Hanönü Güvenlik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Güvenlik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Huzur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Hanönü

1995 yılından beri Sigorta Sektöründe faaliyet göstermekte olan acentemiz bünyesinde, elementer branşlarda poliçe düzenlemek ve müşterilerimizin takibini yapıp, satış yapmak üzere Deneyimli ya da Deneyimsiz Segem belgeli Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Biyolog

Orse Saat Kuyumculuk Gıda Turizm San Tic Ltd Şti - Hanönü

Sahadaki personelin iş takibini yapacak, yönetici pozisyonu için Biyolog aranmaktadır.

6 gün önce

Saha Satış Uzmanı

Merkez Satış Dağıtım A.Ş. - Hanönü

Satış konusun da istekli, sosyal ilişkileri başarılı, takipçi, analitik, empati yapmayı bilen, bilgisayar kullanmasını bilen, aktif araç kullanabilen Deneyimli/Deneyimsiz Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Estetisyen

Aysante Sağlık Gıda San. Tic. Ltd. Şti - Hanönü

Firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı sertifikalı ESTETİSYEN alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Çırak

Erdoğan Teknik Malz. Satış Servis Hiz. Sa - Hanönü

15-17 Yaslarında yetiştirilmek üzere yetkili servise bay eleman aranıyor.Çıraklık eğitim merkezıyle beraber kalfalık ve ustalık belgesi verilerek meslek sahibi yapılacaktır.Beylikdüzü ve cevresi oturanlar tercih sebebidir.ssk+maas+yemek

4 ay önce

Iç Mimar-Tasarımcı

Anka Concept - Hanönü

2011 Yılından beri İnşaat -Mobilya Mimarlık - İnterkom ve Otomasyon sektöründe faliyet gösteren firmamızın Burhanettin Onat caddesinde yeni açılacak olan Mutfak - Ankastre Mimari Showroomumuza '' İÇ MİMAR - TASARIMCI '' aramaktayız. Üniversitelerin İç Mimarlık veya tasarım bölümünden mezun, AuotoCAD, 3D Max , SketchUp tasarım programlarına hakim, Tasarım, 3D modelleme ve sunumunda etkili olabilecek, Hedef ve zaman odaklı çalışma yapısına uyum sağlayabilen, Showroomun yönetimini ve müşteri karşılama yapabilecek , Tam zamanlı veya part-time çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İç Mimar - Tasarımcı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Öz Emek Mobilya - Hanönü

Firmamızda çalıştırılmak üzerE 1. Ön Muhasebe konusunda deneyimli 2. Muhasebe prosedürlerine hakim 3. Fatura – irsaliye kesebilecek 4. Cari hesapların kontrollerini yapabilecek (borç-alacak takibi, Ba/Bs, nakit-çek giriş-çıkışları vs.) 5. Telefonların cevaplanması ve doğru birimlere yönlendirilmesi 6. Office programlarına hakim 7. Çalışkan ve dikkatli diksiyonu düzgün çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Tabela Imalat / Montaj Ustası

Altan Reklamcılık - Hanönü

Firmamızda çalışmak üzere Deneyimli Tabela imalat ve montaj elemanı alınacaktır. firmamız kurumsal mağaza imalat ve kurulumlarını yapmaktadır. src belgeli personel öncelikli tercihimizdir. yol + yemek + mesai + maaş

3 hafta önce

Kaporta Kalfası

Özay Otomotiv Nuray Özseven - Hanönü

İstanbul Maltepe'de bulunan yetkili servisimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli kaportacı kalfa aranmaktadır.

1 hafta önce

Eğitim Danışmanı

N22 Kurs - Hanönü

KURUMUMUZDA KAYIT VE MUHASEBE ALANINDA ÇALIŞACAK KENDİNE GÜVENEN PERSONEL ALINACAKTIR.

1 ay önce

Yardımcı Depo Personeli

Adecco İstihdam Hizmetleri Ltd Şti - Hanönü

Depo Personeli aranmaktadır.Adecco Group, merkezi İsviçrede ve 60 tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Adecco, İşkurun denetiminde 24.12.2016 tarihli 442 Nolu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamız için;Depodaki düzenin korunması,Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi,Sevkiyatların doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması,Düzenli stok sayımlarının yapılması,Fatura ve irsaliye takiplerinde görev alacak aday arayışımız bulunmaktadır.Çalışma Yeri Kocaeli Gebzedir.

2 ay önce

Yönetici Asistan / Ön Muhasebe

Izmir Okul Eğitim Ve Ofis Mobilyaları - Hanönü

Ön muhasebe bilgisi olan,ofis programlarına hakim, exceli iyi derecede kullanabilen, resmi kurumlar için teklif hazırlayabilecek, evrak takibi yapabilecek, ofisin temizlik ve bakımını üstlenecek, satış öncesi ve Satış sonrası destek hizmet sağlayabilecek, ofis tecrübesi olan, tercihen (B) sınıfı ehliyete sahip ekip çalışmasına uyumlu Bayan eleman alınacaktır

2 ay önce

Cast Direktörü

Option Management İstanbul - Hanönü

Cast direktörlüğü ve yönetici asistanlığı yapabilecek, ofis programlarını kullanabilen bilgisayar ortamında çalışabilen ve ingilizce bilen Cast Direktörü takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Slimbox - Hanönü

Hijyen kurallarını bilen ; Mümkünse hijyen sertifikası olan Eli pratik ve hızlı olan, Öğrenmeye hevesli , Disiplinli , Tam zamanlı , uzun vadeli çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Tanımı: Aşçıya yardımcı olacak, önhazırlık yapacak, mutfak düzen ve hijyeni konusunda sorumlu olacak Personel aranmaktadır. Lütfen yaptığımız işe ilgili bilgi için web sayfamızı kontrol edin. İnceleme sonrası yüz yüze görüşmeler yapılacaktır.

3 ay önce

Kurye

Datasafe Arşivleme Hizmetleri A.Ş. - Hanönü

Şirketimizde çalışacak üzere Kurye alınacaktır.Çalışma yeri Kocaeli Gebzedir.İş Tanımı:Kullanılan taşıtın, her an kullanıma hazır bulunmasını sağlar. Gidilecek adresleri alarak kontrol etmek, adreslere ulaşım için gidilecek en uygun güzergah planı yapar. Teslim edilecek kutu, klasör ve dosyaları araca yerleştirir. Kutu, klasör ve dosyaları verilen adrese, trafik kurallarına uygun olarak en kısa sürede götürür. Gerekli belgeleri teslim eder. Teslim ettiğine dair imza, kaşe veya belge alır. İade edilen barkodlu birimleri ( kutu, klasör ve dosyaları) teslim alır ve şirkette ilgili birime teslim eder. Kullanılan aracın yakıt ikmalini yapar. Kullanılan aracın arızalanması durumunda amirlerine haber verir. Amirinin talimatı doğrultusunda gerekeni yapar. Kaza durumlarında, durumu amirlerine bildirir.

1 ay önce

Şoför

Duru Vıp Transfer - Hanönü

Vito Vıp transfer araçlarında Bayan Şoför aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Mühendisi

Abc Ltd Şti - Hanönü

Firmamızda makine mühendisi olarak görev alabilecek,satış ve teknik konularda deneyimli veya yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız.

3 ay önce

Teknisyen

Formess End. Müh. San. Tic. Ltd. Şti - Hanönü

Endüstriyel tesislerde klima, havalandırma sistemlerin bakım , onarım ve yeni tesislerin kurulmasında çalışacak tecrübeli ve tecrübesiz çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Soru Çözüm Öğretmeni

Sultangazi Birey Özel Öğretim Kursu - Hanönü

MATEMATİK ,TÜRKÇE ,FİZİK, KİMYA,BİYOLOJİ,TARİH ,COĞRAFYA bölümlerinde Üniversite son sınıf da okuyan öğretmen adayları,soru çözüm programları ve yetiştirilmek üzere part time alım olacaktır. Sultangazi bölgesi çevresinde ikamet eden , İletişim becerisi güçlü, Özgüveni ve çalışma disiplini olan, Diksiyonu düzgün, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Hizmet kalitesini yükseltip Kurumun misyon ve vizyonuna uygun hareket edebilen Veli ve öğrenciye eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatabilecek Kendisine verilen bireysel ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilecek Bilgi verdiği velilerin ve öğrencilerin kurumlara kayıtlarını sağlayabilecek İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilecek

2 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Ziimy Metal Yapı San Tic Ltd Şti - Hanönü

Aluminyum Giydirme Cephe firmamızda görev almak üzere Bayan Muhasebe ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.Tercihen Logo Go Ms Office programlarına hakim,İnşaat Sektörü, Merkez Ofis Muhasebesi konusunda deneyimli,Muhasebe işleyişi, Vergi ve Sgk Mevzuatı, İş Kanunu konularında tecrübeye sahip,Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış,

4 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler