Hanönü Faktoring İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Faktoring İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Metin Yazarı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Metin Yazarı aranmaktadır.Kalemine güvenen, bir kelimeden paragraf türetebilen, hayal gücü yüksek Metin Yazarı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Saraneller Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Hanönü

Okulumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satın Alma Sorumlusu

Hadcons İnşaat ve Ticaret Ltd Şti - Hanönü

Satın Alma Sorumlusu aranmaktadır.Alınacak hizmet, malzeme ve ekipmanın tedarik koşul ve fiyatlarını araştırarak ilgili firmalardan teklif alacak, Pazar araştırmalarının; fiyat, kalite ve maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması yapacak, Tedarikçi portföyünün geliştirilmesine yönelik araştırmaların yapacak, Çalışma Yeri Bursa İnegöldür.

1 ay önce

İhracat Müşteri Temsilcisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

İhracat Müşterilerimizin, siparişten ürünlerin müşteriye teslimine kadar, sorumlu olacak İhracat Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Bakım-Onarım Teknisyeni

Ekopack Kağıt Ambalaj - Hanönü

KAĞIT AMBALAJ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZIN, MAKİNE VE EKİPMANLARININ BAKIMINI YAPACAK,OLUŞABİLECEK ARIZALARA MÜDAHALE EDEBİLECEK 'BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ' ARAMAKTAYIZ. - AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT CİVARINDA, FİRMAMIZA YAKIN BÖLGEDE İKAMET EDEN, - MEKANİK BAKIM ONARIM KONUSUNDA EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ, - DİSİPLİNLİ,TEMİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞABİLEN, - MAKİNE ARIZALARINI DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE RAPORLAYIP KAYIT ALTINA ALABİLEN, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN(GEREKTİĞİNDE VARDİYALI ÇALIŞABİLEN) - ÜRETİM TESİSİNİN GENELİNDE BAKIM ve ONARIM İŞLERİNDEN SORUMLU ,PERİYODİK BAKIM TAKİBİ YAPABİLEN, - MEKANİK, HİDROLİK,PNÖMATİK ve ELEKTRONİK KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ VE DENEYİMLİ OLAN, - TEKNİK RESİM OKUYABİLEN ve ÖLÇÜM ALETLERİNİ KULLANABİLEN, - MAKİNE VE ÜRETİM EKİPMANLARINDA OLUŞABİLECEK ARIZALARA MÜDAHALE EDİP EN KISA SÜREDE ÇÖZÜM BULABİLMEK ADINA ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞI 'BAKIM ve ONARIM TEKNİSYENİ' ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Yemek-Temizlik Elemanı

Başdaş Otomotiv - Hanönü

- Şirketimiz Bünyesinde çalıştırılmak üzere; - Mutfak personeli, 30 kişilik yemek hazırlayabilecek, - Temizlik işlerini yapabilecek, - Bay veya Bayan Eleman Alınacaktır.

1 ay önce

Büro Yönetici Asistanı

Interofis Tercümanlık Merkezi - Hanönü

LÜTFEN SADECE 33 YAŞ ÜZERİ TECRÜBELİ BAYAN BÜRO YÖNETİCİLER BAŞVURSUNLAR! 1-TC VATANDAŞI VE ANTALYA-FENER-LARAYA YAKIN İKAMET EDENLER ! 2-LÜTFEN OKUMADAN CV GÖNDERMEYİNİZ! 3-ANTALYADA BULUNAN VE ULUSLARARASI BÜROMUZDA,YAZI İŞLERİNİN TAM YOĞUNLUĞUNDA HERGÜN BİLGİSAYARLARDA ÇOK SAYIDA NOTERLERDEKİ GİBİ YOĞUN VE HIZLI YAZI VE EVRAK İŞLERİ İLE BUNLARIN HAZIRLANMA,DAMGA VE DOSYALAMA İŞLEMLERİ YAPABİLEN, BÜRO YÖNETİMİ,MUHASEBE,İŞLETME GİBİ İLGİLİ BÖLÜMLERDEN MEZUN ,BÜRO İŞLETME YÖNETİMİNDE YAZI İŞLERİNDE TECRÜBELİ TAM DENEYİMLİ BÜRO YÖNETİMİNİN YÖNETİCİLİĞİNİ,YÖNETİMİ,BÜRO CİHAZLARININ HEPSİNİ VE YAZI İŞLERİNİ ÇOK İYİ BİLEN İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ, 4-BÜRO İŞLETME YÖNETİMİ VE ÖN MUHASEBEYE DE YETERİNCE HAKİM,KESİNLİKLE İYİ BİLGİSAYAR KULLANABİLİP BÜRO PROGRAMLARINA HAKİM,HIZLI KULLANABİLEN, KESİNLİKLE BÜRO YAZI İŞLERİNDE TECRÜBELİ , 5- KESİNLİKLE İŞLETME,BÜRO YÖNETİMİ SEKRETERLİK GİBİ YÜKSEK OKULLAR MEZUNU,(TURİZMCİ,OTELCİ,TEZGAHTAR,PAZARLAMACI,KREŞ ÖĞRETMENİ GİBİ BAŞKA MESLEKLERDEN VE EĞİTİMİ OLMAYAN VE ORALARDA ÇALIŞMAYAN) 6-KESİNLİKLE ANTALYA MURATPAŞA/FENER/LARA BÖLGESİNDE İKAMET EDEN, ***PREZENTABL,DİKSİYONU DÜZGÜN,İNSAN İLİŞKİLERİ OLUMLU,GÜLERYÜZLÜ,ANLAMA VE KAVRAMAYA HAKİM,SORUNSUZ, *** AİLE SORUNLARI,İKAMET,BARINMA SORUNLARI OLMAYAN VE ANNEYE MUHTAÇ KÜÇÜK ÇOCUĞU OLMAYAN, ***BÜRO YÖNETİCİLİĞİNİ ESAS MESLEĞİ OLARAK GÖREN VE YÖNDE UZUN SÜRELİ KARŞILIKLI İŞ SÖZLEŞMESİ İLE ÇALIŞMA YAPABİLECEK PREZENTASYONU DÜZGÜN BÜRO İŞLETME VE YAZI İŞLERİNDE TECRÜBELİ PROESYONEL 33-47 YAŞ ARASI BAYAN TECRÜBELİ YAZI İŞLERİ BÜRO YÖNETİCİ ASİSTANI EKİP ARKADAŞLARI!!

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Yakamoz Ambalaj - Hanönü

FİRMAMIZ OLAN YAKAMOZ KOLİ AMBALAJ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ. 2,000TL NET MAAŞ SSK+YOL+YEMEK TÜM SOSYAL HAKLARI MEVCUTTUR. EHLİYET VARSA ARAÇ TAHSİS EDİLİR.

13 saat önce

Mağaza Satış Sorumlusu

Vizyon Sanat Reprodüksiyon - Hanönü

Haramidere Eskidji Bazaar mağazamızda satıştan sorumlu olacak yarı zamanlı çalışma arkadaşı aramaktayız. Diksiyonu düzgün, müşterilerle ilgilenecek, işine özen gösteren, sorumluluk sahibi satış elemanına ihtiyacımız vardır. İngilizce veya Arapça bilmesi tercih sebebidir.

3 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Asil Dil Eğitim Ve Tercümehizmetleri - Hanönü

Yabancı Dil Kursumuzda çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni arayışımız vardır.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Özoğlu Pastane Cafe Restaurant - Hanönü

KÖRFEZ TÜTÜNÇİFTLİKTE BULUNAN CAFE-RESTAURANT'IMIZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAYAN YARDIMCI ARAMAKTAYIZ.GÖRÜŞMELER YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.

4 ay önce

Ofset Ustası

Çınaray Grup - Hanönü

ROLAND 200 2 RENK ve TEK RENK GTO KULLANABİLECEK DENEYİMLİ OFSET USTASI ARIYORUZ.

2 ay önce

Hava Kargo Operasyon Uzmanı

Tuneks Express - Hanönü

GENEL NİTELİKLER Konya'nın ilk ve tek IATA Kargo Acentesi olan şirketimizin merkez ofisinde görevlendirmek üzere "Hava Kargo Operasyon Uzmanı / Müşteri Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Hava kargo alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, İlgili alanda hat geliştirme planlaması yapabilecek, Operasyon süreçlerinin yanı sıra Satış odaklı çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, Analitik düşünme ve hızlı karar verme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış, Ekip yönetiminde bilgi ve tecrübesine güvenen, Takım çalışması ve yoğun iş temposuna yatkın, Prezantabl ve temsil yeteneği kuvvetli.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Gökyüzü Çocukları Anaokulu - Hanönü

Gökyüzü çocukları Anaokulunda Tam zamanlı İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı aranmaktadır.Belirtilen kriterlere uygun öğretmenlerimizin fotoğraflı özgeçmişleriyle başvurmaları tercih edilecektir.

4 ay önce

Ziraat Mühendisi

Adaçağ Peyzaj - Hanönü

Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesine sahip, Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Saha çalışmaları ve bitki bilgisi konusunda deneyimli, Bitki satışına destek olabilecek, Bitkilerin her türlü hastalık ve zararlılara karşı mücadelesinde teknik bilgiye sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Almanca Öğretmeni

Olympos Mad Iç Ve Dış Tic San Ltd Şti - Hanönü

YENİ AÇILAN KURSUMUZDA İLERİ DÜZEYDE ALMANCA KONUŞABİLEN BAYAN ÖĞRETMENE İHTİYACIMIZ VARDIR.ÖNCELİK FORMASYON BELGESİ OLAN KİŞİLER TERCİHİMİZDİR.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Hanönü

Daha önce bir özel öğretim kurumunda 2 yıl sigortalı şekilde çalışmış Matematik Öğretmeni ihtiyacı bulunmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Astrupa İnşaat Otomotiv Makina San ve Tic A.Ş. - Hanönü

18 - 40 Yaş aralığındaysan Hem müşteri hem satış odaklıysanİletişimim kuvvetli, ikna gücüm yüksektir diyorsanİzmir Buca-Şirinyerdeki ofisimizde rahat çalışma ortamıyla seni aramıza bekliyoruz.

6 gün önce

Ofis Sekreteri

Noss Sistem Profesyonel Barkod Otomasyon - Hanönü

Barkod Otomasyon sektöründe yazılım şirketi olarak faaliyet gösteren firmamızın Maltepe ofisinde görev alacak "Ofis Sekreteri" aramaktayız. -Diksiyonu düzgün, prezantabl -Dış görünüşüne özen gösteren -Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek -İnsan ilişkilerinde güçlü, doğal, başarılı, güler yüzlü ve programlı -Temsil yeteneği yüksek ve iyi bir problem çözücü -Dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş -Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek -Özgüven ve sorumluluğa sahip -Bilgisayar kullanabilen -Sosyal medya kullanımı hakkında tecrübeli -Grafik programlarına hakim veya web sitesi hakkında bilgi sahibi olan -İstanbul Anadolu yakasında Maltepe de ikamet eden veya Maltepe bölgesine ulaşımı kolay olan Şartlarımız; -Maaş, SSK, Yemek, ofis içerisinde gün içerisinde çikolata, çerez, sıcak ve soğuk içecek ikram -Mesai saatleri hafta içi 08:30-18:30 Cumartesi 08:30-14:00 Kendinizi geliştirmek ve huzurlu bir ofis ortamında çalışmak istiyorsanız. Genç ve dinamik ekibimizde yer almak istiyorsanız, güncel öz geçmiş ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Marsit Boya Ve Inşaat Ltd. Şti. - Hanönü

Şirket İşlerinde çalışacak Referansı Düzgün B sınıfı ehliyetli,Bilgisayar Kullanabilen Avcılar-Esenyurt çevresinde ikamet eden eleman alınacaktır. ( Tercihen Genç Emeklide olabilir )

4 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler