Hanönü Kitabevi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Kitabevi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Retaş Otomotiv Turizm San ve Tic Ltd Sti - Hanönü

Otomotiv sektöründe yedek parça satış ve servis hizmeti veren firmamıza Òn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Aves Aero Teknik Havacılık Hizmetleri A.Ş. - Hanönü

Havacılık sektöründe faaliyet gösteren Beylikdüzünde bulunan ofisimiz için;Sekreterya, ön muhasebe ve yönetici asistanlığı görevi yapacak, Ön Muhasebe-Sekreter alınacaktır.

5 ay önce

Psikolog

As Grup Company - Hanönü

Psikolog aranmaktadır.Çalışma yeri İzmir Karşıyakadır.

2 ay önce

Reyon Satış Görevlisi

Ceylan Ekmek - Hanönü

Firmamızın Ceylan Fırınında görevlendirilmek üzere reyon satış görevlisi aramaktayız. Temizliğine önem veren, müşteri ile ilişkileri kuvvetli adayların başvurularını beklemekteyiz.

4 ay önce

Gıda Teknikeri

Asrı Gıda Orman Ürünleri - Hanönü

Levent'te hizmet verdiğimiz mutfağımıza gıda teknikeri alımı yapılacaktır.

5 gün önce

Vasıfsız Eleman

Dolfin Elektrik San Ve Tic Ltd Şti. - Hanönü

Vasıfsız Depo Elemanı İş Tanımı -Mal giriş çıkış kontrol,malların taşınması ,yerleştirilmesi. -Sipariş hazırlama,sevkiyata destek. -Ehliyet sahibi olan adaylar tercihimizdir. -İşin gereklerine engel olacak sağlık problemi bulunmamalıdır. -Mağazada genel düzenin ve temizliğin sağlanması.

2 hafta önce

Eczacı Kalfası

Büyükçavuşlu Eczanesi - Hanönü

İstanbul ili Silivri ilçesi Büyükçavuşlu mahallesinde bulunan Eczanemde çalışacak Eczacı Kalfası aranmaktadır.Maaş başlangıç olarak 2500 TL olup, Öğle Yemeği verilecektir.Sigorta primi maaş tutarı üzerinden yatırılacaktır.

3 ay önce

Kayıt Kabul Görevlisi

Eksen Institute Language Schools - Hanönü

Osmangazi veya Heykel Şubelerimizde görevlendirilmek üzere kursumuza kayıt kabul görevlisi arıyoruz. Alınacak görevli, kayıt yaptıracak kursiyerlere kursun işleyişi, kurs süreleri, eğitim sistemi, kurs süreleri vb. detaylarla ilgili bilgi verecek ve tahsilat işlemlerini takip edecektir. - Alınacak personelin ileri derece Windows ve Microsoft Ofis bilgisi olması tercih sebebidir. - Alınacak personelin olabildiğince MEB onaylı kurs belgelerinin olması tercih sebebidir. Çalışma saatleri kişi ile görüşülüp kararlaştırılacaktır.

3 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Batı Pharma - Hanönü

Sağlık Alanında faaliyet gösteren firmamıza telefonla satış departmanında görevlendirmek üzere bayan Tele-Satış Elemanı aramaktayız. Maaş +prim uygulaması vardır prim yüksekSatış konusunda deneyimli olan kişiler tercih sebebi olacaktır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Güvenir Eğitim Kurumları - Hanönü

Emek Şubemize Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Çay- Temizlik Elemanı

Ybspump - Hanönü

ofisimiz genelinde çay ve temzlik işine bakabilecek disiplinli düzeli çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Halkla Ilişkiler Elamani

Binay Anaokulu Ve Kreş Dünyası - Hanönü

10 kasım itibari kayserinin develi ve yahyali ilçelerinde faaliyet gösterecek iki şubemiz olan binay anaokulu kreş dünyasına iki bayan halkla ilişkiler elamanı aranmaktadır deneyim sahibi perfect olan kişisel etkileşimine özen gösteren kişiler tercih sebebidir profosyenelligine önem veren siz değerli annelerin değerli çocuklarına en iyi hizmeti sunabilen etik profosyenel davranış sergileyen kişiler tercih sebebidir &aranılan nitelikler &20/ila 30 Yaş arası bayan &evli nişanlı sözlü personeller firma stratejisi gereği değerlendirilmez. &3 4 5 yaşında çocuklara hitap edeceğimiz icin konuşma stratejisi diksiyon kişisel etkileşim onculugumuzdur & diksiyon dış görünüş ve kıyafete özen gösteren kişiler tercih sebebidir & servis ve yemek firmaya aittir & bavsuru yapan adaylar firmanın yahyalı ve develi ilçesinde olduğunu bilerek okuyarak başvuru yapsın.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Poltex Tekstil - Hanönü

Hazır giyim sektöründe hem ön muhasebe hemde ön genel muhasebe işlemi yapabilecek muhasebe bilgisi yüksek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.Nebim program bilgisi olması şarttır. Orta derece bilgim var diyorsanız. 1 hafta eğitim verilecektir.

3 ay önce

Depo Personeli

Hıdırusta Otomotiv A.Ş. - Hanönü

Lojistik Departmanında değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Depo Personeli arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Beden Eğitimi Öğretmeni (Bayan)

Ataevler 22. Yüzyıl Okulları - Hanönü

Ataevler 22.Yüzyıl İlkokulu'nda Görevlendirilecek Bayan Beden Eğitimi Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NİTELİKLER * Üniversitelerin ilgili öğretmenlik bölümlerinden mezun olan, * Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, * Çocuklarla çalışmayı seven * Çocuklarla iletişimi güçlü * Hizmet kalitesine önem veren * Takım çalışmasına yatkın, * Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen.

5 ay önce

Yazılım / Web Geliştirme Uzman Yardımcısı

Met Tasarım Bilişim Ltd. Şti. - Hanönü

Ataşehir'de bulunan şirketimizde çalışacak Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı olarak aşağıdaki nitelikleri taşıyan takım arkadaşları aramaktayız. Standart ASP.NET bilgisine sahip, ASP.NET MVC alanında kendini geliştirmek isteyen, Temel-orta düzeyde SQL Server bilgisi olan, HTML, CSS ve JavaScript konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olan, Temel düzeyde Web Servis kavramlarına hakim (WCF, JSON, vs.), Bootstrap, jQuery gibi popüler kütüphanelere aşinalık, En az 1 yıl tecrübeli ve .NET’in son teknolojileriyle kendini geliştirmeyi hedefleyen, Analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine ve sistematik düşünce yapısına sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, araştırmayı seven, Yeni teknolojileri takip eden ve bu teknolojileri içinde bulunduğu geliştirme ortamına uygulayabilen, Planlı, disiplinli ve organize çalışabilen, Erkek adaylar için en az iki yıl askerlik tecili olan İşin Tanımı Öncelikli olarak müşterilerimiz kurumsal ve e-ticaret projelerimiz için yazılımsal taleplerin karşılanması hedeflenmektedir. Bu tarz projelerimizde tasarım tarafından sunulan şablonların dinamikleştirilmesi gerekmektedir. İkincil olarak özel projelerimizde Web servisleriyle çalışan yapılar konusunda destek beklenmektedir.

4 gün önce

Yönetici Asistanı

Chips Funny - Hanönü

bilgisayar bilen şirketi her ortamda temsil edebilecek bakımlı kendine özen gösteren seyahat engeli olmayan ehliyeti olan müşteri ilişkilerine iletişimde başarılı bayi kanalımızın genişlemesine katkı sağlayacak yurt içi ve yurt dışı fuarlarda kurgulayıcı ve yönlendirici olarak bulunabilecek pasaportu olan ( yoksa sorun değil günü geldiğinde çıkartırız ) kısacası yöneticinin eli ayağı kulağı gözü olabilecek yetenekte eğer bu siz iseniz lütfen iş geçmişinizi anlatan detaylı CV gönderiniz eğer bizimde aradığımız siz iseniz buradan size iletişim için mutlaka dönüş yapacağız ... başarılar...... not: 15 gün deneme süreci vardır şehir dışından gelecek olanla için gereken ihtiyaçlar karşılanacaktır

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Öztürk Mali Müşavirlik - Hanönü

Zincirlikuyu da bulunan mali müşavirlik ve denetim büromuza tek düzen muhasebe sistemine uygun yevmiye kayıtları yapabilen en az 3-5 yıl arası büro tecrübesi olan erkek eleman aranmaktadır. Başvuru yapacak adayların Zirve programını bilmeleri tercih sebebidir. Yapılacak işin niteliği; -Mükelleflerden gelen fatura ve diğer evrakların muhasebeleştirilmesi, -Banka kayıtlarının muhasebeleştirilmesi, -Tüm beyannamelerin hazırlanmasında yardımcı olunması. -Firmalar ile cari hesap mutabakatlarının yapılması.

4 ay önce

Yemek Ve Temizlik Elemanı

Kare Batarya Musluk San. Tic. Ltd. Şti - Hanönü

İstanbul Yavuztürk Mahallesindeki işyerimize 10 kişilik yemek ve ofis temizliği yapabilecek bayan eleman aranıyor. Sigara içmeyen tercihimizdir. Başvuru için lütfen arayınız.

2 ay önce

Garson

Ceviz Lokanta - Hanönü

Ümraniye Akyakapark Avm deki restorantımızda part-time çalışacak bayan eleman alınacaktır.Çalışma saatleri 10.00-14.30

2 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler