Hanönü Enerji Üretim ve Dağıtım İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Enerji Üretim ve Dağıtım İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mutfak Ve Temizlik Personeli

Adalco Alüminyum - Hanönü

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayii Bölgesinde Alüminyum Profil üretimi yapan fabrikamızda çalışmak üzere; Haftalık yemek programına göre planlı yemek yapabilecek, İdari binanın günlük temizliğini aksatmadan yapabilecek, Diksiyonu ve görünümüne önem gösteren, Sorumluluk sahibi, stres yönetimini bilen, Hijyen ve sistemli çalışma konularında titiz, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova,Seyhan güzergahlarında ikamet eden takım arkadaşı arıyoruz. SSK+Servis+Yemek Çalışma Saatleri Hafta içi 08:00 18:00 arası İlgilenenlerin, varsa fotoğraflı CV'leri ile yoksa ilanda bulunan numaramızdan bize ulaşmalarını rica ederiz.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Demirtaş Plastik Ismet Demirtaş - Hanönü

Şirketimiz Bünyesinde iyi derece de İngilizce bilen dış ticaret bilgisi olan ithalat ve ihracat işlemleri konusunda deneyimi olan Yurt dışı firmalar ile bağlantı kurabilecek Bayrampaşa yada Tuzla fabrikamız için bay- bayan personel alınacaktır.

3 hafta önce

Tahsilat Personeli

Çelik Kardeşler - Hanönü

SENETLİ AÇIK HESAP ÇALIŞMA ŞEKLİNE SAHİP MAĞAZAMIZ DA GECİKMİŞ ALACAK BAKİYELERİN TELEFON DA TAHSİLİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK DİKSİYONU DÜZGÜN TAHSİLAT PERSONELİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Teknik Uzman

Bbt Bilişim Hizmetleri Ltd Şti. - Hanönü

Firmamıza aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Uzman" alımı yapılacaktır; · MYO' ların ilgili bölümlerinden mezun , · Bilgi Sistemleri Sektöründe çalışmış ve tecrübeli , · Üstün problem çözme becerisi olan , · İletişim becerisi yüksek , · Microsoft ve Network teknolojileri hakkında bilgi sahibi (MS ve Cisco sertifikaları tercih sebebidir) · Son kullanıcı sistemleri ( PC/NB, Printer, Scanner, Mobil cihazlar vs) konusunda donanım ve yazılım yönünden tecrübeli · Ekip çalışmasına yatkın · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Askerlikle ilişkisi olmayan, · B sınıfı Sürücü belgesi sahibi, · İstanbul ilinde ikamet eden ( Tercihen Avrupa Yakası) İŞ TANIMI · Kullanıcı problem ve talepleri karşılamak ve analiz etmek, · Kullanıcı problem ve taleplere uzaktan veya yerinde müdahale etmek ve çözüm üretmek, · Gereken durumlarda diğer destek gruplarına yönlendirmek, · Yönlendirdiği kayıtların çözüm sürecini takip etmek, · Kullanıcılara kayıtları hakkında geri bildirimde bulunmak, · Kullanıcılar veya destek birimleri tarafından iletilen bilgileri güncellemek, · Gereken durumlarda kayıt süreci ile ilgili raporlama yapmak, · Çözülen kayıtların zamanında kapatılmasını sağlamak.

1 ay önce

Dikim Operatörü

Bursalı Tekstil - Hanönü

Havlu üretimi yapan firmamıza; Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen'' Bornoz '' dikiminde tecrübeli ''Overlok - düz makineciler'' alınacaktır.

3 ay önce

Oyun Parkı Görevlisi

Fun Time Historia Avm - Hanönü

Misafirlerimizin çocuklar olduğunu düşünerek, Fatih Historia AVM'de bulunan eğlence merkezimize, Çocuklara gerekli hassasiyeti sağlayacak, Dış görünüşüne özen gösteren, Müşterilerin ihtiyaçlarını tespit edip gerekli ilgiyi gösterebilicek, Ekip arkadaşlarıyla gerekli uyumu sağlayabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı çalışabilen 19-25 yaş arası, Bay ve bayan, Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen çcocuk gelişimi mezunu, Lise mezunu ve üstü, Fatih ve çevresine yakın oturan ulaşım problemi olmayan, Avm çalışma şartlarını bilen veya uyum sağlayabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Fin Emlak Danışmanlıği - Hanönü

firmamızda sabah 09:00 akşam 18:00 arasında çalışmak üzere 3 yada 4 kişi için yemek yapabilecek aynı zaman da çay ve temizlik işini de gerçekleştirebilecek temiz titiz güleryüzlü bayan personeli aramaktayız not : resimli başvurular dikkate alınacaktır

2 ay önce

Muhasebe Yetkili Yardımcısı

Melahat Demir Gelinlik - Hanönü

Perakende gelinlik ticareti ile iştigal eden firmamızda ön muhasebe departmanına yetkin personel alınacaktır.

3 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Meer Mimarlık Tasarım Plastik ve Metal Ürünleri Ltd Şti - Hanönü

Ürün teşhir standları, mağaza dekorasyonu, eczane, kozmetik magazaları, cafe-bar vb. yapan firmamız için aşağıdaki nitelikleri taşıyan Saha Satış Sorumluları Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Ürün teşhir Standları ve mağaza dekorasyonu satışı yapıp şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek,Eczacılarla görüşüp mağaza yenileme ihtiyaçlarını belirlemek, anahtar teslim işler organize etmek ve yönlendirmek,Görev tanımı doğrultusunda sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek şirket ve marka bilinirliğini arttırarak, müşteri bağlılığını artırmak.

2 ay önce

Tele Satış-Pazarlama Temsilcisi

Neko Otomotiv - Hanönü

Neko Otomotiv - Otomotiv Yedek Parça Tele-Satış Temsilcisi İş Açıklaması İstanbul YENİBOSNA / BAHÇELİEVLER de bulunan firmamıza , oto yedek parça toptan satış sektöründe deneyimli tele-satış temsilcisi arkadaşların başvurularını rica ediyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Askerlik görevini tamamlamış , - mutlaka otomotiv / yedek parça sektöründe deneyimi bulunan , - telefonla gelen talepleri yanıtlayacak , müşteri ilişkileri kuvvetli , prezantabl , - YENİBOSNA / BAHÇELİEVLER yakın ikamet eden - call center ekibimize dahil olacak , çalışma arkadaşları aramaktayız . - Oto Yedek Parça deneyimi olmayan arkadaşların CV'leri dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Atm Asansör ve Mühendislik İnşaat ve Malzemeleri - Hanönü

Firmamızda çalışmak üzere muhasebe elemanı aynı zamanda yöneticilik becerisine sahip Bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Inşaat Mühendisi / Mimar

Alya Mimarlık - Hanönü

Şirketimizin Trabzon Ortahisar'da Banka yapımını üstlendiği projede, Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Şantiye şefliği yapabilecek, Elektrik ve Mekanik işleriyle koordine olabilecek, MS Office ve Autocad uygulamalarına hâkim, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Trabzon'da ikamet eden, Taşeron yönetiminde ve İş BitirmelerdeTecrübeli “Şantiye Şefi” aramaktayız. İş Tanımı Ortahisar'daki işimiz için; İş programlarının sahada takibi, Projeye uygun imalatların yaptırılması, denetlenmesi ve takibi Taşeronun sevk, idare, yönetim, ve yönlendirme hususlarında her türlü takibin yapılması ve raporlanması, Teknik Ofis ile koordineli olarak, altyüklenici hakedişlerinin ve metraj kontrollerinin yapılması,

2 gün önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Temadr Tehlikeli Mad. Güvenlik Danış. - Hanönü

ESKİŞEHİR de kurulu işyerimize TMGD Personeli alınacaktır. ** Tercihen üniversitelerin Fen ve Mühendislik fakültelerinden mezun, ** TMGD sertifikasına sahip, ** ADR, RID, IMDG ve ulusal mevzuata hâkim, tüm yasal yükümlülükleri yerine getirebilecek, ** B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, ** Seyahat engeli olmayan, ** Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ** Takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim kurabilen, ** Temsil kabiliyeti yüksek.

2 hafta önce

Sigorta Personeli

Erm Turizm Ith Ihr San Tic Ltd Şti - Hanönü

Sigorta alanında en az 2 yıl tecrübeli SEGEM Belgesi olan Satış ve iş takibi yeteneği olan Teknik personel alınacaktır.

3 hafta önce

Pizza Restoran Müdürü

Pizzatomato - Hanönü

PİZZA TOMATO KARŞIYAKA ÇARŞI ŞUBEMİZDE ÇALIŞACAK YÖNETİCİ ALINACAKTIR. FAST FOOD SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ/TECRÜBELİ/DİSİPLİNLİ İŞİNİ SEVEREK YAPAN ADAY ARANMAKTADIR...

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Ege Tibet Guvenlik Ve Bilişim San. Tic. L - Hanönü

EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYİLERİMİZE ÜRÜNLERİMİZİN VE FİRMAMIZIN REKLAM VE TANITIMINI YAPABİLECEK ;SEKTÖRDE BİLGİ SAHİBİ (TERCİH SEBEBİ) 22-30 YAŞ ARASI, İYİ KONUŞMA BECERİSİNE SAHİP, AKICI BİR TÜRKÇE İLE KONUŞABİLEN TELEFONDA İLETİŞİMİ KEYİFLE YAPABİLEN İKİLİ İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI, ANALİZ YETENEĞİNE SAHİP VE SONUÇ ODAKLI İKNA BENİM İŞİM DİYEBİLEN PREZANTABL DIŞ GÖRÜNTÜSÜNE ÇOK ÖNEM VEREN , BAKIMLI , ALT BİRİMLERİNDEKİ SATIŞ TEMSİLCİSİ VE MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ İDARE EDEBİLECEK BAYAN ARKADAŞLAR ARIYORUZ TELEFONDA BİLGİ VERİLMEYECEKTİR ,BİREBİR MÜLAKATTA MAAŞ + PRİM GÖRÜŞÜLECEKTİR.LÜTFEN TELEFONDA SORMAYINIZ.

3 hafta önce

Aşçı

Dersiz Etüt Merkezi - Hanönü

YEMEK YAPMA BECERİSİNE GÜVENEN , YAPTIĞI İŞTE TİTİZ DAVRANAN , GÜLER YÜZLÜ , ÇALIŞKAN ELEMAN ARIYORUZ. NOT: EN FAZLA 30 KİŞİLİK YEMEK + ÇAY VE KAHVE SERVİSİ YAPILACAKTIR.

3 hafta önce

Teknik Destek Elemanı

Ekobim Bilgisayar Yazılım Elektronik San Tic Ltd Şti - Hanönü

Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.Başarılı işler başarılı takım arkadaşlarıyla ortaya çıkar.İş Tanımı;Yazılım alanında faaliyet gösteren firmamızın Yazılım Destek Bölümü’nde görevlendirilmek üzere, yazılımlarımızın destek ve eğitim hizmetlerinde görev alabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma yeri İzmir Bayraklıdır.

2 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Tabmod Modüler Led Tabela Sistemleri - Hanönü

Nilüferde olan firmamıza Led Aydınlatma ve tasarım tabela konusunda faaliyet gösteren firmamıza Pazarlama Uzmanı konusunda eleman aramaktayız.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Elcon Elektrik Otomasyon San. Tic. - Hanönü

Firmamı tarafından üretilen İnfrared Isıtıcıların satış ve pazarlamasında çalışacak. Açık alan ısıtıcıların tanıtımı için Cafe ve Resturant ziyaretlertini gerçekleştirebilecek. Yarı veya tam zamanlı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardı

4 gün önce

Hanönü Geneli Sektörler