Hanönü Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Şahruh Sigorta Aracılık Hizmetleri - Hanönü

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli ofis içi istihdam edilmek üzere Sigorta Acentesi Teknik Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Gerilim (Stres) Uzmanı

Ekapark - Hanönü

Ray gerilim uzmanı aranıyor. Konya, Ankara, İzmit, Diyarbakır, Kars şantiyelerimizde çalışmak üzere Ray gerilim (stres) uzmanı aranmaktadır. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Gsl Mühendislik Müşavirlik Tic Ltd Şti - Hanönü

Ofis Sekreter aranmaktadır.Ofise gelen ve giden kargoların takibi ve hazırlanması,Ofisle ilgili belgelerin düzenlenmesi, tasnifi ve gerekli birimlere ulaştırılması,Telefon trafiğinin yönetimi ve yönlendirilmesi,Ofis genel düzeninin sağlanması,Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi ve servis hizmetinin sağlanması,

2 ay önce

Temizlik Elemanı

Star Metal Ltd. Şti. - Hanönü

fabrikamızın temizlik işlerine bakacak , zemin yıkama makinesi kulanabilen, cam silebilen askerliğini yapmış adalet - hürriyet - beşevler - dikkaldırım civarında oturan aktif bay eleman aranıyor.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Aktaş Etiket Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Rulo etiket üretimi yapan firmamıza pazarlama ve satış kabiliyeti olan Bay - Bayan Pazarlama Elemanı takım arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Grafiker

Senoben Ajans San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Ajansımız da dekor ve basılı materyal tasarımları yapacak Grafiker arıyoruz. Daha önce bu tarz tasarımlar yapmamış olması engel değil istekli olması yeterli,İş durumuna göre esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Yalnızca ofis ortamında çalışacak tasarımcı Grafiker arıyoruz.Online portföy sunabilecek arkadaşlara öncelik verilecektir.

3 ay önce

Yazılım Destek Elemanı

Meditek Yazılım, Eğitim Ve Danışmanlık - Hanönü

2011 yılından beri hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere, yazılımlarımıza teknik destek verecek personel alınacaktır. * Üniversitelerin bilgisayar ve yazılım ile ilgili bölümlerinden en az ön lisans mezunu olan, * Windows işletim sistemine hakim, * Yazılım kurulum ve destek konusunda bilgiye sahip, * Diksiyonu düzgün, * İnsan ilişkilerinde başarılı * İstanbul'da ikamet eden, Çalışma saatleri: Hafta içi 8.30 -18.00 - Hafta Sonu: 10.00 - 18.00

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Mehmet Deniz Gezer - Hanönü

genel muhasebe işlemleri ile tek düzen hesap planına, bordro ve beyannamelere hakim, tercihen micro veya logo kullanabilen, mümkünse e defter ve e fatura işlemlerini bilen şirkette çalışmak üzere bay-bayan personel aranmaktadır.

2 ay önce

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Rehabilitasyon Merkezine Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı aranmaktadır.* Uzmanlarımızın, alanında yaptığı uygulamaları cv video olarak yüklemelerini rica ederiz.

4 ay önce

Soğuk Hava Depo Görevlisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Soğuk Hava Depo Görevlisi aranmaktadır.Daha önce soğuk hava deposunda çalışmış, tercihen deneyimli Soğuk Hava Depo Görevlisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe-Finans Elemanı

Yerlikayalar Inşaat Taahüt Ltd Şti - Hanönü

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun (Tercihen İşletme veya Maliye) -Firmaların AKARYAKIT ISTASYONUNU VEYA İNŞAAT FİRMALARININ muhasebe veya vergi departmanlarında en az 3 yıl çalışmış, -Tek Düzen Hesap Planı, Vergi Mevzuatı ve uygulamalarında uzman -Raporlama konusunda deneyimli, -İyi derecede NETSİM MS. Ofis , LOGO GO yazılımlarını kullanabilen ( MS Excel, MS Word), -Mesleki yayınları ve yenilikleri takip eden, analitik, takım çalışmasına yatkın, -Yoğun çalışma saatlerine adapte olabilecek - Bay elemanlar için askerlik yapmış olmalı -Seyahat engeli bulunmayan -Geçici iş arayanlar kısa vadeli çalışmak isteyenler değerlendirmeye alınmayacaktır

2 ay önce

Odyolog / Konuşma Bozuklukları Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Danışmanlığını yaptığımız Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Özel Eğitim ve Tedavi Hizmeti veren kurumda çalışmak üzere Bay - Bayan Odyolog / Konuşma Bozuklukları Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Mobilya Ustası

Denız Mobılya - Hanönü

İş disiplini olan, daimi çalışabilecek ,ustalığına güvenen ,kesinlikle çalışma ortamını bozmayacak ve kesinlikle işe gelmemezlik yapmayacak ustalar aranmaktadır.

2 hafta önce

Direksiyon Eğitmeni

Özgüngör Sürücü Kursu - Hanönü

Bağcılar ve Küçükçekmece ilçelerindeki şubelerimize Bay-Bayan Direksiyon Eğitmeni alınacaktır.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Beylik İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Tic Ltd Şti - Hanönü

İnşaat deneyimli Tam Zamanlı Sarıyer Maslakta oturan C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranıyor.Partime Beylikdüzün de oturan C sınıfı iş güvenliği uzmanı aranıyor.

4 ay önce

Stajyer Grafiker / Web Tasarımcı

Medya Green Apple Reklam Ajansı - Hanönü

Ajansımızda Çalıştırılmak ve Eğitilmek Üzere ; Kendine Güvenen, Öğrenemeye Açık, İlerleyen Süreçlerde Devamlı Çalışabilecek, Azda Olsa Grafik Programlarına Hakim,Web tasarımına hakim Stajyer Arkadaşlar Alınacaktır.

4 ay önce

Reyon Görevlisi

Yüncü Ali - Hanönü

YÜNCÜ ALİ MERSİN POZCU VE MEZİTLİ MAĞAZALARINDA ÇALIŞMAK ÜZERE BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR. BİZE UYGULAMA ÜZERİNDEN YADA ONLİNE BAŞVURU İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

1 ay önce

Güvenlik - Danışman

Okyanus Group - Hanönü

KARİYERİNİ ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE GELİŞTİRMEYİ HEDEFLEYEN EN AZ ORTAOKUL(8) MEZUNU POZİTİF-HIRSLI-DİNAMİK-ÖZGÜVENİ OLAN-İŞ BİTİRİCİ ASKERLİK YAPMIŞ VEYA EN 1-2 TECİLLİ İSTANBULDA İKAMET EDEN ERKEKLERDE EN AZ 1,70 BOYUNDA BAYANLARDA EN AZ 1,62 BOYUNDA KİMLİKSİZ ÖZEL GÜVENLİK ADAYLARI ALINACAKTIR İŞ TANIMI: SİTE-AVM-OKUL-HASTAHANE-REZİDANS-VİP-MAĞZA-ŞANTİYE VS. PROJELERİMİZE ACİL KİMLİKSİZ DANIŞMA GÖREVLERİ ALINACAKTIR. MAAŞ ARALIĞI:2000-2700 +SGK ANADOLU VE AVRUPA YAKASINDAKİ PROJELERİMİZE BAY-BAYAN KİMLİKSİZ GÖZETİM DANIŞMANI ARIYORUZ. PROJELER: -ÇEKMEKÖY-SİTE-2300-AGİ-SGK-2+2+2OFF+YEMEK -ALEMDAĞ-SİTE-2350-AGİ-SGK-YEMEK-4 GECE 2 GÜNDÜZ 1OFF - CENNET MAHALLESİ-2150-AGİ-YEMEK-SGK-2+2+2 OFF -BAŞAKŞEHİR-REZİDANS-2300-AGİ-SGK-YEMEK-YOL-2+2+2OFF -ESENYURT-ŞANTİYE-2500-AGİ-SGK-YEMEK- YOL-2+2+2OFF -BÜYÜKÇEKMECE-OKUL-2300-AGİ-SGK-YOL-YEMEK-2+2+2OFF -MİMAROVA-SİTE-2300-AGİ-SGK-YEMEK-YOL-2+2+2OFF -KIRAÇ-SİTE-2200-AGİ-SGK-YEMEK-YOL-2+2+2OFF -ESENYURT-REZİDANS-2100-YEMEK-YOL-AGİ-SGK-2+2+2OFF

2 hafta önce

İşe Alım Destek Yetkilisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

İşe Alım Destek Yetkilisi aranmaktadır.İşe alım uzmanıyla koordineli çalışacak, İnsan Kaynakları süreçlerine hakim İşe Alım Destek Yetkilisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Pazarlama Yönetmeni

Medikoz Tercüme Eğitim Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hanönü

Pazarlama Yönetmeni aranmaktadır.Kararlılık ve azim ilkense,Konfor balonu yerine mücadeleyi yeğliyorsan,Her zaman acemice heyecan kaplıyorsa içini,Aklını kullanabiliyor ve aksini düşünüyorsan,Bilim ile aşamayacağın güçlük yoksa,Kısa ama etkileyici konuşabiliyorsan,Cesaretin sayesinde adımlar atabiliyorsan,Sadece medikal cihaz alanında çeviri hizmeti veren Medikoz Tercüme ile tanışmak istersen,Kitap okumak ve ayrıntılı düşünmek yaşamının bir parçası ise,Seni de Pazar Yöneticisi pozisyonu için başvuruya davet ediyoruz!İşbu ilana üniversitelerin sadece;Halkla ilişkiler ve tanıtım, Pazarlama,Medya ve İletişim,Mütercim Tercümanlık/Çevirmenlik Bölümlerinden mezun kişiler başvurabilir.

4 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler