Hanönü Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Psikolog

Psikoloji Destek Merkezi - Hanönü

BURSA MERKEZ DE OLAN KLİNİĞİMİZDE GÖREV ALMAK ÜZERE ALANINDA KENDİNE GÜVENEN PSİKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.

3 hafta önce

Pazarlama Strateji Geliştiricisi

Zer Bilgisayar - Hanönü

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ VE BİLGİSAYAR SARF ÜRÜNLERİ SEGMENTİNDE İTHALAT'TAN BAYİ PÖRTFEYİNE DAĞITIMI ÜSTLENMİŞ BİR FİRMAYIZ... SATIŞ STRATEJİ GELİŞTİRİCİ VE SATIŞ İŞLEMİNİ YAPABİLECEK İŞ ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

2 ay önce

Satış Danışmanı

Kolay Ofis Hizmetleri - Hanönü

2005 yılından bu yana Hazır ofis ve Sanal ofis alanlarında hizmet veren firmamız satış pazarlama alanında Satış Danışmanı çözüm ortakları aramaktadır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Kama Pres Sanayi Ve Ticaret A. Ş - Hanönü

•Fabrikamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere; •Lise, Meslek Yüksekokulu ve Üniversitelerin Teknik Bölümlerinden mezun olan •Güneşli / Bağcılar ve yakın çevresinde ikamet eden, •Bay / Bayan Satış Temsilcileri alınacaktır.

3 ay önce

Alarm Ve Kamera Montaj Personeli

Avacs Güvenlik Çözümleri Ltd. Şti. - Hanönü

Alarm ve kamera montajı yapabilen tecrübeli yada işi öğrenmek isteyen personeller alınacaktır.

3 ay önce

Fitness Eğitmeni

Shaba Health & Fitness Club - Hanönü

Kulübe gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak,programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak,Üyenin hazırlanan programa sağlık bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak ,Antrenman programları sırasında yardım etmek ve hareketleri doğru uygulamalarını sağlamak ,Danışmanı oldukları üyelerin aktif devamlılığını sağlamak,Salon içi ve dışı aktivitelerde aktif olarak görev almak

6 gün önce

Güvenlik-Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Hanönü

ZEYTİNBURNU - BAKIRKÖY - ESENLER - GÜNGÖREN - İKİTELLİ ve BAHÇELİEVLER de Site – İş Merkezi - Plaza ve Residence gibi bir çok projemize ÇOK ACELE Sertifikasız BAY Özel Güvenlik Adayları aranmaktadır.

1 hafta önce

Beyaz Eşya Ustası

Ankara Servis Merkezi - Hanönü

Keçiören'de Bulunan Beyaz Eşya-Kombi-Klima Servisimize *Buzdolabından Çok İyi Anlayan Beyaz Eşya Ustası Alınacaktır.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Kariyerim Teknoloji Lisesi - Hanönü

Arnavutköy Merkez kampüsümüzde görevlendirilmek üzere matematik öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Kaynak Ustası

Mes Medikal - Hanönü

Firmamız Yurtiçi ve Yurtdışı hastanelerde proje bazlı özel odalar imalatı yapmaktadır , Firmamızda çalışma saatleri hafta içi 08:00 - 18:00 arasındadır bunların haricinde , yurtiçi yada yurtdışı kurulumlarında görev alan arkadaşların fazla çalışma saatleri mesai olarak geçmektedir ve harcırahları bulunmaktadır, iş konusunda en az dalında birkaç yıllık tecrübe aranmaktadır. Firmamızda vardiya sistemi yoktur. Gerektiği zamanlarda mesai yapılması beklenmektedir. Aradığımız personelin kaynakçılık üzerine deneyimi olması gerekmektedir. Tuzla Anadolu Organize Sanayi Bölgesi lokasyonumuzda çalışabilecek , erkek , 20-40 yaş arası , askerliğini yapmış ,Anadolu Yakasında ikamet eden , mevcut ise Meslek sertifikası bulunan ,yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Ruxon - Hanönü

Kısa iş tanımı; Dijital pazarlama ve sosyal medya reklam çalışmalarını yürüttüğümüz kurumsal müşterilerimizle diyalog halinde gerekli reklam ve pazarlama çalışmalarını planlamak, tasarımlarını yapmak ve uygulamak. Aranan şartlar; - Sosyal Medya platformlarının teknik kısımlarına ve dijital pazarlamaya hakim, (Instagram, Facebook, Twitter, Swarm, Linkedin vb.) - Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim, - Yazım dilini iyi ve etkili kullanabilen, - Sosyal medya için grafik tasarım yapabilen, - Alanında en az 1 yıl deneyimli, - Araştırmayı, okumayı seven ve gündemi takip eden, - Ekip çalışmasına yatkın, - Tercihen İngilizce bilen ve Denizli'de ikamet eden, Yukarıdaki niteliklere uygun sosyal medya uzmanı arıyoruz. Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Fizik Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Hanönü

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ ,DENEYİM VE ENERJİSİNE GÜVENEN LYS KONULARINA HAKİM ; ÖZEL DERECE GRUPLARINDA DA DERSE VE ETÜTLERE GİREBİLECEK FİZİK ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Egemen Malı Müşavirlik Bürosu - Hanönü

HALKALI'DAKİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA; HALKALI-IKITELLI CİVARINDA İKAMET EDEN -TERCİHEN LUCA MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, -MESLEKTE EN AZ 1-3 YILLIK DENEYİMİ OLAN, -TİTİZ ÇALIŞAN, SORUMLULUK ALABİLECEK BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Temizlik Ve Çay Servis Elemanı

Merka Inşaat Ve Ticaret - Hanönü

Akfırat Tepeören'de bulunan işyerimiz için temizlik için bayan eleman aranıyor.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Aksu Yazılım Ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. - Hanönü

İş Tanımı şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere; SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. Aranan Nitelikler -Aylık hedefler doğrultusunda satış amaçlı görüşmeler gerçekleştirebilecek -İkna kabiliyeti ve iş disiplini yüksek olan -Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda kurumumuzu temsil edebilecek -Satış konusunda deneyimli -Hizmet kalitesine önem veren -Dış görünüşüne dikkat eden -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

1 ay önce

Broşür Dağıtım Elemanı

Wiga Tanıtım - Hanönü

Firmamızın yaptığı aktivitelerle ile ilgili broşür dağıtacak kadrolu bay bayan personel alınacaktır.

2 ay önce

Proje Yöneticisi

Ercan Danışmanlık - Hanönü

Arge Hibe Proje, AB Hibe Proje, Arge Merkezi Danışmanlık konularında proje danışmanlığı sektöründe çalışacak, Çok iyi İngilizceye sahip Proje Yöneticisi unvanıyla en az Lisans Mezunu aranmaktadır. İngilizce bilgisi okuma ve yazma çok iyi derecede olan adaylar başvurabilir.

3 ay önce

Eczacı Kalfası

Gökşen Şifa Eczanesi - Hanönü

İstanbul Sultangazi'de bulunan eczanemizde kalfa olarak çalışacak en az iki yıl tecrübeli çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Makine Mühendisi

Kds Doğalgaz Bakım - Hanönü

Firmamıza doğal gaz iç tesisat mühendis belgeli endüstriyel ve büyük tüketimli tesislerin doğalgaza dönüşüm belgeli Makine Mühendisi aranmaktadır. İgdaş a ve Doğalgaz işlerinde tecrübeli Bay veya Bayan. Çalışma saatlerimiz; Sabah 09.00 Akşam 17.00, Cumartesi - Pazar tatil.

3 ay önce

Mimar

Divrik Mimarlık Mühendislik İnşaat San Tic Ltd Şti - Hanönü

1/200 ile 1/1 ölçekler arası autocad programı ile mimari proje, uygulama ve detay projesi hazırlayacak tecrübeli veya tecrübesiz, tam veya yarı zamanlı çalışacak Mimar arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler