecrübesi olan • Temel seviyede Kalite Sistemlerini bilen, Kalite faaliyetleri konularına hakim • Office bilgisi olan. • Yoğun çalışma temposuna ve mesaili çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. • Disiplinli, genç, dinamik, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak • Ankara’da ikamet eden İŞ TANIMI • Talaşlı imalatı yapılan savunma sanayi parçalarının, Manuel ölçüm ve görsel kontrollerinin yapılması. • Üretilen ürünlerin geometrik toleranslandırılmış teknik resimlerinin okunarak proses kontrollerinin yapılması ( manuel ölçüm ekipmanları kumpas, mikrometre, mihengir, profil projeksyon, yüzey pürüzlülük cihazı, kontrol mastarları vb kullanılarak) • Üretilen ürünlerin son dökümantasyon , adet ve görsel kontrollerini yapılması

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hcs Teknik - Hanönü

İstanbul eyüpte bulunan firmamıza ön muhasebe elemanı alınacaktır. ticaret lisesi mezunu yada bölümle ilgili iki yıllık üniversite mezunu olması tercihimizdir.

2 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Gültepe Sürücü Kursu - Hanönü

B SERTİFİKASINA SAHİP DENEYİMLİ DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Planlama Mühendisi

Haksever Düğme - Hanönü

Siparişlerin projelendirilmesinden, teslimine kadar tüm üretim planlama ve üretim takibi operasyonlarından sorumlu olacak, mevcut üretim sürecinin geliştirilmesine katkıda bulunacak genç dinamik yönetici adayı mühendis aranmaktadır. - Siparişlerin üretim planlamasını yaparak, üretim iş emirlerinin açılmasını sağlayacak - Üretim planlama ve satın almada gerekli lojistik desteği sağlamak - Üretim programı ve sırasına göre işgücünün dağılımlarını günlük olarak takip etmek, veri toplamak, raporlamak

4 ay önce

Cnc Operatörü

Ortopedya Medikal Anonim Şirketi - Hanönü

GENEL NİTELİKLER; *CNC freze tezgahı kullanmasını bilen *Teknik resim, tolerans ve malzeme bilgisine sahip, *Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, *Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. İŞ TANIMI; *Parçaların tezgaha bağlanması, işlendikten sonra sökülmesi, gerektiğinde parçaların ölçü kontrollerinin yapılması, *Malzeme cinsine göre kesici uç özelliklerinin belirlenmesi, tezgaha takılması, dizilmesi, bağlanması veya değiştirilmesi, *Tezgah bakımı ve temizliğinin (otonom bakım faaliyetlerinin gereğine göre) yapılması.

2 hafta önce

Biyoloji Öğretmeni

Final Özel Öğretim Kursu - Hanönü

FATİH İLÇESİNDE BULUNAN KURSLARIMIZDA VE OKULUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, TECRÜBELİ, İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM, "BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ" ALINACAKTIR.

3 ay önce

Teknik Personel

Umut Nur Prefabrik - Hanönü

İyi derecede Autocad veya benzeri program kullanabilen, Prefabrik Konut, Prefabrik Yapı ve Çelik Konstrüksiyon Yapı Sektörlerinde; Proje ve Teknik Çizimler Yapabilecek, Tasarım Proje konusunda bilgi sahibi, Projelerin İmalatlarını takip edebilecek,

2 gün önce

Saha Satış Danışmanı

Akr Teknoloji - Hanönü

AKR TEKNOLOJİ Akr teknolojinin ana faaliyet konusu Fakir Hausgerate elektronik ev aletleridir. Firmamız Fakir hava temizleme cihazları, nem alma cihazları ve nem verme cihazlarının dünya disribütörüdür. SAHA SATIŞ DANIŞMANI GENEL NİTELİKLER • En az lise mezunu, • Satış alanında en az 1 sene tecrübesi olan, • Ekip çalışmasına yatkın, • İlçe ve bölgesel saha satış çalışmaları yapabilecek, • Kurumsal satış alanında kariyer hedefleyen, • İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, • İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün • Dış görünümüne özen gösteren, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Bay, bayan Saha Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz İŞ TANIMI • Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, • Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar yaratacak, • Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek • Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

2 hafta önce

Insan Kaynakları Sorumlusu

Liberti Iplik Giyim - Hanönü

1. Üniversitelerin; İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, bölümlerinden mezun, 2. Personel işlemleri, puantaj ve bordrolama konularında en az 3 yıl tecrübe sahibi, 3. Personel özlük dosyalarının hazırlanarak devamlılık niteliğini kaybetmeyecek düzeyde güncel tutulmasını sağlamak, 4. E-bildirge, bordro, puantaj işlemlerini yürütmek, 5. PDKS sistemi üzerinden gerekli takipleri yaparak, devamsızlık, fazla mesai, izin süreçlerini takip etmek, 6. SGK, İşkur, Bölge Çalışma ve diğer resmi kurumlarla ilgili işlemleri yürütmek, 7. Çalışanların İSG ve SGK'ya göre zorunlu eğitimlerin planlanması, gerçekleştirilmesi ve güncel takibini sağlayabilecek İnsan Kaynakları Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Üretim Planlama Sorumlusu aranmaktadır.Fabrikada üretim bölümünde çalışacak İş takibi kuvvetli Üretim Planlama Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Sekreter

Krn Tente Cam ve İnşaat Tic Ltd Şti - Hanönü

Tuzla deri sanayide pergole alüminyum fabrikasında Ön Muhasebe bilen Bayan Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Telefonlara cevap verecek,iş organizasyonlarını yapabilecek,

4 ay önce

Çay Ve Temizlik Görevlisi

K. O. Ç. Eğitim - Hanönü

Eğitim kurumumuza tecrübeli çay ve temizlik personeli alınacaktır.

5 ay önce

Garson

On Or Gıda Restaurant Tuz Inş San Ve Tic - Hanönü

Takım çalışmasına yatkın Kendine güvenen Diksiyonu düzgün Tam ve part çalışabilecek bayan ekip arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Sipariş Takip Elemanı

Yü-Ce Tıbbi Gereçler - Hanönü

TIBBİ MALZEME SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA ., - ÜNİVERSİTE MEZUNU (2 VEYA 4 YILLIK) -OFİS PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN - TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ -BAY VEYA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler