Hanönü Konaklama ve Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Konaklama ve Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Barista

L'agora Old Town Hotel Cafe Restaurant - Hanönü

Cafemizde barista pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Vizyon Baca Doğalgaz ve Havalandırma Sistemleri San Tic Ltd Şti - Hanönü

Aile Ofisimiz de Ön Muhasebe bilgisi olan Bayan Ön Muhasebe-Sekreter arkadaş alınacaktır.Günlük olarak bir yoğunluğumuz bulunmamaktadır. Ofis işleri yapacaktır ( Saat 10.00 ve Akşam 16.00 Saatlerinde çay hizmeti vermelidir.)

2 hafta önce

Grafiker

Bes Dijital Tan. Rekl. Hiz. San. Tic. Ltd. - Hanönü

Açık hava reklam sektöründe Corel Draw ve Photoshop programlarına hakim, sektörde en az 3 yıllık aktif çalışma tecrübesi bulunan, sigara kullanmayan, tasarımcı çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Kuzu Grup Çelik A. Ş - Hanönü

• Tuzla-Aydınlı’da bulunan firmamıza, • SMMM Ruhsatına sahip • En az 5 yıllık Mali Müşavirlik tecrübesi olan, • Muhasebe konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip, • Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, bilanço, beyannameler, muhasebe mevzuatı, gelir tablosu ve diğer mali tablolar Vergi Kanunları ile SGK ve İş Kanunu konularına hakim, ve diğer yasal mevzuatlar ile dönem sonu işlemlerine hakim mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, • Bankacılık,Finans ve diğer resmi kurumlar ile her türlü iş takibini yönetebilen,hesap kontrollerini yapabilen; • Muhasebe, Finans, Bütçe ve Raporlama yapma konusunda deneyimli • Planlama,organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, • İletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, • Kişisel motivasyona ve sorumluluk bilincine sahip,iletişime açık, • Sorumluluk sahibi,analitik düşünebilen,muhakeme yeteneğine sahip, • Denetleme tekniklerine son derece hakim, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 'Mali Müşavir' aramaktayız. İŞ TANIMI • Tüm yasal beyan ve bildirimlerin verilmesini yapabilen, • Genel muhasebe ilgili tüm muhasebe işlemlerinin yapılması, • Muhasebe işlemlerinin kontrol ve takibi, • Ba-bs bildirim ve tüm cari hesaplarının mutabakatlarının yapılması, • Banka hesaplarının ve tüm cari hesaplarının finansman bölümüyle uyumunun sağlanması, • Faturaların zamanında ve yasal şartlarda düzenlenmesi ve muhasebe kaydına alınması, • Alım Faturalarının ve benzeri tüm belgelerin, ödeme belgelerinin muhasebe kayıtlarının yasalara uygun olarak muhasebe kayıtlarının yapılması, • Sosyal Güvenlik uygulamalarını ve bildirimlerini yapabilen, • Dosyalama düzeninin sağlanması, • Çalışma konusuna ilişkin tüm süreçlerinin denetlenmesi ve takibi, • Gelir gider tablolarının hazırlanması ve raporlanması, • Şirket içi bilgilendirmenin gerektiği şekilde yapılması,

2 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Can Sanat Yayınları Yapım ve Dağıtım Tic ve San A.Ş. - Hanönü

Can Yayınları kitaplarının bulunduğu kitabevlerini ziyaret ederek, kitapların raflardaki teşhir ve görünümü ile satışlarının kontrolü, siparişlerinin alınması gibi süreçlerin koordinasyonunu yapan, kitabevleriyle yayınevi arasındaki iletişimi güçlendiren bir köprü rolü üstlenmesini beklediğimiz Saha Satış uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Çay-Temizlik Elemanı

Yuwan Metal - Hanönü

Çay ve temizlik işlerine bakacak eleman aranmaktadır. çalışma saatleri 8:00 / 18:00 hafta sonu çalışma yoktur.

2 ay önce

Radyoloji Raportörü

Ankara Cerrahi Tıp Merkezi - Hanönü

Öveçlerde Bulunan Ankara Cerrahi Tıp Merkezine Ultrason raporlama bilen Radyoloji Raportörü alınacaktır.

4 gün önce

Satış Temsilcisi

Kazananlar Eğitim Kulübü - Hanönü

ÖĞRENCİ VELİSİ VE PERSONEL GÖRÜŞMELERİNDE,İKİLİ İLİŞKİLERDE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK; DATA ARAMALARI YAPARAK BUNLARIN TAKİBİNİ KURUMUN İŞLETMESİNE DİREK KATKIDA BULUNABİLECEK ŞEKİLDE SÜRDÜREBİLECEK,GEREKTİĞİNDE OKUL GEZİLERİ YAPABİLECEK,UZUN SÜRE İŞ DEVAMLILIĞI DÜŞÜNEN,09:00-19:30 MESAİ SAATLERİNE UYGUN ÇALIŞABİLECEK PERSONEL ALINACAKTIR.BAŞVURU CV LERİNİN RESİMLİ OLMASI GEREKLİDİR.

2 ay önce

Pres Işcisi

Erhan Kaucuk Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti - Hanönü

Fabrikamızda kauçuk imalatında pres başında çalışacak eleman aramaktayız.

2 ay önce

Konfeksiyon İşçisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Konfeksiyon İşçisi aranmaktadır.Konfeksiyon işinde çalışacak bay bayan Konfeksiyon İşçisi makineci alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Iotech - Hanönü

Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Yazılım Mühendisliği veya Matematik ve Bilgisayar bölümünden mezun, .NET C#, WPF, Java, Postrgre SQL, Soket programlama, XML konularında tecrübe sahibi olan, Etkin bir biçimde OOP kullanabilen, Tasarım desenleri hakkında tecrübe sahibi, Çok katmanlı mimari hakkında tecrübe sahibi, Windows ve Linux işletim sistemleri ile çalışmış, Kaynak kod sistemleri (SVN,Git) kullanmış, Jira kullanmış, Yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Analitik düşünme, kritik problem çözme becerisine sahip, Sonuç odaklı, araştırmacı, yeniliklere açık ve sorumluluk alabilecek kişiliğe sahip takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Novita Mimarlık - Hanönü

Mobilya ve Tezgah üretimi yapan firmamızı temsil edebilecek, müşteri portföyü oluşturabilecek, şantiye ortamını seven, dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Endüstriyel Ambalaj Firması - Hanönü

Otomotiv ana ve yan sanayine endüstriyel ambalaj ve kimyasal ürünleri satışı yapan firmamıza; * Endüstriyel ambalaj ve kimyasalı konusunda tecrübe sahibi, Piyasa bilgisi olan, Müşteri portföyü olan, İngilizce bilen, Kariyer hedeflerini satış ve pazarlama üzerine planlayan satış ve pazarlamada görevlendirilecek eleman aranıyor. * Zirve programı ve Excel programını bilen ön muhasebeci ve sekreter aranıyor. * Aktif araç kullanabilen, SRC belgeli B ehliyeti olan, ahşap palet ve plastik ambalaj işlerinde çalışacak, şehir içi sevkiyatlar yapacak şoför aranıyor. Yukarıda belirtilen hususlarda çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Kasiyer

Sorye Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Maltepe/İdealtepe de bulunan ve ağırlıklı olarak pide-kebap ürünleri konusunda hizmet veren alkolsüz Restaurantımıza aşağıdaki niteliklere sahip kasiyer alınacaktır; Tercihen en az Lise Mezunu, Mesai saatlerinde çok fazla sigara kullanmayan, Ofis programlarını ve gereçlerini kullanabilen, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Disiplinli, sorumluluk alabilen, gizlilik kurallarına riayet edecek, Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün BAYAN kasiyer aramaktayız. İşin Tanımı; Sistem üzerinden garsonların açmış oldukları adisyonları ödeme türüne göre (nakit, kredi kartı, ticket, sodexo, multinet vs.) ücretini tahsil etmek, Günlük olarak kasa hesabını tutmak, Tedarikçilerden gelen alım faturalarının kontrol edilmesi, sisteme işlenmesi ve düzenli bir şekilde dosyalanması, Ay sonu yemek çeki firmalarına satış faturalarının kesilmesi ve sisteme işlenmesi, Personel hesaplarının takip edilmesi, Sistem üzerinden stok takibinin yapılması, İşletmede işlem gören tüm evrak işlemlerinin düzeninin sağlanması ve dosyalanması, Amirinin gerekli gördüğü diğer işlemler vs.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kadir Alkan Hair Artist - Hanönü

Etilerde de bulunan şubemizde kasa tutabilecek, Müşteriyi karşılayacak ve telefonlara bakabilecek güler yüzlü Bayan Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Kurye

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Hanönü

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Kurye aranmaktadır.Saat 10.00 - 20.30 saatleri arasında çalışacak,Cumartesi Yarım Gün - Pazar ve Resmi Tatillerde çalışma yoktur.

2 hafta önce

Kağıt Bobin Dilimleme Ustası

Ekopack Kağıt Ambalaj - Hanönü

KAĞIT AMBALAJ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZIN, KAĞIT BOBİN DİLİMLEME USTASI ARAMAKTAYIZ. - AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT CİVARINDA, FİRMAMIZA YAKIN BÖLGEDE İKAMET EDEN, - KAĞIT BOBİN DİLİMLEME KONUSUNDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, - DİSİPLİNLİ,TEMİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞABİLEN, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN(VARDİYALI ÇALIŞABİLEN)

1 ay önce

Sekreter

Ulusal Teknik Tekstil Iç Ve Dış Ticaret - Hanönü

giyimine özen gösteren konuşması ve hitabı düzgün bayan sekreter alınacaktır

2 ay önce

Temizlik Ve Mutfak Elemanı

Ymm Grup Otomotiv Ltd. Şti. - Hanönü

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK BAYAN TEMİZLİK VE MUTFAK PERSONEL ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mottürk Danışmanlık Turizm Gıda San ve Tic A.Ş. - Hanönü

Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

2 hafta önce

Hanönü Geneli Sektörler