Hanönü Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Hava Yolu İşletmeciliği İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kalite Sorumlusu

Mervan Ltd. Şti - Hanönü

En az Lise ve MYO teknik bölümlerinden mezun, Döküm/İşleme prosesleri kalite kontrol alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Teknik resim okuma,bilgi,deneyim ve becerisine sahip, Kumpas,Mikrometre,profil,projeksiyon gibi ölçüm cihazlarını kullanabilen, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerinde tecrübeli,Kalite Güvence Süreçlerine hakim, Kalite hatalarını raporlayabilecek,gerekli iyileştirme sürecini yürütebilecek, Yetki ve Sorumluluk almaya açık, Takım çalışmasına yatkın,dinamik,hızlı,detaylara hakim,sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,vardiyalı çalışabilecek, Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

3 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Kıcri Dış Ticaret A. Ş. - Hanönü

Avcılar'da bulunan firmamıza daha önce alacart servis verebilmiş eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Muhasebe Büro Elemanı

Smmm Emrah Kahraman - Hanönü

Bahçelievler, Şirinevler’deki Mali Müşavirlik Bürosuna; • Bahçelievler Lokasyonuna ulaşım problemi olmayan • LUCA Muhasebe Programı iyi derecede kullanabilen • SGK / İş Kanunu Mevzuatlarına hakim, • Müşteri ilişkileri kuvvetli, İŞ TANIMI • KDV, MUHTASAR, Geçici Vergi, Gelir/Kurumlar Vergi dönemlerini (maliyet çalışmaları dahil) yönetip sonuçlandırabilecek, • SGK; Bordro ve Bildirgelerini hazırlayıp onaylamasının yapılmasını. • Resmi defterlere yasal mevzuatlara uygun bir şekilde fatura vb. belgelerin işlenmesi, düzenlenmesi ve arşivlenmesi, • Vergi Daireleri ve diğer ilgili kamu kurumlarıyla ilişkilerin yürütülmesi, • Finans ve bankacılık konularında muhasebeleştirme işlemlerini yürütebilen, • Tekdüzen hesap planına hakim, SMMM Emrah KAHRAMAN

2 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Mer Bilişim Tic. Ltd. Şti - Hanönü

Şirketimiz bünyesinde zamanı gelen - geciken ödemelerin tahsilatlarının yapılmasında yardımcı olacak Tahsilat Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Depo Elemanı

Fma Grup Gıda San Tic Ltd Şti - Hanönü

Büyükçekmece’deki Lojistik Depomuza Depo Elemanı aranmaktadır.Avrupa Bölgesi Genel Servisimiz mevcuttur.1630₺ + YEMEK + SGK + Mesai + Prim + ServisÇalışma Saatleri 08.00 - 17.30İşin Tanımı:Gıda Depomuzda;El Terminali kullanan,Ürün Toplama,Orta Elemanı,Sevkiyat,Yükleme Boşaltma,Temizlik,Forklif Operatörü,

1 ay önce

Dikiş Makinecisi

Seniha Teks. Plas. Amb. San. Tic. Ltd. Şti - Hanönü

PVC ÇANTA ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA ÜRETİM DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRMAK ÜZERE DİKİŞ MAKİNESİ VE FREKANS KAYNAK MAKİNESİ KULLANABİLEN 20-40 YAŞ ARASI BAY-BAYAN ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Veri Giriş Kontrol İşletmeni

Alternatif Dağıtım Taşımacılık Kurye Hiz Tic Ltd Şti - Hanönü

Dağıtım firmasının çalışmış olduğu Acentelere giden ve gelen gönderilerin sistemden takibi ve firmamızla acente arasındaki her türlü bağlantıyı sağlayacak acenta takip Veri Giriş Kontrol İşletmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Dunya Bayrak - Hanönü

Ofis içerisinde düzeni sağlayacak, Ofis araç gereçlerine (telefon,fax,tarayıcı,mail ) hakim Office Programlarını Kullanabilen, Kendine güvenen, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, uyumlu yönetici asistanı arıyoruz.

2 hafta önce

Aşçıbaşı

Ramada Plaza Hotel - Hanönü

Aşçıbaşı aranmaktadır.Üretime hazırlık, üretim, servis ve servis sonrası faaliyetlerinin hijyen ve HACCP kuralları çerçevesinde yapılmasını sağlamak,Üretimin günlük üretim planı dahilinde gerçekleştirilmesini sağlamak,Aylık ve haftalık menü planlama çalışmasını yapmak,Üretime ilişkin günlük maliyetleri çıkarmak,Mutfak personelinin şirket kurallarına ve kültürüne uyumunu sağlamak,Mutfak personelinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek,İlgilenen adayların CV yolu ile başvurmaları rica olunur.Çalışma Yeri İzmir Konaktır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Şen Anaokulu - Hanönü

Anaokulu Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Çizgim Dershaneleri Eğitim Yayım San Tic Ltd Şti - Hanönü

Yavuz Selim Mahallesinde bulunan Özel Çizgim Anaokulu nda istihdam edilmek üzere Anaokulu Öğretmeni branşlarında personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Şöför

Gökkuşağı Yapı Sis. Inş. Taah. San. Tic. Ltd - Hanönü

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK SRC VE PİSKOTEKNİK BELGELİ DİSİPLİNLİ YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURACAK VE EKİP RUHUNU BENİMSEYECEK B SINIFI EHLİYETLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Denizpark Huzurevi - Hanönü

İstanbul/ TUZLA’DA bulunan Yaşlı Bakım Merkezimize; BAYAN TEMİZLİK ELEMANI Alınacaktır TUZLA VE ÇEVRESİNDE oturan tercih edilecektir. Güler yüzlü Dürüst Çalışkan; Yaşlıları seven ve değer veren, BAYAN arkadaşların Müraacat etmeleri Rica Olunur. Bekar Bayan personele Lojman İmkanı Vardır

2 ay önce

House Keeper / Kat Temizlik Sorumlusu

Ea Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri - Hanönü

DRAGOS'TA BULUNAN OTELİMİZE HOUSE KEEPER KAT TEMİZLİK PERSONELİ ARANIYOR. SOSYAL HAKLAR MAAŞ AGİ YEMEK SSK TECRÜBELİ TİTİZ GÜLER YÜZLÜ DİKSİYONU DÜZGÜN, OTEL TECRÜBELİ KİŞİLER ARASIN LÜTFEN

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

MOBİLE WORLD - Hanönü

Cep telefonu mağazamızda telefon ve aksesuar satışında çalıştırılmak üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz .

3 ay önce

İşçi

Mustafa Güney - Hanönü

Geri dönüşüm fabrikamızda seçme, ayrıştırma ve Agromel ve Granül makinasında çalıştırılmak üzere İşçi aranmaktadır.Fabrikamız vardiya sisteminde olup, Sabah 07.00, Akşam 19.00 - Akşam 19.00, Sabah 07.00 üzere 2 vardiyadan oluşmaktadır.Belirli güzergahlara servis vardır.Bayanlar için ayrı giyinme odası vardır.

1 ay önce

Satış - Pazarlama Elemanı

Arolife - Hanönü

Rusça bilen En az 2 yıl tecrübeli Laleli-Fatih bölgesine yakın ikamet eden İnsan ilişkilerinde pozitif Takım çalışmasına uyumlu Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Türkar Klima - Hanönü

ARAÇ SOĞUTMA - KLİMA SİSTEMLERİ VE FRİGORİFİK KASA İMALATI YAPAN FİRMAMIZA KLİMA MONTAJI BAKIMI VE ONARIMINDA ÇALIŞACAK ELEMAN ALINACAKTIR.YER OTOSANSİT SANAYİ SİTESİNDEDİR.

2 ay önce

Barista

Verona Cafe - Hanönü

TECRUBELI BAY -BAYAN BARISTA ALINACAKTIR. ARENAPARK AVM CIVARINDA OTURMASI TERCIH SEBEBIDIR.

3 ay önce

Paket Servis Elemanı

Kg İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hanönü

Sitemizde yer alan ürünlerimizin otomobil sınıfı araçlarla dağıtımını yapacak Paket Servis Elemanı ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler