Hanönü Güvenlik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Güvenlik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti - Hanönü

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firmamıza Ön Muhasebe yapabilecek, iyi derecede ofis programlarına hakim Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Cv de Maaş Talebinizi belirtmeniz Rica olunur.

1 ay önce

Üretim Planlama Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.Mobilya üretimi yapan firmaya Üretim Planlama Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.*Detaylı bilgiler yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Kenan Aydemir (Smmm) - Hanönü

Muhasebe bürosunda Ofis içi ve dışında çalışacak bay veya bayan muhasebe elemanı; ( yetiştirilmek üzere veya stajyer de olabilir) NOT: Cep telefonundan arayabilirsiniz.

2 ay önce

Servis Ve Temizlik Elemanı

Tgp Invest - Hanönü

Esenyurt`ta bulunan satış ofisimize temizlik ve servis elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Çaycı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Çaycı aranmaktadır.Reklam ajansı için Çaycı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ebrar Erva Deniz Termal Turizm İnş Paz Hiz A.Ş. - Hanönü

Ebrar Termalde çalışmak üzere; Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Ofosoft Internet Ve Bilişim Hizmetleri - Hanönü

Sivas Merkezde Bulunan Ofosoft Web Tasarım ve Yazılım Firmamızda Aşağıdaki Niteliklerde Ofis Elamanı Aranmaktadır. -Başlangıç seviyesinde photoshop proğramı kullanabilen -Diksiyonu düzgün telefon konuşma becerisi yüksek -Yazılım ve bilgisayar konusunda kendisini geliştirmek isteyen - Fiyat sabit ücret ve komisyon usulüdür -Tercihen üniversite 2. öğretim öğrencileri -Çalışma saatleri sabah: 09.00 ile akşam 16:00 saatleri arasına uyabilen Lütfen Açıklamayı okuduktan sonra başvuru yapınız.

2 ay önce

Fason Takipçisi

Deska Tekstil San Tic Ltd Şti - Hanönü

* Örme ve dokuma konfeksiyon alanlarında ve pozisyonunda en az 6 yıl deneyimli, * Üretimin tüm aşamalarında yapılan plan ve program çerçevesinde hareket etmesini sağlayabilecek * Laleli piyasasını bilen * Organizasyon ve takip yeneteneği güçlü, * Takım çalışmasına yaktın * Sorumluluk sahibi, * Askerliğini yapmış * Ehliyeti olan (Aktif araç kullanabilen) * Avrupa yakasında ikamet eden. * KALİTEYİ 1.PRENSİP OLARAK KABUL EDEN fason üretim takipçisi elemanı arayışımız bulunmaktadır. not: başvurular elemanonline üzerinden kabul edilecektir.Telefon ile gelen başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Erte - Hanönü

Suadiye- Kadıköy’ de hizmet veren okul öncesi eğitim kurumumuzda görev almak üzere; • Üniversitelerin Okul Öncesi Eğitim Bölümünde 4 yıllık Lisans veya 2 yıllık Ön lisans eğitimi almış ya da meslek lisesi çocuk gelişimi bölümlerinden mezun, • Tercihen daha önce 2-6 yaş grubunda 2 yıllık bir eğitim sektörü tecrübesi olan, • İletişim becerileri güçlü, • Hizmet kalitesine önem veren, • 35 yaşını aşmamış, • MS Office programlarını kullanabilen, • Mesleğinde gelişim ve kariyeri hedefleyen, İlgilenen öğretmen adaylarınını bize ulaşmalarını rica ediyoruz. rica ediyoruz.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

İzmir Avrupa Kids Özel Eğitim ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Hanönü

Anaokulumuzda görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.***Başvurularda hemen işbaşı yapma şartı aranacaktır.

2 ay önce

Şoför

Cemal Mobilya & Dekorasyon - Hanönü

Mobilya imalatı yapan atölyemizde görevlendirilmek üzere disiplinli, yoğun iş temposuna ayak uyduracak,mobilya sarıp,yüklemeyi bilen ve ekip ruhunu benimseyecek deneyimli şoför aranıyor.

2 ay önce

Elektrokardiyografi (Ekg) Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Elektrokardiyografi (Ekg) Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Acente Satış Personeli

Balgo Turizm Ltd. Şti - Hanönü

YENİ AÇILAN 10 BURDA AVM DE BULUNAN ETS BALIKESİR YETKİLİ ACENTESİNDE ÇALIŞACAK ONLİNE TATİL SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ UÇAK BİLETİ VE DİĞER TURİZM SICAK SATIŞLARINA HAKİM DESTİNASYON BİLGİSİNE SAHİP EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ.2 VEYA 4 YILLIK TURİZM MEZUNU TERCİH EDİLECEKTİR...

2 ay önce

Grafiker

Olkim Etiket - Hanönü

Etiket üretimi yapan firmamızda çalışacak üretim tabanlı,tecrübeli grafiker arıyoruz.

2 ay önce

Dış Ticaret Ofis Hizmetleri Elemanı

Uğur Meydan Auto Parts - Hanönü

Firmamız bünyesinde Yurt dışı müşteri bağlantılarını ve görüşmelerini yapacak, iyi derecede İngilizce bilen, ofis içi çalışacak Bayan Dış Ticaret Ofis Hizmetleri Elemanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Konya Karataydır.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Biri Ajans Matbaa Reklam Emlak Ltd. Şti. - Hanönü

Mecidiyeköy'de ki ajansımıza telefon trafiğini yönlendirebilecek, bilgisayar ve İnternet kullanımında tecrübeli bayan eleman aranıyor.

2 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Door Teknoloji Ve Eğitim Ltd. Şti - Hanönü

Yapay zeka ve ileri teknoloji alanında faaliyet gösteren şirketimiz için "Kurumsal Satış Uzmanı" alınacaktır. Görev Tanımı: Yapay zeka teknolojisinin ve ürünlerimizin kurumsal satış süreçlerini planlamak ve plan dahilinde hayata geçirmek. Çalışma Yerleri: Kadıköy ve Şişli Ofisler Aranan Nitelikler: * Üniversite Mezunu * İletişim Kabiliyeti Güçlü * Kurumsal Satış Alanında Kariyer Hedefleyen * İkna ve Takip Becerisi Yüksek * Yetişmiş ya da Yetiştirilmek Üzere * Teknolojiyi Seven * Kurumsal Çalışma Şartlarına Ayak Uydurabilen * Orta Düzey İngilizce Bilen * Ekip Çalışmasına Yatkın

2 ay önce

Sekreter

Egeria Yatcılık İnşaat Turizm Ltd Şti - Hanönü

Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orijinal Tekstil - Hanönü

-Winner/Nebim muhasebe programı bilen Diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren, Planlı çalışan, organizasyon yeteneği olan, Telefon, randevu, iş planları ve ajanda takiplerini sistematik yapan, Analitik düşünebilen, güler yüzlü organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Microsoft Office programlarına hakim(word-excel), Büro yönetimi konusunda özverili, ihracat bilgisi olan -Ürün stok takibi yapabilecek, Ön muhasebe elemanı

2 ay önce

Üretim Sorumlusu

Farper Kimya San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

İzmir’de bulunan ve farklı kimyasal sektörlerde faaliyet gösteren firmamızda üretim sorumlusu olarak görev alacak kimya mühendisi/kimyager Üretim Sorumlusu arayışımız vardır.İş Tanımı:Üretimin belirlenen kalitede, istenilen zaman ve miktarda gerçekleştirilmesini sağlamak,Üretim planına göre belirlenen hammadde ihtiyaçlarının tedarik süreçlerinin yürütülmesi,Fabrikadaki üretim faaliyetlerini ve kendisine bağlı birimleri denetleyerek iyileştirmelerde bulunmak,İşletmede İş sağlığı güvenliği ve çevre konularında gerekli tedbirlerin alınmasını, uygulanmasını sağlamak,Kendisine bağlı personeli eğitmek, yönlendirmek, performansını ve gelişimlerini izlemek,İş akışlarında meydana gelebilecek uygunsuzluklara anında müdahale etmek, bu uygunsuzlukların tekrarlanmamasını sağlamak için gerekli faaliyetleri başlatmak, takip ve denetimini yapmak.Çalışma Yeri İzmir Bornovadır.

3 hafta önce

Hanönü Geneli Sektörler